Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 13 από 13

Θέμα: Τι γίνεται αυτήν την εποχή στον Μπράλλο

  1. #1

    Question Τι γίνεται αυτήν την εποχή στον Μπράλλο

    Ρε παιδιά μια ερώτηση:

    Θα υπάρχει κόσμος στον Μπράλλο τέτοια εποχή (αν κάνει καιρό). Μιλάω για αύριο. Θα είμαι στην περιοχή - με αυτοκίνητο δυστυχώς - και λέω να περάσω μια βόλτα.

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231

    Re: Τι γίνεται αυτήν την εποχή στον Μπράλλο

    Αρχικά δημιουργήθηκε από jp929rr
    Ρε παιδιά μια ερώτηση:

    Θα υπάρχει κόσμος στον Μπράλλο τέτοια εποχή (αν κάνει καιρό). Μιλάω για αύριο. Θα είμαι στην περιοχή - με αυτοκίνητο δυστυχώς - και λέω να περάσω μια βόλτα.
    Μια χαρα, μονο οι δρομοι θα ειναι λιγο μουσκεμα, και θα κανει λιγο ψωφοκρυο...
    Παραπανω θα εχει και χιονια.
    Κατα τα αλλα και αγκωνες μπορεις να ξυσεις.....:rotflmao: :rotflmao:
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  3. #3

    Εντάξει δεν θα πάω για να στρίψω

    Απλώς αναρωτιόμουν αν μπορεί να μαζεύεται κόσμος κατά το απογευματάκι αφού θα είμαι κοντά να δω κανά γνωστό.

    ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΧΝΑΕΙ ΝΑ ΣΕΒΕΤΑΙ
    ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΝΑ ΦΟΒΑΤΑΙ

  4. #4
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    O Μπραλος εχει γενικα κοσμο και χειμωνα αλλα κυριος παιδια απο τη γυρω περιοχη, και συνηθως τις μερες που εχει λιακαδα....
    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

  5. #5
    i love you 80's Το avatar του/της zoropatra
    Εγγραφή
    16/11/2004
    Μηνύματα
    1.026

    Re: Τι γίνεται αυτήν την εποχή στον Μπράλλο

    Αρχικά δημιουργήθηκε από jp929rr
    Ρε παιδιά μια ερώτηση:

    Θα υπάρχει κόσμος στον Μπράλλο τέτοια εποχή (αν κάνει καιρό). Μιλάω για αύριο. Θα είμαι στην περιοχή - με αυτοκίνητο δυστυχώς - και λέω να περάσω μια βόλτα.

    που εισαι ρε γιαννη καλα?πως και απο εδω?αντε να σε βλεπουμε και εσενα καμια φορα εδω!!!!
    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

    ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΠΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ.....

    μην ακολουθείς το μονοπάτι...πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.....



  6. #6
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Άραξε στο βενζινάδικο στη διασταύρωση για Ελευθεροχώρι κι όλο και κανά γκάζ΄ θα περάσ΄(δημοτικόν)
    ΥΓ Καθώς θα περνάς απ΄έξω άσε χαιρετίσματα και στην γεννέτειρά μου(Λαμία)
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  7. #7

    Τελικά δεν πήγα μπράλλο

    Έκανα μια πιο ενδιαφέρον διαδρομή με ΜΟΤΟ!!!
    ΠΑΤΡΑ-ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ(STORK)-ΛΥΓΟΥΡΙΟ-ΝΑΥΠΛΙΟ-ΤΡΙΠΟΛΗ(ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ)-ΛΕΒΙΔΙ-ΝΕΜΕΑ(ΧΙΟΝΙ)-ΚΟΡΙΝΘΟ-ΠΑΤΡΑ

    ΦΟΒΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΜΕΤΕΙΧΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΣ

    Πιστεύω θα δείτε post σχετικά

    Δεν σεβάστηκα όμως το χιόνι και είχα μια αργή και ανώδυνη μεν (σωματικά και υλικά) αλλά αρκετά εντυπωσιακή πτώση
    ..|
    ..|
    .\|/
    ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΧΝΑΕΙ ΝΑ ΣΕΒΕΤΑΙ
    ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΝΑ ΦΟΒΑΤΑΙ

  8. #8
    ..πάλι αναβάτης.. Το avatar του/της sotpag
    Εγγραφή
    02/11/2002
    Μηνύματα
    1.395
    13 Φ. ΑΝΤΙΑΝΑΚΥΚΛΩΤΙΚΕΣ ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ

  9. #9
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304

    Re: Τελικά δεν πήγα μπράλλο

    Αρχικά δημιουργήθηκε από jp929rr
    Έκανα μια πιο ενδιαφέρον διαδρομή με ΜΟΤΟ!!!
    ΠΑΤΡΑ-ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ(STORK)-ΛΥΓΟΥΡΙΟ-ΝΑΥΠΛΙΟ-ΤΡΙΠΟΛΗ(ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ)-ΛΕΒΙΔΙ-ΝΕΜΕΑ(ΧΙΟΝΙ)-ΚΟΡΙΝΘΟ-ΠΑΤΡΑ

    ΦΟΒΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΜΕΤΕΙΧΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΣ

    Πιστεύω θα δείτε post σχετικά

    Δεν σεβάστηκα όμως το χιόνι και είχα μια αργή και ανώδυνη μεν (σωματικά και υλικά) αλλά αρκετά εντυπωσιακή πτώση
    ..|
    ..|
    .\|/
    Συνονόματε μην ανησυχείς!!Με το εκτόπισμα που έχουμε(από τα πολλά σουβλάκια ) κανονικά θα έπρεπε να μας έχουν για δίποδα εκχιονιστικά.Με κάθε τούμπα διώχνουμε καμμιά 50αριά κιλά χιόνι από το δρόμο:wacko:
    Πάρε και μια παλαιότερη χιονο-φωτό


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	hpim0325 (500 x 377).jpg 
Προβολές:	180 
Μέγεθος:	75,8 KB 
ID:	36935
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  10. #10
    i love you 80's Το avatar του/της zoropatra
    Εγγραφή
    16/11/2004
    Μηνύματα
    1.026

    Re: Τελικά δεν πήγα μπράλλο

    Αρχικά δημιουργήθηκε από jp929rr
    Έκανα μια πιο ενδιαφέρον διαδρομή με ΜΟΤΟ!!!
    ΠΑΤΡΑ-ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ(STORK)-ΛΥΓΟΥΡΙΟ-ΝΑΥΠΛΙΟ-ΤΡΙΠΟΛΗ(ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ)-ΛΕΒΙΔΙ-ΝΕΜΕΑ(ΧΙΟΝΙ)-ΚΟΡΙΝΘΟ-ΠΑΤΡΑ

    ΦΟΒΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΜΕΤΕΙΧΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΣ

    Πιστεύω θα δείτε post σχετικά

    Δεν σεβάστηκα όμως το χιόνι και είχα μια αργή και ανώδυνη μεν (σωματικά και υλικά) αλλά αρκετά εντυπωσιακή πτώση
    ..|
    ..|
    .\|/
    με ποιους πηγες ρε γιαννη? πολυ ζημια?
    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

    ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΠΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ.....

    μην ακολουθείς το μονοπάτι...πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.....



  11. #11

    Λιγο ξύσιμο στην καρίνα

    Zoropatra,

    Σε ένα σημείο που ακούμπησε, αφού είχε χιόνι κάτω και τα χιλιόμετρα ήταν λίγα. Αν μου έπεφτε στο πρώτο - δεύτερο παντηλίκι η ζημιά μπορεί να ήταν και ακόμα μικρότερη αλλά πήγα να το σώσω με το γκάζι αλλά μου έκανε εκρεμές σαν αυτοκίνητο με κακές διορθώσεις - ώσπου γύρισε κάθετα στον δρόμο.

    Πιστεύω να υπάρχει στόκος ειδικός και μπογιές, το θέμα είναι που τις βρίσκεις αλλά και έτσι να το αφήσω λίγο φαίνεται - δεν είναι άξιο συζήτησης ούτε διανοούμε να αλλάξω καρίνα.

    Είχα πάει με το Θόδωρο, τον Κώστα με το ZX-12 - που γύρισε μετά από Επίδαυρο και παιδιά από το Αίγιο. Ξεκινήσαμε 13 μηχανές από Αίγιο αλλά δύο φύγαν από το ΣΤΟΡΚ και δύο από Ναύπλιο με αποτέλεσμα να είμαστε 9 στο Λεβίδι. Περάσαμε πολυ ωραία.
    ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΧΝΑΕΙ ΝΑ ΣΕΒΕΤΑΙ
    ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΝΑ ΦΟΒΑΤΑΙ

  12. #12
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304

    Re: Λιγο ξύσιμο στην καρίνα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από jp929rr
    Zoropatra,

    Σε ένα σημείο που ακούμπησε, αφού είχε χιόνι κάτω και τα χιλιόμετρα ήταν λίγα. Αν μου έπεφτε στο πρώτο - δεύτερο παντηλίκι η ζημιά μπορεί να ήταν και ακόμα μικρότερη αλλά πήγα να το σώσω με το γκάζι αλλά μου έκανε εκρεμές σαν αυτοκίνητο με κακές διορθώσεις - ώσπου γύρισε κάθετα στον δρόμο.

    Πιστεύω να υπάρχει στόκος ειδικός και μπογιές, το θέμα είναι που τις βρίσκεις αλλά και έτσι να το αφήσω λίγο φαίνεται - δεν είναι άξιο συζήτησης ούτε διανοούμε να αλλάξω καρίνα.

    Είχα πάει με το Θόδωρο, τον Κώστα με το ZX-12 - που γύρισε μετά από Επίδαυρο και παιδιά από το Αίγιο. Ξεκινήσαμε 13 μηχανές από Αίγιο αλλά δύο φύγαν από το ΣΤΟΡΚ και δύο από Ναύπλιο με αποτέλεσμα να είμαστε 9 στο Λεβίδι. Περάσαμε πολυ ωραία.
    Άχ αυτοί οι στρητάδες,σηκώνουνε τον κόσμο ανάποδα για ένα ξύσιμο στην καρίνα!!!!Άμα δεν πέσεις δέ μαθαίνεις:rotflmao:
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  13. #13

    Η άποψη,

    ότι στα στριτ πληρώνεις μια περουσία αν πέσουν από το στάντ μάλλον είναι μύθος,

    όταν ένας απρόσεκτος οδηγός ΙΧ μου καβάλησε την εξάτμιση και έπεσε η μηχανή στα αριστερά (εγώ ήμουν σε στάση σε διασταύρωση) δεν έγιναν καθόλου ζημιές παρά μόνο ένα μικρό ξύσιμο στο καπάκι και φυσικά η εξάτμιση. Επίσης μου είχε γείρει μια φορά - πριν τρεις μήνες- όταν ξεπαρκάριζα και ακούμπησε κάτω από δεξιά - δεν έπαθε τίποτα.
    ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΧΝΑΕΙ ΝΑ ΣΕΒΕΤΑΙ
    ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΝΑ ΦΟΒΑΤΑΙ

Παρόμοια θέματα

  1. Τελικά τί γίνεται με την Aprilia ?
    από micmic στο forum Aprilia
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 25/03/2006, 04:26
  2. Τι γίνεται αυτήν την εποχή στον Μπράλλο
    από jp929rr στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 12/02/2006, 00:49
  3. Ρε τι γινεται στον κοσμο ρεεεεεε #2
    από kalesin στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 02/01/2006, 08:14
  4. Ρε τι γινεται στον κοσμο ρεεεεεε #3
    από kalesin στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 31/12/2005, 13:30
  5. Ρε τι γινεται στον κοσμο ρεεεεεε
    από kalesin στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 30/12/2005, 23:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF