Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 32

Θέμα: Ερωτηση Για Ολους...

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    199

    Ερωτηση Για Ολουσ...

    ...αυτό το Σάββατο 08-11-03 είναι μέρα η "ΗΜΕΡΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ". Ισως να γνωρίζετε ότι εκεί θα υπαρχει κ ένα βαν του Λαϊκού για την ομαδική αιμοδοσία.

    Εγώ θα είμαι εκεί (εκτός απροόπτου φυσικά)

    Η ερώτησή μου είναι η εξής: Θα πάει κανείς άλλος απο εδώ???


    Προς κάθε ενδιαφερόμενο (και εύχομαι να είναι πολλοι): Το βαν του Λαικού θα είναι απο τις 9.00 μέχρι 13.00

    CUTHERE

  2. #2
    King of the Sky-Road Το avatar του/της Traveller
    Εγγραφή
    09/08/2002
    Μηνύματα
    34

    Moi!!!!

    Tha eimai ekei kapoia stigmi. Tin wra tha tin kserw mallon to Savvato. Opws to skeftomai twra, tha paw i prwi 10:00+ i apogeumataki 17:00+

    Oso gia aima, edwsa prin 3weeks peripou...
    Aksizei pantws na ginei mia kinisi gia na dwsoun oso pio poli mporoun. Anthrwpoi to xreiazontai.

    C u there

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Το Σαββάτο λέει να πάει

    κάποιος για 2 λόγους :

    o 1ος για την αιμοδοσία, που είναι και το μόνο που αξίζει και θα σώσει και την εκδήλωση!

    και ο 2ος για τρομοκρατία!! χαχα!
    Να δούμε χαμογελάει η μηχανή στην πόλη ή όχι?????

    Εγώ προτείνω να πάμε να δώσουμε αίμα, να πιούμε 5-6 πορτοκαλάδες να έρθουμε στα ίσια μας και μετά.......................................................................................
    .........................................................................................
    .................................................................................

    Βάζουμε μπροστά τα εργαλεία και το κάνουμε Λιμανάκια! χαχα!
    Ακούς DIT???


  4. #4

    μμμμμ....ακούω Μιχάλης!!

    αλλά τα γεγονότα έχουν δείξει πως.........

    ΟΛΟ ΛΟΓΙΑ ΕΙΣΑΙ......!!!!!!



  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Re: μμμμμ....ακούω Μιχάλης!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DIT
    αλλά τα γεγονότα έχουν δείξει πως.........

    ΟΛΟ ΛΟΓΙΑ ΕΙΣΑΙ......!!!!!!


    Μμμμμ..........Μάλλον έχουμε καιρό να βρεθούμε!

    Έχω βελτιωθεί κάπως!

  6. #6

    δηλαδή θα πάς??

    το Σαββατοκύριακο έχω αναλάβει χρέη μπογιατζή!!!!Αλλά το αφεντικό πληρώνει καλά....οπότε είμαι αγκαζέ.

    οποιος πάει να ρίξει και κανά λαχανικό από μένα...

    όσο για το αίμα,λυπάμαι αλλά λόγοι υγείας δεν μου επιτρέπουν να δώσω.Εχω...... λύσσα!!!!

  7. #7
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Πολύ χλωμό να πάω

    γιατί δουλεύω μέχρι της 13:00.
    Και αν θα πήγαινα ο μόνος λόγος θα ήταν η αιμοδοσία.
    Τίποτα άλλο.

    Θα απέχω από το Πανηγύρι! Αυτοί μας δουλεύουν και τώρα το έκαναν και επίσημη μέρα δουλέματος!

    Για κορόιδα ψάχνουν? Και μη με πει κανένας αρνητικό γιατί τα λεφτά που θα δώσουν για την εκδήλωση γενικά θα προτιμούσα να τα έδιναν αλλού.Για δρόμους,για ασθενοφόρα κτλ κτλ!
    Και ούτε σαν κίνηση μου λέει κάτι.Απλά να χουνε να λένε ότι μας σκέφτονται και καλά!Να είδατε?? Σας κάναμε και επίσημη μέρα!
    Μπα δεν θα πάρω!

    Αυτά!

  8. #8
    Αμελές μέλος Το avatar του/της Alki_Viades
    Εγγραφή
    12/05/2003
    Μηνύματα
    414
    Πιστευω η παρουσια μας ειναι απαραιτητη. Αν ολοι σνομπαρουμε την εκδηλωση θα εχουνε καθε λογο να πουνε καποιοι: Εδω μερα μοτοσυκλετας τους καναμε και αυτοι δεν αξιωθηκαν να ερθουν, οποτε γιατι να ασχολεισαι μαζι τους... Προσωπικα θα περασω μια βολτα και βλεποντας και κανοντας.

    Ασχετο: για να δωσεις αιμα πρεπει να κανεις ή μην κανεις κατι πριν; Κατι εχω ακουσει πως δεν πρεπει να εχεις φαει για κατι ωρες πριν και λοιπα φρικαλεα πραγματα...?

  9. #9

    alkiviades...

    αυτό που λες νομίζω ισχύει όταν πας για εξετάσεις αίματος,που σου παίρνουν ένα δείγμα.

  10. #10
    Μα τι λες εισαι τρελοοοοοοοοοΟοΟΟοΟοΟοΟοος?

    Ισα ισα θα πρεπει να εχεις φαει καλα,να εχεις πιει χυμους,και να εισαι ξεκουραστος!
    Δηλαδη να εχεις κοιμηθει πριν!Οχι ΝΑ εχεις παει στην Κοκκινου και οπως γυρνας σπιτι σου,κομματια,να πεις:Ε δεν παω να δωσω και λιγο αιμα!!!

  11. #11
    HUSKY TE450 Το avatar του/της SeNNinhA
    Εγγραφή
    29/10/2002
    Μηνύματα
    2.019
    ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ,
    ΝΑ ΠΕΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕΘΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΙΜΑ,
    ΝΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ?


    Λοιπόν ακούω... ή να βάλω νέο post?

  12. #12
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    .....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Alki_Viades
    Πιστευω η παρουσια μας ειναι απαραιτητη. Αν ολοι σνομπαρουμε την εκδηλωση θα εχουνε καθε λογο να πουνε καποιοι: Εδω μερα μοτοσυκλετας τους καναμε και αυτοι δεν αξιωθηκαν να ερθουν, οποτε γιατι να ασχολεισαι μαζι τους... Προσωπικα θα περασω μια βολτα και βλεποντας και κανοντας.

    Ασχετο: για να δωσεις αιμα πρεπει να κανεις ή μην κανεις κατι πριν; Κατι εχω ακουσει πως δεν πρεπει να εχεις φαει για κατι ωρες πριν και λοιπα φρικαλεα πραγματα...?
    Μακάρι να ασχολιόντουσαν σε βάθος και με ουσία και ας μην είχαμε ημέρα της μοτοσυκλέτας.

    Και χώρια που θα το εκμεταλευτούν πολλοί επιτήδιοι για να τα κονομήσουν με τα περίπτερα κτλ κτλ.

    Ή θα νιώσουμε καλύτερα σαν μοτοσυκλετιστές με αυτή την κίνηση.

    Δεν ξέρω ρε παιδιά, ίσως να είμαι λάθος αλλά αυτή είναι η άποψη μου.

  13. #13
    μέχρι τις 13:00 μπορούμε να δώσουμε αίμα?
    έχουν περάσει 5 μήνες από την τελευταία φορά που έδωσα και έχω συμπλήρωσει χιλιόμετρα και πρέπει να το αλλάξω.καιρός του είναι.

  14. #14
    Αμελές μέλος Το avatar του/της Alki_Viades
    Εγγραφή
    12/05/2003
    Μηνύματα
    414

    Re: .....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
    Μακάρι να ασχολιόντουσαν σε βάθος και με ουσία και ας μην είχαμε ημέρα της μοτοσυκλέτας.

    Και χώρια που θα το εκμεταλευτούν πολλοί επιτήδιοι για να τα κονομήσουν με τα περίπτερα κτλ κτλ.

    Ή θα νιώσουμε καλύτερα σαν μοτοσυκλετιστές με αυτή την κίνηση.

    Δεν ξέρω ρε παιδιά, ίσως να είμαι λάθος αλλά αυτή είναι η άποψη μου.
    Εινσι σωστα ολα αυτα που λες αλλα σε μια κινηση καλης θελησης, οσο δικαια προκατειλημενος και να εισαι, ΠΡΕΠΕΙ να πας. Οταν ο αλλος κανει το πρωτο βημα, εσυ πρεπει να ακολουθησεις ωστε να δεις που θα σε βγαλει. Εξαλλου δεν εχουμε να χασουμε τιποτα παρα 1-2 ωρες απο το χρονο μας, αντιθετα μπορει κατι καλο να βγει απο ολη αυτη τη φαση. Ποτε δεν ξερεις.

    -->After: το θεμα ειναι να δωσουμε αιμαι οχι οινοπνευμα και μαλιστα μπομπα! Αν και εσενα απο το nick σου και μονο καταλαβαινω τη σχεση σου με τα πρωινα

  15. #15
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Re: Re: .....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Alki_Viades
    Εξαλλου δεν εχουμε να χασουμε τιποτα παρα 1-2 ωρες απο το χρονο μας, αντιθετα μπορει κατι καλο να βγει απο ολη αυτη τη φαση. Ποτε δεν ξερεις.
    Ίσως να χεις δίκιο.Απλά μου την δίνει γιατί τις περισσότερες φορές το εκμεταλλεύονται μερικοί εις βάρος μας.

    Και να ζητήσω και συγνώμη από την Almalibera γιατί της τσάκισα το Post.Sorry ’ρτεμις!

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Παιδες ερωτηση για κάγκελα στο transalp
    από petridist στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 11/10/2005, 10:20
  2. Ερωτηση-Δημοψήφισμα για όλους...
    από almalibera στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 63
    Τελευταίο μήνυμα: 25/07/2005, 18:44
  3. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2003, 15:14
  4. Ερωτηση Για Fmf
    από ctpanoramix στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2003, 16:58
  5. Ερωτηση Για Fmf
    από bikersonly στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 02:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF