Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 80

Θέμα: Πιστα σερρων κατοψη και φωτογραφιες Κ

  1. #46
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    ω ρε αρρωστια....
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  2. #47
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    ω ρε αρρωστια....

    :smilea:


    τι να πουμε κι εμεις που δεν ξερουμε αν και ποτε...

  3. #48
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    :smilea:


    τι να πουμε κι εμεις που δεν ξερουμε αν και ποτε...
    να μην....
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    να μην....

    μην τί?

    α) Μπω γιατι θα αρρωστησω?
    β) Μιλήσεις?
    γ) άλλο...


  5. #50
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    μην τί?

    α) Μπω γιατι θα αρρωστησω?
    β) Μιλήσεις?
    γ) άλλο...

    το α.

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  6. #51
    Η πίστα των Σερρών είναι μια από τις πολύ τεχνικές πίστες του κόσμου. Ο λόγος που την ονομάζουμε τεχνική είναι γιατί δεν έχει μετά απο στροφή ευθειούλα για να κλέψεις χρόνο και το απόλυτο φάρδος για να εκμεταλλευτής. Η Σέρρες είναι μια αλληλουχία στροφών που η μία σε βοηθάει στην επόμενη και αντιστρόφως. Η μόνη στροφή που αναγκαζόμαστε οι αγωνιζόμενοι να χαλάσουμε (κατα μια έννοια) είναι η Κ5. Την χαλάμε και κατά τη είσοδο και κατά την έξοδο. Στην είσοδο την χαλάμε γιατί ερχόμενοι απο την Κ4 με πολύ φόρα μας βγάζει από το μέσο του δρόμου και προς το εσωτερικό της εισόδου, με αφορμή αυτό και για να κλείσουμε τις πόρτες απο τον πισινό μας ( μη μας χώσει ρόδα!) μπαίνουμε αρκετά κλειστά εσωτερικά φρενάροντας αρκετά μέχρι και το apex υπο κλίση κάνοντας την αρκετά αργή από την ιδανική ταχύτητα. Κρατώντας την γραμμή μας εσωτερικά δεν την αφήνουμε στην έξοδο να ξεθυμάνει γιατί ακολουθεί σε πολύ μικρό διάστημα η επόμενη με το S-ακι που από εκεί θα κερδίσεις περισσότερο χρόνο αν βγει σωστά. Οπότε η θεωρητικά σωστή γραμμή που είναι αριστερό κερμπ με φρένο όρθιος και quickturn για γρήγορο στρίψιμο και άνοιγμα γραμμής δεν παίζει να θες να πας γρήγορα αλλά και με ασφάλεια. Το θέμα ασφάλειας στην πίστα έχει και ένα άλλο ρόλο. Δεν σημαίνει ότι όταν πας αργά είσαι ασφαλές. Πρέπει με κάθε θυσία να μάθεις της ιδανικές γραμμές για της Σέρρες και αυτό γιατί σε καταστάσεις ελεύθερης προπόνησης ή track days υπάρχουν οδηγοί που είναι νέοι αλλά και αυτοί που έχουν φάει ώρες και λάστιχα εκεί. Το θέμα είναι λοιπόν ότι δεν πρέπει να αλλάζεις γραμμές επειδή έχει το πλάτος της αλλά να μάθεις την σωστή γραμμή την οποία την κάνεις απλά εύκολα και με ροή χωρίς ανεβοκατεβάσματα ταχυτήτων και απότομες κινήσεις. Μακάρι απο τα γραπτά να μπορούσα να έδειχνα αυτά που ήθελα.

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της fotisdragon
    Εγγραφή
    18/01/2009
    Μηνύματα
    123
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ttdmotopaint
    Η πίστα των Σερρών είναι μια από τις πολύ τεχνικές πίστες του κόσμου. Ο λόγος που την ονομάζουμε τεχνική είναι γιατί δεν έχει μετά απο στροφή ευθειούλα για να κλέψεις χρόνο και το απόλυτο φάρδος για να εκμεταλλευτής. Η Σέρρες είναι μια αλληλουχία στροφών που η μία σε βοηθάει στην επόμενη και αντιστρόφως. Η μόνη στροφή που αναγκαζόμαστε οι αγωνιζόμενοι να χαλάσουμε (κατα μια έννοια) είναι η Κ5. Την χαλάμε και κατά τη είσοδο και κατά την έξοδο. Στην είσοδο την χαλάμε γιατί ερχόμενοι απο την Κ4 με πολύ φόρα μας βγάζει από το μέσο του δρόμου και προς το εσωτερικό της εισόδου, με αφορμή αυτό και για να κλείσουμε τις πόρτες απο τον πισινό μας ( μη μας χώσει ρόδα!) μπαίνουμε αρκετά κλειστά εσωτερικά φρενάροντας αρκετά μέχρι και το apex υπο κλίση κάνοντας την αρκετά αργή από την ιδανική ταχύτητα. Κρατώντας την γραμμή μας εσωτερικά δεν την αφήνουμε στην έξοδο να ξεθυμάνει γιατί ακολουθεί σε πολύ μικρό διάστημα η επόμενη με το S-ακι που από εκεί θα κερδίσεις περισσότερο χρόνο αν βγει σωστά. Οπότε η θεωρητικά σωστή γραμμή που είναι αριστερό κερμπ με φρένο όρθιος και quickturn για γρήγορο στρίψιμο και άνοιγμα γραμμής δεν παίζει να θες να πας γρήγορα αλλά και με ασφάλεια. Το θέμα ασφάλειας στην πίστα έχει και ένα άλλο ρόλο. Δεν σημαίνει ότι όταν πας αργά είσαι ασφαλές. Πρέπει με κάθε θυσία να μάθεις της ιδανικές γραμμές για της Σέρρες και αυτό γιατί σε καταστάσεις ελεύθερης προπόνησης ή track days υπάρχουν οδηγοί που είναι νέοι αλλά και αυτοί που έχουν φάει ώρες και λάστιχα εκεί. Το θέμα είναι λοιπόν ότι δεν πρέπει να αλλάζεις γραμμές επειδή έχει το πλάτος της αλλά να μάθεις την σωστή γραμμή την οποία την κάνεις απλά εύκολα και με ροή χωρίς ανεβοκατεβάσματα ταχυτήτων και απότομες κινήσεις. Μακάρι απο τα γραπτά να μπορούσα να έδειχνα αυτά που ήθελα.
    Έγραψες λέμε!!!!
    Να κάνω και εγώ μια ερώτηση για το εσάκι,
    αφού κατάλαβα οτι έπρεπε να χαλάσω την 5 για να μπώ σωστα το S, κρατούσα το σώμα μου αριστερά στη μοτοσυκλέτα όταν έκανα το σπάσιμο αριστερά-δεξιά-αριστερά για να μή χάνω χρόνο και συγκέντρωση,πίστευα οτι ναι μεν φαίνεται χαζό απ'έξω αλλά οτι δεν είναι λάθος..
    αλλά μετα απο κάποιες απόψεις που πήρα μου είπαν λίγο πολύ οτι κανω μαλακία.... Ισχύει κάτι τέτοιο?

  8. #53
    fotisdragon:
    αλλά μετά από κάποιες απόψεις που πήρα μου είπαν λίγο πολύ οτι κανω μαλακία.... Ισχύει κάτι τέτοιο?

    Όχι δεν μπορείς να το θεωρήσεις μαλακία αν σου βγαίνει καλά και δεν διαταράσει τις ισοροπίες.
    Ο Μπούστας π.χ το περνάει σουζαριστό και σχεδόν όρθια πάνω απο το δεξί κέρμπ της 7 .........
    δεν μπορούμε να πούμε ότι είναι ο σωστός τρόπος αυτός αλλά και δεν μπορεί κανείς να το κάνει αυτό εκτός απο αυτόν (μέχρι στιγμής!!!) .
    Δες όμως και την δική μου άποψη για την τεχνική σου στο S-ακι, ερχόμενος στην 6 είσαι τέρμα κάτω και έξω απο την μηχανή γιατί έτσι πρέπει, η ισορροπία στο στρίψιμο με το χαμηλό κέντρο βάρους και την σχετική ταχύτητα που θα σε κρατήσει στους τροχούς σου , την ώρα της μετατόπισης του σώματος διαταράσσουμε μέν την ισορροπία αλλά φέρνουμε μοτ/τα και σώμα στη θεωρητικά σωστή θέση στριψίματος.
    Με την μετατόπιση ολόκληρης της μοτοσικλέτας με το σώμα μας ανάποδα βαλμένο απο την προηγούμενη στροφή διμιουργεί κάποιες αστάθειες και αρκετές αρνητικές δυνάμεις στο όλο σύνολο μοτοσικλέτας-αναβάτη-ανάρτησης.
    Με ποιό απλά λόγια, προσπάθησε στο δρόμο να στρίψεις με το σώμα σου αντίθετα απο την εσωτερική της στροφής.
    Θα δεις ότι δεν θα στρίβει καλά και θα έχεις κάποια βουτήματα και ταλαντώσεις στις αναρτήσεις.
    Κατ'εμέ καλύτερα να μάθεις να δουλευεις πόδια και μασπιέ.
    Την στιγμή της μετατόπισης έχουμε ανασηκωμένο τον κώλο μας απο την σέλα και μεταφέρουμε το βάρος μας πρώτα και μετά της μοτοσικλέτας, δουλεύοντας καθαρά τα μασπιέ
    Με τον δικό σου τρόπο πρέπει να μεταφέρουμε με τα χέρια και την δύναμη όλο το βάρος μοτο & αναβάτη με μιάς.
    Είναι σωστός αυτός όταν την κάνουμε σχεδόν ευθεία , που σημαίνει διαφορετική είσοδο και πορεία μεσα στο S .
    Οπότε δεν θα έχεις μεγάλη κλίση στην 7 ,τότε μπορεί να σου βγεί και γρηγορότερα το πέρασμα.
    Κάπως έτσι το περνάνε οι: Σ.Συνιώρης, Β.Μυρογιάννης αν θυμάμαι καλά.
    Ο Γ.Μπούστας έχει τον δικό του μοναδικό τρόπο.
    Και όλοι οι άλλοι τον κλασικό.

    Αυτό που λέω πάντα σε οδηγούς που βοηθάω - εκπαιδεύω σε << >>> είναι ότι σαν να έχουμε ρεύμα στην σέλα και πρέπει να περνάμε στο χιλιοστό τον κώλο μας απο την σέλα.
    Και ο μόνος τρόπος είναι με τα μασπιέ.
    Λίγο κουραστικό αυτό γιατί οι προσαγωγοί γίνονται τούμπανα μετά αλλά κάνει καλό.

    Απο την στιγμή που έχεις αφομοιώσει την πίστα και τις γραμμές της και έχεις σταθεροποιήσει τους χρόνους σου, τότε άρχισε να ψάχνεις τα σημεία ένα προς ένα και άρχισε πρώτα απο αυτό για να δεις πως σου βγαίνει καλύτερα.

    Ότι και να σου λένε , ακόμα και εγώ, αυτό που θα σου κάτσει στο δικό σου στύλ είναι καλό για την ασφάλεια σου.
    Αρκεί το δικό σου στυλ να μην είναι η μέρα με την νύχτα με τους κανόνες οδήγησης.

    Αυτά και άλλα πολλά ........στα απίστευτα και όμως αληθινά!!!
    Πωλείται όπως είναι επιπλωμένο με 11,500χιλ/μ φορτωμένο. MV AGUSTA F4R 18,000 εβραίους

    TRACK MONDAYS κάθε Δευτέρα μετά τις 6:00 στο DRIVE PARK πιστα Καρτ Θεσσαλονίκης. Supersport & motard
    πληροφορίες 2310-556359

  9. #54
    Πάρτε τα βουνά! Το avatar του/της nassosxlvbros
    Εγγραφή
    31/03/2005
    Μηνύματα
    1.651
    Και περιγραφές και φωτό...ρε,πάτε να μας αρρωστήσετε τελείως λέμε.....σα δε ντρέπεστε...παρακαλώ να σβηστεί όλο το θρέντ.Δεν είναι σωστά πράγματα αυτά!








    πάω κάπου να κλάψω....
    Throw down the sword,The fight is done and over,
    Neither lost, neither won.To cast away the fury of the battle
    And turn my weary eyes for home....
    www.youtube.com/c/nassosxlvbros

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της fotisdragon
    Εγγραφή
    18/01/2009
    Μηνύματα
    123
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ttdmotopaint
    Ότι και να σου λένε , ακόμα και εγώ, αυτό που θα σου κάτσει στο δικό σου στύλ είναι καλό για την ασφάλεια σου.
    Αρκεί το δικό σου στυλ να μην είναι η μέρα με την νύχτα με τους κανόνες οδήγησης.
    Χίλια ευχαριστώ, στο επόμενο trackday τις 9 Μαίου που θα έχω και χρονομέτρηση αυτή τη φορά, θα κάνω εξάσκηση (θα εξα- σκιστώ όμως λέμε!) και θα σου πω εντυπώσεις... Μακάρι να τα λέγαμε και απο κοντά κάποια στιγμή
    Και ναι, nassosxlvbros, είναι χειρότερα απο αρρώστια... αστο, μη το συζητάς καθόλου... έχω καταντήσει πρεζάκι.... Serres track day addict......
    "Πολύ συχνά αναρωτιέμαι για τους ντελιβεράδες. Είναι φανταστικοί αναβάτες. Θα σε προσπεράσουν στο βρεγμένο, στην κίνηση, στο πλακόστρωτο, τα καταφέρνουν παντού και είναι πάντα γρήγοροι. Πίστευω πως μερικοί απο αυτούς χαραμίζουν το ταλέντο τους, στη πράξη μερικοί μπορεί να είναι πιο γρήγοροι απο μένα!"
    - V. Rossi, What if I had never tried it -

    ...Φταίω εγώ μετά αν παραγγέλνουν πίτσες αλλά φτάνουν καλτσόνε???

  11. #56
    Η χρονομέτρηση είναι καλή αλλά και κακή υπόθεση πολλές φορές.
    Μην έχεις το μυαλό σου στους χρόνους , καλήτερα να λες ότι γυρνάς στο αγελαδοκούρεμα παρά να είσαι με το άγχος του χρόνου.
    Σίγουρα έιναι σημείο αναφοράς για το αν πας γρήγορα, άλλα όχι πάντοτε.
    Πάνε για να περάσεις καλα΄και να ευχαριστηθείς το μηχανάκι και όχι να τραβήξεις λούκι και χαλάς την αυτοσυγκέντρωση με το αν γυρνάς καλά και σε τι δεύτερα.

    Όταν χαλαρώσεις τότε θα γυρίσεις γρήγορα, όσο πιέζεις τόσο νομίζεις ότι πας αλλά πολλές φορές ............ δεν πας.

    Τη έχω πατήσει αρκετές φορές με το άγχος παρόλο που τις περισσότερες δεν έχω όταν πάω, πάω για να περάσω καλύτερα.
    Πωλείται όπως είναι επιπλωμένο με 11,500χιλ/μ φορτωμένο. MV AGUSTA F4R 18,000 εβραίους

    TRACK MONDAYS κάθε Δευτέρα μετά τις 6:00 στο DRIVE PARK πιστα Καρτ Θεσσαλονίκης. Supersport & motard
    πληροφορίες 2310-556359

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της fotisdragon
    Εγγραφή
    18/01/2009
    Μηνύματα
    123
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ttdmotopaint
    Η χρονομέτρηση είναι καλή αλλά και κακή υπόθεση πολλές φορές.
    Μην έχεις το μυαλό σου στους χρόνους , καλήτερα να λες ότι γυρνάς στο αγελαδοκούρεμα παρά να είσαι με το άγχος του χρόνου.
    Σίγουρα έιναι σημείο αναφοράς για το αν πας γρήγορα, άλλα όχι πάντοτε.
    Πάνε για να περάσεις καλα΄και να ευχαριστηθείς το μηχανάκι και όχι να τραβήξεις λούκι και χαλάς την αυτοσυγκέντρωση με το αν γυρνάς καλά και σε τι δεύτερα.

    Όταν χαλαρώσεις τότε θα γυρίσεις γρήγορα, όσο πιέζεις τόσο νομίζεις ότι πας αλλά πολλές φορές ............ δεν πας.

    Τη έχω πατήσει αρκετές φορές με το άγχος παρόλο που τις περισσότερες δεν έχω όταν πάω, πάω για να περάσω καλύτερα.
    I know, δε παω να σπάσω τα χρονόμετρα, απλα θα χρησιμοποιήσω τα γυρολόγια σαν σημείο αναφοράς όπως είπες, αλλά όχι για να δω αν πάω φέτες, αλλα σαν "τι δουλεύει και τι όχι", κάτι που μέσα στη πίστα δε φαίνεται.
    Δε ξέρω αν γίνομαι κατανοητός, απλα διαβάζω Code και με έχει βάλει σε σκέψεις, θέλω να εφαρμόσω κάποια πράγματα, δε με ενδιαφέρει να λέω οτι κάνω τον τάδε γαμάτο χρόνο, με ενδιαφέρει να βελτιώσω προς το ασφαλέστερο την οδήγησή μου.
    "Πολύ συχνά αναρωτιέμαι για τους ντελιβεράδες. Είναι φανταστικοί αναβάτες. Θα σε προσπεράσουν στο βρεγμένο, στην κίνηση, στο πλακόστρωτο, τα καταφέρνουν παντού και είναι πάντα γρήγοροι. Πίστευω πως μερικοί απο αυτούς χαραμίζουν το ταλέντο τους, στη πράξη μερικοί μπορεί να είναι πιο γρήγοροι απο μένα!"
    - V. Rossi, What if I had never tried it -

    ...Φταίω εγώ μετά αν παραγγέλνουν πίτσες αλλά φτάνουν καλτσόνε???

  13. #58
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ttdmotopaint
    Η χρονομέτρηση είναι καλή αλλά και κακή υπόθεση πολλές φορές.
    Μην έχεις το μυαλό σου στους χρόνους , καλήτερα να λες ότι γυρνάς στο αγελαδοκούρεμα παρά να είσαι με το άγχος του χρόνου.
    Σίγουρα έιναι σημείο αναφοράς για το αν πας γρήγορα, άλλα όχι πάντοτε.
    Πάνε για να περάσεις καλα΄και να ευχαριστηθείς το μηχανάκι και όχι να τραβήξεις λούκι και χαλάς την αυτοσυγκέντρωση με το αν γυρνάς καλά και σε τι δεύτερα.

    Όταν χαλαρώσεις τότε θα γυρίσεις γρήγορα, όσο πιέζεις τόσο νομίζεις ότι πας αλλά πολλές φορές ............ δεν πας.

    Τη έχω πατήσει αρκετές φορές με το άγχος παρόλο που τις περισσότερες δεν έχω όταν πάω, πάω για να περάσω καλύτερα.
    +1



    @fotisdragon: ανεβαίνεις bikenet 9 Μαίου?

  14. #59
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ttdmotopaint
    Η πίστα των Σερρών είναι μια από τις πολύ τεχνικές πίστες του κόσμου. Ο λόγος που την ονομάζουμε τεχνική είναι γιατί δεν έχει μετά απο στροφή ευθειούλα για να κλέψεις χρόνο και το απόλυτο φάρδος για να εκμεταλλευτής. Η Σέρρες είναι μια αλληλουχία στροφών που η μία σε βοηθάει στην επόμενη και αντιστρόφως. Η μόνη στροφή που αναγκαζόμαστε οι αγωνιζόμενοι να χαλάσουμε (κατα μια έννοια) είναι η Κ5. Την χαλάμε και κατά τη είσοδο και κατά την έξοδο. Στην είσοδο την χαλάμε γιατί ερχόμενοι απο την Κ4 με πολύ φόρα μας βγάζει από το μέσο του δρόμου και προς το εσωτερικό της εισόδου, με αφορμή αυτό και για να κλείσουμε τις πόρτες απο τον πισινό μας ( μη μας χώσει ρόδα!) μπαίνουμε αρκετά κλειστά εσωτερικά φρενάροντας αρκετά μέχρι και το apex υπο κλίση κάνοντας την αρκετά αργή από την ιδανική ταχύτητα. Κρατώντας την γραμμή μας εσωτερικά δεν την αφήνουμε στην έξοδο να ξεθυμάνει γιατί ακολουθεί σε πολύ μικρό διάστημα η επόμενη με το S-ακι που από εκεί θα κερδίσεις περισσότερο χρόνο αν βγει σωστά. Οπότε η θεωρητικά σωστή γραμμή που είναι αριστερό κερμπ με φρένο όρθιος και quickturn για γρήγορο στρίψιμο και άνοιγμα γραμμής δεν παίζει να θες να πας γρήγορα αλλά και με ασφάλεια. Το θέμα ασφάλειας στην πίστα έχει και ένα άλλο ρόλο. Δεν σημαίνει ότι όταν πας αργά είσαι ασφαλές. Πρέπει με κάθε θυσία να μάθεις της ιδανικές γραμμές για της Σέρρες και αυτό γιατί σε καταστάσεις ελεύθερης προπόνησης ή track days υπάρχουν οδηγοί που είναι νέοι αλλά και αυτοί που έχουν φάει ώρες και λάστιχα εκεί. Το θέμα είναι λοιπόν ότι δεν πρέπει να αλλάζεις γραμμές επειδή έχει το πλάτος της αλλά να μάθεις την σωστή γραμμή την οποία την κάνεις απλά εύκολα και με ροή χωρίς ανεβοκατεβάσματα ταχυτήτων και απότομες κινήσεις. Μακάρι απο τα γραπτά να μπορούσα να έδειχνα αυτά που ήθελα.
    εχω καμια 200αρια ενστασεις αλλα δε βαριεσαι...

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  15. #60
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Πίστα Σερρών, Μεγάρων και ρυθμίσεις αναρτήσεων
    από Bladerunner στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 45
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2012, 18:44
  2. Πιστα Σερρων Σαββατοκυριακο.....(7-8 Μαιου)
    από gmakris στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 06/05/2005, 16:22
  3. ενσταση για την πιστα... προς 888 και ολους διαβαστε...την γνωμη σας.
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 24/12/2004, 14:28

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF