Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 30

Θέμα: KLX650 κ TT600R ΓΝΩΜΕΣ!!

  1. #16
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/05/2023
    Μηνύματα
    78
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Ξέρεις εσύ κανένα άλλο φόρουμ που να επιτρέπει σε κάποιον να έχει 2 λογαριασμούς;

    Η δικαιολογία περί διαφορετικών μηχανών, είναι τουλάχιστον αστεία. Ο καθείς είναι ελεύθερος να ρωτάει για οποιοδήποτε μΕχανάκι, είτε είναι trial είτε... Replica moto gp.
    Το αν θα απαντάνε τα μέλη εδώ, είναι άλλο ανέκδοτο....
    Δεν εχω ασχοληθεί με φόρουμ για να σου πω και αν με ρωτάς γιατί δεν διάβασες εξαρχής όλους τους κανόνες θα έχεις δίκιο αυτό ήταν δικό μου λάθος που δεν τα διάβασα όλα.

    Τώρα στα περί του θέματος, δικαιολογία μπορεί να φαίνεται στα μάτια σου αλλά όταν ανοίγεις ένα θέμα για αγορά πάπιας και μετά αποφασίζεις να το κρατήσεις (το παπι) και απλά να πάρεις και ένα έξτρα και ανοίγεις δεύτερο θέμα που λες για τελείως άλλο τύπο μηχανης μπερδεύεις και τους άλλους που θέλουν να σου απαντήσουν (όπως και έγινε) γιαυτο αποφάσισα να ανοίξω ένα λογαριασμό για να πάρω γνώμες για αυτά τα μηχανάκια. Γιατί δεν έπαιρνα καθώς με ρωτούσαν πως από παπι άλλαξες και το πηγές σε μοταρντ. Θεώρησα ότι θα είναι πιο εύκολο από το να κάθομαι να εξηγώ. Χωρίς να διαβάσω τους όρους που διάβασα στην συνέχεια. Γνώμες θέλω να μαζέψω για κάποια μηχανάκια που δεν έχουν πολύ συζητηθεί καθώς για κάποια αλλά έχω βρει από παλιότερα θέματα αλλά για KLX πχ για ανταλλακτικά δν ξέρω τι παίζει. Τελως πάντων, λάθος από πλευρά μου αυτό αλλά μην βγάζετε και εσείς γρήγορα συμπεράσματα πριν ακούσετε και την δίκη μου μεριά.

  2. #17
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.161
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vasilis_kampani Προβολή μηνύματος
    Δεν εχω ασχοληθεί με φόρουμ για να σου πω και αν με ρωτάς γιατί δεν διάβασες εξαρχής όλους τους κανόνες θα έχεις δίκιο αυτό ήταν δικό μου λάθος που δεν τα διάβασα όλα.

    Τώρα στα περί του θέματος, δικαιολογία μπορεί να φαίνεται στα μάτια σου αλλά όταν ανοίγεις ένα θέμα για αγορά πάπιας και μετά αποφασίζεις να το κρατήσεις (το παπι) και απλά να πάρεις και ένα έξτρα και ανοίγεις δεύτερο θέμα που λες για τελείως άλλο τύπο μηχανης μπερδεύεις και τους άλλους που θέλουν να σου απαντήσουν (όπως και έγινε) γιαυτο αποφάσισα να ανοίξω ένα λογαριασμό για να πάρω γνώμες για αυτά τα μηχανάκια. Γιατί δεν έπαιρνα καθώς με ρωτούσαν πως από παπι άλλαξες και το πηγές σε μοταρντ. Θεώρησα ότι θα είναι πιο εύκολο από το να κάθομαι να εξηγώ. Χωρίς να διαβάσω τους όρους που διάβασα στην συνέχεια. Γνώμες θέλω να μαζέψω για κάποια μηχανάκια που δεν έχουν πολύ συζητηθεί καθώς για κάποια αλλά έχω βρει από παλιότερα θέματα αλλά για KLX πχ για ανταλλακτικά δν ξέρω τι παίζει. Τελως πάντων, λάθος από πλευρά μου αυτό αλλά μην βγάζετε και εσείς γρήγορα συμπεράσματα πριν ακούσετε και την δίκη μου μεριά.

    Ούτε βιαστικά συμπεράσματα βγάλαμε, ούτε σε καταδίκασε κανείς. Αν το κάναμε, θα το είχες ήδη καταλάβει....
    Σε κανένα φόρουμ στον κόσμο, σε οποιοδήποτε αντικείμενο, είτε αφορά αμάξια είτε.... ψάρεμα, ΔΕΝ επιτρέπεται η ύπαρξη 2 λογαριασμών, και αυτό δεν είναι θέμα γνώσης, είναι ζήτημα απλής λογικής, σκέψου το.
    Ξαναλέω (όχι μόνο σε σένα αλλά γενικά για να μαθαίνουν και οι νέοι που έρχονται εδώ
    Μπορείς να ρωτάς ότι απορίες έχεις στα ανάλογα θέματα, δόξα το θεώ, έχουμε και ποικίλης ύλης θέματα στα off topic αν χρειαστεί.
    Προσοχή, όμως, ΔΕΝ γίνονται δεκτές απορίες που γίνονται κατ΄ εξακολούθηση και αφορούν οχήματα άσχετα προς το φόρουμ μας, π.χ. "ρε παιδιά πόσο κοντή είναι η μετάδοση στο Nissan Navara"; εκεί, προφανώς, εγγράφεσαι σε φόρουμ οχημάτων 4Χ4 και ρωτάς εκεί.
    Το αν μπερδεύονται οι άλλοι, δεν είναι πρόβλημα και απαντάνε ΑΝ θέλουν η όχι, απλά πράγματα.
    Κι εγώ όταν πρωτομπήκα εδώ μέσα πριν 15 χρόνια (αλήθεια, πως πέρασαν;;;; ) έψαχνα τι να πάρω. Βασικά ήξερα τι ήθελα να πάρω, γνώμες ήθελα, και παρά το ότι οι περισσότεροι με απέτρεπαν, πήγα και το πήρα
    Αυτά.
    Καλή διαμονή εδώ, γενικά είμαστε καλά παιδιά, που και που τραβάμε και κανένα αυτί αλλά δεν το κάνουμε για κακό.

    Καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις να πάρεις τελικά, και τα τρία θα κάνουν την δουλειά που θες, με τις ανάλογες για κάθε από αυτά παραχωρήσεις (ύπαρξη ανταλλακτικών, κόστη συντήρησης, κατάσταση που τα βρίσκεις κ.λ.π)
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  3. #18
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vasilis_kampani Προβολή μηνύματος
    Δεν θέλω να αλλάξω το username μου. Αυτό είναι το κανονικό μου προφίλ. Απλά δεν ηθελα να μεταβαίνω έτσι από το ένα μηχανάκι στο άλλο γιατί δημιουργώ μπερδέματα και ηθελα να έχω ένα δεύτερο προφίλ για Motard/Enduro. Που είναι μηχανάκια που μαρεσουν ΠΕΡΑ από τα πάπια. Όποτε για να μην λέω συνέχεια πείτε μου αυτό και το άλλο γιατί νιώθω ότι μπερδεύω τους άλλους σχετικά με την αγορά μου έκανα ένα ακυρο προφίλ για το άλλο στυλ μηχανάκιων που μαρεσουν και μετά πρόσεξα οτι δεν επιτρέπονται 2 λογαριασμοί από το ίδιο άτομο και ζήτησα εάν είναι λάθος να διαγραφτεί αυτός. Μου έχει γίνει μια «επίθεση» χωρις λόγο. Μια γνώμη ζήτησα απλά. Δεν κατάλαβα γιατί γίνεται τέτοιος ντόρος ρε παιδιά χαλαρώστε :P.
    Για όσα μηχανάκια θέλεις ρώτα.
    Νομίζεις δλδ ότι οι υπόλοιποι εδώ μέσα ήξεραν τι μηχανάκι ήθελαν;

    Και δεν έγινε καμία επίθεση

  4. #19
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/05/2023
    Μηνύματα
    78
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Ούτε βιαστικά συμπεράσματα βγάλαμε, ούτε σε καταδίκασε κανείς. Αν το κάναμε, θα το είχες ήδη καταλάβει....
    Σε κανένα φόρουμ στον κόσμο, σε οποιοδήποτε αντικείμενο, είτε αφορά αμάξια είτε.... ψάρεμα, ΔΕΝ επιτρέπεται η ύπαρξη 2 λογαριασμών, και αυτό δεν είναι θέμα γνώσης, είναι ζήτημα απλής λογικής, σκέψου το.
    Ξαναλέω (όχι μόνο σε σένα αλλά γενικά για να μαθαίνουν και οι νέοι που έρχονται εδώ
    Μπορείς να ρωτάς ότι απορίες έχεις στα ανάλογα θέματα, δόξα το θεώ, έχουμε και ποικίλης ύλης θέματα στα off topic αν χρειαστεί.
    Προσοχή, όμως, ΔΕΝ γίνονται δεκτές απορίες που γίνονται κατ΄ εξακολούθηση και αφορούν οχήματα άσχετα προς το φόρουμ μας, π.χ. "ρε παιδιά πόσο κοντή είναι η μετάδοση στο Nissan Navara"; εκεί, προφανώς, εγγράφεσαι σε φόρουμ οχημάτων 4Χ4 και ρωτάς εκεί.
    Το αν μπερδεύονται οι άλλοι, δεν είναι πρόβλημα και απαντάνε ΑΝ θέλουν η όχι, απλά πράγματα.
    Κι εγώ όταν πρωτομπήκα εδώ μέσα πριν 15 χρόνια (αλήθεια, πως πέρασαν;;;; ) έψαχνα τι να πάρω. Βασικά ήξερα τι ήθελα να πάρω, γνώμες ήθελα, και παρά το ότι οι περισσότεροι με απέτρεπαν, πήγα και το πήρα
    Αυτά.
    Καλή διαμονή εδώ, γενικά είμαστε καλά παιδιά, που και που τραβάμε και κανένα αυτί αλλά δεν το κάνουμε για κακό.

    Καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις να πάρεις τελικά, και τα τρία θα κάνουν την δουλειά που θες, με τις ανάλογες για κάθε από αυτά παραχωρήσεις (ύπαρξη ανταλλακτικών, κόστη συντήρησης, κατάσταση που τα βρίσκεις κ.λ.π)
    Σε ευχαριστω για την ενημερωση δεν το ηξερα αν και προφανως βγαζει λογικη απλα στα δικα μου ματια δεν φανταζε μεγαλο θεμα η δημιουργια δευτερου (τυχαιου) λογαριασμου. Απλα νιωθω πολλες φορες η αποριες που εχω δεν εχουν συνοχη με την αγορα μου , οπως προειπα μεταβαινω απο παπι σε μοταρντ (ή και εντουρο πιο σπανια) και το αναποδο μιας και τα λατρευω αυτα σαν μηχανακια και οταν ανοιγα θεμα απλα δημιουργουσα μπερδεμα αφου ολοι ηξεραν οτι ηθελα παπι και την αλλη μερα βλεπεις να ζηταω γνωμες για μοταρντ. Επισης ζηταω γνωμες κυριως για παλια μηχανακια οπως ειναι αυτα και μονο αποτροπες παιρνω . Συγγνωμη λοιπον για αυτο και σε ευχαριστω αν και περιμενα καμια γνωμη απο κατοχους. Θα παμε για klx και αν το φαμε το κεφαλι μας το φαγαμε δεν πειραζει.

  5. #20
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/05/2023
    Μηνύματα
    78
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος
    Για όσα μηχανάκια θέλεις ρώτα.
    Νομίζεις δλδ ότι οι υπόλοιποι εδώ μέσα ήξεραν τι μηχανάκι ήθελαν;

    Και δεν έγινε καμία επίθεση
    Το ελαβα λαθος εγω τοτε. Ευχαριστω παντως για την διευκρινιση.

  6. #21
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2014
    Μηνύματα
    1.597
    Klr, klx κάποιο 650 kawasaki έβγαζε συχνά πρόβλημα στην τρίτη ταχύτητα, κούρεμα,όπως και τεντωτηρα, καδένα,γρανάζι του αντίβαρου.

  7. #22
    RobiXT
    Εγγραφή
    26/04/2020
    Μηνύματα
    180
    Τα KlX 650R ήταν πολύ δυνατά μηχανάκια αλλά δυστυχώς με πολλα πρόβληματα σε κεφαλή και σασμάν.Καλυτερα να πας σε ΤΤR αυτά ξέρω είχαν κάποια θέματα με τα ηλεκτρολογικά τα πρώτα μοντέλα αλλά έχει πληθώρα ανταλλακτικών και δεν σε φοβίζει..

  8. #23
    Ότι και να πάρεις απ' αυτά τα δύο,ειδικά σε νησί που είσαι λόγω υγρασίας,και γενικότερα λόγω ηλικίας τους και χρήσης των προηγούμενων αναβατών τους, το πιθανότερο είναι ,να είναι χρεπια,που θα σου αδειάσουν την τσέπη και την διάθεση,και θα φτάσουν στην τιμή ενός σύγχρονου 300αριου τύπου αντβεντιουρ,που και την δουλειά σου θα σου κάνει στην Κέρκυρα,θα σε πάει αξιοπρεπώς σε άσφαλτο και σε χωματακι,θα έχει 2 χρόνια εγγύηση,ψεκασμό,ABS,μίζα ,κλπ σύγχρονες εφαρμογές.Αυτα τα δύο που ζητάς και λόγω καρμπυρατέρ μάλλον τελειωμένα θαναι.Εξαιρεσεις υπάρχουν,είναι πλέον πολύ σπάνιες,και δυσεύρετες.Καλη επιλογή .

  9. #24
    Μπηκε το νερο στ' αυλάκι.

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    819
    To KLX 650 ήταν ένα πολύ ωραίο μηχανάκι που έβγαλε η Kawasaki για πολύ λίγα χρόνια.
    Κυκλοφορύσε σε δύο εκδοχές R και C, με το δεύτερο να είναι πολιτικό, λίγο πιο βαρύ και λίγο πιο ψόφιο.
    Πολύ καλύτερο απο το KLR 650 και είχε και κάποιες μηχανολογικές "τσαχπινιές" για την εποχή και την κατηγορία.

    Κυκλοφορούν ελάχιστα με ότι μπορεί να σημαίνει αυτό για ανταλλακτικά.

    TTR κυκλοφορούν περισσότερα, το μοτέρ του έχει κάποιες διαφορές με το XT600, αλλά και αρκετά κοινά μέρη.

    Γενικότερα, κοιτάς μια κατηγορία πεθαμένη, με μηχανάκια που από τη φύση τους θα είναι ξεσκισμένα.
    Επιπλέον κοιτάς γιαπωνέζικα on-off, με 17άρες ζάντες, που μοιάζουν με motard, αλλά δεν είναι στην πραγματικότητα.
    Αν τα βρεις σε μαμά κατάσταση, μπορεί με συμβιβασμούς να είναι καλά για χωματάδες σε δασικούς και σχετικά εύκολα μονοπάτια.
    Μηχανάκια 25-30 ετών, και στη "γυάλα να τα είχαν" θα ζητάνε πραγματάκια συνέχεια, αλλά αν έχεις τον παρά, τις γνώσεις ή και τα δύο πάω πάσο.
    Άντε βρες ψαλίδι από TTR, που είχε και μια ευπάθεια.

    OFF topic (Ίσως και όχι):

    Τα KLR 650 δεν έχουν πρόβλημα με το γρανάζι 3ής, όπως διάβασα παραπάνω ή τουλάχιστον δεν έχουν στον υπόλοιπο κόσμο.
    Δεν έχω εντοπίσει σε κανένα αγγλόφωνο φόρουμ να αναφέρεται σχετικό πρόβλημα.

    Το πρόβλημα υπάρχει στα KLR στην Ελλάδα και κυρίως στις μεγάλες πόλεις, υποθέτω γιατί το συγκεκριμένο γρανάζι τρώει όλο το ζόρι στην κίνηση των πόλεων.
    Πρόβλημα με το γρανάζι της 3ής έχω ακούσει και για TTR και για ΧΤ.

    OFF topic 2:
    Χώμα πας με όλα... αλλά δεν γυρίζεις πίσω με όλα.

    Δεν είναι τα λάστιχα ο μόνος περιορισμός, αλλά οι αναρτήσεις, η προστασία, το βάρος κλπ.
    Αν σου πέσουν 200κιλά σε κάνα χαντάκι, θα περιμένεις να έρθει ο τσομπάνης να σε βοηθήσει.

    Γνώμη μου, βρες το νεότερο, που μπορείς, στην καλύτερη δυνατή κατάσταση και ετοιμάσου ότι θα χρειαστεί σίγουρα να χώσεις κάνα φράγκο επιπλέον.
    Oldfarts never die

  11. #26
    RobiXT
    Εγγραφή
    26/04/2020
    Μηνύματα
    180
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SeniorCanardo Προβολή μηνύματος
    To KLX 650 ήταν ένα πολύ ωραίο μηχανάκι που έβγαλε η Kawasaki για πολύ λίγα χρόνια.
    Κυκλοφορύσε σε δύο εκδοχές R και C, με το δεύτερο να είναι πολιτικό, λίγο πιο βαρύ και λίγο πιο ψόφιο.
    Πολύ καλύτερο απο το KLR 650 και είχε και κάποιες μηχανολογικές "τσαχπινιές" για την εποχή και την κατηγορία.

    Κυκλοφορούν ελάχιστα με ότι μπορεί να σημαίνει αυτό για ανταλλακτικά.

    TTR κυκλοφορούν περισσότερα, το μοτέρ του έχει κάποιες διαφορές με το XT600, αλλά και αρκετά κοινά μέρη.

    Γενικότερα, κοιτάς μια κατηγορία πεθαμένη, με μηχανάκια που από τη φύση τους θα είναι ξεσκισμένα.
    Επιπλέον κοιτάς γιαπωνέζικα on-off, με 17άρες ζάντες, που μοιάζουν με motard, αλλά δεν είναι στην πραγματικότητα.
    Αν τα βρεις σε μαμά κατάσταση, μπορεί με συμβιβασμούς να είναι καλά για χωματάδες σε δασικούς και σχετικά εύκολα μονοπάτια.
    Μηχανάκια 25-30 ετών, και στη "γυάλα να τα είχαν" θα ζητάνε πραγματάκια συνέχεια, αλλά αν έχεις τον παρά, τις γνώσεις ή και τα δύο πάω πάσο.
    Άντε βρες ψαλίδι από TTR, που είχε και μια ευπάθεια.

    OFF topic (Ίσως και όχι):

    Τα KLR 650 δεν έχουν πρόβλημα με το γρανάζι 3ής, όπως διάβασα παραπάνω ή τουλάχιστον δεν έχουν στον υπόλοιπο κόσμο.
    Δεν έχω εντοπίσει σε κανένα αγγλόφωνο φόρουμ να αναφέρεται σχετικό πρόβλημα.

    Το πρόβλημα υπάρχει στα KLR στην Ελλάδα και κυρίως στις μεγάλες πόλεις, υποθέτω γιατί το συγκεκριμένο γρανάζι τρώει όλο το ζόρι στην κίνηση των πόλεων.
    Πρόβλημα με το γρανάζι της 3ής έχω ακούσει και για TTR και για ΧΤ.

    OFF topic 2:
    Χώμα πας με όλα... αλλά δεν γυρίζεις πίσω με όλα.

    Δεν είναι τα λάστιχα ο μόνος περιορισμός, αλλά οι αναρτήσεις, η προστασία, το βάρος κλπ.
    Αν σου πέσουν 200κιλά σε κάνα χαντάκι, θα περιμένεις να έρθει ο τσομπάνης να σε βοηθήσει.

    Γνώμη μου, βρες το νεότερο, που μπορείς, στην καλύτερη δυνατή κατάσταση και ετοιμάσου ότι θα χρειαστεί σίγουρα να χώσεις κάνα φράγκο επιπλέον.
    καλησπέρα πρόβλημα στο σασμάν είχαν τα TTR και
    Όχι τα ΧΤ, και ευπαθή ψαλίδι τα ΤΤ που ράγιζαν.

  12. #27
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    819
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Sotirisxt Προβολή μηνύματος
    καλησπέρα πρόβλημα στο σασμάν είχαν τα TTR και
    Όχι τα ΧΤ, και ευπαθή ψαλίδι τα ΤΤ που ράγιζαν.
    Για τα σασμάν των ΧΤ είναι κάτι που άκουσα από 2 μαντράδες, όση αξία μπορεί να έχει ο λόγος τους.

    Δίκιο έχεις το ψαλίδι των Ε, ήταν με το πρόβλημα. (Αλλά με αυτά τα "γιαμπονέζικα" έχουμε χάσει τη μπάλα, ποιο κόβει ψαλίδι, ποιο κουρεύει σασμάν, ποιο καίει ανορθωτές, ποιου δακρύζει η φλάντζα ... )
    Oldfarts never die

  13. #28
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.161
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SeniorCanardo Προβολή μηνύματος
    Για τα σασμάν των ΧΤ είναι κάτι που άκουσα από 2 μαντράδες, όση αξία μπορεί να έχει ο λόγος τους.

    Δίκιο έχεις το ψαλίδι των Ε, ήταν με το πρόβλημα. (Αλλά με αυτά τα "γιαμπονέζικα" έχουμε χάσει τη μπάλα, ποιο κόβει ψαλίδι, ποιο κουρεύει σασμάν, ποιο καίει ανορθωτές, ποιου δακρύζει η φλάντζα ... )


    Μπ@υρδέλα ρε πστ μου τα γιαπωνέζικα, πάρτε κινέζικο να σωθείτε λέμε
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  14. #29
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.194
    Είναι ανούσιο να ασχολούμαστε ποιο μοντέλο είχε το χ πρόβλημα και το ψ μειονέκτημα ειδικά σε τόσο παλιά μηχανάκια,αυτή η εξερεύνηση μπορεί να φτάσει πολύ βαθειά->"κάποτε καίγανε πηνία-μια φορά κούρεψε το σασμάν-σε μια σούζα έκοψε λαιμό"κλπ κλπ, η ανασκαφή περιπλέκει περισσότερο τα πράγματα.

    Πάρε όποιο ελέγξεις πολύ καλά και διαπιστώσεις ότι σου κάνει.
    Τελευταία τροποποίηση από karellen; 31/01/2024 στις 13:01.

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.470
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    .......
    Κι εγώ όταν πρωτομπήκα εδώ μέσα πριν 15 χρόνια (αλήθεια, πως πέρασαν;;;; ) έψαχνα τι να πάρω. Βασικά ήξερα τι ήθελα να πάρω, γνώμες ήθελα, και παρά το ότι οι περισσότεροι με απέτρεπαν, πήγα και το πήρα
    Μάλιστα.
    Δλδ μας λες οτι η αυθάδεια σου, τιμωρηθηκε με προαγωγή σε Moderator.
    Αλλα τέτοιοι είστε....

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Honda Xr 125l Γνωμεσ Και Αποψεισ.
    από jim_mazda3 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 05/08/2013, 15:15
  2. Απαντήσεις: 179
    Τελευταίο μήνυμα: 11/04/2008, 11:17
  3. Ερωτημα-βοηθεια-γνωμεσ
    από bmour στο forum BMW
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 21/03/2005, 08:35
  4. Θελω Γνωμεσ
    από live_2_ride στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 03/09/2004, 09:42
  5. Γνωμεσ
    από kong στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 13/03/2004, 15:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF