Σελίδα 8 από 11 ΠρώτοΠρώτο ... 34567891011 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 160

Θέμα: Photos Of Megara Track Day 28_08_2005

  1. #106
    εσενα παντως παναγιωταρε σε παραδεχτηκα!!!!!!

    και γαμω τις φυσιοθεραπειες που εκανες χθες......
    :rotflmao:
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  2. #107
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
    εσενα παντως παναγιωταρε σε παραδεχτηκα!!!!!!

    και γαμω τις φυσιοθεραπειες που εκανες χθες......
    :rotflmao:
    Ναι, ειναι η λεγομενη "γονατοθεραπεια"... ειδικη φυσιοθεραπεια που βασιζεται στην ανεβασμενη θερμοκρασια στο επιμαχο σημειο μεσω της τριβης... μονο που κατι δεν πηγε καλα, η πιστα ειναι δεξιοστροφη, και θεραπευοταν το δεξι γονατο, και οχι το αριστερο που εχει το προβλημα.............
    πρεπει να κανουμε ενα trackday με αναποδη φορα την πιστα, για την θεραπεια που λεμε... και για να εχει περισσοτερο ενδιαφερον...


  3. #108
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Xlitos
    Εγγραφή
    14/07/2003
    Μηνύματα
    900
    Αρχικά δημιουργήθηκε από pestilence
    Σέρρες σε σχέση με αυτά που διαβάζω για τα Μέγαρα καμία σχέση, φοβερή πίστα με φοβερό κράτημα, χωρίς χαλίκια (είδα τις φωτογραφίες...65 ευρώ για πίστα με χαλίκια στην στροφή της!!!! :hypnotize )
    Άκουσα απο πολλούς οτι Μέγαρα δεν λένε τίποτα το ιδιαίτερο..κράτησα την πρώτη μου επίσκεψη στις Σέρρες και περιμένω την ημέρα που θα ξαναπάω...απο αυτά που βλέπω πάντως απο τις φωτογραφίες κρίμα που υπάρχει τέτοιος χώρος κοντά στην Αττική με την ετικέτα της πίστας...ντροπή να ζητάς 65 ευρώ για αυτά τα χάλια...
    Πάρε τηλέφωνο τον Ψηλό και πες του ότι έχει δουλειά.
    - Να ανεβάσει το bikenet
    - Να κανονήσει bikenet trackday

    Σε 2 βδομάδες να χει τελειώσει πες του.

  4. #109
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lospsi

    Πολυ καλες οι φωτο εχεις και αλλες ;;;

  5. #110
    Κύριοι!

    Διαβάζω αυτά που γράφετε οι προγραφήσαντες για την ασφάλεια του χθεσινού trackday και δυστυχώς δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω ΑΠΟΛΥΤΑ με τους πιο απαισιόδοξους...

    Καταρχήν να εξηγηθώ ότι η πίστα , αυτή καθεαυτή είναι μια χαρά και σε κάθε περίπτωση πολύ καλύτερη από οποιοδήποτε δημόσιο δρόμο. Χτες δεν μου έφταιξε σε τίποτα , ούτε το κράτημα της πίστας , ούτε η χάραξη των στροφών, ούτε το στατικό της υπόθεσης.

    ΟΜΩΣ

    Έφτασα στην πίστα λίγο πριν τις 11:00. Μπήκα στο δωμάτιο, πλήρωσα τα 65 ευρώ, υπέγραψα την δήλωση και μου έδωσαν ένα αυτοκόλητο για το fairing και ένα βραχιόλι χάρτινο για τον καρπό.

    Από εκεί και μετά μου είπαν είμαι στους ζυγούς και όποτε με ακούω να μπαίνω...

    Λοιπόν έχουμε και λέμε:

    -Ένας άνθρωπος του οργανωτή δεν κοίταξε το μηχανάκι, τα λάστιχα, αν έχω κράνος, αν έχω στολή, ΤΙΠΟΤΑ....

    -Ένας άνθρωπος του οργανωτή δεν είπε ''εσύ που έχεις 400 και θα είσαι πιο αργός , πήγαινε με το club των πιο μικρών, μέχρι και 600 κυβικά και μην μπαίνεις με το club των μεγάλων με τα 1000άρια'' Απλά ''είσαι με τους ζυγούς''.... Καμία κατηγοροποίηση, είναι δυνατόν να γυρνάει το κουρασμένο VFR400 μου δίπλα-δίπλα με τα K5;;;;; ΤΙΠΟΤΑ...

    -Ένας άνθρωπος του οργανωτή δεν μου είπε 5 βασικούς κανόνες τι να κάνω και τι να μην κάνω για να μην χτυπήσω εγώ και για να μην χτυπήσω κάποιον άλλο. Κάτι του στυλ ''Δεν θα προσπερνάς στην είσοδο'' , ''Προσπεράσεις στην ευθεία αφού γίνει η έξοδος από την στροφή'', ''Αν δεις την τάδε σημαία θα κάνεις το τάδε'' κ.ο.κ. ΤΙΠΟΤΑ...


    -Ένας άνθρωπος εκτός από το παληκάρι στην είσοδο της πίστας από τα pits, δεν υπήρχε να κοιτάει , να ελέγχει, κάτι να παρατηρεί στην πίστα τέλος πάντων, με ένα VHF να ειδοποιεί αν κάποιος πάει επικίνδυνα ή αν κάποιος έπεσε ή ότι... Κριτή πείτε τον, Ελεγκτή πείτε τον, τέλος πάντων και εδώ ΤΙΠΟΤΑ.

    Και ερωτώ εγώ.... Δεν είναι θαύμα που δεν θρηνήσαμε χθές; Ο μόνος λόγος που δεν είχαμε θύματα ήταν ίσως που η σχετική παιδεία από πίστα των περισσότερων ήταν υψηλή από προηγούμενη εμπειρία και ήξεραν να φυλάγονται....

    Φανταστείτε ΟΛΟΙ να είχαμε μπει για πρώτη φορά στην ζωή μας, αρχάριοι δλδ από πίστα, με αυτές τις συνθήκες.... Τι θα γινόταν;

    Και ο οργανωτής δεν καταλαβαίνει να αυτοπροστατευτεί; Τόσο χαζός είναι; ή νομίζει ότι με ένα χαζόχαρτο που μας βάζει και υπογράφουμε , έχει απαλλαγεί των ευθυνών του; Δεν καταλαβαίνει ότι δεν τον καλύπτει νομικά αυτό και ότι αν χτυπήσει κάποιος θα βρει το μπελά του;

    Μα και να μην βρει το μπελά του, και νομικά καλλυμένος να είναι, το σούσουρο που θα γίνει και η δυσφήμιση στην μοτοσυκλέτα γενικότερα, δεν σκέφεται ότι θα μας πάει πίσω και θα χάσει και ο ίδιος τελικά την ελευθερία να οργανώνει trackdays;

    Τι να πω , δεν ξέρω...

    Ελλάδα και μόνο ελλάδα...

  6. #111
    ΠΑΝΤΩΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΗ ΜΑΥΡΗ ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΠΙΣΤΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΡΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ,ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑΣ ΙΤΑΛΟΣ ,ΓΑΛΛΟΣ ΚΛΠ ΚΑΙ ΔΕΙ ΠΟΥ ΣΤΡΙΒΟΥΜΕ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ....
    ΤΕΛΙΚΑ Η ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΠΑΠΑΡΙΖΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟΣΟ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΡΩΤΗ.ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΠΙΣΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ.ΑΠΟΡΩ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟ-ΙΤΕΑ,ΑΠΟ ΑΙ ΓΙΑΝΝΗ ΡΩΣΟ;;ΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΟΥΝ ΟΤΙ ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ(ΓΟΝΑΤΑ ΣΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΛΑΣΤΙΧΙΕΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ......)
    ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΠΙΣΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΟΥΤΕ ΜΗΧΑΝΗ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ
    ΤΟ ΚΑΤ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΑΠΟ ΤΡΟΧΑΙΑ ΑΙΤΙΑ : ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ...ΑΝ ΔΕΝ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΠΙΣΤΕΣ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ

  7. #112
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Πολυμήχανος
    Κύριοι!

    Διαβάζω αυτά που γράφετε οι προγραφήσαντες για την ασφάλεια του χθεσινού trackday και δυστυχώς δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω ΑΠΟΛΥΤΑ με τους πιο απαισιόδοξους...

    Καταρχήν να εξηγηθώ ότι η πίστα , αυτή καθεαυτή είναι μια χαρά και σε κάθε περίπτωση πολύ καλύτερη από οποιοδήποτε δημόσιο δρόμο. Χτες δεν μου έφταιξε σε τίποτα , ούτε το κράτημα της πίστας , ούτε η χάραξη των στροφών, ούτε το στατικό της υπόθεσης.

    ΟΜΩΣ

    Έφτασα στην πίστα λίγο πριν τις 11:00. Μπήκα στο δωμάτιο, πλήρωσα τα 65 ευρώ, υπέγραψα την δήλωση και μου έδωσαν ένα αυτοκόλητο για το fairing και ένα βραχιόλι χάρτινο για τον καρπό.

    Από εκεί και μετά μου είπαν είμαι στους ζυγούς και όποτε με ακούω να μπαίνω...

    Λοιπόν έχουμε και λέμε:

    -Ένας άνθρωπος του οργανωτή δεν κοίταξε το μηχανάκι, τα λάστιχα, αν έχω κράνος, αν έχω στολή, ΤΙΠΟΤΑ....

    -Ένας άνθρωπος του οργανωτή δεν είπε ''εσύ που έχεις 400 και θα είσαι πιο αργός , πήγαινε με το club των πιο μικρών, μέχρι και 600 κυβικά και μην μπαίνεις με το club των μεγάλων με τα 1000άρια'' Απλά ''είσαι με τους ζυγούς''.... Καμία κατηγοροποίηση, είναι δυνατόν να γυρνάει το κουρασμένο VFR400 μου δίπλα-δίπλα με τα K5;;;;; ΤΙΠΟΤΑ...

    -Ένας άνθρωπος του οργανωτή δεν μου είπε 5 βασικούς κανόνες τι να κάνω και τι να μην κάνω για να μην χτυπήσω εγώ και για να μην χτυπήσω κάποιον άλλο. Κάτι του στυλ ''Δεν θα προσπερνάς στην είσοδο'' , ''Προσπεράσεις στην ευθεία αφού γίνει η έξοδος από την στροφή'', ''Αν δεις την τάδε σημαία θα κάνεις το τάδε'' κ.ο.κ. ΤΙΠΟΤΑ...


    -Ένας άνθρωπος εκτός από το παληκάρι στην είσοδο της πίστας από τα pits, δεν υπήρχε να κοιτάει , να ελέγχει, κάτι να παρατηρεί στην πίστα τέλος πάντων, με ένα VHF να ειδοποιεί αν κάποιος πάει επικίνδυνα ή αν κάποιος έπεσε ή ότι... Κριτή πείτε τον, Ελεγκτή πείτε τον, τέλος πάντων και εδώ ΤΙΠΟΤΑ.

    Και ερωτώ εγώ.... Δεν είναι θαύμα που δεν θρηνήσαμε χθές; Ο μόνος λόγος που δεν είχαμε θύματα ήταν ίσως που η σχετική παιδεία από πίστα των περισσότερων ήταν υψηλή από προηγούμενη εμπειρία και ήξεραν να φυλάγονται....

    Φανταστείτε ΟΛΟΙ να είχαμε μπει για πρώτη φορά στην ζωή μας, αρχάριοι δλδ από πίστα, με αυτές τις συνθήκες.... Τι θα γινόταν;

    Και ο οργανωτής δεν καταλαβαίνει να αυτοπροστατευτεί; Τόσο χαζός είναι; ή νομίζει ότι με ένα χαζόχαρτο που μας βάζει και υπογράφουμε , έχει απαλλαγεί των ευθυνών του; Δεν καταλαβαίνει ότι δεν τον καλύπτει νομικά αυτό και ότι αν χτυπήσει κάποιος θα βρει το μπελά του;

    Μα και να μην βρει το μπελά του, και νομικά καλλυμένος να είναι, το σούσουρο που θα γίνει και η δυσφήμιση στην μοτοσυκλέτα γενικότερα, δεν σκέφεται ότι θα μας πάει πίσω και θα χάσει και ο ίδιος τελικά την ελευθερία να οργανώνει trackdays;

    Τι να πω , δεν ξέρω...

    Ελλάδα και μόνο ελλάδα...
    Σωστά όλα αυτά... αλλά όχι απαισιοδοξία, δεν κάνει!

    Όλα κάπως έτσι ξεκινάνε και πρέπει να παραδεχτούμε ότι το θέμα 'πίστα' στην Ελλάδα είναι στο ξεκίνημα... να μην πω ακόμα πιο πίσω.

    ΟΜΩΣ

    Κάποια στιγμή κάποιοι θα δούνε ότι αυτή η ιστορία έχει απήχηση. Μπορεί να μην είναι η πολιτεία, πιο πιθανόν να είναι κάποιος άλλος ιδώτης. Κάποιος επιχειρηματίας που θα πει γιατί να μην το κάνω εγώ καλύτερα και να λένε ότι τα trackdays τα δικά μου είναι άψογα;

    Λίγο ο ένας, λίγο ο άλλος, λίγο κάποιος ανταγωνισμός και ίσως κάποια στιγμή πάρει μπροστά το θέμα. Πάντως τη στιγμή αυτή προτιμώ αυτά τα trackdays από το τίποτα!
    Θάνος..

  8. #113
    Δεν ξέρω θα πάω και σε trackday του 0300 να δω και εκεί τι γίνεται και να έχω γνώμη...

    Πάντως σε τέτοιο ανοργάνωτο trackday δεν ξαναπάω...

    Δεν είναι που νοιώθω ηλίθιος να πληρώνω 65 ευρώ μηδενική υπηρεσία εκτός της καθευατού πίστας...

    Δεν είναιπου ένοιωθα να κινδυνεύω κάθε φορά που κάποιο 600 ή 1000 στρίγλιζε πίσω μου στην μεγάλη ευθεία...

    Και ας το διασκέδασα όσο λίγες φορές στην ζωή μου όλη...

    Είναι όμως που θεωρώ τον ευατό μου στοιχειωδώς αξιοπρεπή στις κινήσεις του και θα ήθελα το ίδιο να είναι και οι άλλοι ως προς εμένα.

    Α!

    Προς ενημέρωση... Χτες γέμισα μια συλλογή μεγέθους 970 gb σε φωτογραφίες στα 8mpixel. Λίγο πολύ δεν πρέπει να υπάρχει κάποιος που δεν τον φωτογράφησα. Οποιος ενδιαφέρεται ας στείλει pm και θα βρούμε πως θα γίνει.

    Αυτά...

  9. #114
    Banned
    Εγγραφή
    10/01/2004
    Μηνύματα
    354
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Πολυμήχανος
    Προς ενημέρωση... Χτες γέμισα μια συλλογή μεγέθους 970 gb σε φωτογραφίες στα 8mpixel.
    Κάτι, κάπου κάνεις λάθος... Γιατί, άντε, 1TeraByte (970GB) πες, δίνεις κάποια λεφτά και το αγοράζεις (4x250GB).

    Το ένα εκατομύριο φωτογραφίες, όμως, πως τις έβγαλες;

  10. #115
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/03/2005
    Μηνύματα
    113
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Πολυμήχανος
    Δεν ξέρω θα πάω και σε trackday του 0300 να δω και εκεί τι γίνεται και να έχω γνώμη...

    Πάντως σε τέτοιο ανοργάνωτο trackday δεν ξαναπάω...

    Δεν είναι που νοιώθω ηλίθιος να πληρώνω 65 ευρώ μηδενική υπηρεσία εκτός της καθευατού πίστας...

    Δεν είναιπου ένοιωθα να κινδυνεύω κάθε φορά που κάποιο 600 ή 1000 στρίγλιζε πίσω μου στην μεγάλη ευθεία...

    Και ας το διασκέδασα όσο λίγες φορές στην ζωή μου όλη...

    Είναι όμως που θεωρώ τον ευατό μου στοιχειωδώς αξιοπρεπή στις κινήσεις του και θα ήθελα το ίδιο να είναι και οι άλλοι ως προς εμένα.

    Α!

    Προς ενημέρωση... Χτες γέμισα μια συλλογή μεγέθους 970 gb σε φωτογραφίες στα 8mpixel. Λίγο πολύ δεν πρέπει να υπάρχει κάποιος που δεν τον φωτογράφησα. Οποιος ενδιαφέρεται ας στείλει pm και θα βρούμε πως θα γίνει.

    Αυτά...
    τΆ Track day τού 0 300 σίγουρα είναι πιό οργανωμένα γιατί στό προηγούμενο πού πήγα μέ τό πού εφτασα ελένχθηκε η κατάσταση τής μηχανής μου, ο εξοπλισμός μου , οπως επίσης καί κάθε φορά πού εμπαινα στήν πίστα επειδή φορούσα διαιρούμενη φόρμα μέ ελένχανε αν είχα κουμπώσει τό μπουφάν μέ τό παντελόνι μέ τό φερμουάρ.Οσο γιά τήν πίστα γυρνούσαν κοντά μας καί ελένχαν τήν κυκλοφορία.Σίγουρα πολύ πιό οργανωμένα αλλά ρέ παιδιά τά ωράρια ?? Από 15:00 καθημερινή!! ολοι η οι περισότεροι βρίσκονται στήν δουλειά εκείνη τήν ωρα.Ακόμα καί αν σχολάς τότε ,ωσπου νά πάς σπίτι νά ντυθείς , νύχτωσες!!!!!
    Οι ηλίθιοι είναι αήτητοι!!!!

  11. #116
    .
    Εγγραφή
    10/09/2003
    Μηνύματα
    916
    Εαν σκεφτεις οτι στο "Αυτοκινητοδρομιο Μεγαρων Α.Ε." εχουν περιορισει τα λειτουργικα τους εξοδα (προσωπικο) και το κοστος συντηρησης (ασφαλτοταπητας) στο ελαχιστο, τα 65 του καθε αναβατη, τα 40 του καθε αυτοκινητιστη τα 4.500 ευρω για καθε prive track day θα τους εχουν γεμισει τα ταμεια.....

    Υποθετω οτι το σκεπτικο τους ειναι οτι παρα την απαραδεκτη κατασταση, εφοσον μαζευεται αρκετη "πελατεία" δεν υπαρχει λογος να ξοδεψουν χρηματα για την "πιστα".....

    Μονο η αποχη θα τους εδινε να καταλαβουν αλλα ποιος αντεχει.......

  12. #117
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
    Εαν σκεφτεις οτι στο "Αυτοκινητοδρομιο Μεγαρων Α.Ε." εχουν περιορισει τα λειτουργικα τους εξοδα (προσωπικο) και το κοστος συντηρησης (ασφαλτοταπητας) στο ελαχιστο, τα 65 του καθε αναβατη, τα 40 του καθε αυτοκινητιστη τα 4.500 ευρω για καθε prive track day θα τους εχουν γεμισει τα ταμεια.....

    Υποθετω οτι το σκεπτικο τους ειναι οτι παρα την απαραδεκτη κατασταση, εφοσον μαζευεται αρκετη "πελατεία" δεν υπαρχει λογος να ξοδεψουν χρηματα για την "πιστα".....

    Μονο η αποχη θα τους εδινε να καταλαβουν αλλα ποιος αντεχει.......
    Βάλε και το ότι κόσμος πάει...καθάρισμα και έστω μια μέτρια συντήρηση κάθε πότε κάνουν? εγώ απο τις φωτογραφίες που βλέπω εδω και κάτι χρόνια (γιατί απο κοντά δεν την έχω δει) βλέπω το ίδιο θέαμα...κρίμα πραγματικά κρίμα...

  13. #118
    Προφανώς εννούσα 970MB και όχι GB αλλά όταν γράφεις από την δουλειά ενώ ταυτόχρονα συντάσεις μια οικονομική προσφορά και μιλάς και με ένα πελάτη, πάλι καλά που γράφω να λες ....

    Για το 0300 το πιστεύω αυτό που λές, αφού στο 0300 riding school που συμμετείχα τον Μάρτιο, όντως γινόντουσαν όλοι αυτοί οι έλεγχοι.

  14. #119
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/03/2005
    Μηνύματα
    113
    Τώρα νά ρίξω καί μιά ιδέα μιάς καί μιλάμε γιά πίστες.....δέν κανονίζουμε μιά φθινοπωρινή ανεβασιά εις τάς Σέρρας οργανωμένα καί παρεϊστικα νά περάσουμε ακόμα πιό καλά...λέω εγώ τώρα, μιάς καί ακουσα αρκετούς οτι θά ανέβουν μεμονομένα γιά πάνω. Ο.κ μιά ιδέα εριξα μήν βαράτε !!!!!!
    Πάντως πιθανόν μέσα στόν Σεπτέμβριο αν βρώ παρέα νά ανέβω αν δέν οργανωθεί τίποτα μαζικό
    Οι ηλίθιοι είναι αήτητοι!!!!

  15. #120

Σελίδα 8 από 11 ΠρώτοΠρώτο ... 34567891011 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Video-Photo το moto.gr- track days
    από AKIS BUSA στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 22/04/2011, 23:26
  2. kiriaki megara kai track day!!
    από costas81 στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 26/10/2010, 09:43
  3. Track days Megara
    από zuki1000k5 στο forum Suzuki GSXR's
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 04/10/2007, 00:44
  4. Action photos track day Μεγαρα 3-6-2006
    από Tigas στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 99
    Τελευταίο μήνυμα: 08/06/2006, 14:59
  5. track day megara
    από nickmonstro στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 01/04/2006, 20:38

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF