Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 17

Θέμα: Me 350e EΥΡΩ ΤΙ ΚΡΑΝΟΣ ΝΑ ΠΑΡΩ??

  1. #1

    Me 350e EΥΡΩ ΤΙ ΚΡΑΝΟΣ ΝΑ ΠΑΡΩ??

    ΕΠΕΙΔΗ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΚΡΑΝΟΣ ΘΕΛΩ ΤΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.
    ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΡΑΝΗ ΗΤΑΝ LAZER KAI UVEX WIND RS II.
    KAI TA 2 ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΑΝ ΨΙΛΟΜΑΠΑ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ UVEX. ΤΟ LAZER ΕΚΑΝΕ ΤΡΕΛΟ ΘΟΡΥΒΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ.
    ΤΟ UVEX ΞΕΦΛΟΥΔΙΖΕ Η ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ, ΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑ ΔΙΑΛΥΘΗΚΑΝ ΣΤΟ 1ο 2μηνο ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΚΤΥΠΗΜΑ ΦΕΥΓΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΦΛΙΔΕΣ ΧΡΩΜΑ.

    ΕΧΩ 1 CBR600F ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΚΑΠΟΙΟ ΚΡΑΝΑΚΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΑ 350 ΕΥΡΩ.

    ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΡΑΝΟΣ, ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ??

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.968
    HJC AC-11, ? 280,00 (μονόχρωμο), ? 300,00 (με γραφικά), Colori...


  3. #3

    Re: Me 350e EΥΡΩ ΤΙ ΚΡΑΝΟΣ ΝΑ ΠΑΡΩ??

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΣΤΑΥΡΟΣ
    ΤΟ UVEX ΞΕΦΛΟΥΔΙΖΕ Η ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ, ΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑ ΔΙΑΛΥΘΗΚΑΝ ΣΤΟ 1ο 2μηνο ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΚΤΥΠΗΜΑ ΦΕΥΓΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΦΛΙΔΕΣ ΧΡΩΜΑ.

    Έλα; Χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμιση αλλά πρώτη φορά τα ακούω αυτό για το wing rs. Να μου πείς ότι κουνάει στα πολλά να πω ναι κουνάει σαν μπουρδέλο (σε non-ss μηχανή). Ότι χαλάει το μικρό επιρινίδιο να πω ναι. Αλλά το κράνος δεν καταλαβαίνει κατά τα άλλα τπτ. Έχω το ίδιο κράνος εδώ και 6 μήνες,το φοράω καθημερινά και βρίσκει σχεδόν κάθε μέρα σε κάτι σωλήνες όταν το βάζω στην πιλοτή. Για την ζελατίνα να μην μιλήσω. Η φιμέ ειναι 6 μηνών και η demi-φιμέ και καθρέφτης είναι 1 χρόνου,έχουν τραβήξει τα χίλια μίρια και πάλι τπτ. Για τα μάγουλα δε no-comment. Το πάτησε νταλίκα το κράνος?


    Την ζελατίνα να την πας για αλλαγή πάντως. Αν δεν έκανες εσύ βλακεία το καλύπτει η εγγύηση. Μου είχαν αλλάξει ζελατίνα καθρέφτη που ξεφλούδισε απο βροχή(όξινη )
    In the stars we turn to find our dreams.

    http://www.bikepics.com/members/ghostwalker

  4. #4
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.187
    ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ Η ARAI ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΡΑΝΗ ΚΑΙ ΜΕ 350 ΕΥΡΩ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ENA ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΡΑΝΟΣ (QUANTUM F)

  5. #5
    gsxr power for ever!!! Το avatar του/της GTZ750
    Εγγραφή
    02/12/2004
    Μηνύματα
    1.350
    για κοιτα και τα kbc στην αντιπροσωπια της triumth στην μιχαλακοπουλου!!!

    εμενα μου αρεσαν πολυ για τα λευτα τους!!!!!
    ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!!!!

    corona fotos

    corona fotos 1



  6. #6
    ΦΙΛΕ GHOSTWALKER ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΤΗΣΕ ΝΤΑΛΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ - Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΚΡΑΝΟΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΡΩΤΑΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ.
    ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΠΡΩΗΝ ΜΟΤΟΜΑRKET ΣΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝ ΘΑ ΕΧΩ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΕΠΙΤΟΠΟΥ. ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΤΟ ΠΗΓΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΣΤΗΝ UVEX ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.

    ΩΣ ΕΔΩ ΟΛΑ ΟΚ.

    ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΥΠΟΘΕΣΗ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 1μιση ΜΗΝΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΗΣ ΤΑ ΚΡΑΝΟΙ Η UVEX ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΡΑΝΟΣ ΑΠΟ ΕΛΑΤΩΜΑΤΙΚΗ ΠΑΡΤΙΔΑ.

    ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΛΕΓΧΟΥΣ ΚΑΝΕΙ Η ΙΔΙΑ Η UVEX ΣΤΑ ΚΡΑΝΟΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΖΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ?????

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΣΤΑΥΡΟΣ
    ΦΙΛΕ GHOSTWALKER ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΤΗΣΕ ΝΤΑΛΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ - Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΚΡΑΝΟΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΡΩΤΑΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ.
    ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΠΡΩΗΝ ΜΟΤΟΜΑRKET ΣΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝ ΘΑ ΕΧΩ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΕΠΙΤΟΠΟΥ. ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΤΟ ΠΗΓΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΣΤΗΝ UVEX ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.

    ΩΣ ΕΔΩ ΟΛΑ ΟΚ.

    ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΥΠΟΘΕΣΗ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 1μιση ΜΗΝΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΗΣ ΤΑ ΚΡΑΝΟΙ Η UVEX ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΡΑΝΟΣ ΑΠΟ ΕΛΑΤΩΜΑΤΙΚΗ ΠΑΡΤΙΔΑ.

    ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΛΕΓΧΟΥΣ ΚΑΝΕΙ Η ΙΔΙΑ Η UVEX ΣΤΑ ΚΡΑΝΟΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΖΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ?????
    Είναι για μπάτσες. Απλά.


    Για ελλατωματική παρτίδα είχαν δίκιο καθώς οντώς βγήκε μία παρτίδα εκτός. Ο καταστηματάρχης ήταν υποχρεωμένος κανονικά να σου δώσει καινούργια καθώς έτσι είχε ανακοινώσει η Uvex. Αλλά έλεος... Εγώ επαρχία και κάναν 5 μέρες΄για μία αλλαγή (εκτός ελλατωματικής παρτίδας) και σου λένε 1,5 μήνα; Δεν πάνε καλά.
    In the stars we turn to find our dreams.

    http://www.bikepics.com/members/ghostwalker

  8. #8
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    SHOEI XR1000

    μονοχρωμο, γύρω στα 350 με εκπτωση (που κανουν ολοι σχεδον εκτός Τζωρτζό)


    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
    SHOEI XR1000

    μονοχρωμο, γύρω στα 350 με εκπτωση (που κανουν ολοι σχεδον εκτός Τζωρτζό)


    +10000000000
    Όταν η πόλη κοιμάται.......

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tsoukas77
    Εγγραφή
    29/06/2004
    Μηνύματα
    375
    Το Arai Condor που αγορασα προ εξαμηνου περιπου,ειναι εξαιρετικο.Ειδικα στην εφαρμογη του.
    Κατω τα χερια απο τον 'Ακη!

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της katsai
    Εγγραφή
    28/03/2005
    Μηνύματα
    232
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
    +10000000000
    επίσης...
    απιστευτο κρανος

  12. #12
    egw ua soy elega arai codor 320 kai chaser 370 metrita kai ta dyo! an ueleis thl ua soy pw me pm!
    egw exw to deftero kai einai poly kalo !

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της makaronachis
    Εγγραφή
    09/04/2005
    Μηνύματα
    200
    Αρχικά δημιουργήθηκε από steliosf78
    egw ua soy elega arai codor 320 kai chaser 370 metrita kai ta dyo! an ueleis thl ua soy pw me pm!
    egw exw to deftero kai einai poly kalo !
    Στελάκι;Τι έγινε;Δίνουμε και συμβουλές τώρα;Άντε δώσε μερικές ακόμα,γιατί σε λίγο καιρό η γυναίκα θα σου τα κόψει τα πολλά πολλά.και τα εντουράκια ξέχασε τα :rotflmao: :rotflmao:
    Φίλε πάρε το chaser της arai.Το πήρε ένας φίλος μου που μου τα χε πρήξει ένα χρόνο για το τι κράνος θα πάρει.Το γύρο της Κρήτης κάναμε για να καταλήξει στο chaser,και έχει μείνει ικανοποιημένος.
    Τρώω άρα υπάρχω.Τρώω περισσότερο,υπάρχω περισσότερο.

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyota
    Εγγραφή
    03/07/2003
    Μηνύματα
    413

    Re: Re: Me 350e EΥΡΩ ΤΙ ΚΡΑΝΟΣ ΝΑ ΠΑΡΩ??

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ghostwalker
    Έλα; Χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμιση αλλά πρώτη φορά τα ακούω αυτό για το wing rs. Να μου πείς ότι κουνάει στα πολλά να πω ναι κουνάει σαν μπουρδέλο (σε non-ss μηχανή). Ότι χαλάει το μικρό επιρινίδιο να πω ναι. Αλλά το κράνος δεν καταλαβαίνει κατά τα άλλα τπτ. Έχω το ίδιο κράνος εδώ και 6 μήνες,το φοράω καθημερινά και βρίσκει σχεδόν κάθε μέρα σε κάτι σωλήνες όταν το βάζω στην πιλοτή. Για την ζελατίνα να μην μιλήσω. Η φιμέ ειναι 6 μηνών και η demi-φιμέ και καθρέφτης είναι 1 χρόνου,έχουν τραβήξει τα χίλια μίρια και πάλι τπτ. Για τα μάγουλα δε no-comment. Το πάτησε νταλίκα το κράνος?


    Την ζελατίνα να την πας για αλλαγή πάντως. Αν δεν έκανες εσύ βλακεία το καλύπτει η εγγύηση. Μου είχαν αλλάξει ζελατίνα καθρέφτη που ξεφλούδισε απο βροχή(όξινη )

    Συμφωνώ και γώ,πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο για το uvex.Εγώ το έχω περίπου 1 χρόνο και το μόνο που μου χάλασε είναι το μικρό επιρινίδιο.

    Με 350 ευρώ εγώ έφερα το Shoei XR-1000 από Αμερική.Δες και το link.

    http://www.moto.gr/forums/showthread...5&pagenumber=1
    Πάντα όρθιοι.

    Sex is like hacking.You get in,you get out and you hope you didn't leave something behind that can be traced back to you.

  15. #15
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    08/06/2006
    Μηνύματα
    118
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makaronachis

    Φίλε πάρε το chaser της arai.Το πήρε ένας φίλος μου που μου τα χε πρήξει ένα χρόνο για το τι κράνος θα πάρει.Το γύρο της Κρήτης κάναμε για να καταλήξει στο chaser,και έχει μείνει ικανοποιημένος. [/B]
    αυτο το αραι κανει πολυ θορυβο τελικα? οι εισαγωγες/εξαγωγες αερα δουλεουν σε χαμηλες ταχυτητες? σε υψηλες 180+ κουναει αριστερα δεξια?
    GSXR 600 K6

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΤΙ ΚΡΑΝΟΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΙΧΑΝΗ
    από PANAGOS 37 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 09/01/2010, 14:14
  2. ΤΙ ΚΡΑΝΟΣ ΝΑ ΠΑΡΩ?????
    από ANTUANE στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 22/11/2007, 01:31
  3. Τι μηχανή να πάρω;
    από mchris στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 06/08/2005, 01:22
  4. Τι μηχανη να παρω ?
    από crs-k στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο μήνυμα: 29/08/2004, 16:54
  5. Τι ΜηΧανη Να Παρω?
    από nimbus στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 19/08/2004, 02:02

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF