Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 21 από 21

Θέμα: Photo-grey ζελατίνες και για κράνη

  1. #16
    ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ ΑΥΤΗ Η ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΣΕ ΠΡΟΣΙΤΗ ΤΙΜΗ..!!

    ΕΝΑ ΤΙΡ ΓΙΑ ΤΑ ΤΟΥΝΕΛ ΕΙΝΑΙ ΠΡΙΝ ΜΠΕΙΣ,ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ 3-4 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΩΝ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟ ΑΝΟΙΓΕΙΣ !!!!

    ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΤΙΑ ΚΛΕΙΣΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΑ


  2. #17
    Μαύρος και Άραχνος Το avatar του/της darkCount
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    158
    Ayto dirtymoto mou 8ymizei nyxterinh askhsh sto strato-> . To kaneis auto se periptwsh pou riksoun fwtobolida se syndyasmo me plhrh akinhsia ekei pou briskesai wste molis sbhsei na exeis ena mati pou na blepei, giati to allo einai axrhsto gia kana lepto mexri na synh8isei h korh to skotadi ksana
    "It's been going on for some years now. My hands never seem to leave the keyboard, my eyes never seem to leave the screen. Days and nights go by in a blink of an eye. I work in a constant state of hyperstimulation, a by-product of youth and perfect knowledge, connected to a cyberspace console that projects my conscience into the artificial illusion of the core. Time is fluid around me. I am now part of a bigger whole. I now look but do not see, I now touch but do not feel. Streams of infinite data pass through me as if I were transparent. Its a whole new world in here..."

    And then the phone rings. It's a friend, one who hasn't forsaken me yet. I'll be going out tonight.

    I can't wait to go back online...


  3. #18
    ΧΕ,ΧΕ,...ΕΓΩ ΠΥΡΟΒΟΛΙΚΟ ΗΜΟΥΝΑ

    ΠΛΑΚΑ-ΠΛΑΚΑ ΑΝ ΣΟΥ ΣΥΜΒΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΒΟΡΕΙΑ ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΣΧΙΖΕΙΣ 50 ΤΟΥΝΕΛ ΤΟ ΕΝΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ,ΜΕ ΜΗΚΟΣ ΑΠΟ 70Μ-2ΚΜ ΘΑ ΠΙΕΙΣ ΜΙΑ ΜΠΥΡΑ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ

  4. #19
    Πάντος εγω όταν πάω για να αγορασω γυαλια πέρνω μαζί μου το κράνος. Το κριτιριο είναι να μπαίνουν ευκολα με το κρανος ...
    ... Τzifos ...
    __________________

  5. #20
    Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera

    Αλλα λύσε μου μια απορία: ΤΟΥΣ ΦΑΚΟΥΣ ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΧΑΣΕΣ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ???

    Κάτι ερέθισε τα ματια μου, το κρύο μια περιπτωση η κατι αλλο την ώρα που διέσχιζα το δάσος.
    We'll walk in the shadows
    By day we'll live in a dream
    We'll walk in the shadows
    One day you'll be with me
    If only you believe

  6. #21

    Ώχουουουου...

    ...εγώ έχω γερακίσιο μάτι και αποσπώμενο κράνος ....

    Άμα το μάτι θέλει να στεγνώσει και να πετάξει έξω το φακό, θα το κάνει και ας φοράς και γυαλιά ηλίου και ζελατίνες και αλουμινόχαρτα!!!!!

    (Και στη τελική άμα βρέχει και φοράς γυαλιά μυωπίας, πάλι κλειστή δεν είναι η ζελατίνα???? Το μόνο δυσάρεστο μπορώ να πώ πως είναι το θάμπωμα :hypnotize που και χωρίς γυαλιά πάλι την τρώς την ήττα )
    SARCASM / because beating the shit out of people is illegal

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. site για κρανη και μπουφαν στην Ελλαδα ΨΑΧΝΩ
    από Xrider στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 06/04/2010, 09:25
  2. Σοβαρή απορία, για κράνη...πήρα ενα ΜΧ Uvex χθές και...
    από Gandalf dr685sm στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 20/04/2006, 15:35
  3. Και για να΄χουμε καλο 'ρωτημα..
    από Μικρή Λουλού στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 55
    Τελευταίο μήνυμα: 24/03/2004, 23:22
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 25/02/2004, 11:52
  5. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 07/12/2003, 15:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF