Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 63

Θέμα: Πρώτη Adventure Μότο

  1. #46
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/09/2023
    Μηνύματα
    50
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jimsakpt3 Προβολή μηνύματος
    Εγώ ενδιαφέρομαι για κανένα ελαφρώς μεταχειρισμένο ευρο5 μοντέλο από το 21 και μετά... λογικά θα την έχουν πάρει και αυτά την αναβάθμιση ε?

    το χρησιμοποιώ για πηγαινε - έλα στο γραφείο αλλά μιλάμε για 2χλμ σε επαρχιακή πόλη με 2-3 φανάρια... οπότε δεν πιστεύω να προλαβαίνει να ανάψει ο κινητήρας...

    μ' αρέσει πάρα πολύ εμφανισιακά και πιστεύω και εγώ οτι είναι αρκετά ποιοτικό μηχανάκι με χαρακτήρα και προσωπικότητα, γι αυτό είναι στις τοπ επιλογές μου αν αλλάξω μετά τον χειμώνα το τρεισερ.

    Αφού θα είσαι επαρχία τότε πιστεύω είναι πολύ καλή επιλογή! Νομίζω πως η πρώτες εκδόσεις είναι euro 4 αλλά τώρα πια βγαίνει σε euro 5 και 5+ (2024 edition). Ένας γνωστός μου έχει το travel edition το παλιό, το έχει λιώσει και δεν έχει καταλάβει τίποτα!

    Φίλε οι moto guzzi δεν είναι απλά μηχανάκια. Έχουν φινέτσα και χαρακτήρα, κάτι το οποίο δεν βρίσκεις από μοτοσικλέτες της Yamaha και Honda. Εγώ έχω αυτήν την κουκλίτσα, την χρησιμοποιώ καθημερινά για commuting στην Αττική (μικτή μετακίνηση Πειραιά-Μαρούσι μέσω Κηφισού), κάθε μέρα που ξυπνάω χαίρομαι να πάω στη δουλειά μόνο και μόνο επειδή ξέρω ότι θα την καβαλήσω! Θεωρώ πως η συγκεκριμένη μάρκα είναι υποτιμημένη, παρότι έχει μεγάλη ιστορία και γενικά είναι αξιόπιστη! Και προπάντων, είναι made in Italy, by hand όχι ρομπότ!

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	WhatsApp Image 2023-10-29 at 18.47.35_c44d22ea.jpg 
Προβολές:	147 
Μέγεθος:	101,3 KB 
ID:	448364

  2. #47
    Μέλος
    Εγγραφή
    03/08/2019
    Μηνύματα
    124
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kornillios Προβολή μηνύματος
    Αφού θα είσαι επαρχία τότε πιστεύω είναι πολύ καλή επιλογή! Νομίζω πως η πρώτες εκδόσεις είναι euro 4 αλλά τώρα πια βγαίνει σε euro 5 και 5+ (2024 edition). Ένας γνωστός μου έχει το travel edition το παλιό, το έχει λιώσει και δεν έχει καταλάβει τίποτα!

    Φίλε οι moto guzzi δεν είναι απλά μηχανάκια. Έχουν φινέτσα και χαρακτήρα, κάτι το οποίο δεν βρίσκεις από μοτοσικλέτες της Yamaha και Honda. Εγώ έχω αυτήν την κουκλίτσα, την χρησιμοποιώ καθημερινά για commuting στην Αττική (μικτή μετακίνηση Πειραιά-Μαρούσι μέσω Κηφισού), κάθε μέρα που ξυπνάω χαίρομαι να πάω στη δουλειά μόνο και μόνο επειδή ξέρω ότι θα την καβαλήσω! Θεωρώ πως η συγκεκριμένη μάρκα είναι υποτιμημένη, παρότι έχει μεγάλη ιστορία και γενικά είναι αξιόπιστη! Και προπάντων, είναι made in Italy, by hand όχι ρομπότ!

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	WhatsApp Image 2023-10-29 at 18.47.35_c44d22ea.jpg 
Προβολές:	147 
Μέγεθος:	101,3 KB 
ID:	448364
    Πανέμορφο το V100! Να είσαι γερός και δυνατός για να το χαίρεσαι!!!

    συμφωνώ με αυτά που λες για το οτι είναι ιδιαίτερες μοτοσυκλέτες τις οποίες ή θα τις αγαπήσεις ή θα σου είναι εντελώς αδιάφορες... δεν υπάρχει ενδιάμεση κατάσταση πιστεύω!

    όντως από το 21 και μετά βγαίνουν τα euro5 που έχουν και κάποιες άλλες μικροδιαφορές νομίζω...

    την έχω τοπ στη λίστα για επόμενη!

  3. #48
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.452
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jimsakpt3 Προβολή μηνύματος
    μ' αρέσει πάρα πολύ εμφανισιακά και πιστεύω και εγώ οτι είναι αρκετά ποιοτικό μηχανάκι με χαρακτήρα και προσωπικότητα, γι αυτό είναι στις τοπ επιλογές μου αν αλλάξω μετά τον χειμώνα το τρεισερ.
    Συγκριτικά με αυτό που έχεις:
    Εξαρτάται τι τύπος αναβάτη είσαι. Αν είσαι easy rider είναι ιδανικό.
    Αν έχεις σπορ ανησυχίες δεν κάνει
    Αν είσαι κάπου στην μέση θα πρέπει να το οδηγήσεις αρκετά για να πεις οκ ασφαλής μετάβαση έχω σκεφτεί όλες τις παραμέτρους

    Αν το οικονομικό δεν ειναι πρόβλημα και θέλεις να αλλάξεις διάφορες κατηγορίες για την εμπειρία προχωρά ελεύθερα

  4. #49
    Μέλος
    Εγγραφή
    03/08/2019
    Μηνύματα
    124
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    Συγκριτικά με αυτό που έχεις:
    Εξαρτάται τι τύπος αναβάτη είσαι. Αν είσαι easy rider είναι ιδανικό.
    Αν έχεις σπορ ανησυχίες δεν κάνει
    Αν είσαι κάπου στην μέση θα πρέπει να το οδηγήσεις αρκετά για να πεις οκ ασφαλής μετάβαση έχω σκεφτεί όλες τις παραμέτρους

    Αν το οικονομικό δεν ειναι πρόβλημα και θέλεις να αλλάξεις διάφορες κατηγορίες για την εμπειρία προχωρά ελεύθερα
    συνειδητοποιημένο δε με λες... έχω μικρή εμπειρία με μηχανές... αλλά νομίζω οτι προτιμώ την άνεση και την απόλαυση από την ταχύτητα!
    τώρα έχω ένα τρεισερ 7 του 21... και σκέφτομαι να το πουλήσω όσο πιάνει ακόμα καλά χρήματα και με μια μικρή διαφορά να πάρω κάτι που θα είναι πιο άνετο σε δικάβαλες εκδρομές και θα περνάει και πιο εύκολα από χωματόδρομους...
    και στις επιλογές είναι το vstrom 650, το vstrom 1000 και το V85TT... για ελαφρώς μεταχειρισμένο μιλάω, όχι για καινούριο.

  5. #50
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.452
    Όλα κάνουν για την χρήση που λες. Για μενα πρέπει να βρεις τρόπο να τα οδηγήσεις πριν αποφασίσεις με ποιο θα πορευθείς

  6. #51
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/09/2023
    Μηνύματα
    50
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jimsakpt3 Προβολή μηνύματος
    συνειδητοποιημένο δε με λες... έχω μικρή εμπειρία με μηχανές... αλλά νομίζω οτι προτιμώ την άνεση και την απόλαυση από την ταχύτητα!
    τώρα έχω ένα τρεισερ 7 του 21... και σκέφτομαι να το πουλήσω όσο πιάνει ακόμα καλά χρήματα και με μια μικρή διαφορά να πάρω κάτι που θα είναι πιο άνετο σε δικάβαλες εκδρομές και θα περνάει και πιο εύκολα από χωματόδρομους...
    και στις επιλογές είναι το vstrom 650, το vstrom 1000 και το V85TT... για ελαφρώς μεταχειρισμένο μιλάω, όχι για καινούριο.
    Αφού σε ενδιαφέρει πιο πολύ η άνεση από την ταχύτητα, τότε πιστεύω πως και η V85TT θα είναι ιδανική! Σταθερά 130 με cruise control στον αυτοκινητόδρομο το έχει για παιχνίδι (θεωρώ πως με βαλίτσες και πάνω από 110-130 μετά κουράζει, εκτός αν έχεις GS με ζελατίνα σκούτερ που δεν νιώθεις ίχνος αέρα). Ο γνωστός μου φαντάσου έκανε Ρουμανία - Ελλάδα 1000+ χλμ σε 10 κάτι ώρες σερί και δεν κατάλαβε τίποτα, πολυθρόνα τύπου gold wing δεν την λες αλλά έχουν πολύ αναπαυτικές σέλες, ραμμένες στο χέρι!

    Αλλά πριν κάνεις την αγορά θα συμφωνήσω με τον doctora, προσπάθησε να κάνεις test ride πριν επιλέξεις το επόμενο μοτορι.

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.065
    Οι βλάβες στα ευρωπαϊκά λέγονται φινέτσα και χαρακτήρας,στα κινέζικα λέγονται φτηνό δουλειές,και στα ιαπωνικά σπάνιο τυχαίο γεγονός .

  8. #53
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.194
    Οι βλάβες στα Ευρωπαϊκά και στα Ιαπωνικά είναι προβλέψιμες και το κυριότερο παρουσιάζονται μετά από κάμποσα χρόνια και αρκετές δεκάδες χιλιάδες χιλιομέτρων χρήσης.
    Εν αντιθέσει με τα κινέζικα που τα φτύνει η αντλία νερού στις πρώτες εβδομάδες ή οι γενναίες διαρροές λαδιού από το καπάκι του συμπλέκτη.

    Πας κατόπιν χολωμένος στην αντιπροσωπεία "Α δεν είναι τίποτα υπάρχει έτοιμο κιτ επισκευής αντλίας" ή "μην ανησυχείτε για τη διαρροή θα λύσουμε το καπάκι και θα βάλουμε καινούρια φλάτζα"

    Αυτό στους Ευρωπαίους και τους Ιάπωνες ονομάζεται ανάκληση,προλαβαίνει μια δυσλειτουργία και ειδοποιεί τους χρήστες να πάνε στην αντιπροσωπεία να το διορθώσουν. Είναι δηλαδή κάτι που χαρακτηρίζει τις σοβαρές εταιρείες.Οι κινέζοι απέχουν πολύ απ' αυτό τον χαρακτηρισμό.

  9. #54
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.065
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Οι βλάβες στα Ευρωπαϊκά και στα Ιαπωνικά είναι προβλέψιμες και το κυριότερο παρουσιάζονται μετά από κάμποσα χρόνια και αρκετές δεκάδες χιλιάδες χιλιομέτρων χρήσης.
    Εν αντιθέσει με τα κινέζικα που τα φτύνει η αντλία νερού στις πρώτες εβδομάδες ή οι γενναίες διαρροές λαδιού από το καπάκι του συμπλέκτη.

    Πας κατόπιν χολωμένος στην αντιπροσωπεία "Α δεν είναι τίποτα υπάρχει έτοιμο κιτ επισκευής αντλίας" ή "μην ανησυχείτε για τη διαρροή θα λύσουμε το καπάκι και θα βάλουμε καινούρια φλάτζα"

    Αυτό στους Ευρωπαίους και τους Ιάπωνες ονομάζεται ανάκληση,προλαβαίνει μια δυσλειτουργία και ειδοποιεί τους χρήστες να πάνε στην αντιπροσωπεία να το διορθώσουν. Είναι δηλαδή κάτι που χαρακτηρίζει τις σοβαρές εταιρείες.Οι κινέζοι απέχουν πολύ απ' αυτό τον χαρακτηρισμό.
    Οτι πεις,δεν θα σου χαλασω το ονειρο των περασμενων 10ετιων. Παντως στην κινεζα μου ουτε αντλια νερου ταφτυσε,ουτε τρεχει σταγονα απ το καπακι του συμπλεκτη. Α μην ξεχασω και την κορωνιδα των ευρωπαικων,την bmw που συναγωνιζεται η ''ανακληση '' με την πρωτη μοτοσυκλεττα καθε νεας παρτιδας-μοντελου,ποια θα βγει πρωτη.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  10. #55
    Νέο μέλος Το avatar του/της nikos6750
    Εγγραφή
    27/01/2016
    Μηνύματα
    41
    Στο δικό μου 300ds και τρόμπα νερού άλλαξα και τρόμπα βενζίνης καί σβησιματα στο ρελαντί έκανε από καινούριο μέχρι πού τό έδωσα τόν περασμένο μήνα και ησύχασα.Ξεχασα ,μετά την αλλαγή ελαστικών με ελαφρώς διαφορετική διάσταση μπροστά, γιατί δεν έβρισκα τή δικιά του εβγενε καί τί abs εκτός κατά διαστήματα.

  11. #56
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.194
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Οτι πεις,δεν θα σου χαλασω το ονειρο των περασμενων 10ετιων. Παντως στην κινεζα μου ουτε αντλια νερου ταφτυσε,ουτε τρεχει σταγονα απ το καπακι του συμπλεκτη. Α μην ξεχασω και την κορωνιδα των ευρωπαικων,την bmw που συναγωνιζεται η ''ανακληση '' με την πρωτη μοτοσυκλεττα καθε νεας παρτιδας-μοντελου,ποια θα βγει πρωτη.
    Δεν μου χαλάς κανένα όνειρο,μια ζωή νταραβεριζόμουν με σοβαρές μοτοσυκλέτες και ξέρω να κρίνω,ούτε ρετρολάγνος είμαι.Τα τελευταία 7 χρόνια πέρασαν 2 gs από τα χέρια μου,έγραψα 50.000 χλμ με το καθένα και το μόνο που χρειάστηκα ήταν τα αναλώσιμα.Ναι πέρασα και μια ανάκληση στο πρώτο,μοντέλο του 2008 πήγα το 2019,μετά 11 χρόνια ! και μου άλλαξαν τρόμπα βενζίνης και το μουαγιέ της γωνιακής πίσω, το διαφορικό που λέτε εσεις.Και μάλιστα στο πρώτο αφορούσε μια φλάτζα από το φιλτράκι κι ύστερα,αυτοί όμως βγάλανε όλο το σύστημα τρόμπα-φλοτέρ κλπ και βάλανε καινούριο! Και τώρα εν έτει 2023 άμα πας με παλιό gs θα ισχύει η ανάκληση.Μια ολόκληρη μέρα το είχανε μέσα,γύρισα στην πόλη μου νύχτα.

    Όσο για τις ανακλήσεις της 'ακατονόμαστης' είναι τουλάχιστον ανακλήσεις δημοσιευμένες επισήμως και όχι μούγκα,"έλα μια στιγμούλα να σου βάλουμε άλλη φλάτζα" (!).Το ότι το δικό σου state of the art μηχανάκι δεν έβγαλε ακόμη βλάβες (και εύχομαι ποτέ) δεν αναιρεί το γεγονός ότι υπάρχουν όντως ελλείψεις σε αυτά που ταλαιπωρούν ακόμα κόσμο,διάβασε τι λέει το παιδί από πάνω,Για κάποιο όμως μυστήριο λόγο επικεντρωνόμαστε στην κατσίκα του γείτονα επειδή έτσι μου είπαν/άκουσα/το είπε ο ντελάλης ψες το πρωί,η περίπτωση να καβαλήσουμε ένα τέτοιο και να βγάλουμε ίδια συμπεράσματα μάααλον χλωμό το βλέπω.

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.065
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Για κάποιο όμως μυστήριο λόγο επικεντρωνομαστε στην κατσίκα του γείτονα επειδή έτσι μου είπαν/άκουσα/το είπε ο ντελάλης ψες το πρωί,η περίπτωση να καβαλήσουμε ένα τέτοιο και να βγάλουμε ίδια συμπεράσματα μάααλον χλωμό το βλέπω.
    Δεν επικεντρωνομαστε πουθενα,ουτε στην κατσικα,ουτε στην γυναικα,ουτε στον ιδιο τον γειτονα.ΑΠΛΩΣ διαβαζουμε τα διαφορα που γραφονται ,πανταχοθεν.Δοξα τω θεω,υπαρχει απειρη βιβλιογραφια.Τωρα το χλωμον του θεματος ,ειναι εκτος θεματος,διοτι δεν αναφεθηκα στα οδικα χαρακτηριστικα ή στην ικανοτητα της συγκεκριμμενης μαρκας, που δεν τα αμφιβητω,αλλα στους κακους δαιμονες της που χρονια αναφερονται,και που μια τετοια εταιρεια δεν μπορει να τους διωξει,και που φτανει μετα απο 40 χρονια ματαιων προσπαθειων να σου λεει οτι θα σου αλλαζει τον αξονα καθε 60000 χλμ,για να μην μιλησω για τα ABS, τους αισθητηρες κλπ.ΑΝ εκανε οσο η κινεζα μου,και αν η εταιρεια ηταν στην πιατσα οσο η κινεζα μου,μικρο θα ηταν το κακο,ομως για εταιρεια 100 ετων ,και για τιμη f16,τοτε μου καθεται ασχημα.Τελος απο μενα,για να μην χαλασουμε περαιτερω το νημα.Παντα φιλικα,και χωρις προσωπικες ειρωνιες και αιχμες.
    Τελευταία τροποποίηση από panavour; 24/11/2023 στις 05:39.

  13. #58
    Μέλος
    Εγγραφή
    28/04/2014
    Μηνύματα
    127
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Οι βλάβες στα Ευρωπαϊκά και στα Ιαπωνικά είναι προβλέψιμες και το κυριότερο παρουσιάζονται μετά από κάμποσα χρόνια και αρκετές δεκάδες χιλιάδες χιλιομέτρων χρήσης.
    Εν αντιθέσει με τα κινέζικα που τα φτύνει η αντλία νερού στις πρώτες εβδομάδες ή οι γενναίες διαρροές λαδιού από το καπάκι του συμπλέκτη.

    Πας κατόπιν χολωμένος στην αντιπροσωπεία "Α δεν είναι τίποτα υπάρχει έτοιμο κιτ επισκευής αντλίας" ή "μην ανησυχείτε για τη διαρροή θα λύσουμε το καπάκι και θα βάλουμε καινούρια φλάτζα"

    Αυτό στους Ευρωπαίους και τους Ιάπωνες ονομάζεται ανάκληση,προλαβαίνει μια δυσλειτουργία και ειδοποιεί τους χρήστες να πάνε στην αντιπροσωπεία να το διορθώσουν. Είναι δηλαδή κάτι που χαρακτηρίζει τις σοβαρές εταιρείες.Οι κινέζοι απέχουν πολύ απ' αυτό τον χαρακτηρισμό.
    Περιγράφεις ακριβώς το Voge 300ds μου, που στα πρώτα 500 χλμ και διαρροή λαδιού είχα και προβληματικό καντράν και μάλιστα με αποτυχημένη προσπάθεια επίλυσης από τον τοπικό αντιπρόσωπο. Ελπίζω τώρα την δεύτερη φορά (που αναγκαστηκα να αλλάξω πόλη και αντιπρόσωπο (γιατί ο πρώτος και δεν παραδέχονταν ότι συνεχίζε να χάνει στο σημείο που επισκευασε, και ψέματα έλεγε, και λάθος διάγνωση έκανε) να είμαι πιο τυχερός και να λύθηκε οριστικά. Φυσικα και νιώθω ξενερωμένος και πλέον κατάλαβα από πρώτο χέρι πως στην επαρχία αξίζει να ψωνίσεις μόνον ότι έχει σοβαρό τοπικο αντιπρόσωπο. Με όλα τα άλλα και ειδικά κινέζικα, μπλέκεις

  14. #59
    Μέλος
    Εγγραφή
    03/08/2019
    Μηνύματα
    124
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    Όλα κάνουν για την χρήση που λες. Για μενα πρέπει να βρεις τρόπο να τα οδηγήσεις πριν αποφασίσεις με ποιο θα πορευθείς
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kornillios Προβολή μηνύματος
    Αφού σε ενδιαφέρει πιο πολύ η άνεση από την ταχύτητα, τότε πιστεύω πως και η V85TT θα είναι ιδανική! Σταθερά 130 με cruise control στον αυτοκινητόδρομο το έχει για παιχνίδι (θεωρώ πως με βαλίτσες και πάνω από 110-130 μετά κουράζει, εκτός αν έχεις GS με ζελατίνα σκούτερ που δεν νιώθεις ίχνος αέρα). Ο γνωστός μου φαντάσου έκανε Ρουμανία - Ελλάδα 1000+ χλμ σε 10 κάτι ώρες σερί και δεν κατάλαβε τίποτα, πολυθρόνα τύπου gold wing δεν την λες αλλά έχουν πολύ αναπαυτικές σέλες, ραμμένες στο χέρι!

    Αλλά πριν κάνεις την αγορά θα συμφωνήσω με τον doctora, προσπάθησε να κάνεις test ride πριν επιλέξεις το επόμενο μοτορι.
    για τις δοκιμές, συμφωνώ απόλυτα!
    τα Vstrom τα έχω δοκιμάσει αλλά το V85TT δεν το βρίσκω κοντά στην περιοχή μου... θα πρέπει να κατέβω Αθήνα κάποια στιγμή... γνωρίζετε αν το δίνει καμια αντιπροσωπεία για Test ride?

    Για την αναπαυτική του σέλα και την γενικότερα καλή θέση οδήγησης το λένε όλοι οι κάτοχοι!

  15. #60
    Μέλος
    Εγγραφή
    03/08/2019
    Μηνύματα
    124
    όσο για εσάς που λέτε για τις βλάβες και τα προβλήματα ας αφήσουμε τα κινέζικα και τα γερμανικά και πείτε μου τι ξέρετε για το V85TT
    Η δεύτερη γενιά από το 21 και μετά τι προβλήματα βγάζει?

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. [ΠΩΛΕΙΤΑΙ] ΣΕΛΑ ΜΟΤΟ-Κ ΓΙΑ ΚΤΜ 990/950 ADVENTURE
    από danef στο forum Αγγελίες αξεσουάρ & ανταλλακτικών
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 25/05/2022, 10:38
  2. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 07/12/2015, 15:16
  3. ΠΡΩΤΗ ΜΟΤΟ
    από ΤΑΖ στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 17/09/2008, 10:28
  4. θα αγοραζατε Er-6 για πρωτη μοτο??(πολυ πρωτη ομως)!!!
    από dimdil στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 26/02/2008, 10:15
  5. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 21/02/2006, 06:51

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF