Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 10 από 10

Θέμα: Isothermika!

  1. #1
    Kavalaris Το avatar του/της Akefalos
    Εγγραφή
    19/04/2005
    Μηνύματα
    162

    Isothermika!

    To evala s'aftin tin katigoria giati de mou kollage se alles.(an theloun oi mods to metakinoun stin katallili!)

    Ta isothermika esorouxa pos ta plenoume?Sto plyntirio?Sto xeri?
    I mipos katholou?( )

    An ksereis kaneis as riksei mia apantisi!Tzapa einai!

    Kernao kai mpironia tous protous!
    And as he flies --- tears in his eyes ---
    his wind-whipped words echo the final take
    and he hits the trunk road doing around 120
    with no room left to brake.

  2. #2
    Δαγκώνω άσχημα....γρρρ Το avatar του/της Krokodilos001
    Εγγραφή
    22/06/2005
    Μηνύματα
    494
    kali erotisi!

    ela nte ke einai keros tous gia plisimo.

    tha elega sto xeri gia sigouria. alla pios to kanei
    sigoura xamili thermokrasia.

    ego tha balo sto ke plinririo sto programma gia ta ebestita me xamili thermokrasia ke xoris stipsimo.

    kalooooo??


    :wacko:

  3. #3
    Μαλον με κρυο κ με λιγες στροφες στο πλ.

  4. #4
    Το κάθε ρούχο γράφει στο εσωτερικό του τον τρόπο πλυσίματος .

    Τα SUBZERO που φοράω γράφουν πλυντήριο και 40 βαθμοί αν θυμάμαι καλά..
    Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nefeli
    Εγγραφή
    09/02/2004
    Μηνύματα
    327
    Τα δικά μας είναι Polartec Power Dry with Odor Resistant Technology (αυτό σημαίνει ότι διαθέτει διαφορετικά νήματα σε κάθε πλευρά με αποτέλεσμα από την μία να απομακρύνει την υγρασία από το δέρμα και από την άλλη να την εξατμίζει γρήγορα, επιπλέον ειδικές ίνες πλέκονται με το ύφασμα εμποδίζοντας την ανάπτυξη των βακτηρίων που προκαλούν δυσάρεστες οσμές) είναι δοκιμασμένα σε πολύ extreme θερμοκρασίες και είναι αποτελεσματικότατα, πλένονται στους 40 βαθμούς στο πλυντήριο, όχι δυνατό στύψιμο, όχι σιδέρωμα.

    Για περισσότερες πληροφορίες να μην κάνουμε και διαφήμιση όποιος ενδιαφέρεται πμ.


    ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΙΟΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΕΣΑ ΜΑΣ.
    ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΦΕΡΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΑΣ.

  6. #6
    Και βεβαιως τα πλενουμε ρε φιλε,θα τα φορας μεχρι να ζεχνουνε και να βρωμανε?
    Ημαρτον!!
    Μην υπογραφετε εκει μπορει να χαθει....εδω υπογραψτε στο μπλουζακι μου...θα κανετε φρρρρρρρ να σας ακουσω..φανταστικε τροχονομε.....

  7. #7
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nefeli
    Τα δικά μας είναι Polartec Power Dry with Odor Resistant Technology (αυτό σημαίνει ότι διαθέτει διαφορετικά νήματα σε κάθε πλευρά με αποτέλεσμα από την μία να απομακρύνει την υγρασία από το δέρμα και από την άλλη να την εξατμίζει γρήγορα, επιπλέον ειδικές ίνες πλέκονται με το ύφασμα εμποδίζοντας την ανάπτυξη των βακτηρίων που προκαλούν δυσάρεστες οσμές) είναι δοκιμασμένα σε πολύ extreme θερμοκρασίες και είναι αποτελεσματικότατα, πλένονται στους 40 βαθμούς στο πλυντήριο, όχι δυνατό στύψιμο, όχι σιδέρωμα.

    Για περισσότερες πληροφορίες να μην κάνουμε και διαφήμιση όποιος ενδιαφέρεται πμ.





    NEFELI plaka kaneis..sto avatar esi eisai?????
    Ego endiaferomai kai tha sou steilo kai pm!!!! :a34:
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  8. #8
    DOT SAE E1778JY32 μέλος Το avatar του/της lampros_fazer
    Εγγραφή
    16/07/2005
    Μηνύματα
    1.623
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ela ela
    Και βεβαιως τα πλενουμε ρε φιλε,θα τα φορας μεχρι να ζεχνουνε και να βρωμανε?
    Έτσι θα ζεσταίνουν πιο πολύ!! :rotflmao:


    Πέρα από την πλάκα τώρα, εγώ όταν πήρα τα δικά μου ρώτησα και μου είπαν,κανονικά όπως γράφει και η ετικέτα,δεν θέλει καμιά ιδιαίτερη φροντίδα.Μόνο να τα βάλεις με τα σκούρα-μαύρα πως τα λένε.Ξέρουν οι μανάδες εγώ δεν ξέρω απ'αυτά..
    [size=4pt]έχω μεγάλο ταλέντο στα χείλη[/size]


    [FONT=courier new]tennis365.gr [/FONT]

  9. #9
    Kavalaris Το avatar του/της Akefalos
    Εγγραφή
    19/04/2005
    Μηνύματα
    162
    Ναι ρε θα τα φοράω μέχρι να αρχίσουν να βρωμάνε και όταν η βρωμιά γίνει ανυπόφορη θα τα πλύν κάνοντας μπάνιο για να μη χρειαστεί να τα βγάλω ούτε δευτερόλεπτο...



    Εννοείται οτι τα πλένουμε.Πριν έκανα πλάκα που ρώτησα αν τα πλένουμε...:a24: :a24:

    Η ερώτηση ήταν πως τα πλένουμε.(Μη μας μπουν στο πλυντήριο και δε μας κάνουν μετα!! )

    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά!!
    And as he flies --- tears in his eyes ---
    his wind-whipped words echo the final take
    and he hits the trunk road doing around 120
    with no room left to brake.

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της BMW1150
    Εγγραφή
    05/12/2004
    Μηνύματα
    122
    Εγω τα πλενω κανονικα στο πλυντηριο χαμηλη θερμοκρασια ....τα ισοθερμικα τα φορουσα καθε μερα μεσα απο στεγανη στολη καταδυσης (ημουν δυτης) οποτε καταλαβαινεις ποσες φορες εχουν πλυθει.....δεν εχουν παθει τιποτα και η ελαστικοτητα τους ειναι μια χαρα.
    Εκτος αυτου κοιτα και τις ετικετες που εχουν πανω τους.

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF