Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 34 από 34

Θέμα: Πρόγραμμα και ώρες του 15ου αγώνα MotoGP 2023 στην Mandalika της Ινδονησίας

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Xlitos
    Εγγραφή
    14/07/2003
    Μηνύματα
    900
    Θελει ενα μπραβο ο Ντιτζιαντονιο.Γρηγορος με αυτοπεποιθηση.Επρεπε να οδηγει ετσι απο την αρχη της χρονιας.

    Τοσο καιρο στην αφανεια φαινεται οτι κατι βρηκε.Εχει πιεστει απιστευτα ψυχολογικα γιατι εκει που του ελεγαν οτι κατα 99,9% θα παει μοτο2...Ξαφνικα αυτο το ποσοστο επεσε θα πω εγω στο 85%...με το αλλο 15% να παιζει για Repsol Honda!
    Προσπαθει να αυξησει αυτη την μικρη πιθανοτητα.Να διαφημιστει στον Puig,να του πει ειμαι κι εγω εδω,ΚΑΝΕ ΜΑΣ ΤΡΑΜΠΑ ΜΕ ΜΑΡΚ.

    Και ο λογος που του δινω πιθανοτητες ειναι γιατι ετσι κι αλλιως ο Μιρ ειναι ο Νουμερο 1 και αυτη τη στιγμη δεν υπαρχει ισαξιος του σε ικανοτητες ελευθερος.Πρεπει η Honda να τα σκασει για καποιον αλλο(πχ Ολιβειρα).

    Οποτε ας προσεξουμε λιγο τον Ντιτζι στους επομενους αγωνες.Απο θεμα καριερας παει για το ολα ή ''τιποτα''!!

    Υ.Γ.Ξενοι δημοσιογραφοι δε του δινουν καμια πιθανοτητα.Μπορει να εχουν ρωτησει Puig και να ειπε αποκλειεται.Λογικα γιατι σου λεει αν ειναι να παρουν καποιον φτηνο γιατι οχι τον Λεκουονα που ειναι στρατιωτακι Honda.Οπως και να εχει ειναι μεγαλος γριφος για το τι θα κανει ο Puig.Για μενα παντως ο Λεκουονα δεν κανει για Motogp.

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της husky21
    Εγγραφή
    09/11/2015
    Μηνύματα
    723
    ο Λεκουονα ειναι αλλο ενα Ισπανικο βυσμα

  3. #33
    Drycleaner Το avatar του/της GIOTIS750
    Εγγραφή
    05/10/2012
    Μηνύματα
    6.797
    https://www.crash.net/motogp/news/10...out-honda-move
    Aleix Espargaro’s intriguing response to being quizzed about Honda move


  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Xlitos Προβολή μηνύματος
    Θελει ενα μπραβο ο Ντιτζιαντονιο.Γρηγορος με αυτοπεποιθηση.Επρεπε να οδηγει ετσι απο την αρχη της χρονιας.

    Τοσο καιρο στην αφανεια φαινεται οτι κατι βρηκε.Εχει πιεστει απιστευτα ψυχολογικα γιατι εκει που του ελεγαν οτι κατα 99,9% θα παει μοτο2...Ξαφνικα αυτο το ποσοστο επεσε θα πω εγω στο 85%...με το αλλο 15% να παιζει για Repsol Honda!
    Προσπαθει να αυξησει αυτη την μικρη πιθανοτητα.Να διαφημιστει στον Puig,να του πει ειμαι κι εγω εδω,ΚΑΝΕ ΜΑΣ ΤΡΑΜΠΑ ΜΕ ΜΑΡΚ.

    Και ο λογος που του δινω πιθανοτητες ειναι γιατι ετσι κι αλλιως ο Μιρ ειναι ο Νουμερο 1 και αυτη τη στιγμη δεν υπαρχει ισαξιος του σε ικανοτητες ελευθερος.Πρεπει η Honda να τα σκασει για καποιον αλλο(πχ Ολιβειρα).

    Οποτε ας προσεξουμε λιγο τον Ντιτζι στους επομενους αγωνες.Απο θεμα καριερας παει για το ολα ή ''τιποτα''!!

    Υ.Γ.Ξενοι δημοσιογραφοι δε του δινουν καμια πιθανοτητα.Μπορει να εχουν ρωτησει Puig και να ειπε αποκλειεται.Λογικα γιατι σου λεει αν ειναι να παρουν καποιον φτηνο γιατι οχι τον Λεκουονα που ειναι στρατιωτακι Honda.Οπως και να εχει ειναι μεγαλος γριφος για το τι θα κανει ο Puig.Για μενα παντως ο Λεκουονα δεν κανει για Motogp.
    Απ την Ιταλία λένε ότι ο Ολιβέιρα είνα για HRC και ο Ντιτζα για απρίλια στη θέση του.
    Ο Λευκόνα δεν έδειξε τίποτε (αλλά και να δείξει με το χρέπι)
    Ο Τσεκινέλο δεν δίνει Ζαρκό -όσο κι αν τον πιέζουν- γιατί έχει σπόνσορα ΓΙΑ τον Ζαρκό ειδικά και δεν θέλει να τον χάσει
    ανανήψαντας

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 02/10/2023, 16:20
  2. Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 29/09/2023, 20:23
  3. Πρόγραμμα και ώρες του 11ου αγώνα MotoGP 2023 στην Catalunya
    από GIOTIS750 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 57
    Τελευταίο μήνυμα: 05/09/2023, 17:44
  4. Πρόγραμμα και ώρες του 4ου αγώνα MotoGP 2023 στην Jerez
    από GIOTIS750 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 55
    Τελευταίο μήνυμα: 02/05/2023, 14:37
  5. Απαντήσεις: 71
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2023, 11:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF