Σελίδα 5 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 79

Θέμα: Πηρε φορα η Bmw....

  1. #61
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    μια κουραδα με ροδες να βγαλει η BMW ..... καποιος θα βρεθει να την αγορασει....

    :a24: :a24: :a24: :a020: :a020: :a020:

    ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ,ΜΟΤ/ΚΑ ΚΑΙ ΜΗ...
    www.caferacers.gr

  2. #62
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    απλα ειπα κομψά οτι τα boxer της BMW ειναι ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ αλλα αμα θες να το ακους.... στο ξαναγραφω


    ρε παιδια ξεκολλήστε!!!! Boxer το 2006????

    οχι αλλο καρβουνο..... εχει 4κυλινδρο η BΜW και μάλιστα αρκετα καλο....

    ασε που παντου και παντα ενας οποιοδήποτε V2 θα ειναι καλυτερος απο το αεροψυκτο ριμαδι της BMW που σας πουλανε για καλο

  3. #63
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της Kortenaer
    Εγγραφή
    24/05/2004
    Μηνύματα
    137
    ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟ 1200S ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΡΟΚΑΤΟΧΟΣ ΤΟΥ 1100S ΕΙΝΑΙ ΙΣΩΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ Η BMW.
    ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ 1200S ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.
    ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η BMW ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ 3 ΤΡΑΓΙΚΑ ΛΑΘΗ
    1.ΜΙΚΡΗ ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΤΕΠΟΖΙΤΟ
    2.ΣΕΛΑ ΑΥΣΤΗΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΝΑΒΑΤΗ
    3.ΜΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΣΚΛΗΡΩΝ ΠΛΑΓΙΩΝ ΒΑΛΙΤΣΩΝ


    Η BMW ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ 99% ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ.
    Η 1200S ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ) ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.
    ΚΡΙΜΑ ΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΝΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΚΕΣ ΠΡΟΟΠΤΙΚΕΣ......ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΓΩ ΛΑΘΟΣ.

  4. #64
    @@ κι άλλο ένα @ Το avatar του/της Konti
    Εγγραφή
    04/08/2005
    Μηνύματα
    494
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓκαζοφωνιΞ
    Καταρχας Γιαννη χρονια πολλα...
    Το καθε ειδος κινητηρα εχει τα θετικα και τα αρνητικα του...
    Στην προκειμενη περιπτωση αυτο που αναφερεις ειναι εινα θετικο....
    Ομως σε περιπτωση πτωσης υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να παθει χοντρη ζημια ο κινητηρας...
    Αλλα ειπαμε εχει και θετικα...
    χαμηλοτερο κεντρο βαρους
    καλυτερη ψυξη απ'οποιοδηποτε αλλο αεροψυκτο
    Προστασια απ'το κρυο και γενικοτερα προστατευει τα ποδια...
    και πολλα αλλα...

    Αλλα πιστευω πως δεν ειναι και η καλυτερη
    διαταξη για χρηση σε μοτο...

    ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΤΩΣΗΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ Ο ΚΥΛΙΝΔΡΟΣ ΔΕΝ ΠΑΘΕΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ! ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΝΤΙΚΑΘΙΣΤΑΤΕ ΜΕ 100 ΕΥΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ! ΕΤΣΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΗΡ! ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΚΥΛΙΝΔΡΟΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΕΙΚΕΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙ Ο BOXER ΣΟΥ!
    ΤΕΛΟΣ


  5. #65
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της Kortenaer
    Εγγραφή
    24/05/2004
    Μηνύματα
    137
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    ρε παιδια ξεκολλήστε!!!! Boxer το 2006????

    ΔΗΛΑΔΗ ΕΠΕΙΔΗ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ 2006 ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Η ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΕΝΟΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑ Ο ΟΠΟΙΟΣ
    1.ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟΣ
    2.ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟΣ ΣΤΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ
    3.ΕΙΝΑΙ ΡΟΠΑΤΟΣ
    4.ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΨΥΞΗ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΔΙΚΥΛΙΝΔΡΑ (ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΟΝΤΕΛΑ 2006!!!)
    5.ΕΧΕΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ
    6.ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΗΧΑΝΗ (ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ)

    ΑΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΛΟΓΟΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟΙ ΤΟΤΕ ΣΟΡΡΥ ΘΑ ΤΡΕΞΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ ΓΙΑΠΩΝΕΖΙΚΟ

  6. #66
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    απλα ειπα κομψά οτι τα boxer της BMW ειναι ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ αλλα αμα θες να το ακους.... στο ξαναγραφω


    ρε παιδια ξεκολλήστε!!!! Boxer το 2006????

    οχι αλλο καρβουνο..... εχει 4κυλινδρο η BΜW και μάλιστα αρκετα καλο....

    ασε που παντου και παντα ενας οποιοδήποτε V2 θα ειναι καλυτερος απο το αεροψυκτο ριμαδι της BMW που σας πουλανε για καλο
    ΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΜΠΟΞΕΡ ΤΗΣ ΒΜW ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΑ ΚΛΠ(ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ!)?ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΙΜΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ Ο BOXER ΘΕΛΕΙ Η ΒΜW ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΗΣ,ΟΠΟΤΕ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΞΕΛΙΣΣΕΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ!ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΕΣΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΟΠΩΣ Η ΜΟΤΟ-GUZZI=V EΓΚΑΡΣΙΟΣ ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ!ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΥΤΗ ΚΟΛΛΗΣΕ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΑΙ ΧΡΕΩΚΟΠΗΣΕ!
    ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΦΟΥ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ,ΤΙ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ?


    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΚΥΛΟΦΟΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ,ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΝΟΥΜΕ(ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΝΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΣΧΟΛΙΟ ΤΟΥ CRS-K,ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΠΑΡΕΞΗΓΙΟΜΑΣΤΕ)ΑΛΛΑ Α)ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,Β)ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗΣ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΓΝΩΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΧΩ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΩ ΠΑΝΤΟΥ.ΟΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ ΤΗ ΓΡΑΦΩ!
    ΑΥΤΑ!!!ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ,ΩΡΑ ΓΙΑ:a51:
    www.caferacers.gr

  7. #67
    itheologia giafto exei kai pola forum dioforon itheologion kai apopseon kala einai na katatopistoume o kathenas ekei pou tini pio poli


    eyxaristo poli

  8. #68
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της RTnick
    Εγγραφή
    16/10/2005
    Μηνύματα
    395
    Για εξηγησε μου ρε φιλαρακο πια ειναι τα "κολληματα" ???

    Μηπως ειναι ΑΥΤΩΝ που γραφουν ΜΟΝΟ εδω μεσα απο ΟΛΟΚΛΗΡΟ το Forum ?

    Που ΔΕΝ τους εχουμε δει ΠΟΥΘΕΝΑ αλλου, εκτος απο 'δω μεσα ?



    Με όλη τη καλή διάθεση και χωρίς καμμία όρεξη για καβγάδες (μπέσα μιλάω)

    ΥΠΑΡΧΕΙ κάπου γραμμένο σε αυτό το site ότι οι χρήστες πρέπει να μπαίνουν ΠΑΝΤΟΥ? ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ? Αλλά ΝΑΙ έχεις δίκιο εμείς δε γράφουμε σχεδόν πουθενά αλλού, και ξέρεις γιατι? διάβασε παρακάτω:

    Δε τη γουστάρεις τη BMW, έτσι? Ακριβώς αυτή τη λογική έχουν πολλοί συμ-φορουμίτες εδώ για τη BMW και προσωπικά εγώ όποτε έχω γράψει εκτός από ΕΔΩ οι απαντήσεις είναι ελάχιστες....και ξέρεις γιατί? Ξέρεις....ξέρεις..... γιατί λές σιγά μην απαντήσω στο καβαλημένο-φραγκάτο-κυριλο-μηχανόβιο με το boxero-παπάρι του. Πέφτω μέσα? Οπότε και εγώ προσωπικά δε γράφω και δε ξέρω καν τι γίνεται έξω από ΕΔΩ και φυσικά δε θα με δείς ποτέ και πουθενά για τον ίδιο ακριβώς λόγο.

    Ρε φίλε CRS-K (μου επιτρέπεις έτσι?) πρόκειται για ένα thread που άνοιξε ο ΓκαζοφωνιΞ ρίχνοντας κάποιες photo στο τραπέζι τις οποίες εμείς (οι ταπεινοί κάτοχοι BMW) τις γουστάραμε πολύ, και ΟΛΟΙ μας μεταξύ αστείου και σοβαρού ανεβάζαμε τη BMW (θα πεσει να μας πλακώσει)......και μετά..... έρχεσαι ΕΣΥ......(καλως ήρθες βέβαια)...και αρχίζεις: το boxer έτσι, το boxer γιουβέτσι κλπ.....λες και η BMW ευθύνεται για όλα τα κακά του κόσμου.

    ΩΠΑ ρε συ CRS-K ΗΡΕΜΑ....Δε το γουστάρεις το boxer οκ. και λοιπόν? δικαίωμα σου.

    Ούτε εμένα μου αρέσει το Africa, το θεωρώ προϊστορικό.... έχω πέσει επίσης με kawasaki zzr γερά και όποτε το βλέπω μου γυρνάνε τα άντερα. και λοιπόν? πρέπει να ανοίξω το 3ο παγκόσμιο πόλεμο στο forum? Αφού το γουστάρουν κάποιοι ας το αγοράσουν και ας κάνουν ασφαλή και ευχάριστα χιλιομετρα με αυτό. Δικαίωμα τους .-

    Τι γνώμη έχεις για αυτούς που αγοράζουν smart?
    Τι γνώμη έχεις για αυτούς που αγοράζουν Hummer?

    Είμαι σίγουρος ότι κατάλαβες τι θέλω να σου πώ......




    [/QUOTE]Κι ειχα ορκιστει οτι εδω μεσα και στο Αφρικα ΔΕΝ θα ξαναγραψω γαμωτ ...[/SIZE] [/QUOTE]

    Δεν υπάρχει λόγος να μη ξαναγράψεις ΕΔΩ. Δε πρόκειται κανείς να σου κρατήσει κακία. Κερνάμε και καφέ αν θες. Θα δείς δεν είμαστε τόσο καβαλημένοι τελικά
    Νίκος RT

  9. #69
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Απαντωντας συνολικα ...

    Εχω μονο να πω οτι ΔΕΝ κραταω "κακιες" σε κανενα, αλλα και ΔΕΝ θα συνεχισω αυτον τον "διαλογο" εδω μεσα!

    Υπαρχουν κι οι "Διαμαχες" οπως και αλλες ενοτητες στο Forum, οπου και θα χαρω να τα "πουμε" ...


    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  10. #70
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659

    Re: Re: Re: Πηρε φορα η Bmw....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓκαζοφωνιΞ
    Αμαν ρε παιδια τι κολημα ειναι αυτο με τα boxer????Ισα ισα που διχνουν και διατηρηση ταυτοτητας και αν μη τι αλλο ξεχωριζουν......


    Να σΕ φέρω το LAVERDA μου να δεις τι είναι "διατήρηση ταυτότητας" ???

    Θα μας τρελλάνετε με τους κουβάδες...
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  11. #71
    Highway To Hell... Το avatar του/της Boxer
    Εγγραφή
    16/03/2004
    Μηνύματα
    167
    BMW RULEZZZZZZZZZZZZ:a19:

    Χρηστο εγω δεν σε παρεξηγω οπως δεν παρεξηγω κανεναν που βριζει τα συνονοματα μηχανακια.
    Αλλωστε ειναι γνωστο πως οσοι καβαλανε γιαπωνεζικα εχουν καποιο προβλημα.
    Το ελεγε ο Ασκητης σε μια εκπομπη , στο κους κους νομιζω

    BTW παντως ο boxer κινητηρας για να σπασει πρεπει να διαλυθει ολο το μηχανακι οποτε.....
    Α και περναει στο 98% των περιπτωσεων , μην σε φοβιζουν οι κυλινδροι (και μιλαω για το RT ε , το GS ειναι πιο ευελικτο).

    Keep on rocking in a free world !!!

  12. #72
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της Kortenaer
    Εγγραφή
    24/05/2004
    Μηνύματα
    137

    Re: Re: Re: Re: Πηρε φορα η Bmw....

    Να σΕ φέρω το LAVERDA μου να δεις τι είναι "διατήρηση ταυτότητας" ???
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ...
    http://www.laverda-paradies.de/modelle/750/11.jpg

  13. #73
    της γειτονιας σας Το avatar του/της BELZEBOYLIS
    Εγγραφή
    09/11/2005
    Μηνύματα
    872
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από RTnick
    [B]Με όλη τη καλή διάθεση και χωρίς καμμία όρεξη για καβγάδες (μπέσα μιλάω)



    Δε τη γουστάρεις τη BMW, έτσι? Ακριβώς αυτή τη λογική έχουν πολλοί συμ-φορουμίτες εδώ για τη BMW και προσωπικά εγώ όποτε έχω γράψει εκτός από ΕΔΩ οι απαντήσεις είναι ελάχιστες....και ξέρεις γιατί? Ξέρεις....ξέρεις..... γιατί λές σιγά μην απαντήσω στο καβαλημένο-φραγκάτο-κυριλο-μηχανόβιο με το boxero-παπάρι του. .



    ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ !!!

  14. #74
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659

    Re: Re: Re: Re: Re: Πηρε φορα η Bmw....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Kortenaer
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ...
    http://www.laverda-paradies.de/modelle/750/11.jpg


    Όχι my friend...

    Μιλάω για το τρικύλινδρο 1000 Jota (ίδιας εποχής και νοοτροπίας...)

    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  15. #75
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659
    Κάτι τέτοιο, χωρίς το φαιιρινγκ !!!

    Σε κιτρινάκι
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

Σελίδα 5 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. BMW θέμα #2 (νέα μοντέλα)
    από NLS στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο μήνυμα: 25/01/2004, 09:13
  2. BMW θέμα #1 (650GS)
    από NLS στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 31/12/2003, 18:03
  3. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 05/12/2003, 15:55
  4. BMW RULEZ ρεεεεεεεεεεε !!!!!!
    από SeNNinhA στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 18/11/2003, 13:28
  5. Ο Petter τα πήρε όοοοολα!!! (WRC)
    από Electra στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 09/11/2003, 18:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF