Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 25 από 25

Θέμα: ΠΡΩΤΗ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ Internet! Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ!

  1. #16
    No bike.....No party Το avatar του/της zeli
    Εγγραφή
    24/02/2005
    Μηνύματα
    244
    Οι χρεωστικές κάρτες «πατάνε» σε λογαριασμό καταθέσεων και είναι σαν να έχεις μετρητά μαζί σου.Δεν ξέρω τι επαιξε με την συγκεκριμένη αν ήταν δηλ λογαριασμός οψεως που εκλεισε με την εκταμίεση των χρημάτω. Η δικιά μου πάντως μια χαρά δουλεύει 5 χρόνια τωρα.(Αρκει να έχει λεφτά )
    THE MORE WE SEE THE MORE WE KNOW...

  2. #17
    Εγω δουλευω 4 χρονια με μια χρεωστικη της AlphaBank. Βασικα η καρτα ειναι η ΑΤΜ καρτα που μου εδωσαν, η οποια ομως ειναι Visa Electron οποτε και περναει στο internet.

    Επειδη εγω επαγγελματικη σχεση με το αντικειμενο, ολες οι Visa Electron περνανε στο Internet. Μαλιστα επειδη συνδεεται με λογαριασμο και δεν μπορεις να τον πιστωσεις, και να σου παρουν το νουμερο δεν θα βρουν ευρω να σηκωσουν (αν τον εχεις αδειο). Oποτε θελω να αγορασω κατι βαζω ακριβως τα λεφτα που χρειαζεται.

  3. #18
    γιατι........ Το avatar του/της bartlal
    Εγγραφή
    24/06/2004
    Μηνύματα
    3.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Finrod
    Εγω δουλευω 4 χρονια με μια χρεωστικη της AlphaBank. Βασικα η καρτα ειναι η ΑΤΜ καρτα που μου εδωσαν, η οποια ομως ειναι Visa Electron οποτε και περναει στο internet.

    Επειδη εγω επαγγελματικη σχεση με το αντικειμενο, ολες οι Visa Electron περνανε στο Internet. Μαλιστα επειδη συνδεεται με λογαριασμο και δεν μπορεις να τον πιστωσεις, και να σου παρουν το νουμερο δεν θα βρουν ευρω να σηκωσουν (αν τον εχεις αδειο). Oποτε θελω να αγορασω κατι βαζω ακριβως τα λεφτα που χρειαζεται.

    οκ! προφανως αυτο που μου ειχαν πει ηταν λαθος...

    thanks!!!


    :a29: just ME, MYself & Bart . + _ :a29:
    :-Q
    H κλίκα μου!!!

  4. #19
    Hasta la Victoria Siempre Το avatar του/της blueangel
    Εγγραφή
    19/01/2006
    Μηνύματα
    827
    ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕ ΤΗΝ VISA ΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!!!!!!!
    ΒΑΖΩ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΥΝΑΛΛΑΓΗ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΦΗΝΩ ΜΕΣΑ ΚΑΝΑ 20ΑΡΙΚΟ...
    ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΔΩΣΕΤΕ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ATTICA BANK ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑΣ...
    ΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΚΑΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΙΝΑΙ SIMPLY THE BEST ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ ΜΙΑΣ VISA ΜΕ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΠΟΔΟΧΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ PREPAY :rotflmao:

  5. #20
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blueangel
    ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕ ΤΗΝ VISA ΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!!!!!!!
    ΒΑΖΩ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΥΝΑΛΛΑΓΗ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΦΗΝΩ ΜΕΣΑ ΚΑΝΑ 20ΑΡΙΚΟ...
    ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΔΩΣΕΤΕ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ATTICA BANK ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑΣ...
    ΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΚΑΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΙΝΑΙ SIMPLY THE BEST ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ ΜΙΑΣ VISA ΜΕ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΠΟΔΟΧΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ PREPAY :rotflmao:
    Ξέρεις στο περίπου τι προμήθεια κρατάει η τράπεζα??

  6. #21
    Για τη καρτα που εχω εγω δεν ειμαι σιγουρος. Παντως αμα κανει π.χ. 95 ευρω βαζω στο λογαριασμο 100 για να ειμαι σιγουρος. Υπολογισε γυρω στο 1-2% αναλογα την τραπεζα.

  7. #22
    της γειτονιας σας Το avatar του/της BELZEBOYLIS
    Εγγραφή
    09/11/2005
    Μηνύματα
    872
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Bil
    Kαι εγώ τσίμπησα κάτι θερμαινόμενα γκρίπ, μαζί με άλλους 10 !!!, από γερμανικό site www.louis.de , για 39 Ευρώ σύνολο ο καθένας. Και ήρθαν και σε 4 ημέρες ..και είναι και γαμάτα...
    Α Ψ Ο Γ Ο Ι !!!!!

    Υ.Γ. Από εδώ μέσα τους έμαθα...


    Μιλάτε και διαβάζετε γερμανικά ;;;;;;;;;;;;;; Πώς βγάλατε άκρη εδώ http://www.louis.de/

  8. #23
    Hasta la Victoria Siempre Το avatar του/της blueangel
    Εγγραφή
    19/01/2006
    Μηνύματα
    827
    Δεν σου κρατά καμιά προμήθεια φίλε.Λειτουργεί σαν μια ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ VISA απλά επειδή είναι προπληρωμένη την φορτώνεις και την ξεφορτώνεις όποτε γουστάρεις εσύ!!!!!!!!!
    Στην Ελλάδα παρόμοια καρτα προσφέρει μόνο η ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΤΤΙΚΗΣ έχει ισχύ μόνο ένος χρόνου που σημαίνει ότι στην λήξη της χρειάζεται να την επανεκδόσεις και έχεις πραγματικά το κεφάλι σου ήσυχο!!!!!!!!!!!
    Παιδιά ωράιες και καλές οι κρυπτογραφήσεις των sites αλλά γιατί να παίζουμε το κεφάλι μας κορώνα γράμματα απο την στιγμή που με μια προπληρωμένη πιστωτική κάρτα μπορείς να κάνεις παππάδες και με ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ...

  9. #24
    Breva 1100 Το avatar του/της Bil
    Εγγραφή
    07/11/2005
    Μηνύματα
    555
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
    Μιλάτε και διαβάζετε γερμανικά ;;;;;;;;;;;;;; Πώς βγάλατε άκρη εδώ http://www.louis.de/
    Mα αφού αριστερά έχει σημείο που λέει Foreign Customers και έχει σαφέσατες οδηγίες
    Ασε που στην παραγγελία επικοινωνείς με e-mail στα Αγγλικά...

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tsoukas77
    Εγγραφή
    29/06/2004
    Μηνύματα
    375
    Η προπληρωμενη καρτα ειναι καλη λυση.

    Παλαιοτερα,οταν δεν υπηρχαν τετοιες καρτες,εστελνα τον αριθμο της πιστωτικης με fax.
    Κατω τα χερια απο τον 'Ακη!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορα απο το Fc-moto.de
    από fazerelec στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 12/10/2010, 14:23
  2. Κάρτα για αγορές απο το internet?
    από el_hymador στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο μήνυμα: 30/04/2010, 15:01
  3. Clover Back Pro-3 Insert - Αγορά από το ίντερνετ
    από IPL στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 04/03/2009, 08:13
  4. αγορά από το ιντερνετ
    από t10vr στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 07/11/2008, 22:17
  5. Αγορά από το motoin.de
    από IPL στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 07/11/2008, 19:12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF