Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 25 από 25

Θέμα: Honda CBR600RR (2024)

  1. #16
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.021
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giorgosb Προβολή μηνύματος
    Αυτη ειναι πολυ καλη τιμη. Απορω πλεον πως τιμολογει ο σαρακακης.

  2. #17
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dankannn Προβολή μηνύματος
    ταφους cbr650
    Για πες-για πες.Δεν άντεξα άλλο με το crf και το έδωσα και το κοιτάζω σαν την συνέχεια του 600f.Δεν αξίζει;

  3. #18
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από goumis hornet Προβολή μηνύματος
    Για πες-για πες.Δεν άντεξα άλλο με το crf και το έδωσα και το κοιτάζω σαν την συνέχεια του 600f.Δεν αξίζει;
    χαχαχα , σαν cbr600f δεν ειναι , Ειναι λιγο πολεμικο.
    Θα σε βολεψει ?
    Dankannn

    CBR 600F THE BEST

  4. #19
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dankannn Προβολή μηνύματος
    χαχαχα , σαν cbr600f δεν ειναι , Ειναι λιγο πολεμικο.
    Θα σε βολεψει ?
    Απο το crf το 300αρι καλυτερα θα βολεψει.Την γυναίκα δεν ξερω αν θα βολεψει μην μου φυγει πουθενα...χαχαχα.
    Καλα τα βουνα και τα λαγκαδια,αλλα σαν τις μακρυνες βολτες δεν εχει.
    Πηγα μια 580χλμ βολτα με το crf,γιατι μου έλειψε η μακρυνη και ήθελα 2 μερες να συνέλθω.
    Οποτε μονοδρομος η επιστροφη στα γνωριμα...τα βουνα τα αφηνω για τα γεραματα να μαζευω και τσαι του βουνου χαχαχα.

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nitse3
    Εγγραφή
    15/11/2016
    Μηνύματα
    723
    Νομίζω έχει γίνει παρεξήγηση ο dankkann αναφέρεται στο 600 rr ότι δεν θα σε βολέψει ενώ εσύ θέλεις να πάρεις το 650 με τα 95 άλογα. Παρεμπιπτόντως το 650 είναι πλέον το μοναδικό προσιτό μεσαίο τετρακύλινδρο που έχει απομείνει οπότε αν θέλεις Ι4 μεσαίο όχι ss δεν έχεις και άλλη επιλογή. Και εμένα θεωρητικά μ αρέσει πολύ και το γυμνό ως στρογγυλοφάναrο και το cbr, αλλά υπάρχουν αρκετές απόψεις όπως οι αποπάνω, τάφοι, πορδές, αδιάφορα κτλ και θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω ένα για να δω τι παίζει.

  6. #21
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.131
    Τα rr έχουν τα κλιπ ον κάτω από την τιμονόπλακα, τα άλλα από πάνω.

  7. #22
    Πλαίσια, ψαλίδια και γενικότερα η αρχιτεκτονική ίδια από το 2005. Έλιωσαν τις εργαλειομηχανές.
    Βέβαια δεν φτάνουν τη σουζουκαρα που κάνει το ίδιο με το Hayabusa από το 1999!
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  8. #23
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nitse3 Προβολή μηνύματος
    Νομίζω έχει γίνει παρεξήγηση ο dankkann αναφέρεται στο 600 rr ότι δεν θα σε βολέψει ενώ εσύ θέλεις να πάρεις το 650 με τα 95 άλογα. Παρεμπιπτόντως το 650 είναι πλέον το μοναδικό προσιτό μεσαίο τετρακύλινδρο που έχει απομείνει οπότε αν θέλεις Ι4 μεσαίο όχι ss δεν έχεις και άλλη επιλογή. Και εμένα θεωρητικά μ αρέσει πολύ και το γυμνό ως στρογγυλοφάναrο και το cbr, αλλά υπάρχουν αρκετές απόψεις όπως οι αποπάνω, τάφοι, πορδές, αδιάφορα κτλ και θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω ένα για να δω τι παίζει.
    Στο 650r αναφέρεται,γιατί ειχα το CBR600F πριν χρόνια και πιθανολογεί οτι δεν θα με βολέψει,αλλα που να ήξερε ότι όσο
    μεγαλώνω.....μικραίνω στο μυαλό...χαχαχα.
    Όντως μονόδρομος το μεσαίο τετρακύλινδρο για αυτά που θέλω και τάφο δεν το λές με 3,6''/100χλμ. και με μια πρώτη που φτάνει 110χλμ.
    Εν αναμονή λοιπόν....

  9. #24
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από goumis hornet Προβολή μηνύματος
    Στο 650r αναφέρεται,γιατί ειχα το CBR600F πριν χρόνια και πιθανολογεί οτι δεν θα με βολέψει,αλλα που να ήξερε ότι όσο
    μεγαλώνω.....μικραίνω στο μυαλό...χαχαχα.
    Όντως μονόδρομος το μεσαίο τετρακύλινδρο για αυτά που θέλω και τάφο δεν το λές με 3,6''/100χλμ. και με μια πρώτη που φτάνει 110χλμ.
    Εν αναμονή λοιπόν....
    Νικο ,Οχι βρε για το 600 rr ελεγα.
    Το 650 δεν μου αρεσει και νομιζω οτι δεν λεει και κατι , δεν πας για TRACER 900?
    Ρε , αμα πας στα πατρια εδαφη βρες μου το τηλεφωνο του Γιαννη
    Dankannn

    CBR 600F THE BEST

  10. #25
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dankannn Προβολή μηνύματος
    Νικο ,Οχι βρε για το 600 rr ελεγα.
    Το 650 δεν μου αρεσει και νομιζω οτι δεν λεει και κατι , δεν πας για TRACER 900?
    Ρε , αμα πας στα πατρια εδαφη βρες μου το τηλεφωνο του Γιαννη
    Α,επειδη ειχες γραψει ''ταφους cbr650''νόμιζα οτι ελεγες για αυτο.
    Δεν μου αρέσουν το Tracer και γενικά τα adventure.
    Πάμε πμ να τα πούμε...

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF