Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 33

Θέμα: Μηπως δε ζηταω πολλα..;

  1. #1
    I believe I can fly..! Το avatar του/της lammadin
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    60

    Μηπως δε ζηταω πολλα..;

    Σας εχει τυχει ποτε να οδηγατε τη μηχανη σας χαλαρα για αρκετη ωρα και χωρις να το καταλαβετε να πιασετε τον εαυτο σας να σκεφτεται κατι αλλο η να φιλοσοφει τη ζωη γενικα..;

    Πριν μερικες μερες το επαθα εγω...

    Εκει που οδηγουσα και ειχα για τα καλα χαθει στις σκεψεις μου,για το τι ακριβως ψαχνει ενας ανθρωπος στη ζωη και για το αν ποτε θα νιωσει ικανοποιημενος με αυτα που εχει καταφερει και που κατεχει γενικα,σε ενα φαναρι πατωντας φρενο ενιωσα εκεινο το «τουπ» στο πισω μερος του κρανους που κανει ο συνοδηγος οταν δεν προλαβαινει να κρατησει το κεφαλι του και χτυπαει μπροστα.Γυριζω και βλεπω την κοπελια μου να μου χαμογελαει μεσα απο το κρανος της...
    Κολλησα εκει για λιγο και την κοιτουσα καταματα...Μεχρι που με ρωτησε : «τι θες;»
    Συνδιαζοντας την ερωτηση της με τις προηγουμενες σκεψεις μου προσπαθησα χωρις να το καταλαβω να βρω τι μου λειπει απο τη ζωη μου και αν ηθελα τιποτα αλλο...
    Ματαια....τα δευτερολεπτα κυλουσαν και εγω ειχα χαθει στα ματια της χωρις να μπορω να βρω εστω και ενα πραγμα που να μου λειπει....
    Τα κορναρισματα των οδηγων πισω μου στο φαναρι κατεστρεψαν αυτην την τελεια στηγμη.Βιαστηκα εβαλα πρωτη και σηνεχισα το δρομο μου.
    Τα χερια μου σταθερα στο τιμονι της μηχανης μου.Τα ματια μου στο δρομο και στο μυαλο μου η φραση: «Δε θελω τιποτα αλλο,τα εχω ολα εδω»...

    Δεν της εχω πει ακομα αυτο που σκεφτηκα εκεινη τη μερα,αλλα δε μπορω να κρατησω αλλο μεσα μου,το καταθετω εδω...Με μια απορια:Υπαρχουν κι αλλοι στον κοσμο που νιωθουν γεματοι;Που κρατοντας στα χερια τους τη μοτο τους και στην καρδια τους την κοπελα τους δεν τους λειπει τιποτα..;

    Μηπως δεν ειμαι καλα..;Μηπως εχω αρχισει να μεγαλωνω...;
    Ground Control to Major Tom
    Take your protein pills and put your helmet on...

    Ground Control to Major Tom
    Commencing countdown, engines on
    Check ignition and may God's love be with you...

  2. #2
    ο trackαδόρος!!! Το avatar του/της Alx 84
    Εγγραφή
    09/03/2005
    Μηνύματα
    1.185
    Χμμ. Δε νομίζω να υπάρχει κάποιο πρόβλημα στην περίπτωσή σου. Αν σε καλύπτουν αυτά που έχεις ,δεν υπάρχει λόγος να τρώγεσαι και να αναζητάς κάτι παραπάνω (μην είμαστε και εγωιστές).

    Καλά να περνάς. Πάντα τέτοια!!!!!!!!
    4/11/2006 Ο καλύτερα βελτιωμένος κουλάντζας!!!
    The MRT will be back soon!!!

  3. #3
    Τρελος Enduras Το avatar του/της LanosXR125
    Εγγραφή
    01/07/2005
    Μηνύματα
    67
    File mou lene oti panw sti mixani niwtheis eleutheria!!!! oti problima kai na exeis osa gramatia kai na xrwstas ,oses kliseis kai na exeis faei, kai otidipote allo apo tin stigmi pou pas mia bolta me ti mixani ta 3exnas ola!! Auto einai to xarisma twn mixanoviwn!! Se antithesi me tous autokinitades pou kai na theloun na ta 3exasoun exoun ti kinisi kai to radiofono pou tous to thimizei!!

    Live like a Rider
    Της μηχανης μου σαν ακουω να μουγκριζει το μοτερ,
    νιωθω στα συνεφα μεγαλος καμικαζι.

  4. #4
    καλες βολτες!!! Το avatar του/της SUPERMARIO
    Εγγραφή
    13/02/2006
    Μηνύματα
    429
    για χιουμορ:πως καταφερες με μπουφαν,κρανος να γυρισεις πανω στη μηχανη και να κοιταξεις καταματα τον συνεπιβατη.μιλαμε για στροφη 180 μοιρες.:rotflmao: :rotflmao:

    και σοβαρα τωρα:απο τα ωραιοτερα κειμενα που εχω διαβασει στο forum
    για να πας μπροστα πρεπει να πας πισω και να παρεις φορα.

    πωλειται power commander (XT660) 200€

  5. #5
    καμμένος.. Το avatar του/της ronin1
    Εγγραφή
    04/06/2005
    Μηνύματα
    567
    αυτό λέγεται ολοκλήρωση....

    νιώθεις ότι τα έχεις όλα...

    απολαμβάνεις την βόλτα με το εργαλείο σου παρέα με την αγάπη σου...έχεις την υγεία σου ...είσαι μαι χαρά φίλε μου...

    έτσι εύχομαι να νιώθουμε όλοι μας ...

    να μαστε καλα΄...

  6. #6
    καμμένος.. Το avatar του/της ronin1
    Εγγραφή
    04/06/2005
    Μηνύματα
    567
    και κάτι ακόμα ...

    γιατί το κρατάς μέσα σου?

    πες το στην κοπέλα σου γυναίκα σου (δε ξέρω τί σου είναι)

    να το νιώσει και κείνη...

  7. #7
    Να καταργηθει η οπισθεν ! Το avatar του/της tifoefs
    Εγγραφή
    26/10/2002
    Μηνύματα
    3.563
    Καλα να παθεις !!

    Εξελισσεσαι σε ανθρωπο !


  8. #8
    Δεν έχεις μεγαλώσει... αντίθετα έχει καταφέρει να μείνεις παιδί...

    Μπράβο ρε φιλαράκι...
    "Γιατί ο δρόμος είναι αλήθεια, χίλια κι ένα παραμύθια
    είναι το σπίτι μας, δεν έχει τέλος"


    iMix

  9. #9
    Καρδίτσα ΝΤΙΠ μυαλό Το avatar του/της giorgosxt
    Εγγραφή
    19/04/2003
    Μηνύματα
    34
    Αυτό φίλε μου είναι μια πολύ σπάνια αρρώστια του Ελληνα που λέγετε ικανοποιηση από την ζωή.Την εχουν πολύ λιγοι και είναι κολλιτική για τον συντροφό σου.

    Συγχαριτήρια φίλε μου.Αν και τα συγχαριτήρια είναι λίγο στην περίπτωση αυτή.

    Μπράβο σε ζηλέυω

  10. #10
    ισως αυτο ειναι το τελειο συναισθημα που θα μπορουσες να νιωσεις!διαβαζοντας αυτα που ειπες προσπαθησα να το φανταστω και μου "ακουστηκε" μεσα στο κεφαλι μου το υπερτατο!μια χαρα εισαι και οπως ειπε και ο ronin1 μοιρασου το και με την κοπελα σου. εγω προσθετω... πες το στη γυναικα οσο πιο γρηγορα γινεται, τωρα που ειναι φρεσκο για να "πεταξετε" μαζι!!!!!
    [FONT=century gothic]Ποτέ Mην Κάνεις Κάτι Σήμερα Που Μπορείς Να Αναβάλεις Για Άυριο!!!![/FONT]
    ******:a66: "I knew I sould have taken that turn to Albuquerque!!!!" :a66:********

  11. #11

    Ζ Ω Η

    ΦΙΓΟΥΡΑ ΞΩΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΑΞΙΔΙΑΡΙΚΗ ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΚΑΡΙΟΥ ΑΝΘΙΖΕΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΟΛΗ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΞΟΔΕΨΕ ΠΑΡΑΦΟΡΑ ΓΥΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΙΑΝ ΑΛΛΗ - ΖΗΣΕ ΑΥΤΟ ΜΑ ΜΗΝ ΠΑΨΗΣ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ΄ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ!!!

  12. #12
    αντε και γαμπρος τοτε και καλους απογονους!!!!:smilea:

  13. #13

    Re: Μηπως δε ζηταω πολλα..;

    Αρχικά δημιουργήθηκε από lammadin
    Ματαια....τα δευτερολεπτα κυλουσαν και εγω ειχα χαθει στα ματια της χωρις να μπορω να βρω εστω και ενα πραγμα που να μου λειπει....
    μαλλον εισαι κουλ τυπος .........αλλα εγω βαριεμαι την ρουτινα ,το p.c.,.την γυναικα (οταν εχω),τους μλκες που μου τα πριζουν, και με χαλαει η μπυρα τελευταια......μηπως πρεπει να αρχισω τα σκληρα?

  14. #14
    I believe I can fly..! Το avatar του/της lammadin
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    60

    Re: Re: Μηπως δε ζηταω πολλα..;

    Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
    μαλλον εισαι κουλ τυπος .........αλλα εγω βαριεμαι την ρουτινα ,το p.c.,.την γυναικα (οταν εχω),τους μλκες που μου τα πριζουν, και με χαλαει η μπυρα τελευταια......μηπως πρεπει να αρχισω τα σκληρα?
    Ναι φιλε μου ειναι καιρος να παρεις ενα super sport και να αρχισεις τις γρηγορες βολτες...
    Οπως εχει πει και καποιος μεγιστος εδω μεσα,
    η ταχυτητα ειναι το πιο "σκληρο"...
    Ground Control to Major Tom
    Take your protein pills and put your helmet on...

    Ground Control to Major Tom
    Commencing countdown, engines on
    Check ignition and may God's love be with you...

  15. #15

    Re: Re: Re: Μηπως δε ζηταω πολλα..;

    Αρχικά δημιουργήθηκε από lammadin
    Ναι φιλε μου ειναι καιρος να παρεις ενα super sport και να αρχισεις τις γρηγορες βολτες...
    Οπως εχει πει και καποιος μεγιστος εδω μεσα,
    η ταχυτητα ειναι το πιο "σκληρο"...
    κοιτα .......μηχανη δεν ανεφερα οποτε εισαι οφ-σαιντ.........και ειρωνας:a39: ...........εγω φταιω που σου ευχηθηκα κιολας.......:a29:

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ελαφρύ και αθόρυβο το θέλω.Ζητάω πολλά;
    από ikarosk στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 19/07/2009, 22:46
  2. Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 03/12/2007, 07:25
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 04/07/2005, 10:49
  4. Χρονια Πολλα Στον Loudoviko
    από bikersonly στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2003, 15:25
  5. Πολλα μπραβο στα παιδια που
    από YZF-R1 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 01:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF