Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: Moto fuzzies Mandello v100

  1. #1
    Μέλος
    Εγγραφή
    02/12/2020
    Μηνύματα
    98

    Moto guzzi Mandello v100

    Σε αυτό το βίντεο πήρα μια βόλτα την πανέμορφη Mandello. Ελπίζω να αρέσει το βίντεο δεν την είχα πολύ ώρα αλλα μου άρεσε παρά πολύ.

    https://youtu.be/tqaiptVjvAs?si=jSsJvV_KAjbyJ-S_
    Τελευταία τροποποίηση από Nassosa; 18/10/2023 στις 08:35.

  2. #2
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/09/2023
    Μηνύματα
    50
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nassosa Προβολή μηνύματος
    Σε αυτό το βίντεο πήρα μια βόλτα την πανέμορφη Mandello. Ελπίζω να αρέσει το βίντεο δεν την είχα πολύ ώρα αλλα μου άρεσε παρά πολύ.

    https://youtu.be/tqaiptVjvAs?si=jSsJvV_KAjbyJ-S_
    Η μηχανή είναι λες και ήρθε από άλλο πλανήτη!! Έχω την S έκδοση στο πρασινάκι. Διαχρονική, μοναδικό deisgn, πολύ ικανοποιητική ροπή και ιπποδύναμη (εκτός αν θες να κάνεις 0-100 σε 1 sec). Και ολίγον ταξιδιάρα (η σύζυγος που έκατσε δύο-τρειες φορές της άρεσε και η σέλα που είναι αφράτη και αναπαυτική).

    Θεωρώ πως υπάρχουν πολλές εταιρείες που βγάζουν αξιόλογα μοντέλα, και κάποια στιγμή πρέπει να σπάσουν τα στερεότυπα του τύπου "είτε παίρνεις Honda - yamaha - Suzuki - BMW ή πάρε ποδήλατο"....Έχουμε βαρεθεί να βλέπουμε τα ίδια και τα ίδια μοντέλα στους δρόμους.

  3. #3
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.129
    Με γεια σου Κορνήλιε! Βαζε καμία φωτό και μην ασχολεισαι με το τι λέει ο κάθε ένας πώς "λέει ο κόσμος"...
    Όπως και στην οδήγηση πρέπει να έχεις το νου σου ποιους "κοιτάς" αν δεν θες να "πας" σε αυτούς..

  4. #4
    Μέλος
    Εγγραφή
    02/12/2020
    Μηνύματα
    98
    Συμφωνώ. Είναι ιδιάιτερη μηχανή και παρα πολύ όμορφη. Χάρηκα πάρα πολύ την βόλτα μαζί της και η αλήθεια είναι ότι με βάζει σε σκέψεις...

  5. #5
    Μέλος
    Εγγραφή
    22/11/2022
    Μηνύματα
    302
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kornillios Προβολή μηνύματος
    Η μηχανή είναι λες και ήρθε από άλλο πλανήτη!! Έχω την S έκδοση στο πρασινάκι. Διαχρονική, μοναδικό deisgn, πολύ ικανοποιητική ροπή και ιπποδύναμη (εκτός αν θες να κάνεις 0-100 σε 1 sec). Και ολίγον ταξιδιάρα (η σύζυγος που έκατσε δύο-τρειες φορές της άρεσε και η σέλα που είναι αφράτη και αναπαυτική).

    Θεωρώ πως υπάρχουν πολλές εταιρείες που βγάζουν αξιόλογα μοντέλα, και κάποια στιγμή πρέπει να σπάσουν τα στερεότυπα του τύπου "είτε παίρνεις Honda - yamaha - Suzuki - BMW ή πάρε ποδήλατο"....Έχουμε βαρεθεί να βλέπουμε τα ίδια και τα ίδια μοντέλα στους δρόμους.
    Κορνήλιε καλοτάξιδη να είναι και να τη χαίρεσαι.

    Πέτυχα μια εάν όχι εσένα ένα απόγευμα κάπου στη Δεκελείας στα φανάρια του Βλάχου στο φανάρι.
    Εγώ κινήθηκα προς νέα Ιωνία κάθετα δηλαδή και ενώ ήμουν μέσα στο αυτοκίνητο με τον μικρό αμέσως το κεφάλι γύρισε ασυναίσθητα.

    Πολύ όμορφη μηχανή, πραγματικά παρόλη την απόσταση των είκοσι μέτρων, φώναζε στυλ.

  6. #6
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/09/2023
    Μηνύματα
    50
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dimmanoukas Προβολή μηνύματος
    Κορνήλιε καλοτάξιδη να είναι και να τη χαίρεσαι.

    Πέτυχα μια εάν όχι εσένα ένα απόγευμα κάπου στη Δεκελείας στα φανάρια του Βλάχου στο φανάρι.
    Εγώ κινήθηκα προς νέα Ιωνία κάθετα δηλαδή και ενώ ήμουν μέσα στο αυτοκίνητο με τον μικρό αμέσως το κεφάλι γύρισε ασυναίσθητα.

    Πολύ όμορφη μηχανή, πραγματικά παρόλη την απόσταση των είκοσι μέτρων, φώναζε στυλ.
    Σε ευχαριστώ πολύ!! Πραγματικά η μηχανή είναι στολίδι!!

    Να σου πω την αλήθεια πέρασα πρόσφατα μερικά απογεύματα από Δεκελείας γιατί ήθελα να βρω μια εναλλακτική διαδρομή από το γραφείο προς το σπίτι. Αλλά δυστυχώς οι 2 στις 3 περιπτώσεις πήγαν άπατο γιατί έπεσα σε αγώνα στο γήπεδο και παιδεύτηκα μέχρι να βγω στον Κηφισό. Αν θυμάσαι ποια μέρα πέτυχες τη μοτοσικλέτα μπορώ να το δω από το app, λογικά εγώ θα ήμουν. Τα φανάρια του βλάχου που είναι συγκεκριμένα; Πρώτη φορά το ακούω και δεν έχω βρει κάτι στο internet!

  7. #7
    Μέλος
    Εγγραφή
    22/11/2022
    Μηνύματα
    302
    Τα φανάρια του Βλάχου είναι το σημείο όπου η Δεκελείας γίνεται Τατοϊου, δηλαδή ένα σταυροδρόμι πριν από το πρακτικερ ανεβαίνοντας προς μεταμόρφωση

  8. #8
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/09/2023
    Μηνύματα
    50
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dimmanoukas Προβολή μηνύματος
    Τα φανάρια του Βλάχου είναι το σημείο όπου η Δεκελείας γίνεται Τατοϊου, δηλαδή ένα σταυροδρόμι πριν από το πρακτικερ ανεβαίνοντας προς μεταμόρφωση
    Κατάλαβα που λες! Αν ήταν 2 Νοεμβρίου κατά τις 7 παρά 10 το απόγευμα τότε μάλλον εμένα ειδες!

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Screenshot_20231115-135756_Moto Guzzi.jpg 
Προβολές:	71 
Μέγεθος:	46,7 KB 
ID:	448074

Παρόμοια θέματα

  1. Moto Guzzi V100 2022
    από lleonidas στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 157
    Τελευταίο μήνυμα: 26/10/2023, 22:41
  2. Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 31/12/2003, 14:48
  3. αναρτήσεις moto
    από pit-salonika στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2003, 02:15
  4. protash gia to neo moto.gr
    από vasdekiss στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2003, 13:43
  5. Μία moto-βόλτα από το πουθενά…
    από superfour στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 02:10

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF