Σελίδα 5 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 93

Θέμα: ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΟ ΑΤΥΧΗΜΑ

  1. #61
    Πάρτε τα βουνά! Το avatar του/της nassosxlvbros
    Εγγραφή
    30/03/2005
    Μηνύματα
    1.651
    Αρχικά δημιουργήθηκε από maria_eleni1978
    etsi akribos agapi...
    agapi gia olous mas...

    εσυ απο καπου ξερεις τη μαμα μου (θεος σχωρεστην) ολο ετσι μου ελεγε....
    Throw down the sword,The fight is done and over,
    Neither lost, neither won.To cast away the fury of the battle
    And turn my weary eyes for home....
    www.youtube.com/c/nassosxlvbros

  2. #62
    i agapi mpori na kani thaymata...
    mpori na kaliterepsi tin zoi mas kai tous alous...
    mpori na sosi...
    skepsou se ti kosmo tha zousame an ipirxe agapi kai oxi kakia...
    kai skepsou se ti kosmo zoume
    o paradisos tou kathe anthropou ine mesa tou ine stis praksis mas...i athootitamas xanete otan xanoume emas...

  3. #63
    YEC Το avatar του/της alexk
    Εγγραφή
    06/08/2005
    Μηνύματα
    363
    Μαριλένα, λυπάμαι πάρα πολύ...
    Δεν έχω τίποτα άλλο να πω.
    www.clubcsl.com

  4. #64
    Κοπελια χαιρομαι να σε διαβαζω γιατι βλεπω φως και δυναμη μεσα σου που ειναι σπανια...

    Ευχομαι και εγω με τη σειρα μου χρονια πολλα και ας μεταμορφωθουν οι πικρες σου σε ομορφες αναμνησεις...

  5. #65
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591

    Re: ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΟ ΑΤΥΧΗΜΑ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από maria_eleni1978
    ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2006 ΣΤΙΣ 5¦30 ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΓΙΝΕ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΡΕΝΤΗ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΘΗΒΩΝ ΣΤΟ ΡΕΥΜΑ ΑΠΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΕΛΣΑ. Ο ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΑΙ ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΤΑΣΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ ΕΤΩΝ 36 ΟΔΗΓΟΥΣΕ ΜΙΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ SUZUKI GSX-R 400 ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΜΑΥΡΟΥ-ΜΟΒ .....ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΕ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΣΤΟ E MAIL ......ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    prin kana 2 xronia ena filaraki mou efxithike oti kalistero sti giorti mou...

    me pire tilefono kai mou eipe<<xronia kala kala kai 1 grigoro thanato>>!!!!!!!

    itan oti kalitero exo akousei....!

    efxomai loipon ta xronia pou ezise o aderfos sou na itan kala kai na eixe ena grigoro thanato!!!!!!!

    kalo tou taksidi kai as einai o teleftaios....
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  6. #66
    Σε διαβάζω και ειλικρινά έχω ενα σφίξημο στην καρδιά μου!!!Με έχεις συγκινήσει .Σου εύχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ να βρείς μέσα σου αυτη την δύναμη ώστε να μπορέσεις να γαληνέψεις και να βοηθήσεις και την οικογένεια σου!
    Δύναμη Μαρία-Ελένη.

    Ελπίζω να βρείς μια απάντηση στο ερωτηματικό που δεν σ'αφήνει να γαληνέψεις.
    Γεια σου Τάσο........

  7. #67
    Για όσο υπάρχει αυτός ο ουρανός πάνω απ'τα κεφάλια μας, άλλο τόσο θα έχουμε τη δυνατότητα να τον κοιτάμε και ν'αντικρίζουμε μέσα του τα αγαπημένα πρόσωπα που μας αφησαν νωρίς, να χαίρονται για μας που τους δείχνουμε την αγάπη μας φέρνοντάς τους για άλλη μια φορά στο μυαλό με φωτεινό χαμόγελο στο πρόσωπό μας..

    Να είστε πάντα καλά να τον θυμάστε, μέχρι τη μέρα που θ'αγκαλιαστείτε ξανά.

  8. #68
    Κάθε φορά που μπαίνω στο forum και φτάνω σε αυτό το Thread ανατριχιάζω από συγκίνηση!Σήμερα ξαναμπήκα λόγω του νεου τροχαίου, ατυχήματος ελπίζω και όχι δυστυχήματος ,που έγινε στην Γλυφάδα με τον αλήτη εγκληματία που έκανε επιτόπου αναστροφή και "θέρισε" 2 μηχανάκια εγκαταλείποντας τα θύματα αιμόφυρτα.(ακόμα καταζητείται).Τι να σου πω κοπέλα μου,μπράβο για την δύναμη που έχεις.Τόσο καιρό δεν έγραψα τίποτα σεβόμενος την πένθος σας!Μπράβο και σε όλα τα παιδιά αυτού του forum για την ευαισθησία τους σε τέτοιες καταστάσεις!
    Don't follow me I'm lost too

  9. #69
    Επίσης σου εύχομαι χρόνια πολλά για την γιορτή και εύχομαι η ζωή να σου ανταποδώσει όσα σου στέρησε!
    Don't follow me I'm lost too

  10. #70
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της airamhag
    Εγγραφή
    26/01/2006
    Μηνύματα
    696
    Koritsara mou xronia polla..
    Mη μου γαματε τη καρδια ειμαι παιδι ακομα..

  11. #71
    Ευτυχισμένη Μαγισσούλα Το avatar του/της evvou
    Εγγραφή
    07/06/2005
    Μηνύματα
    938
    Χρονια πολλα και απο μενα βρε κοριτσακι...
    το original α-μηχανο™ μελος

  12. #72
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    ..δύναμη έχουν οι λέξεις σου...
    ..κι η ψυχή σου αγάπη...
    ...είμαι σίγουρη, πώς ο αδερφούλης σου σε προσέχει...
    ...σε θαυμάζει...
    ...να μην ξεχνάς, να θυμάσαι και να ονειρεύεσαι...
    ...γιατί οι θύμησες μάς ποτίζουν με δύναμη...
    ...σα'σαι πάντα καλά κουκλίτσα...

    χρόνια καλά..
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  13. #73
    Καλό σου ταξίδι Τάσο..... Συλληπητηρια Μαράκι

  14. #74
    makari ta pedia na ine kala...ala distixos poles ikogenies penthoun kathe mera...distixos fteme kai emis i anthropi ala kai to kratos pou den frontizi tous nomous ala kai tous dromous...edo stin elada imaste ena skorpoxori kai osi exete bgi ektos mporite na katalabete...eyxome ta nea na ine thetika me to troxeo...as min ksanakousoume thanatiforo atixima ....
    ta pedia mono ayto.....

    sas eyxaristo gia ta logia ayta pou pragmatika me sigkinoun...
    to oti stekome sta podia mou....pia ego!!!!!!pou pote stin zoi mou den ixa tharos dinami.....
    aneksigito ala isos mou dinete dinami apo eki psila apo to theo kai isos apo ton filaka mou ton tasouli mou....
    isos ayti i dinami na me kani na boithao tou anthropous giro mou....pedia oti kai na sas simbeni na exete dinami mesa apo aytin timoume tous anthropous pou exoun figi ala kai aytous pou menoun...kai na kanoume kalo to kalo boithai sto na xeronte kai ayti apo eki psila ma ke i anthropi giro mas.....
    na zite tin kathe stigmi san na ine i teleytea panta me sebasmo....

  15. #75
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    Αρχικά δημιουργήθηκε από maria_eleni1978
    sas eyxaristo gia ta logia ayta pou pragmatika me sigkinoun...
    to oti stekome sta podia mou....pia ego!!!!!!pou pote stin zoi mou den ixa tharos dinami.....
    aneksigito ala isos mou dinete dinami apo eki psila apo to theo kai isos apo ton filaka mou ton tasouli mou....
    isos ayti i dinami na me kani na boithao tou anthropous giro mou....pedia oti kai na sas simbeni na exete dinami mesa apo aytin timoume tous anthropous pou exoun figi ala kai aytous pou menoun..
    Μέχρι τώρα δεν ήθελα να σου πω τίποτα, παρα μόνο τα συλληπητήρια μου, να μεταφέρω την λύπη μου και την πρόθεση να βοηθήσω αν είναι δυνατόν κάπου (που συνήθως τον πρώτο καιρό δεν είναι, γιατί δεν θέλουμε εμείς να είναι...)...
    Μετά όμως των παραπάνω , Μαρια-Ελένη, μην φοβάσαι τίποτα!
    Η δύναμή σου προέρχεται απο εκεί που πρέπει, απο τον Τάσο, και η θύμισή του μέσα απο τις πράξεις σου για την αγαλείαση, και την ηρεμία, μετά απο την γνώση του τι έγινε πραγματικά, είναι τα μόνα που θα σε ησυχάσουν... αλλά δεν θα σου πάρουν πίσω αυτήν την δύναμη...

    Την δύναμη που μιλάει πάντα στο μυαλό και λέει :
    kai na kanoume kalo to kalo boithai sto na xeronte kai ayti apo eki psila ma ke i anthropi giro mas.....
    na zite tin kathe stigmi san na ine i teleytea panta me sebasmo....
    Η βοήθεια του φόρουμ εδώ... όσο και κάποιοι αν λένε : "κοίτα έβγαλε στην φόρα όλα του τα συναισθήματα" δεν μας κάνουν ευάλωτους , αλλά ποιο δυνατούς μιας και εμείς έχουμε εξωτερικεύσει αυτό που μας πονάει και μάλιστα πολλοί απο δω, μας έχουν καταλάβει πλησιάσει συμβουλέψει, και συμπαρασταθεί... εστω και εγράφως μόνο...

    Μαρία - Ελένη κουράγια... και χαμόγελο!

Σελίδα 5 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΟ ΑΤΥΧΗΜΑ
    από maria_eleni1978 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 27/02/2006, 14:51
  2. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 18/05/2005, 09:58

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF