Σελίδα 1 από 5 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 63

Θέμα: 3-0 +9

  1. #1
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100

    3-0 +9

    ΔΕΝ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΠΕΣΕΤΕ ΚΑΤΩ !!! ΤΗΝ ΕΙΔΑΤΕ ΟΜΑΔΑ ! ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΤΕ !!!!!
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    3-0 +9 - 3-0 +9 - 3-0 +9 - 3-0 +9

    3-0 +9 - 3-0 +9 - 3-0 +9 - 3-0 +9



  2. #2
    i love you 80's Το avatar του/της zoropatra
    Εγγραφή
    16/11/2004
    Μηνύματα
    1.026
    ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΠΕΦΤΕ ΚΑΤΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΠΕΡΝΕ ΚΑΙ ΦΑΟΥΛ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ!!!!!!

    ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΘΙΑΣΟΣ ΤΟΥ ΚΡΟΚΑΛΗ ΜΕ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗ ΤΟΝ ΟΚΚΑ!!!!!!
    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

    ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΠΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ.....

    μην ακολουθείς το μονοπάτι...πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.....



  3. #3
    Συμπερασματα του αγωνα,
    ο ολυμπιακος αδικιθηκε απο την διαιτησια γιατι δεν εδωσε πεναλτυ στον Οκκα στην πρωτη φαση οπου σκονταψε σε μια λακουβα ενω εμπαινε στη πειροχη.
    Επισης γιατι δεν εδωσαν οσκαρ Α ανδρικου ρολου στο πεσιμο του Ριβαλντο(τον διδαξε ο οκκας) οταν τον !σακατεψε!! ο Τσιριλο χτυπωντας τον με το στηθος!!!!!!

    Κατα τα αλλα ο γαυρο ηταν σαφως ανωτερος, ειχε περισσοτερες ευκαιριες ενω η αεκ πλησιασε στο πρωτο ημιχρονο ΜΟΝΟ ΜΙΑ φορα στην περιοχη, εκει οπου ο λακης νομιζε οτι το αριστερο ειναι μονο για το ντε αμπραγιαζ και δεν σουταρε.
    Και μια καλη ευκαιρια στο 2ο
    Ενας λυμπεροπουλος παλευε μονος και δεν πηρε ουτε μια σωστη πασα, ο Σεζαρ ηθελε να γινει ο ηρωας του παιχνιδιου, κια για τους υπολοιπους ειναι γνωστα.

    Το μονο που μπορεις να καταλογισεις, ειναι οτι μπορουσε να δωσει πεναλτυ στην φαση των Λυμπε-ανατολακη μιας και ο δευτερος πηδηξε εσκεμενα με τα χερια ψηλα για να βρει την μπαλα

  4. #4
    i love you 80's Το avatar του/της zoropatra
    Εγγραφή
    16/11/2004
    Μηνύματα
    1.026
    Α Ε Κ
    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

    ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΠΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ.....

    μην ακολουθείς το μονοπάτι...πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.....



  5. #5
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    kalgeorge

    Συμπερασματα του αγωνα, ολυμπιακος αδικιθηκε απο την διαιτησια γιατι δεν εδωσε πεναλτυ στον Οκκα στην πρωτη φαση οπου σκονταψε σε μια λακουβα ενω εμπαινε στη πειροχη.
    Επισης γιατι δεν εδωσαν οσκαρ Α ανδρικου ρολου στο πεσιμο του Ριβαλντο(τον διδαξε ο οκκας) οταν τον !σακατεψε!! ο Τσιριλο χτυπωντας τον με το στηθος!!!!!!

    Εχεις δικιο !!!!! Αληθεια το καινουργιο DVD σας ποτε θα κυκλοφορησει....:Αληθευει οτι εχετε ετοιμασει ηδη και για το επομενο πρωταθλημα ??? confused:

    Ασε με βρε kalgeorge να χαρεις....:wacko:

    Οπως εχω ξαναπει σε προυγουμενο ποστ δεν μου παει φετος να πειραζω βαζελους

  6. #6
    i love you 80's Το avatar του/της zoropatra
    Εγγραφή
    16/11/2004
    Μηνύματα
    1.026
    Α Ε Κ
    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

    ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΠΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ.....

    μην ακολουθείς το μονοπάτι...πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.....



  7. #7
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    zoropatra
    ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΠΕΦΤΕ ΚΑΤΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΠΕΡΝΕ ΚΑΙ ΦΑΟΥΛ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ!!!!!!

    ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΝΟΕΙΣ ΤΟΝ ΤΟΥΡΕ ..... ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ !! ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΣΚΙΣΕΙ ΟΧΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ...


    ΕΜΕΡΣΟΝ ΜΕ ΠΟΙΑ ΣΧΑΡΑ ΚΟΒΕΙΣ ΤΟ ΚΡΕΑΣ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ???

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
    kalgeorge




    Εχεις δικιο !!!!! Αληθεια το καινουργιο DVD σας ποτε θα κυκλοφορησει....:Αληθευει οτι εχετε ετοιμασει ηδη και για το επομενο πρωταθλημα ??? confused:

    Ασε με βρε kalgeorge να χαρεις....:wacko:

    Οπως εχω ξαναπει σε προυγουμενο ποστ δεν μου παει φετος να πειραζω βαζελους
    το ντι βι ντι ερχεται
    διαφωνεις δηλαδη σε κατι απο οσα εγραψα;;

  9. #9
    i love you 80's Το avatar του/της zoropatra
    Εγγραφή
    16/11/2004
    Μηνύματα
    1.026
    Α Ε Κ
    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

    ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΠΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ.....

    μην ακολουθείς το μονοπάτι...πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.....



  10. #10
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    ΝΑΙ...

    Δεν ζητησε πεναλτυ ο ΟΚΚΑΣ οταν επεσε στην λακουβα...

    Απο το δευτερο ριπλευ που εδειξε η τηλεοραση φαινετε καθαρα η αγκωνια του Τσιριλο στο στηθος του Ριβαλντο...

    Η μηπως το μεγεθος Ριβαλντο τοσο καιρο στο ελληνικο πρωταθλημα σου εχει δωσει την εντυπωση οτι κανει θεατρο και εξαναγκαζει κιτρινες στο του καθε τσουτσεκιου ονοματι Τσιριλο ????

  11. #11
    Ρε παιδιά,μπορείται να μου πείτε γιατί ο Λάκης παίζει βασικός????

    Θέλουμε πολύ δουλειά ακόμα,δίκαια κέρδισε ο γαύρος,τι να λέμε?

    Έχει μονάδες που απλά τις ονειρευόμαστε.

    Πάμε για άλλα...

    ΑΕΚΑΡΑ ΜΙΑ ΖΩΗ.-
    Time...Never let go....

  12. #12
    i love you 80's Το avatar του/της zoropatra
    Εγγραφή
    16/11/2004
    Μηνύματα
    1.026
    Α Ε Κ
    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

    ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΠΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ.....

    μην ακολουθείς το μονοπάτι...πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.....



  13. #13
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Κανονικα δεν επρεπε να πω τιποτα γιατι και δικαια χασαμε, και ευκολα (αυτό και αν είναι περίεργο...) και δεν υπήρχαμε στο γηπεδο, και πλακα μας εκανε ο παπους....




















    Αλλα μια ακομη φορα ειδα τις δηλωσει του Κροκους και διαβασα αυτά που γραψατε και με πορρωσατε ρε κολλημένοι

    Κομπλεξικοί κωλογαυροι ακομα και όταν παιζετε μπαλα και κερδιζετε μιλατε για τη διαιτησια που σας ΠΗΓΕ ΜΕ ΤΑ 1000

    Και δεν απεβαλε τον rivaldo για αγκωνια στη φαση με Cirillo και εδωσε και κιτρινη στον Ιταλο!!! Και πεναλτυ δε μας εδωσε που εβγαλε ματια, και σε κάθε βουτια σας εδινε φαουλ υπερ σας...; κτλ κτλ αλλα εισαστε κομπλεξικοι ρε... το ξερετε και μονοι σας μη τα ξαναλεμε.... απο τον προεδρο μεχρι το τελευταιο φιλαθλο

    Καθολικο σπρωξιμο από διαιτητές -επο-επαε (γιατι τα εκτροπα γινονατι μονο στο καραισκακι, τιμωριες με σταγονόμετρο... γιατι η μικρη αγωνιστική ανωτερότητα του γαυρου, που βασιζεται στην οικονομική ευρωστία λογο CL, πρεπει να εξασφαλίζεται με όλα τα μεσα
    (οι λεπτομεριες κανουν τη διαφορα... από το ότι παιζουμε παντα στο δευτερο γυρο στο καραισκακι τα συμαντικά παιχνιδια μεχρι το ότι δεν αφηνουν τους φιλαθλους μας να εμποδίσουν με την παρουσια τους το προμελετημένο εγγλημα)
    Συγχαριτηρια στη νεα ταξη πραγματων στο ελληνικο ποδοσφαρο... και κυριως στους παιχτες μας που παιξαν σα κοτες και καναν το χατιρι ολου του ποδοσφαιρικου παρασκηνιου ...

    Και στο magik tv No 2 (alpha) για τη μεταδωση... συμφωνη παντα με το "προγραμμα" που περιεγραψα παραπανω



    Κατά τα αλλα δε μιλαω παραπανω... θα γινω γραφικος σαν εσας... γιατι ειδα ότι χασαμε δικαια...

    Εγω δε μασαω... ΑΕΚΑΡΑ στα δυσκολα ειμαι παντα ... ΟΑΚΑ τη Κυριακη...

    Οποιος θελει ακολουθει...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	aek.png 
Προβολές:	188 
Μέγεθος:	74,0 KB 
ID:	37867

  14. #14
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
    ΝΑΙ...

    Δεν ζητησε πεναλτυ ο ΟΚΚΑΣ οταν επεσε στην λακουβα...

    Απο το δευτερο ριπλευ που εδειξε η τηλεοραση φαινετε καθαρα η αγκωνια του Τσιριλο στο στηθος του Ριβαλντο...

    Η μηπως το μεγεθος Ριβαλντο τοσο καιρο στο ελληνικο πρωταθλημα σου εχει δωσει την εντυπωση οτι κανει θεατρο και εξαναγκαζει κιτρινες στο του καθε τσουτσεκιου ονοματι Τσιριλο ????
    [/QUOT
    τελος παντων δεν πολυ εχω ορεξη για κουβεντα βραδυατικα
    το μονο που εχω να πω ειναι...δεν ξερω αν εχει ομαδα ο γαυρος, αν τον ευνοει η διαιτησια, αν αν αν αν...αλλα απο την στιγμη που εχει κερδισει καθε ντερμπυ, δεν πολυ εχει δικαιωμα κανεις (ουτε εμεις) να μιλαμε

  15. #15
    i love you 80's Το avatar του/της zoropatra
    Εγγραφή
    16/11/2004
    Μηνύματα
    1.026
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi


    Εγω δε μασαω…. ΑΕΚΑΡΑ στα δυσκολα ειμαι παντα … ΟΑΚΑ τη Κυριακη…. Οποιος θελει ακολουθει…


    ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ!!!!!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	aek.png 
Προβολές:	179 
Μέγεθος:	74,0 KB 
ID:	37870
    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

    ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΠΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ.....

    μην ακολουθείς το μονοπάτι...πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.....



Σελίδα 1 από 5 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF