Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 56

Θέμα: Yamaha mt-03

  1. #1

    Yamaha mt-03

    Ti leei ayth h mhxanh?
    Ti exete akousei gia to sygkekeimeno montelo?
    Pote vgainei?
    Poso lete na kanei?
    Ti tha ginei stin "vera sto deksi" ?



  2. #2
    Δεν παμε καλα.. Το avatar του/της Daemon
    Εγγραφή
    25/09/2005
    Μηνύματα
    1.391
    Εχει βγει και εχει 7280 το νορμαλ και 7780 το full extra (χουφτες, ζελατινα, ποδια, μονοσελο, προστασια ψυγειου)
    "Διαφωνώ με όσα λες αλλά θα υπερασπίσω με την ζωή μου το δικαίωμά σου να τα λες και με την ζωή σου το δικαίωμα μου να μην σε ακούω"
    "Δημοκρατια ειναι 4 λυκοι και 1 προβατο να ψηφιζουν για φαγητο"

  3. #3
    Πού είναι τα κλειδιά μου; Το avatar του/της booZe
    Εγγραφή
    23/07/2003
    Μηνύματα
    118
    Για όποιον ενδιαφέρεται: την είδα χθες στη βιτρίνα του Παπαγεωργίου στη Μιχαλακοπούλου, αφού είχε κλείσει όμως, οπότε δεν ξέρω άλλες λεπτομέρειες (διαθεσιμότητα κτλ).

    Σίγουρα πολύ διαφορετικό μηχανάκι -κατά τη γνώμη μου όμορφο- αλλά λόγω χαρακτήρα υστερεί σε χρηστικότητα αν αποφασίσει κανείς να το φορτώσει για μικρό ταξίδι, έστω και 1-2 φορές το χρόνο.

  4. #4
    Κι'εγώ το είδα στη Yamaha στην Καλλιρρόης , μπήκα μέσα και μου είπαν ότι το έχουν ετοιμοπαράδοτο , αλλά δεν ξέρανε ακριβώς τιμή , 7200-7300 μου είπε . Πάντως εμένα μου φάνηκε αρκετά όμορφο από κοντά .
    ΒΑΛΤΕ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ
    ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΣ BRAZ-ΗΛΕΙΟΣ

  5. #5
    7200-7300 είναι πολλά λεφτά για μια μηχανή με 45 άλογα και street εμφάνιση .

  6. #6
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/05/2005
    Μηνύματα
    2
    kalo einai

  7. #7
    yamaha mt-03 h' kawasaki z750?

    to kserw einai 2 diaforetika motoria.
    apla mpike sto paixnidi k to Z apo xthes mias k to poulaei enas filos se poli kali timi k einai k ena mixanaki pou to karagoustarw!

    ti na kanw??

    ypopsin oti den eimai k o pio empeiros odhgos

  8. #8
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Projector
    yamaha mt-03 h' kawasaki z750?

    to kserw einai 2 diaforetika motoria.
    apla mpike sto paixnidi k to Z apo xthes mias k to poulaei enas filos se poli kali timi k einai k ena mixanaki pou to karagoustarw!

    ti na kanw??

    ypopsin oti den eimai k o pio empeiros odhgos

    ...φιλαρακο σε λαθος μερος ρωτησες για το Ζ .... και εγω δεν ηξερα στην αρχη , αλλα τους καταλαβα μετα ....πολυ απλα το forum ειναι Zετοκρατουμενο!!!!

    οποτε μην περιμενεις να ακουσεις αντικειμενικες αποψεις ποσο μαλλον περισσοτερο αφου το ΜΤ-03 δεν το εχει οδηγησει κανενας!


  9. #9
    pws na min einai zetokratoumeno to forum? afou einai trelo mixanaki! mixanara diladi.

    to goustarw me ta mpounia apla opws eipa parapanw den exw megali pira me mixanes.
    pantws genika oi apopseis diistantai. ta misa apo ta atoma pou exw rotisei mou lene makria(pros to paron) apo auton ton "diaolo" enw oi alloi misoi mou lene pws mia sinitheia einai(mexri na to mathw) k kiriws einai thema myalou. an eisai prosektikos k sinetos den tha xeis provlima.

    kai twra den kserw ti na kanw.

    mia leptomeria: o filos pou mou poulaei to Z mou eipe pws an thelw mporei na mou kleisei stin arxi tin petalouda wste na min exw poli gkazi. entaxei kati einai kai auto an kai KSERW TON EAYTO MOU. oti mixani kai na parw den prokeitai na kanw m******ies i magkies.

    alla kai to mt-03 einai fantastiko! omws den einai Z

    ti na kanw???????????????

  10. #10
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Projector
    pws na min einai zetokratoumeno to forum? afou einai trelo mixanaki! mixanara diladi.

    to goustarw me ta mpounia apla opws eipa parapanw den exw megali pira me mixanes.
    pantws genika oi apopseis diistantai. ta misa apo ta atoma pou exw rotisei mou lene makria(pros to paron) apo auton ton "diaolo" enw oi alloi misoi mou lene pws mia sinitheia einai(mexri na to mathw) k kiriws einai thema myalou. an eisai prosektikos k sinetos den tha xeis provlima.

    kai twra den kserw ti na kanw.

    mia leptomeria: o filos pou mou poulaei to Z mou eipe pws an thelw mporei na mou kleisei stin arxi tin petalouda wste na min exw poli gkazi. entaxei kati einai kai auto an kai KSERW TON EAYTO MOU. oti mixani kai na parw den prokeitai na kanw m******ies i magkies.

    alla kai to mt-03 einai fantastiko! omws den einai Z

    ti na kanw???????????????
    ....καλα τωρα αυτα περι πεταλουδας και κλεισιματος ελπιζω να τα λετε για πλακα....το βασικοτερο για καποιον που δεν εχει μεγαλη πειρα δεν ειναι το γκαζι (με την προϋποθεση οτι το κεφαλι εχει περιεχομενο ετσι? ) , αλλα η ευκολια χειρισμων και το βαρος μιας μηχανης....βαση αυτης της λογικης μια χαρα ειναι το Ζ , δεν ειναι φυσικα εντουρακι 250 , αλλα δεν νομιζω να υπαρξει προβλημα.Το σημαντικοτερο ειναι οτι το ΜΤ ειναι μονοκυλινδρο και περα απο ολα τα μειονεκτηματα υπαρχουν σοβαροτατες διαφορες και στην αισθηση των δυο κινητηρων....αν μιλαγες για τετρακυλινδρο 600 θα μπορουσα να πω για τον πιο αμεσο τροπο αποδοσης που εχει ενας μονοκυλινδρος (κυριως χαμηλα), αλλα με τα 750 κυβικα του Ζ δεν τιθεται τετοιο θεμα...κατα τα αλλα το χαος...σαφεστατη υπεροχη του Ζ σε επιδοσεις , εστω και απο τα νουμερα των τεχνικων χαρακτηριστικων.Το μονο που μενει -και δεν μπορει να ειναι παρα να ειναι εικασια- ειναι η ενδεχομενη υπεροχη του ΜΤ σε ευελιξια , αλλαγες κατευθυνσης και γενικοτερα σε ''ελαφρυτερη'' αισθηση.

    ...Α! και κατι αλλο ..... προσωπικη αποψη ειναι οτι το ΜΤ ειναι ομορφοτερο.....(κατσε να δεις τι εχει να γινει τωρα!)

  11. #11
    Ωχώχ...τα πλευρά μου Το avatar του/της bonepeeler
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    888
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador


    ...Α! και κατι αλλο ..... προσωπικη αποψη ειναι οτι το ΜΤ ειναι ομορφοτερο.....(κατσε να δεις τι εχει να γινει τωρα!)
    Ορίστε;:a29: :a37:


    el_hymador






    Γρήγορη απάντηση ε;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Όλες οι μνήμες είναι ίχνη δακρύων.

    Jurobei Chikanatsu


  12. #12
    den me voithate...

    pantws ntaks auto gia tin petalouda einai to ligotero

  13. #13
    Ωχώχ...τα πλευρά μου Το avatar του/της bonepeeler
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    888
    Πριν το Ζ οδηγούσα ένα 125 με 10 άλογα τροχό.

    Λίγη σύνεση θέλει στην αρχή και μετά θα είσαι οκ.

    Καλορίζικο με ότι κι αν αποφασίσεις να πάρεις.
    Όλες οι μνήμες είναι ίχνη δακρύων.

    Jurobei Chikanatsu


  14. #14
    eyxaristw re bone

    kanas allos xristianos na me pei thn gnwmi tou?

  15. #15
    Το θέμα φίλε μου είναι τι ζητας από μία μηχανη! Αν χρειαζεσαι το μοτορι σου να κανει ταξιδάκι και σε χωμάτινες διαδρομές τοτε καλυτερα θα είσαι με το ΜΤ! Αν εισαι ασφάλτινοσ τύπος όμως το Ζ ειναι απο τα best μοτορια που θα σου πρότεινα!! Εσύ ξέρεις με ποια κριτήρια θα επιλέξεις τη μηχανή σου!!
    Never ride without your helmet!!

    (my privious bike CBF250!!!)

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. yamaha mt-03 ή kawasaki er-6n
    από skynet στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 24/07/2006, 14:58

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF