Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 17

Θέμα: Μεταλλικός ήχος εν κινήσει στην 3η.

  1. #1
    Νέο μέλος Το avatar του/της Foxie
    Εγγραφή
    17/02/2023
    Μηνύματα
    12

    Μεταλλικός ήχος εν κινήσει στην 3η.

    UPDATE ( θέλω να ελπίσω ότι μπορεί να δώσει κάποια πληροφορία παραπάνω το update ) -----------

    Καλησπέρα σας και πάλι.

    Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας. Σήμερα που το κούνησα για δουλειές στην πόλη, έδωσα παραπάνω σημασία και παρατήρησα ότι όταν είμαι εν κινήσει σε 3η και δυστυχώς ακόμα σε 2α, όταν πλησιάζει στο σημείο που καλό είναι να μπει η επόμενη ταχύτητα για να μην ζοριστεί το εργαλείο ( όχι στα κόκκινα, δεν το τσακίζω, στην φυσική ροή ) κάνει τον ήχο. Σαν να έχει χαλαρώσει κάποιο μέταλλο και τρίζει. Επίσης, αυτό συμβαίνει για κάτι δευτερόλεπτα ίσα ίσα και όταν αφήσω το γκάζι, ενώ είμαι σε εκείνη την ταχύτητα που βγάζει τον ήχο ( 3η/2α ) και αντί να ανέβω μια πάνω να πάρει κι άλλη δύναμη, αφήνω γκάζι γιατί πρέπει να κόψω λόγω κίνησης ή φαναρίου κλπ κλπ κλπ.
    Άμα βοηθάει, μπορώ να προσπαθήσω να τραβήξω βίντεο αργότερα μιας που είναι ακόμα ώρα κοινής ησυχίας . Ευχαριστώ και πάλι.

    ΥΓ τρίτη μέρα που τρώω χυλόπιτα από το συνεργείο , άμα γνωρίζεται κάποιο εξουσιοδοτημένο συνεργείο ( ώστε να μην χαθεί η εγγύηση - έχω άλλον ένα χρόνο ), παρακαλώ, πείτε μου γιατί είμαι στο παρατσακ να πάω σε άλλο συνεργείο που δεν συνεργάζεται με Γκοργκόλη και να πετάξω το υπολειπόμενο έτος της εγγύησης.

    --------- END OF UPDATE


    Καλημέρα σας.

    Έχω ένα Daytona Velos ένα χρόνο, 4000 χλμ σχεδόν, η χρήση του ήταν καθαρά για να πηγαίνω στην δουλειά μου και καμιά μικροβολτούλα εντός πόλης. Τα service του κανονικά σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο.

    Τελευταία όταν έχω κουμπωμένη την 3η και δίνω γκάζι ακούγεται ένας μεταλλικός ήχος σαν ένα μεταλλικό δαχτυλίδι κάνει βόλτες σε κάποιο σωλήνα, όπως είναι οι στρογγυλοί σφιγκτήρες που δένουν δύο σωλήνες ( δεν ξέρω πως αλλιώς μπορώ να περιγράψω τον ήχο καλύτερα ). Στην αρχή που το πρωτοάκουσα με το κράνος ανησύχησα μήπως κάποια βίδα ή κάποιο παξιμάδι έκανε βόλτες κάπου στα εσωτερικά του παπιού αλλά όταν εστίασα στον ήχο ηρέμησα γιατί δεν έμοιαζε έτσι.
    Αυτόν τον μήνα τον παρατήρησα και στην 2α λίγο.

    Πήγα στον μάστορα προχτές όμως επειδή πνίγονταν στην δουλειά δεν μου είπε τίποτα για αυτό, απλά μου συμπλήρωσε λάδια στα γρήγορα και ( μάλλον ) έσφιξε μια βίδα στο μοτέρ από την δεξιά μεριά που είναι η μανιβέλα. Σε αμέσως επόμενη βόλτα δεν το άκουσα στην 2α αλλά στην 3η συνέχισε να υπάρχει.

    Ο ήχος αυτός δεν ακούγεται πάντα, όποτε του κατέβει.

    Παίζει να γνωρίζεται τι μπορεί να συμβαίνει?

    Ευχαριστώ προκαταβολικά.
    Τελευταία τροποποίηση από Foxie; 14/02/2024 στις 16:05. Αιτία: UPDATE
    In life, unlike chess, the game continues after checkmate.

  2. #2
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.194
    Καλημέρα.
    Δύσκολη η διάγνωση και μάλιστα από μακρυά ειδικά όταν είναι τυχαίος ο ήχος.Ο μηχανικός σου πιστεύω να μπορέσει να βγάλει άκρη.

  3. #3
    Νέο μέλος Το avatar του/της Foxie
    Εγγραφή
    17/02/2023
    Μηνύματα
    12
    Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!
    In life, unlike chess, the game continues after checkmate.

  4. #4
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2014
    Μηνύματα
    1.597
    Τρέμουν και οι καθρέπτες? Βάση κινητήρα θα ήταν ξεσφικτη.

  5. #5
    Νέο μέλος Το avatar του/της Foxie
    Εγγραφή
    17/02/2023
    Μηνύματα
    12
    Οι καθρέφτες δεν τρέμουν ιδιαίτερα, ίσα που. Το έβγαλα μία σε χώρο που δεν υπήρχαν σπίτια τριγύρω για να ανοίξω γκάζι σε διπλό στάντ στις ταχύτητες που ακούγεται ο ήχος ( 2α-3η ) χωρίς να ακουμπάει ο πίσω τροχός, δεν έβγαλε κιχ. Την αλυσίδα παρατήρησα κάπως χαλαρή γιατί έκανε κάτι χοροπηδητά. Μετά ( αν και πολύ κακώς ) το πήγα λίγο τριγύρω χωρίς κράνος μήπως καταλάβω από ποια πλευρά ακούγεται ο ήχος. Έχω την εντύπωση ότι είναι από δεξιά ( σκόρδο/κρεμμύδι ). Επίσης, δεν μπόρεσα να προσδιορίσω αν ακουγόταν από το μοτέρ ή από τον πίσω τροχό. Δυστυχώς, δεν έχει εξοικειωθεί το αυτί μου στους περίεργους ήχους των μοτο. Απλά προσπάθησα ότι καλύτερο μπορώ για να τα μεταφέρω στον μηχανικό. Θα προσπαθήσω και αύριο το πρωί να το επικοινωνήσω πάλι στον μηχανικό ελπίζοντας ότι δεν θα ξαναφάω πόρτα. Σε δεύτερη φάση, θα απευθυνθώ σε άλλο συνεργείο και άμα με γειώσουν και εκεί τότε θα πάω σε άρχοντα που πηγαίνει ο αδερφός μου και ας χάσω το υπολειπόμενο έτος της εγγύησης, τουλάχιστον θα έχω το στομάχι μου.

    Όπως και να έχει, ευχαριστώ που ασχοληθήκατε.
    In life, unlike chess, the game continues after checkmate.

  6. #6
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.229
    Αν έχεις εγγύηση θα σου πρότεινα να μην την ακυρώσεις, εκτός κι αν πας σε κάποιον απλά να το κοιτάξει και να κάνει κανένα "αόρατο" σφιξιματάκι αν είναι κάτι απλό.

    Αν τα συνεργεία σε γράφουν θα σου πρότεινα να στείλεις μέιλ (όχι τηλέφωνο, κάτι που να χρειάζεται επίσημη απάντηση) στα κεντρικά ζητώντας να σου προτείνουν λύση. Αν πάθει κάτι χειρότερο το μηχανάκι εντός εγγύησης θα είναι δικό τους πρόβλημα και πιστεύω θα προτιμήσουν την πρόληψη από το κόστος της θεραπείας κάποιας χειρότερης βλάβης.

    Επί αυτού θα ήταν καλύτερα να σου απαντήσει πιο εμπεριστατωμένα κάποιος από τους δικηγόρους του φόρουμ.

  7. #7
    Νέο μέλος Το avatar του/της Foxie
    Εγγραφή
    17/02/2023
    Μηνύματα
    12
    Ευχαριστώ πολύ. Το θέμα είναι ότι προβληματίστηκα αρκετά όταν ξαναδιάβασα το βιβλίο των όρων εγγύησης κτλ όπου έχουν κάνει σταυροβελονιά, μη αφήνοντας την παραμικρή "δύναμη" στον ιδιοκτήτη του μηχανήματος. Γιατί κακά τα ψέμματα, έχουν την πίτα, έχουν και το μαχαίρι. Φυσικά, δεν φαντασιώνομαι δυναστείες κτλ ... λίγη αξιοπρέπεια στην όλη φάση. Όχι δική μου, ούτε δική τους ασυζητητί. Της συναλλαγής, καθαρά.

    Αλλά τι να λέμε, σε μία ομάδα του μοντέλου όπου είμαι μέλος σε κλασσικό σόσιαλ, διάβασα περιπτώσεις που βίωσαν κάποιοι ιδιοκτήτες που τους λυπήθηκε η ψυχή μου. Κύριος περίμενε 3 μήνες περίπου ένα ανταλλακτικό σχετικό με τα φρένα του πίσω τροχού ( μέχρι να αποφασίσουν, απαντήσουν κτλ ). Δεν γνωρίζω για τους ανθρώπους που είναι μέλη , προσωπικά, δεν έχω την δυνατότητα στην παρούσα φάση να αγοράσω κάποιο άλλο όχημα όποτε προσπαθώ να κατευθυνθώ προς το καλύτερο σενάριο, όσο γίνεται τουλάχιστον.
    In life, unlike chess, the game continues after checkmate.

  8. #8
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/02/2024
    Μηνύματα
    83
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Foxie Προβολή μηνύματος
    Ευχαριστώ πολύ. Το θέμα είναι ότι προβληματίστηκα αρκετά όταν ξαναδιάβασα το βιβλίο των όρων εγγύησης κτλ όπου έχουν κάνει σταυροβελονιά, μη αφήνοντας την παραμικρή "δύναμη" στον ιδιοκτήτη του μηχανήματος. Γιατί κακά τα ψέμματα, έχουν την πίτα, έχουν και το μαχαίρι. Φυσικά, δεν φαντασιώνομαι δυναστείες κτλ ... λίγη αξιοπρέπεια στην όλη φάση. Όχι δική μου, ούτε δική τους ασυζητητί. Της συναλλαγής, καθαρά.

    Αλλά τι να λέμε, σε μία ομάδα του μοντέλου όπου είμαι μέλος σε κλασσικό σόσιαλ, διάβασα περιπτώσεις που βίωσαν κάποιοι ιδιοκτήτες που τους λυπήθηκε η ψυχή μου. Κύριος περίμενε 3 μήνες περίπου ένα ανταλλακτικό σχετικό με τα φρένα του πίσω τροχού ( μέχρι να αποφασίσουν, απαντήσουν κτλ ). Δεν γνωρίζω για τους ανθρώπους που είναι μέλη , προσωπικά, δεν έχω την δυνατότητα στην παρούσα φάση να αγοράσω κάποιο άλλο όχημα όποτε προσπαθώ να κατευθυνθώ προς το καλύτερο σενάριο, όσο γίνεται τουλάχιστον.
    Υπάρχει περίπτωση να πρέπει να κοιτάξεις στα γρανάζια των ταχυτήτων αυτών εφόσον δεν στο κάνει σε όλες.

  9. #9
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.637
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Foxie Προβολή μηνύματος
    Ευχαριστώ πολύ. Το θέμα είναι ότι προβληματίστηκα αρκετά όταν ξαναδιάβασα το βιβλίο των όρων εγγύησης κτλ όπου έχουν κάνει σταυροβελονιά, μη αφήνοντας την παραμικρή "δύναμη" στον ιδιοκτήτη του μηχανήματος. Γιατί κακά τα ψέμματα, έχουν την πίτα, έχουν και το μαχαίρι. Φυσικά, δεν φαντασιώνομαι δυναστείες κτλ ... λίγη αξιοπρέπεια στην όλη φάση. Όχι δική μου, ούτε δική τους ασυζητητί. Της συναλλαγής, καθαρά.

    Αλλά τι να λέμε, σε μία ομάδα του μοντέλου όπου είμαι μέλος σε κλασσικό σόσιαλ, διάβασα περιπτώσεις που βίωσαν κάποιοι ιδιοκτήτες που τους λυπήθηκε η ψυχή μου. Κύριος περίμενε 3 μήνες περίπου ένα ανταλλακτικό σχετικό με τα φρένα του πίσω τροχού ( μέχρι να αποφασίσουν, απαντήσουν κτλ ). Δεν γνωρίζω για τους ανθρώπους που είναι μέλη , προσωπικά, δεν έχω την δυνατότητα στην παρούσα φάση να αγοράσω κάποιο άλλο όχημα όποτε προσπαθώ να κατευθυνθώ προς το καλύτερο σενάριο, όσο γίνεται τουλάχιστον.
    Φίλε λυπάμαι για την ταλαιπωρία σου και ειλικρινά ελπίζω να βρεις σύντομα άκρη.
    Πιάνομαι από το ποστ σου για να θειξω κάτι το οποίο μόλις λίγα χρόνια πίσω είχε φτάσει να γίνεται ζήτημα αντιπαράθεσης και σοβαρό πρήξιμο μεζέων από όλους εκείνους που θέλαν sony & ντε να βαφτίσουμε το κρέας ψάρι για να δικαιολογήσουν μια επιλογή.
    Λες και έχουμε κάποιο συμφέρον από το να αποτρέψουμε τον φοξι να πάρει το τάδε αντί του δείνα.

    Σε ένα όχημα,κύριο αν όχι και σημαντικότερο ρόλο για την ευτυχή συμβίωση παίζει και το υποστηρικτικό του δίκτυο.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  10. #10
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Σε ένα όχημα,κύριο αν όχι και σημαντικότερο ρόλο για την ευτυχή συμβίωση παίζει και το υποστηρικτικό του δίκτυο.
    Ενα σοβαρο οχημα δεν χρειαζεται υποστηρικτικο δικτυο..!!!
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  11. #11
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.637
    Σταμάτα,τσουτσουρωνω με το ύφος
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  12. #12
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.162
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Φίλε λυπάμαι για την ταλαιπωρία σου και ειλικρινά ελπίζω να βρεις σύντομα άκρη.
    Πιάνομαι από το ποστ σου για να θειξω κάτι το οποίο μόλις λίγα χρόνια πίσω είχε φτάσει να γίνεται ζήτημα αντιπαράθεσης και σοβαρό πρήξιμο μεζέων από όλους εκείνους που θέλαν sony & ντε να βαφτίσουμε το κρέας ψάρι για να δικαιολογήσουν μια επιλογή.
    Λες και έχουμε κάποιο συμφέρον από το να αποτρέψουμε τον φοξι να πάρει το τάδε αντί του δείνα.

    Σε ένα όχημα,κύριο αν όχι και σημαντικότερο ρόλο για την ευτυχή συμβίωση παίζει και το υποστηρικτικό του δίκτυο.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από OldMan Προβολή μηνύματος
    Ενα σοβαρο οχημα δεν χρειαζεται υποστηρικτικο δικτυο..!!!
    Δεν ξέρω αν το δικό μου είναι σοβαρό όχημα έχει όμως σοβαρή υποστήριξη
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  13. #13
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Δεν ξέρω αν το δικό μου είναι σοβαρό όχημα έχει όμως σοβαρή υποστήριξη
    Για να συνεχίση να δουλεύει, βρε κουτό........
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  14. #14
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.162
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Για να συνεχίση να δουλεύει, βρε κουτό........
    .....Αυτό δεν είναι το ζητούμενο;
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.752
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Foxie Προβολή μηνύματος
    UPDATE ( θέλω να ελπίσω ότι μπορεί να δώσει κάποια πληροφορία παραπάνω το update ) -----------

    Καλησπέρα σας και πάλι.

    Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας. Σήμερα που το κούνησα για δουλειές στην πόλη, έδωσα παραπάνω σημασία και παρατήρησα ότι όταν είμαι εν κινήσει σε 3η και δυστυχώς ακόμα σε 2α, όταν πλησιάζει στο σημείο που καλό είναι να μπει η επόμενη ταχύτητα για να μην ζοριστεί το εργαλείο ( όχι στα κόκκινα, δεν το τσακίζω, στην φυσική ροή ) κάνει τον ήχο. Σαν να έχει χαλαρώσει κάποιο μέταλλο και τρίζει. Επίσης, αυτό συμβαίνει για κάτι δευτερόλεπτα ίσα ίσα και όταν αφήσω το γκάζι, ενώ είμαι σε εκείνη την ταχύτητα που βγάζει τον ήχο ( 3η/2α ) και αντί να ανέβω μια πάνω να πάρει κι άλλη δύναμη, αφήνω γκάζι γιατί πρέπει να κόψω λόγω κίνησης ή φαναρίου κλπ κλπ κλπ.
    Άμα βοηθάει, μπορώ να προσπαθήσω να τραβήξω βίντεο αργότερα μιας που είναι ακόμα ώρα κοινής ησυχίας ������. Ευχαριστώ και πάλι.

    ΥΓ τρίτη μέρα που τρώω χυλόπιτα από το συνεργείο , άμα γνωρίζεται κάποιο εξουσιοδοτημένο συνεργείο ( ώστε να μην χαθεί η εγγύηση - έχω άλλον ένα χρόνο ), παρακαλώ, πείτε μου γιατί είμαι στο παρατσακ να πάω σε άλλο συνεργείο που δεν συνεργάζεται με Γκοργκόλη και να πετάξω το υπολειπόμενο έτος της εγγύησης.

    --------- END OF UPDATE


    Καλημέρα σας.

    Έχω ένα Daytona Velos ένα χρόνο, 4000 χλμ σχεδόν, η χρήση του ήταν καθαρά για να πηγαίνω στην δουλειά μου και καμιά μικροβολτούλα εντός πόλης. Τα service του κανονικά σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο.

    Τελευταία όταν έχω κουμπωμένη την 3η και δίνω γκάζι ακούγεται ένας μεταλλικός ήχος σαν ένα μεταλλικό δαχτυλίδι κάνει βόλτες σε κάποιο σωλήνα, όπως είναι οι στρογγυλοί σφιγκτήρες που δένουν δύο σωλήνες ( δεν ξέρω πως αλλιώς μπορώ να περιγράψω τον ήχο καλύτερα ). Στην αρχή που το πρωτοάκουσα με το κράνος ανησύχησα μήπως κάποια βίδα ή κάποιο παξιμάδι έκανε βόλτες κάπου στα εσωτερικά του παπιού αλλά όταν εστίασα στον ήχο ηρέμησα γιατί δεν έμοιαζε έτσι.
    Αυτόν τον μήνα τον παρατήρησα και στην 2α λίγο.

    Πήγα στον μάστορα προχτές όμως επειδή πνίγονταν στην δουλειά δεν μου είπε τίποτα για αυτό, απλά μου συμπλήρωσε λάδια στα γρήγορα και ( μάλλον ) έσφιξε μια βίδα στο μοτέρ από την δεξιά μεριά που είναι η μανιβέλα. Σε αμέσως επόμενη βόλτα δεν το άκουσα στην 2α αλλά στην 3η συνέχισε να υπάρχει.

    Ο ήχος αυτός δεν ακούγεται πάντα, όποτε του κατέβει.

    Παίζει να γνωρίζεται τι μπορεί να συμβαίνει?

    Ευχαριστώ προκαταβολικά.
    Ολα αυτά που περιγράφεις, μπορούν να έχουν πολλά αίτια, και δυστυχώς χωρίς εξέταση από κοντά, δεν μπορούμε να ξέρουμε τι μπορεί να φταίει.

    Μπορεί να σχετίζεται με κάτι στο κιβώτιο ταχυτήτων, μια και στο κάνει σε μία μόνο σχέση, δεν είναι όμως και τελείως απαραίτητο, γιατί μπορεί να είναι κάποιος συνδυασμός ισσοροπιών και δυνάμεων, που προκαλεί συντονισμό σε κάτι που εκπληρώνεται στην τρίτη σχέση χωρίς όμως να φταίει κάτι στην σχέση αυτή.

    Δοκίμασε να χαλαρώσεις την αλυσίδα σου λίγο αν είναι τεντωμένη ή να την τεντώσεις αν είναι πολύ χαλαρή. Μου έχει τύχει σε street triple 675 οταν η αλυσίδα ήταν ΤΕΛΕΙΑ τεντωμένη να κάνει κάτι παρόμοιο, και όταν την πήγα λίγο πιο χαλαρή από το τέλειο, ησύχασε.

    Γενικά δες την φθορά σε δόντια γραναζιών και αλυσίδα, μπας και είναι η ώρα τους, μπας και θέλουν καθάρισμα ή/και λάδωμα;

    Αλλο που μου πάει το μυαλό, είναι κάποια βίδα που κρατάει το μοτέρ στο πλαίσιο, μήπως έχει χαλαρώσει. Στα πρώτα 1000 χιλιόμετρα υποτίθεται τα κοιτάει κιόλας αυτά στο πρώτο σέρβις ο εξουσιοδοτημένος.

    Και τρίτο ύποπτο, είναι κάποιο περιφερειακό εξάρτημα, κάποιο υποπλαίσιο, κάποιο τμήμα της εξάτμισης, ή κάποιο άλλο εξάρτημα που έχει χαλαρώσει ή ετοιμάζεται να κοπεί και κάνει τον ήχο.

    Ολα τα παραπάνω, μπορείς να τα κάνουν ή εστω να τσεκάρουν και σε κοινό συνεργείο, χωρίς να χάσεις κάποια εγγύηση, εφόσον δεν γίνει διαφοροποιός επέμβαση στην μοτοσυκλέτα.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Μεταλλικός ήχος Suzuki Sv650 - Help!
    από Scandal στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο μήνυμα: 19/01/2009, 11:05
  2. Μηχανη εν κινησει μετα απο μηνες. Πως ?
    από Alarm στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2008, 16:05
  3. περίεργος μεταλλικός ήχος
    από giorgosxristou στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 20/06/2008, 06:49

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF