Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 23

Θέμα: Βοηθεια για αγορα μπουφαν

  1. #1

    Question Βοηθεια για αγορα μπουφαν

    θελω να παρω 2 καλα και αδιαβροχα μπουφαν (για'μενα και τη γυναικα μου) για τουριστικη περισσοτερο χρηση. ΔΕΝ εχω ορεξη για τρελλα φραγκα αλλα για κατι οικονομικο και καλο ... εχω δει αρκετα καλα πραγματα αλλα θα θελα και γνωμες απο εσας ( οσοι εχετε η απλα δοκιμασατε κατι καλο) παντα στην Αθηνα και μιλαμε για Cordura υλικο ...
    Oropos @ Dj Science
    Varadero 1000

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kxIII
    Εγγραφή
    27/11/2005
    Μηνύματα
    119
    Επειδή δεν αναφέρεις για το ποσό που είσαι διατεθημένος να ξοδέψεις τα πράγματα δεν είναι εύκολα.

    Αν σε βοηθάει πάντως, έχω το Colori Dylan (320?) και είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Ένα μειονέκτημα είναι ότι δεν έχει πολύ πρακτικές τσέπες.

    Δύο εξωτερικές χαμηλά αρκετά "ρηχές" και δύο ψηλά στο στήθος που όμως δεν είναι για πολλά πολλά.

    Ελπίζω να σε βοήθησα έστω και λίγο.
    Καλή η μηχανή, το κράνος καλύτερο...

  3. #3
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kxIII
    Επειδή δεν αναφέρεις για το ποσό που είσαι διατεθημένος να ξοδέψεις τα πράγματα δεν είναι εύκολα.

    Αν σε βοηθάει πάντως, έχω το Colori Dylan (320?) και είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Ένα μειονέκτημα είναι ότι δεν έχει πολύ πρακτικές τσέπες.

    Δύο εξωτερικές χαμηλά αρκετά "ρηχές" και δύο ψηλά στο στήθος που όμως δεν είναι για πολλά πολλά.

    Ελπίζω να σε βοήθησα έστω και λίγο.
    μεσα στο μυαλο μου εισαι ! το dylan μου αρεσει παρα πολυ και το σκεφτομαι αρκετα ... τωρα οσο για τα λεφτα , ε ενταξει βλεποντας και κανοντας ! μιλαμε για κατι λογικο και ΕΝΤΟΣ πλαισιων παντα (το dylan ας πουμε) ευχαριστω πολυ
    Oropos @ Dj Science
    Varadero 1000

  4. #4
    Φιλε μου μπορεις να δεις και τι LOOKWELL τα φερνει η ΤΕΟΜΟΤΟ και ειναι καλα μπουφαν και σε λογικες τιμες,για 3/4 φανταζομαι λες
    Εχω ενα τετοιο και ειμαι πολυ ευχαριστημενος!Μεγαλες τσεπες ζεστο και αδιαβροχο,δες το αξιζει.
    Μην υπογραφετε εκει μπορει να χαθει....εδω υπογραψτε στο μπλουζακι μου...θα κανετε φρρρρρρρ να σας ακουσω..φανταστικε τροχονομε.....

  5. #5
    παρε δερμα να εισαι και κακος και στυλατος...........κα ασε την κορντουρα για την γυναικα σου

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
    παρε δερμα να εισαι και κακος και στυλατος...........κα ασε την κορντουρα για την γυναικα σου
    Aμα ηθελε δερμα λες να ντρεποτανε να μας το πει??????
    Μην υπογραφετε εκει μπορει να χαθει....εδω υπογραψτε στο μπλουζακι μου...θα κανετε φρρρρρρρ να σας ακουσω..φανταστικε τροχονομε.....

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ela ela
    Aμα ηθελε δερμα λες να ντρεποτανε να μας το πει??????
    ναι δικιο εχεις ...........λοιπον ενδιαφερομενε ντρεπεσαι??:hypnotize

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
    ναι δικιο εχεις ...........λοιπον ενδιαφερομενε ντρεπεσαι??:hypnotize
    Μην υπογραφετε εκει μπορει να χαθει....εδω υπογραψτε στο μπλουζακι μου...θα κανετε φρρρρρρρ να σας ακουσω..φανταστικε τροχονομε.....

  9. #9
    περα απο τις παπαρολογιες ........φιλε παιζουν προσφορες σε στοκ μοντελα απο καλες εταιριες,κανε καλο ψαξιμο και μην πας στο πρωτο καταστημα και ψωνισεις.

    παντως αν επαιρνα τωρα κορντουρα θα επαιρνα το gator-dainese

    το οποιο ειναι και σε προσφορα (σε κιτρινο) 3/4 και gore-tex για μενα .......για την γυναικα ενα αδιαβροχο απο τα lidl

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
    περα απο τις παπαρολογιες ........φιλε παιζουν προσφορες σε στοκ μοντελα απο καλες εταιριες,κανε καλο ψαξιμο και μην πας στο πρωτο καταστημα και ψωνισεις.

    παντως αν επαιρνα τωρα κορντουρα θα επαιρνα το gator-dainese

    το οποιο ειναι και σε προσφορα (σε κιτρινο) 3/4 και gore-tex για μενα .......για την γυναικα ενα αδιαβροχο απο τα lidl
    καλο !
    Oropos @ Dj Science
    Varadero 1000

  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kxIII
    Επειδή δεν αναφέρεις για το ποσό που είσαι διατεθημένος να ξοδέψεις τα πράγματα δεν είναι εύκολα.

    Αν σε βοηθάει πάντως, έχω το Colori Dylan (320?) και είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Ένα μειονέκτημα είναι ότι δεν έχει πολύ πρακτικές τσέπες.

    Δύο εξωτερικές χαμηλά αρκετά "ρηχές" και δύο ψηλά στο στήθος που όμως δεν είναι για πολλά πολλά.

    Ελπίζω να σε βοήθησα έστω και λίγο.


    Το colori το έχω κι εγώ. Αν εξαιρέσεις το μειονέκτημα με τις τσέπες, πιστεύω οτι είναι μια χαρά. Σκληρή κορντούρα, εφαρμόζει καλά και ΔΕΝ έχω καταλάβει κρύο καμία μέρα. Και σε βροχή (μπόλικη) δεν πέρασε τίποτε.

    Μην πας στην colori πάντως κατ' ευθείαν, σε άλλα μαγαζιά θα το βρεις σίγουρα φθηνότερο από τα 320 ευρώ

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  12. #12
    Συντοπίτη κι εγώ το Ντύλαν φοράω κι αν εξαιρέσεις το μειονέκτημα των ρηχών τσεπών, στο προτείνω ανεπιφύλακτα.

    Αξίζει τα λεφτά του μέχρι τελευταίου ευρόπουλου!

    Εκτός κι αν βρεθεί κάτι καλύτερο για τους δυό σας, πήγαινε στην Colori και δοκίμασέ το!

    Καλή αγορά σας εύχομαι!

  13. #13
    Και να μη σου πω ότι είμαι και πολύ σέξυ άντρας με το Colory πάνω στο Transalp...

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    Και να μη σου πω ότι είμαι και πολύ σέξυ άντρας με το Colory πάνω στο Transalp...
    Γεια σου ρε πατριδαααα λεμε !!! ε, αφου το προτεινει και το φιλαρακι μου, την κανω αυριο μαλλον για colori μερια ! πολλα φιλια συντεκνε
    Oropos @ Dj Science
    Varadero 1000

  15. #15
    700 κιλά βίδες Το avatar του/της Anritsu
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    1.256
    Εγω αγόρασα πριν κάνα δυο βδομάδες της Spidy το ergo 05 .Υποθέτω οτι είναι περισινο μοντέλο αλλα για 360 που εδωσα αμφιβάλω αν παιζει κατι αναλογο με αδιαβροχο, μεμβρανη Η2ο και ενα σωρο άλλα πλεονεκτήματα . Για την κόπελια πήρα απο καλιθέα το Caberg Pearl με μόλις 109 εβρά που είναι περισσότερο για αστική χρήση βέβαια . Αν θες περισσότερες λεπτομέριες στειλε πμ , μην κάνομεν και διαφήμηση ....
    Modenas Kriss 125

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Βοήθεια για αγορά καλοκαιρινού μπουφαν !
    από kostakisK στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 11/07/2015, 15:34
  2. Βοηθεια για αγορα μπουφαν
    από clyde2 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 03/01/2010, 12:27
  3. Βοηθεια για αγορα H/y
    από X_NR750 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 26/06/2007, 11:32
  4. Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 03/06/2007, 19:23
  5. Βοηθεια για αγορα αυτοκινητου...
    από Koufalonix στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 12/10/2005, 12:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF