Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 17

Θέμα: ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ

  1. #1
    ΟΔΗΓΟΣ ΜΟΤΟΣΑΚΟ Το avatar του/της BILL VUZAS
    Εγγραφή
    08/04/2004
    Μηνύματα
    400

    ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ

    ΘΕΛΩ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ,ΚΑΜΟΙΑ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ...

  2. #2
    ΟΔΗΓΟΣ ΜΟΤΟΣΑΚΟ Το avatar του/της BILL VUZAS
    Εγγραφή
    08/04/2004
    Μηνύματα
    400
    ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩ:GS 1200.

  3. #3
    είδα φως και μπήκα
    Εγγραφή
    16/09/2003
    Μηνύματα
    183
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BILL VUZAS
    ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩ:GS 1200.
    δεν ξέρω τι λένε οι βαλίτσες τις BMW και πόσο κοστίζουν...αν όμως ψάχνεσαι για κάτι άλλο από τις GIVI που έχω είμαι απόλυτα ευχαριστημένος...(πίσω GIVI MAXIA 52 lt, πλαινές GIVI KEYLESS)

  4. #4
    ΕΓΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΧΩ ΤΗΣ HEPCO-BECKER ΤΟPCASE,Η ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ(ΚΑΤ'ΕΜΕ)ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΠΕΔΗ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΑΜΗΛΟΥ ΠΡΟΦΙΛ,ΟΠΟΤΕ ΦΟΡΤΩΝΩ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΑΝΕΤΑ ΕΝΑ ΣΑΚ-ΒΟΥΑΓΙΑΖ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΒΑΡΟΥΣ ΣΤΟ ΘΕΟ,Η' ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΑΠΟΓΕΙΩΘΕΙ Η ΒΑΛΙΤΣΑ!
    ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 52ΑΡΑ,ΣΑΝ ΤΟΥ GIANNIS L,EINAI 45AΡΑ,ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΚΡΑΝΗ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΝΕΤΑ.
    ΓΙΑ ΠOΛΥ ΜΠΑΓΚΑΖΙ,ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΣΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΠΛΑΙΝΑ ΣΑΜΑΡΙΑ ΤΗΣ OXFORD.
    www.caferacers.gr

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Giannis_L
    Εγγραφή
    10/02/2005
    Μηνύματα
    615
    εγω μολις πηρα και το topcase.. 450? .μαζι με μαξιλαρακια..
    Μια χαρα είναι,πιο ομορφη απ'ότι την περίμενα,ειδικά στη χαμηλη θεση !!

    Εχω και τις πλαινες..οποτε είμαστε κομπλε..
    Giannis L

    www.MotoRAID.eu - Ταξιδιωτικός εξοπλισμός μοτοσυκλέτας

  6. #6
    της γειτονιας σας Το avatar του/της BELZEBOYLIS
    Εγγραφή
    09/11/2005
    Μηνύματα
    872
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Giannis_L
    εγω μολις πηρα και το topcase.. 450? .μαζι με μαξιλαρακια..
    Μια χαρα είναι,πιο ομορφη απ'ότι την περίμενα,ειδικά στη χαμηλη θεση !!

    Εχω και τις πλαινες..οποτε είμαστε κομπλε..


    450ε .το topcase ;;;;;;;;

  7. #7
    ΟΔΗΓΟΣ ΜΟΤΟΣΑΚΟ Το avatar του/της BILL VUZAS
    Εγγραφή
    08/04/2004
    Μηνύματα
    400
    ΟΙ ΓΝΗΣΙΕΣ (2 ΠΛΑΙΝΕΣ) ΕΧΟΥΝ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 600,00.ΤΑΙΡΙΑΖΟΥ ΓΑΝΤΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΤΟΧΗ ΤΟΥΣ.ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΘΕΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ.ΟΙ GIVI H"KAPPA ΑΣΧΗΜΕΣ,ΑΛΛΑ ΦΘΗΝΕΣ(KAPPA).OI ΓΕΡΜΑΝΙΚΕΣ ΚΑΛΕΣ ΑΛΛΑ ΑΚΡΙΒΕΣ.ΜΠΕΡΔΕΜΑ.ΟΙ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ADVENTURE ΙΣΩΣ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ.ΙΣΩΣ ΟΙ ΓΝΗΣΙΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΙΑ ΠΑΤΕΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΕΧΟΥΝ.

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Giannis_L
    Εγγραφή
    10/02/2005
    Μηνύματα
    615
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
    450ε .το topcase ;;;;;;;;

    ΜΕ ΒΑΣΗ και μαξιλαρακια...φθηνα !!!
    Giannis L

    www.MotoRAID.eu - Ταξιδιωτικός εξοπλισμός μοτοσυκλέτας

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της RTnick
    Εγγραφή
    16/10/2005
    Μηνύματα
    395
    Wunderlich κοιτάξατε ?
    Νίκος RT

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BILL VUZAS
    ΟΙ ΓΝΗΣΙΕΣ (2 ΠΛΑΙΝΕΣ) ΕΧΟΥΝ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 600,00.ΤΑΙΡΙΑΖΟΥ ΓΑΝΤΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΤΟΧΗ ΤΟΥΣ.ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΘΕΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ.ΟΙ GIVI H"KAPPA ΑΣΧΗΜΕΣ,ΑΛΛΑ ΦΘΗΝΕΣ(KAPPA).OI ΓΕΡΜΑΝΙΚΕΣ ΚΑΛΕΣ ΑΛΛΑ ΑΚΡΙΒΕΣ.ΜΠΕΡΔΕΜΑ.ΟΙ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ADVENTURE ΙΣΩΣ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ.ΙΣΩΣ ΟΙ ΓΝΗΣΙΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΙΑ ΠΑΤΕΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΕΧΟΥΝ.


    To πρόβλημα είναι η αντοχή τους?
    Δεν είναι δυνατόν!
    Μάλλον για άλλη μάρκα θα μιλάς...

    Ρε Βασίλη, καλύτερα δεν ήσουν με τα Hayabusa και τα Κ5 που με προσπερνούσες στα 285 χλμ/ωρα... με 300+...
    ...και σου "μετέφεραν" τις αποσκευές κάποια 1200 GS φίλων?





  11. #11
    Θα πρότεινα να κοιτάξεις τις Krauser.

    Πολύ καλές βάσεις,φανταστικό κούμπωμα για τις πλαινές και οι ίδιες οι βαλίτσες είναι πολύ καλοφτιαγμένες (δες το πως κλείνουν και θα καταλάβεις).

    Ακριβές,αλλά όχι υπερβολικά,νομίζουν αξίζουν τα λεφτά τους.

    Τις έβαλα στο PRS (αρχή Μιχαλακοπούλου,με το που στρίβεις δεξιά από Κηφισίας,στα 30 μέτρα στο αριστερό σου χέρι.Φοβερά παιδιά!)
    Time...Never let go....

  12. #12
    ΟΔΗΓΟΣ ΜΟΤΟΣΑΚΟ Το avatar του/της BILL VUZAS
    Εγγραφή
    08/04/2004
    Μηνύματα
    400
    ΣΙΓΟΥΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΣΤΟ ΧΩΜΑ.ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΕΠΑΡΚΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗ ΤΩΝ ΠΛΑΙΝΩΝ ΒΑΛΙΤΣΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΣΩ ΜΕΡΙΑ.ΝΑΙ,Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ.ΦΙΛΟΣ ΑΛΛΑΞΕ ΤΗΝ ΠΙΣΙΝΗ ΒΑΛΙΤΣΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΗΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΣ.
    ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ!!.(Urian Heep)ΑΛΛΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΚΟΥΒΑΛΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ "ΚΑΤΕΛΗΞΑ"ΣΤΟ GS.

  13. #13
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BILL VUZAS
    ΣΙΓΟΥΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΣΤΟ ΧΩΜΑ.ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΕΠΑΡΚΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗ ΤΩΝ ΠΛΑΙΝΩΝ ΒΑΛΙΤΣΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΣΩ ΜΕΡΙΑ.ΝΑΙ,Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ.ΦΙΛΟΣ ΑΛΛΑΞΕ ΤΗΝ ΠΙΣΙΝΗ ΒΑΛΙΤΣΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΗΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΣ.
    ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ!!.(Urian Heep)ΑΛΛΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΚΟΥΒΑΛΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ "ΚΑΤΕΛΗΞΑ"ΣΤΟ GS.


    Aν σκέφτεσαι να οδηγείς στο χώμα όπως στην άσφαλτο(προσπερνόντας με το 1200GS υπερόπτες χεράδες με SS από έξω, από μέσα και από πάνω...) τότε βάλε κατευθείαν τις ZEGA...

    ...όπως Αφρική...




  14. #14

    Βαλίτσες

    Εγώ παιδιά σε ταξίδια πείρα τις δύο πλαινές αφού σε σχέση με τα λίτρα/τιμή πιο φτηνά έρχονται οι πλαινές από την topcase.

    για πίσω έχω πάρει ένα σάκο από την alpamayopro 70 lt πλήρως αδιάβροχο πάμφθηνο .

    και πείρα για τις καθημερινές με βροχή το σακίδιο της BMW στο ντεπόζιτο για να βάζω αδιάβροχα , φαρμακείο και κανα έγγραφο τις βροχερές μέρες.

    Ετσι είμαι πλήρως εξοπλισμένος σε όγκο αποσκευών με τα λίγότερα δυνατόν χρήματα.

    Topcase παλιά στο transalp είχα την GIVI 52αρα πολύ καλή ευχαριστημένος αλλά γνώμη μου πάντα δεν κολλάνε αισθητικά αλλές βαλίτσες στο GS εκτός απο τις δικές του και κάτι κύβους της BEYKER .

    peterv

  15. #15
    ΟΔΗΓΟΣ ΜΟΤΟΣΑΚΟ Το avatar του/της BILL VUZAS
    Εγγραφή
    08/04/2004
    Μηνύματα
    400
    ΒΑΣΙΛΗ ΜΗΝ ΞΥΝΗΣ ΠΛΗΓΕΣ.ΑΝΤΕ ΕΛΑ ΑΥΡΙΟ ΣΤΑ ΚΑΤΩ ΠΟΡΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΨΙΜΟ ΤΗΣ ΠΙΤΑΣ,ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΙ Ο ΓΡΗΓΟΡΗΣ.ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΒΓΗΚΕ Η ΑΦΡΙΚΗ ΤΑ ΠΟΡΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΚΟΝΤΑ.ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 4 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΑΛΛΟΙ ΦΙΛΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΑΙ.
    ΓΙΑ ΤΙΣ ZEGA ΣΥΜΦΩΝΩ,ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΜΑΡΟΥΛΙΑ.ΓΥΡΩ ΣΤΑ ΧΙΛΙΑ ΚΑΙ ΒΑΛΕ.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΟΥΔΕΝ ΣΧΟΛΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ
    από liakaros στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 85
    Τελευταίο μήνυμα: 03/06/2007, 23:06
  2. Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 07/01/2004, 22:54
  3. Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 31/12/2003, 14:48
  4. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 24/12/2003, 14:13
  5. Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2003, 10:28

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF