Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 17

Θέμα: Έκθεση Μηχανής & η μαύρη μου αλήθεια ...

  1. #1
    "Παππούς" -- (22-05-02) Το avatar του/της jimbar
    Εγγραφή
    30/09/2003
    Μηνύματα
    317

    Έκθεση Μηχανής & η μαύρη μου αλήθεια ...

    Δεν ξέρω αν έχετε ήδη πάει στην έκθεση μοτοσικλέτας και αν είδατε τα εκθέματα, αλλά όσο με αφορά δεν ήθελα να φύγω. Με τραβάγανε για να προχωρήσουμε. Τέλος πάντων.

    Μετά το περιστατικό που μου συνέβη στην «ανάβαση» για Πρέβεζα, όπου μάλιστα ανακάλυψα και τα φανταστικά πράσινα μάτια της ΖΩΗΣ …, αποφάσισα να πάρω, μην γελάτε, ΧΧ!!! Ναι καλά διαβάσατε παιδιά ένα ΧΧ θα ήτανε ότι πρέπει.

    [Σημείωση: για όσους δεν το γνωρίζουν, και πως θα μπορούσαν άλλωστε, ότι το TransAlp-άκι μου είναι η πρώτη μου μηχανή και ο πρώτος συμπλέκτης].

    Τελικά πήγα στην έκθεση και αφού την γύρισα τέσσερις φορές, βγήκα για τεστ ράϊντ [Test Ride] και είπα να αρχίσω με το CBF600 το οποίο πραγματικά … έχει γκάζι [για τα δικά μου δεδομένα … έτσι]. Μετά καβάλησα το Varadero και …… χέστηκα [συχωρέστε με για την έκφραση] κυριολεκτικά. Μαζί με την μικρή επάνω, μόνο πρώτη & δευτέρα πήγαινα. Έδινα γκάζι και όλο «απαντούσε». Μετά από δύο γύρους σταματήσαμε. Βγήκαμε από τον χώρο των τεστ ράϊντερ.

    Ρε παιδιά τι ΧΧ και μαλακίες… εγώ είμαι άπειρος ακόμα. Ενάμιση χρόνο μοτοσικλέτα στην ζωή μου έχω …… Δηλαδή αν έπαιρνα ΧΧ, θα πήγαινα με 60 λόγο φόβου μιας και έχει την τετραπλάσια δύναμη. Μπορεί και με το «συμβάν» που μου είχε τύχει να είχα πάει πιο γρήγορα στα θυμαράκια, μιας και όλοι οι γνωστοί μου λένε ότι το ΧΧ ΔΕΝ ΣΥΓΧΩΡΕΙ ΛΑΘΗ ούτε δικά μου αλλά ούτε των άλλων. Πρέπει, μου είπανε, να έχεις μεγάλη καρδιά και μεγάλα [μπίίίίίπ] για να την καβαλήσεις και να την οδηγήσεις. Έχεις ακόμα να μάθεις. Πότε θα μπορέσω να είμαι και εγώ ένας «έμπειρος αναβάτης»;

    Τελικά μόνο όσοι καβαλάνε τέτοιες μηχανές μπορούν να μου πουν από πρώτο χέρι τις απόψεις τους. Bikersonly, πότε πάμε για καφέ φίλε;;;; Έχω «μάθημα» αύριο!!!

    Τέλος πάντων. Η Έκθεση είναι τέλεια και σίγουρα θα με ξαναδούν.

    Την καλημέρα μου σε όλες και όλους και στα παιδιά από την ΛΕ.ΜΟΤ.Α. [ξέρουν αυτοί]…

    Τζίμης
    6976 / 41 19 13
    ICQ: 112 656 183


    Υ.Γ.:
    Κωστή, η απόσταση δεν σταματά αυτόν που θέλει να μάθει. Ζωή, λοιπόν φίλε Κώστα, έτσι για να … μάθεις.
    - - - ΠANTA ΟΡΘΙΟΙ !!!! - - -

    ΘΕΕ μου μην φοβάσαι είμαι δίπλα σου!!

  2. #2
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    καλά αν δοκίμασες... varadero και σου φάνηκε ότι... απαντούσε, θες δουλειά ακόμα σίγουρα

  3. #3
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΒΑΛΑΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΕΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΒΗΜΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΟΔΗΓΟΣ.ΕΣΥ ΜΟΝΟ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ ΤΙ ΣΤΥΛ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΠΡΟΤΙΜΑΣ, ΤΙ ΧΡΗΣΗ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.ΤΟ MULTISTRADA ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 5ο ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΟ 91 ΜΕ DT 125!
    TO ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΚΤΜ 640 SM ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΟΛΟΙ ΜΕ ΠΡΗΖΑΝΕ ΟΤΙ ΘΑ ΦΑΩ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΟΥ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟ ΠΗΓΕΝΑ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΡΟΥΦΗΞΑ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ MULTI.ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΗ ΦΟΒΑΣΕ ΤΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΩΡΙΜΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΙΝΔΙΑΝΟ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!!
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  4. #4
    ireneepi
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
    ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΒΑΛΑΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΕΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΒΗΜΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΟΔΗΓΟΣ.ΕΣΥ ΜΟΝΟ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ ΤΙ ΣΤΥΛ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΠΡΟΤΙΜΑΣ, ΤΙ ΧΡΗΣΗ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.ΤΟ MULTISTRADA ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 5ο ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΟ 91 ΜΕ DT 125!
    TO ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΚΤΜ 640 SM ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΟΛΟΙ ΜΕ ΠΡΗΖΑΝΕ ΟΤΙ ΘΑ ΦΑΩ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΟΥ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟ ΠΗΓΕΝΑ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΡΟΥΦΗΞΑ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ MULTI.ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΗ ΦΟΒΑΣΕ ΤΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΩΡΙΜΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΙΝΔΙΑΝΟ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!!


    Συμφωνω με τον φιλο μας εδω..

  5. #5
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.403
    O GST τα πε όλα.......
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  6. #6
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Re: Έκθεση Μηχανής & η μαύρη μου αλήθεια ...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar

    Τελικά μόνο όσοι καβαλάνε τέτοιες μηχανές μπορούν να μου πουν από πρώτο χέρι τις απόψεις τους. Bikersonly, πότε πάμε για καφέ φίλε;;;; Έχω «μάθημα» αύριο!!!

    Τζίμμυ από μαθήματα είμαι κομπλέ!Μαθαίνω στην κοπελάρα μου το ΧΧ!!!Άσε που θα της το δίνω συνέχεια το ΧΧ και άντε να μου το ξαναδώσει πίσω μετά!!χαχα!

    Καταρχήν καμία μοτό δεν συγχωρεί λάθη.Βέβαια άμα είναι δυνατή ακόμα χειρότερα.Αλλά μην ξεχνάς ότι το γκάζι εσύ το ελέγχεις.Και πας όπως εσύ θες!!!ΟΤΙ μοτό και αν οδηγήσεις!Όσο δυνατή και αν είναι.Αν μπορείς να ελέγξεις την καύλ@ σου και κάτσεις να το μάθεις όλα οκ!Αν ξεχνιέσαι και ανοίγεις ...........τότε άστο καλύτερα.Γιατί ανοίγει εύκολα αλλά η μαγκιά είναι να σταματήσεις κι όλας.Αν σε ενδιαφέρει εγώ από SuperFour 400 πήγα στο ΧΧ!Και επειδή το ΧΧ είναι HONDA είναι άκρως φιλικό ακόμα και για τα γκάζια του!!!Αρκεί να το σεβαστείς!!!

    Οπότε δεν χρειάζονται αρχ@@#δια αλλά ΣΥΝΕΣΗ,ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΜΥΑΛΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ!

  7. #7
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    199

    Re: Re: Έκθεση Μηχανής & η μαύρη μου αλήθεια ...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
    Τζίμμυ από μαθήματα είμαι κομπλέ!Μαθαίνω στην κοπελάρα μου το ΧΧ!!!Άσε που θα της το δίνω συνέχεια το ΧΧ και άντε να μου το ξαναδώσει πίσω μετά!!χαχα!

    Καταρχήν καμία μοτό δεν συγχωρεί λάθη.Βέβαια άμα είναι δυνατή ακόμα χειρότερα.Αλλά μην ξεχνάς ότι το γκάζι εσύ το ελέγχεις.Και πας όπως εσύ θες!!!ΟΤΙ μοτό και αν οδηγήσεις!Όσο δυνατή και αν είναι.Αν μπορείς να ελέγξεις την καύλ@ σου και κάτσεις να το μάθεις όλα οκ!Αν ξεχνιέσαι και ανοίγεις ...........τότε άστο καλύτερα.Γιατί ανοίγει εύκολα αλλά η μαγκιά είναι να σταματήσεις κι όλας.Αν σε ενδιαφέρει εγώ από SuperFour 400 πήγα στο ΧΧ!Και επειδή το ΧΧ είναι HONDA είναι άκρως φιλικό ακόμα και για τα γκάζια του!!!Αρκεί να το σεβαστείς!!!

    Οπότε δεν χρειάζονται αρχ@@#δια αλλά ΣΥΝΕΣΗ,ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΜΥΑΛΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ!
    ε, και μια μικρή εμπειρία στις μηχανές δεν βλάπτει!!!!

  8. #8
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    E καλά εννοείται ότι ......

    θα χεις και κάποια πείρα!Να χεις κάνει και χιλιομετρα γενικά!Τώρα αν έχεις κάνει π.χ 20.000 χλμ και τα περισσότερα ταξιδιάρικα είσαι μακρυά ακόμα.Είπαμε αλλά μην τρελλαθούμε κι όλας.Μιλάμε για 1000άρια! Θέλει αν έχεις τριφτεί με την μοτό γενικά!Και σε πόλη και έξω κτλ κτλ

  9. #9
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/06/2003
    Μηνύματα
    121
    ΒΡΕ ΜΙΧΑΛΗ ΕΦΑΓΑ ΚΟΛΛΗΜΑ ΕΧΘΕΣ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΧΧ ΑΛΛΑ ΚΟΛΛΑΩ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΙΝΟΥΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΠΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΙΝΟΥΜΑΙ.
    ΠΕΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΙΝΗΤΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ?

  10. #10
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sv5byt
    ΒΡΕ ΜΙΧΑΛΗ ΕΦΑΓΑ ΚΟΛΛΗΜΑ ΕΧΘΕΣ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΧΧ ΑΛΛΑ ΚΟΛΛΑΩ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΙΝΟΥΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΠΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΙΝΟΥΜΑΙ.
    ΠΕΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΙΝΗΤΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ?
    Κοίτα Σπύρο εγώ κινούμαι και μέσα στην πόλη Δεν είναι και αυτό που μου λέγανε.Αντιθέτως μια χαρά!!Βέβαια το ότι έχω βγάλει τους καθρέφτες βοηθάει πολύ!Χωράω σχεδόν παντού και συνήθως παπιά και λοιπά μικρά με καθυστερούν στην κίνηση!Εκτός από ελάχιστες περιπτώσεις που η μανούβρα είναι δύσκολη!Αλλά μια χαρά!!βέβαια μην φανταστείς ότι κυκλοφορώ Ομόνεια στις 14:00 το μεσημέρι.Αν και το χω κάνει και αυτό.Το παπί συμφέρει από άποψη βενζίνης-συντήρησης και για καμιά στραβή!Αλλά δεν αντέχω να γυρίζω ή να πηγαίνω στην δουλειά με ματρακά!!!Θέλω και τις σούζες μου και τα ανοίγματα μου κτλ κτλ!Για αυτό δεν παίρνω παπί!!Τώρα άμα δούλευα στο κέντρο μάλλον θα είχα διαφορετική άποψη!Αλλά για τον όγκο, τα κιλά , τα γκάζια του το ΧΧ είναι δύναμη ακόμα και μέσα στην πόλη.Μοναδικό μείον ανεβάζει θερμοκρασία εύκολα!
    Ένα σου λέω Σπύρο!! Πάρε ΧΧ!!!

  11. #11
    ΧΧ, ΖΖR, FJR, BMW, και τετοια μαστοδοντα ειναι για ταξιδια. μην κυτας που εγω την γιαγια μου την εχω κανει παπι. καθε μερα μου τραγουδα << υποφερω, υποφερω, υποφερω, υποφερω πολυυυυυυ. μουχης ποιοι, μουχης ποιοι, μουχης ποιοιιιιιι, το ζουμιιιιιιι>>
    γιωργος

  12. #12
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/06/2003
    Μηνύματα
    121
    ΦΙΛΕ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ ΑΝΕΒΗΚΑ ΠΑΝΩ ΚΑΙ Η ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΝΙΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ (ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΔΗΓΑΩ TDM), TA ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΟΥΣΑΝ ΣΕ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΖΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ, Η ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΥΨΟΥΣ (1,87). ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΦΩΤΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΕΚΑΤΣΕ ΣΤΗΝ ΣΕΛΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΑΝΕΦΩΝΗΣΕ (ΕΕΕΕ ΡΕ ΚΑΤΙ ΤΑΞΙΔΑΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΟ).
    ΕΙΜΑΙ ΨΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ
    ΜΕ ΠΙΑΝΕΙΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ....
    ΧΧ ΜΕ ΤΑ ΜΠΟΥΝΙΑ
    Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΔΙΑΝΥΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΣΥΝΤΑΓΜΑ (ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΟΥ) ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΤΟΡΙ.....

  13. #13
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
    ΧΧ, ΖΖR, FJR, BMW, και τετοια μαστοδοντα ειναι για ταξιδια. μην κυτας που εγω την γιαγια μου την εχω κανει παπι. καθε μερα μου τραγουδα << υποφερω, υποφερω, υποφερω, υποφερω πολυυυυυυ. μουχης ποιοι, μουχης ποιοι, μουχης ποιοιιιιιι, το ζουμιιιιιιι>>
    γιωργος


    ligo ksekourdisto se vrisko simera
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  14. #14
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/06/2003
    Μηνύματα
    121
    ΓΙΩΡΓΟ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ Η ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΙΚΗ ΣΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ZZR ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΠΑΠΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΧΧ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΡΩ..
    ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΙΚΗ ΚΚΚΚΚΚΑΑΑΑΑΑΥΥΥΥΥΥΥΛΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑ

  15. #15
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sv5byt
    ΜΗΧΑΝΗ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΣΥΝΤΑΓΜΑ (ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΟΥ) ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΤΟΡΙ.....
    γείτονες; και στη δουλειά και στο σπίτι;

    μάστα

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 04/02/2013, 08:07
  2. Αγορα Μηχανης Παρακαλω Πειτε Μου Αποψεις
    από alx8619 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 31/08/2010, 17:25
  3. Έκθεση: " Ο μπαμπάς μου"
    από ermiss στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2008, 23:18
  4. Αλλαγή της μηχανής μου
    από chai-lis στο forum Yamaha TDM series
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2008, 14:02
  5. Η περιπετεια με τα λαδια της μηχανης μου TDM 850
    από petros047 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2005, 22:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF