Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 20 από 20

Θέμα: Αξίζει Yamaha xcity125 '08 με 58000χλμ και 1600€?

  1. #16
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giannis93 Προβολή μηνύματος
    Φίλε μου του το είπα! Του λέω αν μου το αφήσεις 1300€ Δευτέρα πάμε σε έναν δικό μου μάστορα και αν είναι όλα οκ πάμε για μεταβίβαση. Η απάντηση με ύφος δεν πέφτω ευρώ γιατί ξέρω τι πουλάω! Ναι ρε φίλε όμως, αλλά κι εγώ ξέρω τι αγοράζω
    Οκ πες του, υπάρχουν πορτοκαλιές εκεί έξω, ποοοοοολές.
    Μείνε μακριά! βάλε λίγα παραπάνω και πάρε ΚΟΥΤΑ το SR1......
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  2. #17
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/04/2024
    Μηνύματα
    10
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    οποτε αστο,βαλε καποιες ατοκες δοσεις με καρτα,και παρε καινουργιο.θα εχεις 2 χρονια εγγυηση,ψεκασμο,cbs και λοιπα συγχρονα καλούδια.και κοιτα τον να προσπαθει να το πουλησει.ενδιαφερον θα εχει.
    Φίλε σ ευχαριστώ! Εκεί νομίζω θα καταλήξω! Όσο για το cbs που μου λες, πλέον είναι αρκετά αυτά που έχουν abs! Δίνεις κάτι παραπάνω και όπως είπε ένας φίλος πιο πάνω, μπορεί να μην είναι ιαπωνικό, αλλά ένα καινούργιο είναι καλύτερο από παλιό ιαπωνικό! Όσο για την προσπάθεια του να το πουλήσει, ήδη έχει αρκετό ενδιαφέρον! Ο φίλος είχε αγγελία στο car.gr την οποία διέγραψε, προφανώς γιατί του ζαλιζαν τον έρωτα

  3. #18
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/04/2024
    Μηνύματα
    10
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Οκ πες του, υπάρχουν πορτοκαλιές εκεί έξω, ποοοοοολές.
    Μείνε μακριά! βάλε λίγα παραπάνω και πάρε ΚΟΥΤΑ το SR1......
    Σωστός φίλε μου! Κι εγώ νομίζω ότι είναι η πιο vfm λύση! Καινούργιο, με αρκετά καλούδια και έχω το κεφάλι μου ήσυχο για μερικά χρονάκια συνεπώς βγάζω τη διαφορά από το μεταχειρισμένο γλιτώνοντας τα συνεργεία

  4. #19
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giannis93 Προβολή μηνύματος
    Σωστός φίλε μου! Κι εγώ νομίζω ότι είναι η πιο vfm λύση! Καινούργιο, με αρκετά καλούδια και έχω το κεφάλι μου ήσυχο για μερικά χρονάκια συνεπώς βγάζω τη διαφορά από το μεταχειρισμένο γλιτώνοντας τα συνεργεία
    Έτσι ακριβώς.

    Και για να σε βοηθήσω ακόμα περισσότερο:
    Όσα μηχανάκια είχα πάρει μεταχειρισμένα, (3) μου βγάλανε την πίστη σε ζημιές και συνεργεία με το ανάλογο κόστος.... (Ναι, πιτσιρικάς σχετικά ήμουν τότε)
    Οι τελευταίες 3 μηχανές και 2 παπιά που πέρασαν από τα χέρια μου την τελευταία 25ετία αγοράστηκαν (μετά κόπων και βασάνων, βεβαίως) ΚΟΥΤΑ και τα συνεργεία ξέχασαν ότι υπάρχω. Μόνο οι προβλεπόμενες συντηρήσεις και ΤΙΠΟΤΑ άλλο......
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  5. #20
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/04/2024
    Μηνύματα
    10
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Έτσι ακριβώς.

    Και για να σε βοηθήσω ακόμα περισσότερο:
    Όσα μηχανάκια είχα πάρει μεταχειρισμένα, (3) μου βγάλανε την πίστη σε ζημιές και συνεργεία με το ανάλογο κόστος.... (Ναι, πιτσιρικάς σχετικά ήμουν τότε)
    Οι τελευταίες 3 μηχανές και 2 παπιά που πέρασαν από τα χέρια μου την τελευταία 25ετία αγοράστηκαν (μετά κόπων και βασάνων, βεβαίως) ΚΟΥΤΑ και τα συνεργεία ξέχασαν ότι υπάρχω. Μόνο οι προβλεπόμενες συντηρήσεις και ΤΙΠΟΤΑ άλλο......
    Σ ευχαριστώ πολύ φίλε μου!! Όπως και να το κάνουμε το καινούργιο δεν σου προκαλεί άγχος και πονοκέφαλο σε ό,τι αφορά την κατάσταση του!! Το παίρνεις από την αρχή και το ξέρεις καλά, ξέρεις τι χρειάζεται και πότε αλλά και το να ασχολείσαι από την αρχή με την φροντίδα του είναι σημαντικό!!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Προβλημα με yamaha diversion 09' Ρύθμιση tps και πεταλούδων
    από profil στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 27/11/2012, 16:25
  2. Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 05/07/2008, 15:10
  3. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 08/12/2003, 15:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF