Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 23 από 23

Θέμα: Βοηθεια για αγορα μπουφαν

  1. #16
    Καλημέρα,

    Προσφατα αγόρασα το τελευταίο μοντέλο που έβγαλε η Bering το Zephyr και μέχρι τώρα είμαι πολύ ευχαριστιμένος. Είναι ζεστό και 100% αδιάβροχο, ακόμα δεν το έχω δοκιμάσει όμως σε βροχή. Το κόστος του για αυτά που προσφέρει είναι πολύ λογικό. Το αγόρασα 240 Ευρώ (η αρχική του ήταν 280Ε περίπου). Όσο για γυναικείο η Bering βγάζει το μοντέλο Knox. Είναι κι'αυτό πολύ καλό , πρόκειται να το τσιμπήσω για την αδερφή μου. Κι εδω το κόστος είναι γύρω στα 200 Ε. Περισσότερες πληροφορίες μπορείς να βρεις στο ομώνυμο site: www.bering.fr

  2. #17
    Paidia ego proteino kati diaforetiko apo afta pou 3erate mexri shmera.Eida ena mpatso pou thn glytose xaris s'aftou tou typou sakakia.
    http://www.hit-air.com/english/main.html

    ego 8a pao gia tetoio giati ego mia zoh exo eno o dromos exei pollous hli8ious odhgous...

    check it out it's for real
    Fly With It!!

  3. #18
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    Και να μη σου πω ότι είμαι και πολύ σέξυ άντρας με το Colory πάνω στο Transalp...
    Κι εγώ φυσικά (πάνω στη funduro), αλλά μην το κάνουμε θέμα...



    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Επίσης έχει και 5η τσέπη το Dylan, πίσω για γάντια ή οπτιδήποτε άλλο...



    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  4. #19
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    418
    Polu kalo to mpoufanaki me ton aerosako.... Emena proswpika mou arese ayto to modelo:
    http://www.hit-air.com/english/lineup/ms/index.html
    .

    Gia to kalokairi oti prepei... Twra san marka den kserw an leei kai polla. Poios ta fernei Ellada? Epishs mou aresei kai to kalokairino to hc88 ths dainese (an kai den exei aerosako)...


    Polu endiaferon to mpoufanaki ayto pantws... Poso na phhainei to malli omws... Anarwtiemai... Xmmmm

    kalhmera.

  5. #20
    to antistoixo link gia ta ellhnika dedomena einai to
    http://www.colori.net/#

    tora den mou polyarese h timh alla 8a psa3o k gia tipota alles markes fouskoton.
    8a paro tetoio oposdhpote.etsi 8a exo poly perissoteres pi8anothtes na thn glytoso apo tis m...es ton koution stous dromous
    Fly With It!!

  6. #21
    EΓΩ ΕΧΩ ΚΑΙ COLORI KAI BERING CORDURA. TO BERING EINAI ΠIO ΠRAKTIKO KAI ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΣΦΑΛΕΣ. ΤΟ COLORI ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΖΕΣΤΟ. ΚΑΙ ΤΑ 2 ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΔΙΑΒΡΟΧΑ. ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΤΟ BERING.
    FATES WARNING

  7. #22
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    418
    EXW PAREI PROSWPIKA THS "DAINESE" TO "FOURSTAR" ALLA EINAI GIA XEIMWNA MONO. THELW KAI ENA GIA KALOKAIRAKI (EKEI GINONTAI KAI TA ATYXHMATA EIDIKA DE STA NHSIA, TA ENOIKIAZOMENA SCOOTERAKIA XAMHLOY KYBISMOY TA DINOUN SE KOSMO XWRIS DIPLWMA)... ISWS KAI GILEKO ME AEROSAKO EINAI KALYTERO GIA THN SYGKEKRIMENH PERIODO... EINAI KALO GIA THN PERIPTWSH MOU AN KAI YPARXEI KAI ENAS MIKROS SYMBIBASMOS APO APOPSH ASFALEIAS...THA DOUME...

    DEN KSERW BEBAIA KATA POSO YPERTEREI ENA MPOYFAN ME AEROSAKO ENANTI TWN EIDH DOKIMASMENWN MPOYFAN MHXANHS TA OPOIA FORANE TA GNWSTA PROSTATEYTIKA SE AGKWNES, OMOYS KTL...

    OSOI GNWRIZOUN AS PETAKSOUN STO TRAPEZI MERIKES ALLES MARKES FOUSKOTWN... EN OLIGIS, PLHROFORISTE MAS GIA ALLES MARKES MPOUFAN MHXANHS POU NA DIATHETOUN KAI AEROSAKO...

    OTAN PARW KATI THA ENHMERWSW.

    KALHMERA.

  8. #23
    Hasta Siempre Comandante Το avatar του/της whiteran
    Εγγραφή
    31/07/2002
    Μηνύματα
    90
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kxIII
    Επειδή δεν αναφέρεις για το ποσό που είσαι διατεθημένος να ξοδέψεις τα πράγματα δεν είναι εύκολα.

    Αν σε βοηθάει πάντως, έχω το Colori Dylan (320?) και είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Ένα μειονέκτημα είναι ότι δεν έχει πολύ πρακτικές τσέπες.

    Δύο εξωτερικές χαμηλά αρκετά "ρηχές" και δύο ψηλά στο στήθος που όμως δεν είναι για πολλά πολλά.

    Ελπίζω να σε βοήθησα έστω και λίγο.
    Αυτό πήρα και εγώ πριν λίγες μέρες 275 ? μόνο λόγω εκπτώσεων…

    Άψογο (αν εξαιρέσεις το πρόβλημα με τις τσέπες….) πλήρως αδιάβροχο και ΖΕΣΤΟΟΟ
    Κατέβηκε χθες βράδυ από τον τοίχο μου πέταξε στα μούτρα τον μπερέ
    μου μίλησε σκληρά, μου είπε:
    "Ρε έχω πεθάνει, είμαι καλά άλλη αφίσα βρείτε κι άλλο μύθο"

    Hasta Siempre Comandante...

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Βοήθεια για αγορά καλοκαιρινού μπουφαν !
    από kostakisK στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 11/07/2015, 15:34
  2. Βοηθεια για αγορα μπουφαν
    από clyde2 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 03/01/2010, 12:27
  3. Βοηθεια για αγορα H/y
    από X_NR750 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 26/06/2007, 11:32
  4. Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 03/06/2007, 19:23
  5. Βοηθεια για αγορα αυτοκινητου...
    από Koufalonix στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 12/10/2005, 12:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF