Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 32

Θέμα: Ερωτηση Για Ολους...

  1. #16
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    199

    Δεν πειράζει βρε παιδια...

    ...εγώ την γνώμη σας ήθελα να ακούσω καθώς και να δω πόσοι απο σας θα πάνε (και θα δώσουν αίμα). Ειλικρινά θα χαρώ αν δω ανταπόκριση...

    Καλό δρόμο σε όλους!!

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Τουλάχιστον στην εκδήλωση αυτή υπάρχει κάποιο πρόγραμμα... εδώ πηγαίνουμε στις φόλες του ελληνικού που ούτε τι θα δούμε ξέρουμε και τις πληρώνουμε κι από πάνω...

    Θα πάω από περιέργεια, να δω ποιοι το σκέφτηκαν και πώς το υλοποιήσαν.

    Περιμένω να δω σχετική ποικιλία θεμάτων καθημερινού ενδιαφέροντος...

    Περιμένω να μη δω ό,τι και στη "μεγάλη" γιορτή της πανελλήνιας, δηλαδή καπνό, φασαρία, θόρυβο κλπ κλπ... κλπ...

    Αν πάλι δω μόνο τα ίδια περίπτερα των ίδιων αντιπροσωπειών και των ίδιων περιοδικών που μεταφέρονται από δω εκεί κάθε τρεις και δύο, μάλλον θα σηκωθώ να φύγω...

  3. #18

    ...




    Έυχομαι να είναι το Cosmopolitan (τεύχος Δεκεμβρίου...), to Marie Clair καθώς και το Super Κατερινα...
    Για να διαφέρει μωρέ λιγάκι...








  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Δεν θυμάμαι πότε γνωριστήκαμε και σου έδωσα το ελεύθερο να σχολιάζεις και να ειρωνεύεσαι τη γνώμη μου...

    Αν για κάποιο λόγο θέλεις να υπερασπιστείς τα περιοδικά, μπορείς να το κάνεις πιο ωραία, εκτός κι αν σε έθιξα οπότε λυπάμαι...

    Παρ'όλα αυτά, επειδή μάλλον έχεις παρεξηγήσει το νόημα του τύπου ή δεν έχεις καθόλου φαντασία, θα πρέπει να σου πω ότι τα περιοδικά εξυπηρετούν τη μοτοσυκλέτα και όχι το ανάποδο.

    Όσο κι αν σου φαίνεται αδιανόητο, θα μπορούσε να υπάρξει γιορτή μοτοσυκλέτας και χωρίς αυτά, αν και δεν εννοούσα αυτό στο προηγούμενο post...

  5. #20

    εεεε....

    χαλαρώστε άλήτες!

    Thanos_ δεν νομίζω πως ο Χρήστος σου μίλησε άσχημα...αντίθετα σου έδειξε πως μόνο αυτά τα περιοδικά θα μπορούσαν να αντιπροσωπεύουν την μοτό σε ένα τέτοιο event.

    Τώρα το τι γράφει το καθένα,νομίζω πως μπορούμε να κρίνουμε εμείς οι ίδιοι αν μας αρκεί ή αν μας καλύπτει...

    Bicilindrico αυτό που θέλει να πεί ο φίλος είναι οτι έχει κουραστεί μάλλον από τα σημερινά δεδομένα των ελληνικών περιοδικών μοτοσυκλέτας...μήπως αυτό πρέπει να ληφθεί σοβαρά υπ 'όψιν???

    so........be cool

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Φίλε DIT πρέπει να παραδεχτώ ότι οι απαντήσεις σου είναι πάντα χαλαρωτικές και ωραίες!

    Ωστόσο επειδή δεν μπήκα σήμερα πρώτη φορά στο forum, έχει πέσει στην αντίληψη μου ότι ο BICILINDRICO με τον οποίο κατά τα άλλα τίποτα δεν έχω να χωρίσω, δείχνει κάποια "εμπάθεια" προς όποιον πει κάτι "αρνητικό" ας το πούμε έτσι, για τα περιοδικά και ό,τι τα αφορά...

    Τώρα τι να πω, μπορεί να εργάζεται για κάποιο από αυτά ή να είναι φανατικός αναγνώστης τους, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορούμε οι υπόλοιποι να έχουμε κάποιες φορές αντίθετη γνώμη ή να μη μας αρέσει κάτι απ'ό,τι κάνουν...

    Αν ωστόσο κάνω λάθος, ε τότε να ζητήσω συγνώμη...!
    ’λλωστε άλλο ήταν το θέμα της συζήτησης.

  7. #22

    EEEEE OOOOP

    Ego pantos vrika to sxolio tou BICILI arketa humoristiko!

    Oso sovaro an einai to thema kai i sizitisi, panta nomizo pos tetoies paremvaseis xreiazontai gia na spane ton pago arkei na min kataligoun sto na spane kefalia - neura - @@ klp

    Gypso kaneis thelei?



    "My goal in life is to be as good of a person my dog already thinks I am."

    Os tote, pao gia tsigaro


  8. #23

    έχεις δίκιο οτι ψιλοξέφυγε το θέμα...

    αλλά γι αυτό υφίστανται τα forums...

    επειδή σωστά κατάλαβες και για να σου φύγει η περιέργεια,πραγματικά ο Χρήστος εργάζεται σε κάποιο από αυτά τα περιοδικά...οπότε λογικό είναι να θέλει να υπερασπίσει τα πιστεύω και τις απόψεις του με τον Α ή Β τρόπο.

    Αν πάς, να μας πείς εντυπώσεις....και ίσως να βρεθείς από κοντά με τον bici

  9. #24
    μαμα κοιτα το δελφιΝι Το avatar του/της Todi
    Εγγραφή
    21/05/2002
    Μηνύματα
    251

    xmmmm

    eipa na min dimiourgiso entaseis kai ego


    bILLY trelleeee oraio avatar

    και ειδον εκ του στοματος δρακοντος και εκ του στοματος του θηριου και εκ του στοματος του αντιχριστου, πνευματα τρια, ακαθαρτα ως βατραχοι,
    πνευματα τεσσερα ακαθαρτα ως μπατσοι
    εκει που η φαντασια ξεπερναει την πραγματικοτητα

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Τώρα να πω ότι δεν πρόλαβα να το διαβάσω ψέματα θα είναι...

    Απ'ότι φαίνεται το ύφος μου δεν κολλάει με το πνεύμα του forum...

    Σβήνω κι εγώ λοιπόν τα υπόλοιπα και αποσύρομαι...

  11. #26
    μαμα κοιτα το δελφιΝι Το avatar του/της Todi
    Εγγραφή
    21/05/2002
    Μηνύματα
    251
    MALLON EPIPOLEO EK MEROUS SOU KATHOTI DEN SOU EKANA EPITHESI ALLA PARATIRISI.
    KANE OTI NOMIZEIS ALLA ISOS AYTO EPIBEBAIONEI TO OTI KATI DEN PAEI KALA..

    και ειδον εκ του στοματος δρακοντος και εκ του στοματος του θηριου και εκ του στοματος του αντιχριστου, πνευματα τρια, ακαθαρτα ως βατραχοι,
    πνευματα τεσσερα ακαθαρτα ως μπατσοι
    εκει που η φαντασια ξεπερναει την πραγματικοτητα

  12. #27

    Συγχώρεσέ με άν...

    ... το χιούμορ μου θεωρήθηκε ειρωνικό από μέρους σου. Προς θεού, για ποιό λόγο να σε ειρωνευτώ!!!!

    Sorry αλλά μου φάνηκε αστείο να ήταν για παράδειγμα η ΜΑΝΙΝΑ στην εκδήλωση Τhat's all!

    Μακάρι να καταφέρω να βρίσκομαι στην εκδήλωση, για να δείς ότι δεν είχα καμμία πρόθεση να σε προσβάλω!Και μάλιστα απορώ γιατί τα πήρες και μου τα χωσες κιόλας, αλλά δεν πειράζει...

    Πάντα φιλικά



    ΥΣ.: Το μόνο που με παρεξένεψε, είναι γιατί η παρουσία κάποιοων περιδικών μοτοσυκλέτας θα σε ενοχλήσει. Εξάλλου, δεν χρειάζεται να πάς στα περίπτερά τους και να δείς τις φάτσες τους. Έτσι δεν είναι;;;
    Για την μοτοσυκλέτα θα πάς και για κανέναν άλλο!

  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Δεν πιστεύω να έγινε και τίποτα τρομερό... απλά νομίζω ότι όταν κάνουμε πλάκα κάνουμε πλάκα και όταν λέμε μία γνώμη χωρίς να κάνουμε πλάκα... ε τότε απλά λέμε μία γνώμη χωρίς να κάνουμε πλάκα!

    Έτσι το είδα εκείνη τη στιγμή και γι'αυτό μου φάνηκε ειρωνική η απάντηση σου. Μπορεί κάποια άλλη ώρα να το έβλεπα αλλιώς...

    Συμβαίνουν αυτά αφού ούτε γνωριζόμαστε και ούτε μιλάμε πρόσωπο με πρόσωπο για να ξέρουμε πώς λέγονται κάποια πράγματα...

    Εν τέλει όμως είπα μετά ότι μπορεί να κάνω και λάθος οπότε αν είναι έτσι... ε τότε ζητάω συγνώμη... για το χώσιμο φυσικά!

    Όσο για τα περιοδικά... δεν είπα ότι με ενοχλούν και θεωρώ δεδομένο ότι θα βρίσκονται εκεί όπως πάντα. Εκείνο που ήθελα να πω είναι ότι δεν θέλω να δω μόνο αυτά που βλέπω σε κάθε εκδήλωση, δηλαδή αντιπροσωπείες, περιοδικά κλπ κλπ αλλά περιμένω και κάτι καινούργιο που να άπτεται του καθημερινού μου ενδιαφέροντος ως μοτοσυκλετιστή.

    Αυτά...

  14. #29
    zitsos

    λεω να παω...

    αν και ειμαι βλακας και σκεφτομαι πως ητανε μια καλη ιδεα ΝΑ διοργανοσουνε γιορτη μοτο μεσα στο χειμονα και πανω στη γιορτη της αεροποριας!λεω τωρα εγω.....

  15. #30
    ireneepi
    Εγω παιδια μου δεν θα μπορεσω να ερθω....


    Να κανετε αισθητη την παρουσια σας,οκ?!!!



    DIT---->moto.gr,οκ?

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Παιδες ερωτηση για κάγκελα στο transalp
    από petridist στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 11/10/2005, 09:20
  2. Ερωτηση-Δημοψήφισμα για όλους...
    από almalibera στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 63
    Τελευταίο μήνυμα: 25/07/2005, 17:44
  3. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2003, 14:14
  4. Ερωτηση Για Fmf
    από ctpanoramix στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2003, 15:58
  5. Ερωτηση Για Fmf
    από bikersonly στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 01:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF