Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 56 από 56

Θέμα: Yamaha mt-03

  1. #46

    more photo !

    more photo !


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	mt03bem_14.jpg 
Προβολές:	556 
Μέγεθος:	24,9 KB 
ID:	53059
    Focus Studio

  2. #47
    Αν δεν κάνω λάθος αυτό είναι το πρωτότυπο του 2004.

    Anyway,φίλε focustud μπορείς, αν θέλεις, να γράψεις 2-3 κουβέντες για τις "πρακτικές" επιδόσεις του mt?Στέκεται καλά στον δρόμο σε σχέση με άλλες μοτο,κάνεις εύκολα ταξιδάκι?

  3. #48
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    fun bikes
    Ti oros einai autos re paidia pou xi xeftrosi teleuta?

    Dilai ine mia moto tralalla tralalo?

  4. #49
    daytona 675 : SS master Το avatar του/της jbear
    Εγγραφή
    17/11/2005
    Μηνύματα
    445
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tolkmt-03
    Αν δεν κάνω λάθος αυτό είναι το πρωτότυπο του 2004.

    Anyway,φίλε focustud μπορείς, αν θέλεις, να γράψεις 2-3 κουβέντες για τις "πρακτικές" επιδόσεις του mt?Στέκεται καλά στον δρόμο σε σχέση με άλλες μοτο,κάνεις εύκολα ταξιδάκι?
    Σωστος!!! Το πρωτοτυπο ειναι. Κοψαν πολλα πραγματα λογω κοστους... Δηλαδη ποσο θα ειχε? 9.000????
    Θελω ενα Ducati 1098 S ΤΩΡΑAAAA!!! :a07:

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    "Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία" - Σωκρατης

  5. #50
    Εγω πήρα το ER-6n, είναι απο τα φτηνότερα στην κατηγορία του, πανεύκολο, άνετο (καί για τον συνεπιβάτη..), δυνατό (72 άλογα).
    Α! και πάς και ταξιδάκια χωρίς να σκέφτεσαι πως θα χωρέσεις επάνω του και εσύ και τα πράγματα σου..


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	er6n-2006-bk1200.jpg 
Προβολές:	512 
Μέγεθος:	35,4 KB 
ID:	55320

  6. #51
    oraio kaloriziko kalo dromo ...alla den allazo me to mt mou fema goustou eytixos san tis ginekes den mas aresh mono ena styl ... alios !@#$%^&*
    Focus Studio

  7. #52
    Αρχικά δημιουργήθηκε από focustud
    oraio kaloriziko kalo dromo ...alla den allazo me to mt mou fema goustou eytixos san tis ginekes den mas aresh mono ena styl ... alios !@#$%^&*
    φίλε focustud μήπως μπορεις να μου δωσεις και αλλες λεπτομερειες για το μτ μιας και ψήνομαι για τα καλά γι αυτη τη μηχανη
    δηλ μεσα στην πολη με την καρατιμόνα πως ειναι μηπως κουρευει καθρεπτες? ο κινητηρας ειναι αρκετος (οχι για πιστα εννοειται)??
    οδική συμπεριφορα στα πολλα??

    γενικότερα η γνωμη σου με τα χιλιομετρα που εχεις ως τωρα θα με βοηθήσει πολυ

    σ'ευχαριστω
    καλες βολτες

  8. #53
    Εγώ πάντως φίλε skynet για το μόνο για το οποίο αμφιβάλλω για το mt είναι το χρώμα του!


    Μάυρο ή άσπρο ρε παιδιά?

  9. #54
    σωστοοος!!!!

    κι εγω οσο το βλεπω οι αμφιβολίες μου περιοριζονται μονο στο χρωμα (για μαυρο με βλεπω δηλαδη αλλα τσπαντων).....

  10. #55
    Παιδες ξερει κανεις ποσα χιλιομετρα βγαζει η ρεζερβα μολις αναψει το λαμπακι? Σημερα που μου αναψε ειχα κανει 174 χιλ. (το στρωνω ακομα και το παω μεχρι 4000 στροφες) και με το λαμπακι αναμενο εκανα αλλα 10 χιλ. μεχρι να βρω βενζιναδικο αλλα θελω να ξερω σε περιπτωση που δεν υπαρχει κοντα πρατηριο.Thanks

  11. #56

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Παρόμοια θέματα

  1. yamaha mt-03 ή kawasaki er-6n
    από skynet στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 24/07/2006, 13:58

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF