Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 41

Θέμα: Πόσο τούμπανο είναι το μηχανάκι σας;;;

  1. #1
    !!!Καλή μέρα!!! Το avatar του/της alex-varadero
    Εγγραφή
    14/12/2005
    Μηνύματα
    109

    Πόσο τούμπανο είναι το μηχανάκι σας;;;

    Εγώ έχω: Εξατμίσεις leo vince X3
    Kit dynojet
    K&N ΦΙΛΤΡΟ
    WP ΕΛΑΤΗΡΙΑ ΕΜΠΡΟΣ
    ΧΟΥΦΤΕΣ ΑCCERBIS


    ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ............
    marspiedofagos

  2. #2
    Έχει ξανα συζητηθεί. Ψάξτο...
    NO BOOTS,
    NO JACKETS,
    NO HELMETS,
    JUST BALLS.

  3. #3
    koita na baleis tapes na min se desoune sto exoteriko kai meta den exeis oute mixanaki! agelos apo mototechnics!
    NEW SITE IN WWW.MOTOTECHNICS.GR

  4. #4
    φαντασου τι θα ελεγες για ολοκληρο κιτ yoshimura σε vtr1000
    να κοιτας εκει που θες να
    πας,αλλοιως θα πας εκει που
    κοιτας....

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
    φαντασου τι θα ελεγες για ολοκληρο κιτ yoshimura σε vtr1000
    Εδω τα λογια ειναι περιττα...
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  6. #6
    mhn xexname oti oi filoi sxistomatides yoshimureoi exoun blalei ta matakia tous na veltionoyn ta motoria mas :a19:
    NEW SITE IN WWW.MOTOTECHNICS.GR

  7. #7
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Ποσο τουμπανο???Ειναι ΚΤΜ χριαζεται να πω κατι ακομα??Οτι βαζουν οι υπολοιποι σαν αφτερ μαρκετ, το εχει απο το εργοστασιο...
    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

  8. #8
    pare to mprostino sou kai pare kai ena pou agorazeis gia na baleis se en opiodipote motori ! kamia sxesi to ergostasiako opos to les eine ligo deytero!
    NEW SITE IN WWW.MOTOTECHNICS.GR

  9. #9
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Για να καταλαβω σε χαλανε τα WP που εχει μπροστα-πισω το ΚΤΜ??Σε χαλανε τα φρενα του με τα σωληνακια υψηλης??Οι Αγκραπες? Πες μου δηλαδη τι διαφορα εχουν απο τα αφτερ μαρκετ και τα κανει δευτερα τα εργοστασιακα??Εχωντας βαλει σε Βαραντερο παλιοτερα WP δεν ειδα κατι καλυτερο απο αυτο που εχει η μαμα ΚΤΜ..
    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.834
    Εννοεί οτι άλλο το εργοστασιακό και άλλο το aftermarket και έχει δίκιο.

  11. #11
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Ρε παιδια μπορειτε να μου πειτε μια διαφορα...??Πραγματικα πειτε μου για παραδειγμα την διαφορα που εχει το WP της ΚΤΜ και το αφτερ μαρκετ...
    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.834
    Για την KTM και τα WP δεν ξέρω κάτι συγκεκριμένο.
    Αλλά δεν μιλάμε συγκεκριμένα νομίζω γιατί το βλέπω για διαμάχες.\
    Απο την άλλη το varadero είχε βελτίωση με το WP?

  13. #13
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547
    Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
    Ρε παιδια μπορειτε να μου πειτε μια διαφορα...??Πραγματικα πειτε μου για παραδειγμα την διαφορα που εχει το WP της ΚΤΜ και το αφτερ μαρκετ...
    κοιτα διαφορες θα βρεις αναλογα της τιμης που μιλαμε.

    μπορεις να δεις διαφορες στα υλικα κατασκευης....στα υλικα τριβης δηλαδη.στο υλικο απο το οποιο ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΛΛΑΤΗΡΙΟ..οπου στα ακριβα της κτμ ειναι απο τιτανιο.

    καλα ολα αυτα αλλα μην ακους να σου λενε και πολλα για τα αμορτισερ σου..γιατι απλα ζηλευουν.δεν κακο...και οπως μπορεις να διαπιστωσεις στα λενε κατοχοι ιαπωνικων ..οποτε δεν εχουν ζησει και ποτε τους τη διαφορα ενος wp απο το δικο τους σουμιε.
    εγω ασ πουμε στο δικο αν ..ΑΝ ΛΕΩ ηθελα παναθεμαμε να κανω καλυτερο το πισω αμορτισερ..θα μπορουσα να του αλλαξω ενα ελλατηριο και να βαλω ενα τιτανιου.
    για τις δυνατοτητες μου δε νομιζω οτι μου χρειαζεται.

    τωρα για να κανεις ενα αμορτισερ ιαπωνικου μοτοσακου καλο..εως πολυ καλο...Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΕΝΑ ΔΥΟ ΜΗΝΙΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙς ΕΝΑ ΕΠΩΝΥΜΟ!!


    :rotflmao:

    ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ..
    ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΡΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ''ΠΟΥΜΕ'' :rotflmao: :hypnotize

  14. #14
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Προσεξε δεν μιλαω για το αν το καθε εργοστασιακο αμορτησερ ειναι το ιδιο καλο με το WP αλλα λεω οτι το WP της ΚΤΜ ειναι ιδιο με αυτο που αγοραζεις στο εμποριο...Φυσικα και καλυτερο ειναι το WP απο τα εργοστασιακα Χοντα...
    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

  15. #15
    epidi eime mesa sta pragmata kai exo dei ta ergostasiaka einai pio deytera se piotita gia exikonomisi xrhmaton! kai na sou po kai kati einai mono apo anartisis stimeno giati ta ypsilis pou mou eipes kai oi acrapes den eine ergostasiakes!!!! kai kalos i kakos eine ena poli stimeno mixanaki pou omos x a l a e i poli eykola giati einai travigmeno apo ta malia na vgalei aloga!!!!!!!
    NEW SITE IN WWW.MOTOTECHNICS.GR

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 09/02/2011, 08:36
  2. Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 02/02/2010, 07:44
  3. Απαντήσεις: 54
    Τελευταίο μήνυμα: 01/09/2004, 20:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF