Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 54

Θέμα: ΣΥΜΦΟΡΟΥΜΙΤΕΣ ΑΣ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της RTnick
    Εγγραφή
    16/10/2005
    Μηνύματα
    395

    Talking συμ-φορουμίτες ας ΜΗΝ οργανωθούμε

    ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑΤΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ, ΣΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΡΕΥΜΑ Η ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΣΤΗΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Η ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ, ΑΛΛΑ BMW (GS, RT, R, ΚΛΠ....) KAI ΣΚΕΦΤΗΚΑΤΕ ΟΤΙ Ο ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ??

    ΣΧΕΔΟΝ ΕΤΟΙΜΟΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΤΕ? ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑΤΕ ΜΠΑΑΑΑ ΑΣΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΡΟΜΠΑ

    ΓΙ'ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΣΚΕΦΤΗΚΑ, ΜΙΑ ΠΟΥ Η ΑΘΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΙΝΑΚΑ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ........ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ


    ΧΡΗΣΤΗΣ :
    ΜΟΝΤΕΛΟ :
    ΤΟΠΟΣ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ :
    ΤΟΠΟΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ :
    ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ :

    ΝΑ ΚΑΙ Η PHOTO ΤΗΣ ΚΟΥΚΛΑΣ ΜΟΥ
    Νίκος RT

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της RTnick
    Εγγραφή
    16/10/2005
    Μηνύματα
    395
    ΧΡΗΣΤΗΣ : RTNICK
    ΜΟΝΤΕΛΟ : R1150RT
    ΤΟΠΟΣ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ : ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ
    ΤΟΠΟΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ : ΠΡΩΙ ΝΩΡΙΣ (6:30) ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟΣ-ΚΗΦΙΣΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ (15:30 ΕΩΣ 24:00) ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ. ΣΠΑΝΙΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
    ΝΑ ΚΑΙ Η PHOTO ΤΗΣ ΚΟΥΚΛΑΣ ΜΟΥ


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	my rt-04.jpg 
Προβολές:	440 
Μέγεθος:	45,2 KB 
ID:	35802
    Νίκος RT

  3. #3
    Ωραιο το κοκκινι, ποσα πιανει?

  4. #4
    BAKALISTIC SYSTEMS S.A. Το avatar του/της billgeo
    Εγγραφή
    30/12/2004
    Μηνύματα
    672
    Αρχικά δημιουργήθηκε από RTnick

    ΝΑ ΚΑΙ Η PHOTO ΤΗΣ ΚΟΥΚΛΑΣ ΜΟΥ
    WRAIO, ALLA AUTO TO KOKKINAKI POU THN EBAPSES, TOO MUCH RE PAIDI MOU!!!!

    :rotflmao:

  5. #5
    RTnick ωραια φωτο και χρονια πολλα

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της RTnick
    Εγγραφή
    16/10/2005
    Μηνύματα
    395
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
    RTnick ωραια φωτο και χρονια πολλα
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ZOLOTAS ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ LORD_DIMOS ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ. ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΤΟΥ THREAD ΙΣΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ

    ΑΛΛΑ ΡΕ ΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΟΜΠΛΕΞ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ BMW... ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΑ ΧΡΩΣΤΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΑΜΕ GS RT ΚΤΛ..... ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΓΙΑΠΩΝΕΖΙΚΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΖΗΛΕΨΑ ΚΑΝΝΕΝΑΝ.....ΞΕΡΩ ΓΩ ΡΕ ΦΙΛΕ...
    Νίκος RT

  7. #7
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659
    Ρε σεις, είστε ωραίοι !!!

    Να βγάζετε και Δελτίο Ημερήσιας Κίνησης ....
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από RTnick
    ΑΛΛΑ ΡΕ ΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΟΜΠΛΕΞ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ BMW... ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΑ ΧΡΩΣΤΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΑΜΕ GS RT ΚΤΛ..... ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΓΙΑΠΩΝΕΖΙΚΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΖΗΛΕΨΑ ΚΑΝΝΕΝΑΝ.....ΞΕΡΩ ΓΩ ΡΕ ΦΙΛΕ...


    Λόρδε μου, δεν υπάρχει κόμπλεξ με τα bmw, ή αν υπάρχει είναι στον ίδιο βαθμό που υπάρχει και για άλλες μάρκες (βλ. Italy vs Japan πχ) απλά εγώ τουλάχιστον δεν μπορώ να καταλάβω την "γκετοποίηση".

    Γιατί γράφετε - σχεδόν - μόνο στο κομμάτι της bmw? (με λίγες εξαιρέσεις)

    Ακόμα και για θέματα όπως "κανα καφέ θα πιούμε;", που θα μπορούσε να μπει στις συναντήσεις-βόλτες, κι αυτό στο bmw μπήκε.

    Έτσι μένει η εντύπωση οτι δεν θέλετε άλλες μάρκες μηχανών.



    ΥΓ. Κι εγώ bmw έχω, όπως ίσως γνωρίζεις

    ΥΓ2. Ο τίτλος του παρόντος σίγουρα βοήθησε στο μπέρδεμα

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  9. #9

    kai dieyktinizo

    To thema mpike bmw aplos giati exo erthei se merikes sinantiseis tou moto alla den exo dei kanena allo bmw kai mia kai milo me arketous edo mesa theorisa kalo na sinantithoume ki apo konta.

    To na kanonisoume ena kafe metaksi mas de nomizo pos tha epireasei tis evdomadiees sinantiseis sto delear pou outos i allos osoi theloun pigainoun.

    De mporo na katalavo pros ti to misos kai o allilosparagmos kai pros ti ayti ti katigoropoiisi ton motosykletiston analoga me tis protimiseis tous.

    Telikos mipos den exoume emeis provlima alla exoun oloi oi alloi mazi mas ?
    exo tin methodo tou prokrousti ferno sta metra mou ton kathe .... lousti

  10. #10
    Εστω οτι τα συμπληρώσαμε

    που θες να θυμάμαι βρε ολα τα στοιχεία σας

    ανθρωπος ειμαι οχι κινητη βιβλιοθηκη !!!!!!!!


    κατι ποιο απλο παρακαλω

    καν αυτοκολητακι ισως ?????

  11. #11
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της Kortenaer
    Εγγραφή
    24/05/2004
    Μηνύματα
    137
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Ναι και ξέρεις εγώ πόσο στεναχωρήθηκα !!!
    Αφού με γουστάρει ο "πορνόλυκος"
    Captain και εγω σε γουσταρω αλλα μην το παρεξηγησεις οπως το thread με τους Sisters Of Mercy....
    Aλλωστε και να ηθελα με αυτο το μουσι ρε παιδακι μου......

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της RTnick
    Εγγραφή
    16/10/2005
    Μηνύματα
    395
    Και αν δεν το προσέξατε ο τίτλος άλλαξε

    Ελπίζω να μην ενοχλεί κανέναν τώρα

    Καταρχάς θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη αν ήμουν λίγο απότομος σε μέλη σε αυτό το site (Anna Z1750 sorry )


    ΑΛΛΑ


    δεν θα δώσω λογαριασμό σε κανέναν για το ποιά θα είναι η απαντησή μου ή ποιό thread θα δημιουργώ και σε ποιό directory του forum moto.gr θα γράψω ή δεν θα γράψω. Όταν έκανα register εδώ δεν υπήρχε πουθενά όρος να γράφω σε όλο το site, και ακόμα αν υπήρχε κανείς δε μπορεί να με κατακρίνει γι'αυτό (sorry φίλε Cpt. Haddock αλλά δε συμφωνώ με την αποψή σου, αν και εγώ συμπαθώ ιδιαίτερα τους F650 και πραγματικά δεν πιστεύω οτι ισχύει αυτή η δήθεν αντιπάθεια που αναφέρθηκε, και αν δεν σε έχω γνωρίσει μου είσαι πολύ συμπαθής).

    Δεν πιστεύω κανείς να έκανε παρατήρηση περί "σνομπαρίζματος" σε thread μέσα στο Honda CBF`s , στα ΚΤΜ ή στα VFR ? Αν έχει γίνει κάτι τέτοιο το κατακρίνω. Άλλωστε το moto.gr είναι τόσο μεγάλο που γι'αυτόν το λόγο έχουν δημιουργηθεί directories με μοντέλα, διαμάχες, ανέγδοτα, κτλ, κτλ....

    Σκεφτήτε το έτσι:

    το moto.gr είναι σαν το village park, allou, ή disneyland..... ή ακόμα κανα μεγάλο εμπορικό κέντρο. οκ?

    Ο ροκάς λοιπόν μπαίνει στο Allou.....που θα πάει? Αν μου πείτε ότι θα πάει στις πάπιες ή στα ψαράκια που ψαρεύεις και σου δείνουν κουκλάκια θα ...... Ο μπαμπάς με το παιδάκι του μήπως? Αν ο ίδιος ροκάς μπεί στον Λαμπρόπουλο θα τον δείτε να δοκιμάζει κουστουμάκι ή δερμάτινο? Ο σινεφίλ θα πάει στο video-club αν επισκευτεί το carrefour ενώ ο άλλος ο κυριλάτος θα πάει στο τμήμα των home cinema ή στα κρασιά, ο dj στα στερεοφωνικά γιατί αν πάει στα γυναικία ρούχα ΚΑΤΙ ΒΡΩΜΑΕΙ :a13: ...... ΕΕΕΕ κάπως έτσι είναι και εδώ δε γουστάρουν όλοι να μπαίνουν παντού. Επειδή κάποιοι θέλουν να γράφουν παντού, δεν σημαίνει ότι κάποιοι άλλοι πρέπει να κάνουν το ίδιο. Αποψή μου βέβαια χωρίς να σημαίνει ότι απαραίτητα είναι σωστή, απλά έχει δημιουργηθεί μια ιστορία από το πουθενά.

    Σχετικά με τη "γκετοποίηση" συμφωνώ. Άλλο η ελευθερία της έκφρασης σε ένα forum σαν αυτό και άλλο η επιλογή ενός προϊόντος (πχ. moto, BMW, HARLEY, HONDA, YAMAHA, κτλ....). Γκετοποίηση δεν μπορεί να μην ύπάρχει. Υπήρχε, υπάρχει και πάντα θα υπάρχει...... έτσι είναι και έτσι θα είναι, και έτσι πρέπει να είναι γιατί όλοι μας θα οδηγούσαμε την ίδια μηχανή και το ίδιο αυτοκίνητο........ και θα μας κυβερνούσε η Παπαρήγα :a53:

    Άλλο αυτό (γκετοποίηση) και άλλο η ελευθερία έκφρασης σε ένα forum.

    Αυτοκολιτάκι???? το moto.gr έχει? Αν ναί είναι καλή ιδέα....
    Νίκος RT

  13. #13
    Αρχικά δημιουργήθηκε από RTnick

    δεν θα δώσω λογαριασμό σε κανέναν για το ποιά θα είναι η απαντησή μου ή ποιό thread θα δημιουργώ και σε ποιό directory του forum moto.gr θα γράψω ή δεν θα γράψω. Όταν έκανα register εδώ δεν υπήρχε πουθενά όρος να γράφω σε όλο το site, και ακόμα αν υπήρχε κανείς δε μπορεί να με κατακρίνει γι'αυτό (sorry φίλε Cpt. Haddock αλλά δε συμφωνώ με την αποψή σου, αν και εγώ συμπαθώ ιδιαίτερα τους F650 και πραγματικά δεν πιστεύω οτι ισχύει αυτή η δήθεν αντιπάθεια που αναφέρθηκε, και αν δεν σε έχω γνωρίσει μου είσαι πολύ συμπαθής).

    Για να μην spamάρω μόνο...


    μπύρες πρωί-πρωί

    Γενικά, έχεις δίκιο για τα περι γκετοποίησης. Απλά για μένα κακώς υπάρχει.

    Τεσπά στο αρχικό μας θέμα:

    ΧΡΗΣΤΗΣ : Cpt. Haddock
    ΜΟΝΤΕΛΟ :F650 Funduro, μαύρη
    ΤΟΠΟΣ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ :Γαλάτσι
    ΤΟΠΟΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ :ΚΕΝΤΡΟ
    ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ Βασ. Σοφίας και κέντρο

    φωτό προσεχώς

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  14. #14
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της Kortenaer
    Εγγραφή
    24/05/2004
    Μηνύματα
    137
    Σχετικα με το θεμα μας..

    ΜΗΧΑΝΗ: BMW
    ΜΟΝΤΕΛΟ : ΕΝΑ ΤΑΠΕΙΝΟ F650GS DAKAR 2001 ΛΕΥΚΟ
    ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ Λ.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΓΜΑ
    ΜΠΟΥΦΑΝ CORDOURA CLOVER KAI ΚΡΑΝΟΣ UVEX (TRIBAL)

    Y.Γ. ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΙΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙΑ ΜΑΣ......ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ
    ΜΠΡΑΒΟ RtNICK ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

    Υ.Γ.2 ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΜΟΥ..


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	model.jpg 
Προβολές:	223 
Μέγεθος:	56,9 KB 
ID:	36230

  15. #15
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από RTnick
    ...................................................
    δεν θα δώσω λογαριασμό σε κανέναν για το ποιά θα είναι η απαντησή μου ή ποιό thread θα δημιουργώ και σε ποιό directory του forum moto.gr θα γράψω ή δεν θα γράψω. Όταν έκανα register εδώ δεν υπήρχε πουθενά όρος να γράφω σε όλο το site, και ακόμα αν υπήρχε κανείς δε μπορεί να με κατακρίνει γι'αυτό (sorry φίλε Cpt. Haddock αλλά δε συμφωνώ με την αποψή σου, αν και εγώ συμπαθώ ιδιαίτερα τους F650 και πραγματικά δεν πιστεύω οτι ισχύει αυτή η δήθεν αντιπάθεια που αναφέρθηκε, και αν δεν σε έχω γνωρίσει μου είσαι πολύ συμπαθής).

    Δεν πιστεύω κανείς να έκανε παρατήρηση περί "σνομπαρίζματος" σε thread μέσα στο Honda CBF`s , στα ΚΤΜ ή στα VFR ? Αν έχει γίνει κάτι τέτοιο το κατακρίνω. Άλλωστε το moto.gr είναι τόσο μεγάλο που γι'αυτόν το λόγο έχουν δημιουργηθεί directories με μοντέλα, διαμάχες, ανέγδοτα, κτλ, κτλ....

    Αγαπητε εν Moto αδελφε ...

    Η κατηγορια "Μοντελα" (με τις υποκατηγοριες της) δημιουργηθηκε για να ανταλλασονται ερωτοαπαντησεις που αφορουν τα συγκεκριμενα μοντελα των ΜΗΧΑΝΩΝ κι οχι για να κατηγοριοποιουν τους ΑΝΑΒΑΤΕΣ τους.

    Το moto.gr ΔΕΝ επιδιωκει και ΔΕΝ θελει τον διαχωρισμο των μελων του σε BMWακηδες, ΚΤΜαδες κλπ.

    Για τον λογο αυτο και οπου υπαρχουν στα μοντελα "ειδικοι" monterators, τα threads του στυλ "παμε για καφε" (πχ)ΜΕΤΑΦΕΡΟΝΤΑΙ στην σωστη κατηγορια!

    Φυσικα και εχεις το δικαιωμα να γραψεις "οπου θελεις", αλλα να ξερεις οτι αν ΔΕΝ ειναι (αυτο που γραφεις) στην σωστη κατηγορια, προσθετεις περισσοτερη δουλεια (στην ηδη πολυ και ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΗ) στους Mods της κατηγοριας.


    Αυτοκολιτάκι???? το moto.gr έχει? Αν ναί είναι καλή ιδέα....

    Αν παρακολουθουσες και το υπολοιπο Forum, θα ειχες δει οτι ειχαν βγει πολλα και μολις εξαντληθηκαν.




    Φιλικα

    Χρηστος
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΕΛ(Λ)ΑΣ
    από Cpt. Haddock στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 28/09/2005, 22:16
  2. Ασ γελάσουμε και λίγο
    από toyota στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 01/08/2005, 17:57
  3. Καλημερα Και Ασ Ειναι Τεταρτη
    από Tigas στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2005, 22:45
  4. Η ΕΛ.ΑΣ. είναι πάντα δίπλα μας...
    από koula01 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 10/02/2004, 07:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF