Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 15

Θέμα: xreiazomai bohtheia gia tdr 250

  1. #1

    xreiazomai bohtheia gia tdr 250

    xerei kapoios na moy pei gia sovara provlhmata?antalaktika yparxoyn?apo gazi ti leei?stoys katalogous tou moto vgazei 46 aloga.ara rixnei se 400/600 4t?me to xrono peytei poly?eyxaristw prokatavolika...

  2. #2
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: xreiazomai bohtheia gia tdr 250

    Αρχικά δημιουργήθηκε από tool
    xerei kapoios na moy pei gia sovara provlhmata?antalaktika yparxoyn?apo gazi ti leei?stoys katalogous tou moto vgazei 46 aloga.ara rixnei se 400/600 4t?me to xrono peytei poly?eyxaristw prokatavolika...
    katarxin antalaktika i yamaha exi ta panta na fantastis i8ela tsimouxa stin tapa tou regoulatorou tis kadenas gia ena xt 250 tou 84 ke epidi den ixe mou efere se 3 ergasimes ke itan aksias 350 draxmon. gia ta ipolipa pigene google grapse yamaha tdr 250 reviews ke ua ma8is pola gia to mixanaki sou apo alous pou to ixan i to exoun
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  3. #3

    ρε τυπε

    2004 εχουμε! τι θελεις με την κολογρια?
    TOP πριν 14 χρονια τωρα λαδιερα απιστευτη! αστο καλητερα
    εκτος και ειναι τοσο τζαμι!αλλα δεν νομιζω!

  4. #4
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    i ali8ia ine oti i kenouria nomo8esia gia tis dixrones moto den ua se evnoisi ke poli ke i alagaes den ine makria diladi oso ftino ke na ine
    ine petamena lefta skepsou mipos paris tipota alo mod meta to 92 pou na keei amolivdi
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.838
    Εχω την εντύπωση οτι η αντιπροσωπία έχει ξεστοκάρει το TDR οπότε μπορεί να μη βρισκεις τίποτα.
    Για ρώτα πρίν το πάρεις.
    Γκάζι? Κινητήρας rd 250 ypvs.Aλλά θα έχει πεθάνει σίγουρα.

  6. #6
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/07/2008
    Μηνύματα
    0

    tdr

    file egw exw ayti tin moto polla xronia exw kanei panw apo 100000 khl kai to tdr paei arketa.antalaktika exei sxedon ta panta gazia den to syzitame skizei polla kainoyrgia montela einai panalafro kai 8elei prosoxi giati an to gazoneis paei olo me anapoda..to mono arnitiko einai oti kaiei..kai fysika se ayta poy diavasa einai anakrivi.to tdr kaiei kai amolybdh.genikw kaiei ta panta plin petraileoy..dixrono einai ti na pa8ei .oso gia ta aloga ayto poy to montelo poy exei aloyminenio psalidi vgazei kapoy st 50 me 52 aloga,,gia mena poy eimai tis palias sxo;is paramenei ena apo ta omorfotera kai grogorotera gazia mazi me to lc 350 to lc 350 ypvs , rd kai rg 500 v4:rotflmao: :smilea:

  7. #7
    Episis to mixanaki skavei (kai vriskei palia threads polles fores)

  8. #8
    Βάζω στοίχημα ότι εδώ παίζει δάκτυλος του Κελέα του τυμβωρύχου ....


    (έλα θα βγάλουμε και το Παππού μου από το Γ' λέμε ... )


  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
    Εχω την εντύπωση οτι η αντιπροσωπία έχει ξεστοκάρει το TDR οπότε μπορεί να μη βρισκεις τίποτα.
    Για ρώτα πρίν το πάρεις.
    Γκάζι? Κινητήρας rd 250 ypvs.Aλλά θα έχει πεθάνει σίγουρα.


    Ο κινητήρας του TDR προερχόταν από το TZR και όχι από το RD.

  10. #10
    εγώ μετάνιωσα που το έδωσα πριν καμιά 3ετία και δεν το κράτησα για 2ο. Πολύ γκάζι.όντως αναλόγως μοντέλο και χώρα προέλευσης φτάνει μέχρι 52 άλογα. Τα πάντα βρίσκεις από ανταλλακτικά. Αν είναι σε καλή κατάσταση χτύπα το ,αλλά να προσέχεις γιατί είναι και ψιλοεπικίνδυνο. Το δικό μου αυτός που το πήρε τράκαρε σε 20 μέρες και το έκανε παλιοσίδερα-ευτυχώς δεν έπαθε τίποτε πολύ σοβαρό. Ο κινητήρας είναι από ΤΖR.
    VARADERO MK2 TRICOLOR
    BORN TO BE WILD

  11. #11
    Εγω ειχα ενα πριν 15 χρονια..Ειναι το μοναδικο μηχανακι που εχω νοσταλγησει.Πολυ θα ηθελα να ειχα ενα στο γκαραζ .........

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της manos cbr600fi
    Εγγραφή
    05/02/2007
    Μηνύματα
    139
    επειδή εχω δυο φιλους που το εχουν
    θα σου πω το εξης
    η μηχανη παει πολυ καλα
    ανταλλακτικα υπαρχουν στην αντιπροσωπεια
    o ενας ετοιμαζε προτζεκτακι moter τουμπανο με πιστονια wisseco
    αλλα τελικα ψιλοτσακισε αν και εγω τον πριζωνω να το τελειωσει (το χιλιογουσταρω το εργαλειο ειναι πολυ αλητικο )
    θελουν σκαλισμα οι αναρτησεις ενα καλο σερβις και αν διαθετεις παρά κανα ελατηριακι white power
    επισης μια καλη αναβαθμιση για τα φρενα του ειναι σωληνάκια υψηλης και δαγκανα απο R1 η tdm 900 που μπορείς να βρεις σε καταστηματα με μεταχειρισμενα ανταλ. και καθεται κουτι
    μετα θα τρεμουν κατι μονοκυλινδρα

    :rotflmao:

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της manos cbr600fi
    Εγγραφή
    05/02/2007
    Μηνύματα
    139
    α καλα τωρα προσεξα την ημερομηνία του ποστ 2004
    τι εγινε Θανο πηρες μοτορι τελικα???

  14. #14
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Δυο tdr 250 περασαν απο τα χερια μου με συνολο χιλμ 120.000....

    ΤΟ καλλυτερο μηχανακι που περασε απο τα χερια μου....!!!

    Ειδικα τα κρατηματα του ακομα και σημερα πολυ λιγα μηχανακια της κατηγοριας του ( και οχι μονο τα εχουν ..)


  15. #15
    αυτα ειναι!
    το πρωτο μου ποστ εδω μεσα,νομιζα τοτε οτι ειναι το φορουμ του περιοδικου...

    μεγαλη ιστορια με το tdr...
    πλεον κατι ξερω κ για ανταλλακτικα κ για επιδοσεις κ για τουμπανιασματα κ για πολλα αλλα!καλα,οχι οσα ο κελεας
    κ μιας κ το'φερε η κουβεντα,ειμαι σε αναζητηση μοτερ ή κ τροπετου ολοκληρου εδω κ κανα δυο χρονια..(μεταφραση,καταφερα να μπλεξω με διαφορα αλλα χρεπια κ δεν εχω χρονο κ χρημα να ασχοληθω.ποτε θα μου την δωσει δεν χερω...)
    teenage angst has paid off well,now I'm bored 'n' old.......

Παρόμοια θέματα

  1. manual gia eliminator 250
    από nikforos στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 18/08/2010, 16:29
  2. provlimata gia cbf 250
    από manolis1980 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 10/12/2006, 15:04
  3. Bohtheia gia to depozito!!!!!
    από nikolas_g87 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 07/12/2006, 11:02
  4. Erotisi gia moter 250
    από pikachukaki στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 52
    Τελευταίο μήνυμα: 01/09/2005, 18:55

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF