Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 62

Θέμα: CBF-1000 review

  1. #46
    Αρχικά δημιουργήθηκε από geopitt
    Για το κοινο το οποιο απευθυνεται δεν ενδιαφερεται για 150hp η τερατικα λαστιχα και πιρουνια ρε παιδες.Υπαρχουν και αλλες προτεριοτητες και στην τελικη αν καποιου δεν του αρεσει ας μην το παρει.


    Τωρα εδω μεσα βεβαια υπαρχει και το αντι-Hondα-κικο κινημα οποτε δεν ξερω τι αντιδρασεις θα υπηρχαν αν το συγκεκριμενο μηχανακι το εβγαζε καποια αλλη εταιρια τι θα λεγαμε τωρα.......



    Πές τα, πές τα!!!

    Α! Και εδώ συμφωνώ απόλυτα..!!





    Κάτω το αντι-Honda-κικό κίνημα.!!!
    Όλα είναι .... δρόμος!!!

  2. #47
    Πάντως το 160άρι είναι λίγο μικρό για τέτοια μηχανή ...δεν ξέρω χωρίς να είμαι ειδικός κιόλας αλλά μια μηχανή με τόσο καλή καμπύλη ροπής που μπορεί να σπινιάρει για πλάκα θα πρέπε να έχει κανά 180άρι.. αν μη τι άλλο αν φορτωθεί με βαλίτσες , συνοδηγό κτλ το 160 άρι θα γίνει 200άρι απο το πάτημα

  3. #48
    Balte kana lastixo apo ATV mpas k paei k ligo..

  4. #49
    Ναι ναι, η ροπακλα του θα κατατροπωνει μικροτερα μηχανακια!
    Καντε ονειρα
    Ρε καταλαβετε το, το μηχανακι ειναι για τα μπαζα.
    Ειναι ενα τετρακυλινδρο FMX!!!

    Ο πιο σωστος ο φιλος που εγραψε ποιος ο λογος να παρει κανεις το 1000 οταν και με το 600 θα κανει τα ιδια πραγματα, και ειναι και ολοιδια!
    Ειναι ενα μεγαλο ''παπι'', το οποιο προοριζεται για ανθρωπους που ερχονται απο ''κουτια'' και θελουν ενα μηχανακι ''χιλιαρι και καλα'' τουρισταδικο για να κανουν φιγουρα στο καβουρι τον Αυγουστο.
    Μα ειλικρινα πειτε μου, τι νιωθετε οταν το κοιταζετε?
    Εμενα μου προκαλει πληρως αδιαφορια

    Εχουμε και λεμε:
    Οργανα σαν το opel astra
    Ελαστικο 160, που εχουμε να δουμε απο την δεκαετια του 80 σε 1000αρι 4κυλινδρο
    Αισθητικη που γυρναει γενιες πισω

    Η honda κανει οτιδηποτε για να μετατρεψει τους μοτοσυκλετιστες σε χρηστες δικυκλων, και τις μοτοσυκλετες σε κοινα μεσα μεταφορας.
    Σταματαω εδω γιατι θα γινω κακος


  5. #50
    Μέλος Το avatar του/της nasos75
    Εγγραφή
    10/04/2006
    Μηνύματα
    88
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
    Ναι ναι, η ροπακλα του θα κατατροπωνει μικροτερα μηχανακια!
    Καντε ονειρα
    Ρε καταλαβετε το, το μηχανακι ειναι για τα μπαζα.
    Ειναι ενα τετρακυλινδρο FMX!!!

    Ο πιο σωστος ο φιλος που εγραψε ποιος ο λογος να παρει κανεις το 1000 οταν και με το 600 θα κανει τα ιδια πραγματα, και ειναι και ολοιδια!
    Ειναι ενα μεγαλο ''παπι'', το οποιο προοριζεται για ανθρωπους που ερχονται απο ''κουτια'' και θελουν ενα μηχανακι ''χιλιαρι και καλα'' τουρισταδικο για να κανουν φιγουρα στο καβουρι τον Αυγουστο.
    Μα ειλικρινα πειτε μου, τι νιωθετε οταν το κοιταζετε?
    Εμενα μου προκαλει πληρως αδιαφορια

    :rotflmao: :rotflmao:
    +1000000
    Αποκλειστικα σε κουτακιδες....και σε ανθρωπους που θελουν να περασουν απο varadero σε τετρακυλινδρο...χωρις να σπασουν τιποτα!

    Βγαλτε κανενα μηχανακι που να αξιζει τον κοπο ρεεεεεεεεεε

  6. #51
    Tι να κάνουμε παιδιά... κάποιοι δεν θέλουν να κάνουν μπατιές σε κάθε φανάρι... με το ίδιο σκεπτικό κάθε μεγάλη μηχανή (bmw με λένε) με 80-90 άλογακια θα είναι για τα μπάζα.. χαλαρώστε και ξανασκεφτείτε το

    με 8500 παίρνεις Z750s
    με 9500 παίρνεις Cbf1000

    για όποιον αρέσκεται σε ταξιδάκια θα αρέσει η cbf.. οποιος θέλει να ξεκαβ.....ει σε κάθε φανάρι ας τσοντάρει 2-3000 ακόμα και ας πάρει ένα 600άρι SS..

  7. #52
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ANDREAS27
    Tι να κάνουμε παιδιά... κάποιοι δεν θέλουν να κάνουν μπατιές σε κάθε φανάρι... με το ίδιο σκεπτικό κάθε μεγάλη μηχανή (bmw με λένε) με 80-90 άλογακια θα είναι για τα μπάζα.. χαλαρώστε και ξανασκεφτείτε το

    με 8500 παίρνεις Z750s
    με 9500 παίρνεις Cbf1000

    για όποιον αρέσκεται σε ταξιδάκια θα αρέσει η cbf.. οποιος θέλει να ξεκαβ.....ει σε κάθε φανάρι ας τσοντάρει 2-3000 ακόμα και ας πάρει ένα 600άρι SS..
    Μα η bmw το καταλαβε,και μπραβο της, και τα νεα δικυλινδρα της ειναι δυνατα και βγαζουν μεχρι 122 αλογα, και ειναι ολα πολυ αξιολογα μηχανακια,και ΟΜΟΡΦΑ.
    Οπως τα νεα F800 και R1200s.
    Δεν μιλαμε για ενα μηχανακι που θα το πηγαινεις τσιτα, αλλα ενα μηχανακι που θα σου κανει αισθηση να το οδηγησεις

    Οχι διτροχη κουτα...

  8. #53
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
    Μα η bmw το καταλαβε,και μπραβο της, και τα νεα δικυλινδρα της ειναι δυνατα και βγαζουν μεχρι 122 αλογα, και ειναι ολα πολυ αξιολογα μηχανακια,και ΟΜΟΡΦΑ.
    Οπως τα νεα F800 και R1200s.
    Δεν μιλαμε για ενα μηχανακι που θα το πηγαινεις τσιτα, αλλα ενα μηχανακι που θα σου κανει αισθηση να το οδηγησεις

    Οχι διτροχη κουτα...

    Ditroxi koyta..egrapses..stin teliki parte amaxi re guys..idio soyloypi,idies epidoseis..4kulindro 1000ari...i HONDA paei me tin opisthen.Poulaei gia na poylaei.K opos eipame..k i upokeimenikotita exei ta oria tis..mono ta RR axizoyn telika.

  9. #54
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από startengine

    Με 9.000 στο κάτω κάτω, ας μου προτείνει κάποιος ένα μηχανάκι που μπορεί να σε ταξιδέψει στην άλλη άκρη της γης απροβλημάτιστα, ξεκούραστα και με ασφάλεια προπάντων.

    Z750S+ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΟHLINS(~800 ΕΥΡΩ)+ ΕΛΑΤΗΡΙΑ+ΛΑΔΙ ΠΙΡΟΥΝΙΟΥ HYPERPRO....ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΜΕ CBF1000.... ΘΑ ΝΤΡΑΠΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!

    ΚΑΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΖΩΓΡΑΦΙΣΜΕΝΟ ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ

    ΤΟ ΟΛΟ ΠΑΚΕΤΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 9000 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΑΜΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ CBF1000 TO NEO fmx ΣΤΗ STREET ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ!

    ΟΣΟ ΠΟΥΛΑΝΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ Η ΗΟNDA ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ! ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΕΤΕ ΤΗ ΣΚΟΥΠΙΔΟΕΞΤΡΑΤΕΙΑ ΤΗΣ HONDA.... H NA ΤΗς ΒΑΛΕΤΕ ΜΥΑΛΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ(?)

    TO KAΛΥΤΕΡΟ ΤΟ ΕΙΠΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..... 100 ΦΟΡΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΕΝΑ HORNET ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ 100% ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΗ ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΗ, ΑΜΑ ΕΧΕΤΕ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ HONDA ΠΑΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΠΙΣΘΟΔΡΟΜΙΚΟ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ

    ΚΑΙ ΜΗ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΣΤΗΘΗΤΕ ΣΕ ΚΑΝΑ ΦΑΝΑΡΙ ΜΕ Ζ750 ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΙΜΑΔΙ ΟΚ?

  10. #55
    Ποτέ δεν ξέρεις... ;-) Το avatar του/της startengine
    Εγγραφή
    08/09/2005
    Μηνύματα
    163
    Φίλε idi

    Μα... είναι δυνατόν να "στηθεί" κάποιος σε φανάρι με παρόμοια μηχανή?
    Δεν έχει το μυαλό στα κάγκελα ο εν λόγω αγοραστής. Αλήθεια, ποτέ μα ούτε μια φορά δε μπήκα σε τέτοια λογική και όσους "μοτοσυκλετιστές" γνωρίζω προσωπικά, δε θα το έκαναν ποτέ.
    Για εμάς που εκτιμούμε παρόμοια μηχανάκια, η μηχανή είναι ελευθερία, ταξίδι, φεύγα, απόλαυση εικόνων και εμπειριών σε διαδρομές που απολαμβάνουμε και όχι έκρηξη αδρεναλίνης, τρέλλα, ανταγωνισμός και εν τέλει παίξιμο του κεφαλιού μας κορώνα γράμματα.

    Δεν θέλω να σε θυμώσω, αλλά όποιος είναι απόλυτος δεν προχωράει φίλε μου σε τίποτα, δεν εξελίσσεται.

    Και να πω και κάτι άλλο?
    "Απροβλημάτιστα" και "ξεκούραστα" με Kawa???



    Ζήσε, μάθε και αγάπα όσο περισσότερο μπορείς!
    Μετανιώνεις πάντα για εκείνα που ΔΕΝ πρόλαβες να κάνεις.....

  11. #56
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από startengine
    Φίλε idi

    Μα... είναι δυνατόν να "στηθεί" κάποιος σε φανάρι με παρόμοια μηχανή?
    Δεν έχει το μυαλό στα κάγκελα ο εν λόγω αγοραστής. Αλήθεια, ποτέ μα ούτε μια φορά δε μπήκα σε τέτοια λογική και όσους "μοτοσυκλετιστές" γνωρίζω προσωπικά, δε θα το έκαναν ποτέ.
    Για εμάς που εκτιμούμε παρόμοια μηχανάκια, η μηχανή είναι ελευθερία, ταξίδι, φεύγα, απόλαυση εικόνων και εμπειριών σε διαδρομές που απολαμβάνουμε και όχι έκρηξη αδρεναλίνης, τρέλλα, ανταγωνισμός και εν τέλει παίξιμο του κεφαλιού μας κορώνα γράμματα.

    Δεν θέλω να σε θυμώσω, αλλά όποιος είναι απόλυτος δεν προχωράει φίλε μου σε τίποτα, δεν εξελίσσεται.

    Και να πω και κάτι άλλο?
    "Απροβλημάτιστα" και "ξεκούραστα" με Kawa???



    για "εσας" υπαρχει το cbf600 .....

    οσο για το "απροβληματιστα και ξεκουραστα"....

    ειμαι idi στα 2 χρονια και 32,000+ απροβληματιστα απολαυστικα χλμ.....


  12. #57
    Αρχικά δημιουργήθηκε από startengine
    και όχι έκρηξη αδρεναλίνης
    ΜΠΑ?

    Ε τοτε παρε παπι

  13. #58
    καμμένος.. Το avatar του/της ronin1
    Εγγραφή
    04/06/2005
    Μηνύματα
    567


    το ποστ ξέφυγε...

    για άλλους είναι μια καλή μοτοσυκλέτα για άλλους μια μ@λ@κί@!!!

    σε όποιον αρέσει αρέσει , σε όποιον όχι , όχι τέλειωσε...

    δε σας υποχρεώνει κανένας να το πάρετε , κ αν σας το χαρίσουν μην το δεχθείτε κ στους χοντάκηδες , μην προσπαθείτε να πείσετε τους άλλους για κάτι που δε θέλουν ...τον αράπη κ αν τον πλένεις....μπλα μπλα...

    φιλικά χωρίς να θέλω να την πω σε κανέναν

  14. #59
    Αρχαία Ολυμπία Το avatar του/της marios8
    Εγγραφή
    02/04/2005
    Μηνύματα
    2.079
    Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα.

    Σε οποιον δεν ερεσει να φαει μονο τις πατατες
    Τον κάθε λαό τον κυβερνάει αυτός που του αξίζει.

  15. #60
    Δηλαδη το cbf1000 :rotflmao:

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. CBF 600s ABS vs CBF 1000 ABS
    από franki26gr στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 02/07/2008, 10:28
  2. Cbf 1000 Honda 2006
    από pass στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 49
    Τελευταίο μήνυμα: 31/08/2006, 09:31
  3. CBF-1000
    από CrazyGreek στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 11/07/2006, 13:59
  4. CBF-250 review
    από Rezeguet στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 11/05/2006, 09:43
  5. CBF-1000 βίντεο
    από HORNET600F στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 11/04/2006, 00:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF