Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 65 από 65

Θέμα: Πρόγραμμα και ώρες του 3ου αγώνα MotoGP 2024 στην Αμερική

  1. #61
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tsber
    Εγγραφή
    13/06/2019
    Μηνύματα
    1.370
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Rac3rX Προβολή μηνύματος
    Πάντως απέδωσε την πτώση του σε πρόβλημα στα φρένα και ο crew chief του το επιβεβαίωσε...
    Τα διάβασα κι εγώ αλλά μάλλον κάτι έπρεπε να πει για να δικαιολογηθεί, ήταν ο μόνος από τους "πρωταγωνιστές" που έπεσε και ο ρούκι αντίπαλός του έμεινε όρθιος και άνετος...

    Βασικά λέει ότι έπρεπε να τραβά τη μανέτα δυο - τρεις φορές για να φρενάρει, που δεν ακούγεται και ως η καλύτερη δικαιολογία

  2. #62
    Ο πυγολαμπιδας! Το avatar του/της ΟΚΤΑΝΙΟ
    Εγγραφή
    14/07/2005
    Μηνύματα
    1.193
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από husky21 Προβολή μηνύματος
    το VM απο το Vrontis Marquez?
    Οχι, αλλιως θα χρησιμοποιουσα τον τιτλο Crash Crasquez που εχω και τα δικαιωματα ιδιοκτησιας του.
    Το VM πατηθηκε τυχαια, αυθορμητα, γιατι καθως διαβαζα τα κατορθωματα του, μου ηρθε η λεξη Vomet στο μυαλο, και ολως τυχαιως (κατι σα το εκει που κοιτας θα πας, ενα πραμα) τα δαχτυλα μου λαθεψαν και αντι ΜΜ εγραψαν αυτο

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Rac3rX Προβολή μηνύματος
    Άντι να χαίρεσαι δηλαδή τον αγώνα χαίρεσαι που κάποιος που για δικούς σου λόγους δε γουστάρεις έπεσε;

    Ναι
    Οσο και να την τιναξεις, η τελευταια σταγονα θα μεινει στο σωβρακο.....

  3. #63
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.190
    Πάρα πολύ ωραίος αγώνας.
    Ξεκάθαρα ο καλύτερος αγώνας της 3ετίας

    Μπράβο στο παιχταρά Vinales.
    10 μπραβο στον Acosta και μπράβο για το χαρακτήρα του που δεν είναι καθόλου ψώνιο.
    Bastia κάπου στη μέση το έχασε αλλά το ξαναβρήκε και κέρδισε το βάθρο.

    Bagnaia πολύ χαίρομαι που είναι εκεί πίσω.
    Marquez θα τον ήθελα στο βάθρο και αν ισχύει το πρόβλημα με τα φρένα, κρίμα.
    Martin όχι όσο καλά θα περίμενα αλλά δεν είναι κάθε μέρα καλημέρα
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  4. #64
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της borgiriadis1
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    820
    Αν εξαιρέσουμε τον Vinales ο οποίος θα πρέπει να δείξει πααααρα πολλά ακόμα γτ κα
    ι με το yamapa έκανε 1-2 καλές εμφανίσεις κάθε χρόνο τα υπόλοιπα ήταν αναμενόμενα.
    1. Το φαινόμενο ο μικρός δείχνει ότι κανένας δεν μπορεί να τον φτάσει στα φρένα του και το είχαμε δει και στους προηγούμενους αγώνες. Έπεσε πάνω στον Vinales και ΟΚ ήταν απιαστος. Αυτό που δεν Μ αρέσει είναι ότι τον παραπρομοταρουνε και ελπίζω να μην την ψωνίσει.
    2. Ο ΜΜ τι να πεις. Όποιος νομίζει ότι δεν θα μπορέσει φέτος είναι πολύ βαθειά νυχτωμενος. Μόλις βρει την ισορροπία του πέφτω ή κερνάω όπως και στο honda θα κάνει κηδείες και δεν είναι μακριά.
    3. Μάρτιν. Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΓΟΥΣΤΆΡΩ. Το θέλει και μπορεί να το πάρει. Και μακράν όλων το μεγαλύτερο κωλοπαιδο. Η ίντριγκα η ίδια. Δεν κρύβεται και τα λέει. Τέτοιους χρειαζόμαστε, ούτε αχωνευτος ούτε δήθεν αλλά κωλοπαιδο με την καλή έννοια.
    4. Μπαναια. Φέτος θα πρέπει να ρισκάρει ή θα δει ότι κανένας δεν θα του χαριστεί. Τελείωσαν τα ψέματα.
    5. Γιαμαχα για τ ανάθεμα. 7 χρόνια χωρίς μηχανάκι το λιγότερο χαρακίρι όλοι όμως.
    6. Χόντα. Εδώ τι να πεις. Απέλυσαν τον baby Samurai για το χατίρι του Μαρκ και μέχρι να ξαναφτιάξουν μηχανάκι οι οδηγοί τους θα έχουν μεγάλη συγκομιδή στην αγορά οικοπέδων.

    Μετά από όλα αυτά εμένα ο αγώνας δεν μ άρεσε. Τι είδαμε δλδ? Έναν Vinales που έκανε τον αγώνα της ζωής του οκ. Θα το ξανακάνει? Τον πιστεύετε για τίτλο με 1 εμφάνηση σε μια πίστα που πέραν του Μαρκ όλο και κάποιος άλλος κάθε φορά του έκατσε η μέρα? Αν δεν ήταν και ο θρασείς ο πιτσιρικάς τπτ δεν θα βλέπαμε.

    Εν κατακλείδι θέλω να πω ότι το να βλέπω καλούς οδηγούς δεν μου λέει και πολλά. Θέλω να βλέπω περσόνες τύπου Βάλε- Λορε. Θέλω ίντριγκα τύπου Μαρκ-Λορε-Βαλε. Θέλω Fantastic 4 να ξενυχτάω και να διαφωνώ με την παρέα για το ποιος είναι ο πρώτος, ο καλύτερος. Θέλω τη δήλωση μετά από τον αγώνα ότι "με αφήσανε τα φρένα κ ήταν τυχερός που με κέρδισε". Τέτοια θέλω.
    Μπορεί εγώ μεγαλώνοντας να έγινα πιο ρομαντικός αλλά κακά τα ψέματα πλέον δεν βλέπεις κάποιον ειδωλο να θες να ταυτιστείς μαζί του να ζεις τον αγώνα από μέσα......
    Αλλιώς είναι απλά μια ρουτίνα της Κυριακής ( και του Σαββάτου αν το δω) και όλοι αγαπημένοι ή όχι κ αυτό όλο.
    Τελευταία τροποποίηση από borgiriadis1; 16/04/2024 στις 18:30.

  5. #65
    Εγω νομιζω πως σιγα σιγα παμε για fantastic 5

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345

Παρόμοια θέματα

  1. Πρόγραμμα και ώρες του 2ου αγώνα MotoGP 2024 στο Portimao
    από GIOTIS750 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 124
    Τελευταίο μήνυμα: 16/04/2024, 22:11
  2. Απαντήσεις: 116
    Τελευταίο μήνυμα: 14/03/2024, 19:43
  3. Πρόγραμμα και ώρες του 11ου αγώνα MotoGP 2023 στην Catalunya
    από GIOTIS750 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 57
    Τελευταίο μήνυμα: 05/09/2023, 17:44
  4. Πρόγραμμα και ώρες του 4ου αγώνα MotoGP 2023 στην Jerez
    από GIOTIS750 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 55
    Τελευταίο μήνυμα: 02/05/2023, 14:37
  5. Απαντήσεις: 71
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2023, 11:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF