Σελίδα 9 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 456789
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 125 από 125

Θέμα: California Superbike School REPORT

  1. #121
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    δειτε και παρακάτω στην φωτό.... τι εννοώ


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ΤαξιτζήςΖημιά0002 (medium).jpg 
Προβολές:	288 
Μέγεθος:	50,3 KB 
ID:	23944

  2. #122
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2002
    Μηνύματα
    248
    Καλημέρα σε όλους,
    Να ζητήσω ένα ΜΕΓΑΛΟ συγγνώμη που δεν απάντησα νωρίτερα, αλλά τρέεεεεεεεεεεεεεεεεεεχω απίστευτα, έχω ξεχάσει και το όνομά μου. Θα προσπαθήσω να σας απαντήσω σε όσα διάβασα. Ας ξεκινήσω με την αυστηρότητα. Το Σάββατο βγήκαν δύο μαύρες σημαίες, απλά δεν τις είδατε. Κάποιες στιγμές μέσα στην ημέρα, είχα παράπονα από μαθήτες για κάποιους που οδηγούσαν επικίνδυνα, στις ερωτήσεις μου, νούμερο μοτοσυκλέτας ΔΕΝ ΕΙΔΑ, τι μοτοσυκλέτα ΔΕΝ ΞΕΡΩ, τι φορούσε τουλάχιστον ΕΜμμμμ, άρα εγώ ποιον θα βγάλω να του τα ψάλω. Σε κάποιους από εσάς έγιναν συστάσεις, οι περισσότεροι συμμορφώθηκαν.
    Να ξέρετε πως δεν είναι εύκολο με το που θα μπει κάποιος στην πίστα, ακόμα και για μάθημα, να τηρήσει κανόνες και ασκήσεις, όλοι θέλουν ν' αποδείξουν και κάτι, πόσο γρήγοροι είναι, πόσο καλά χειρίζονται τη μοτοσυκλέτα και πολλά άλλα, είσαστε μοτοσυκλετιστές και ξέρετε καλά τι λέω. Τα ματάκια μου έχουν δει πολλά στα 5 χρόνια που κάνουμε μαθήματα. Το Σάββατο και την Κυριακή είχαμε πτώση με το καλημέρα, γιατί θα μου πείτε, γιατί κανένας δεν δίνει στον εαυτό του το χρόνο να προσαρμοστεί ή στα λάστιχα να ζεσταθούν. Τέλως πάντων αυτά τα ξέρετε καλύτερα από μένα. Όσον αφορά τώρα τα άτομα που έχουν παπί, δυστυχώς δεν μπορούν να συμμετάσχουν στα συγκεκριμένα μαθήματα και φαντάζομαι πως όλοι καταλαβαίνετε τους λόγους, πρώτον δεν μπορούν να κάνουν τις ασκήσεις και το σημαντικότερο θα είναι σε ένα group με μοτοσυκλέτες πολύ πιο γρήγορες, όποιες και αν είναι αυτές. Άρα τα μαθήματα μπορούν να τα κάνουν όλες οι μοτοσυκλέτες εκτός από τα καθαρά enduro, scooter και παπιά. Το σκεφτόμαστε πολύ σοβαρά το 2006 να υπάρξουν μαθήματα και για παπιά. Αυτά προς το παρόν, ακούω...

  3. #123
    ΙΩΑΝΝΑ,

    ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΡΠΑΞΩ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΕΣΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ TEAM ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΑΣ.
    ΔΕΝ ΕΧΩ KANEI ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΠΡΩΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΜEΙΝΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.
    ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ, ΜΕΤΑΒΙΒΑΣΕ, ΤΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΑΝ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΥΤΑ, ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΑΝΗΚΑΝ!!!!!!!

    Never ride faster than your angel can fly!!!

  4. #124
    Banned Το avatar του/της anco
    Εγγραφή
    04/03/2004
    Μηνύματα
    1.334
    ..

  5. #125
    Banned Το avatar του/της anco
    Εγγραφή
    04/03/2004
    Μηνύματα
    1.334
    ,,


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	_dsc3190 (medium).jpg 
Προβολές:	169 
Μέγεθος:	9,5 KB 
ID:	25478

Σελίδα 9 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 456789

Παρόμοια θέματα

  1. California Superbike School=απαραδεκτοι
    από Akira στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 13/08/2005, 12:38
  2. California Superbike School Ελληνικο site !!!!!
    από anco στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 07/08/2005, 14:13
  3. Απαντήσεις: 69
    Τελευταίο μήνυμα: 13/06/2005, 12:33
  4. Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2005, 18:51

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF