Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 16

Θέμα: ΠροσοΧη Στουσ Δρομουσ!

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    ΠροσοΧη Στουσ Δρομουσ!

    ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΕΝΑ ΧΑΟΣ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ!ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΩΡΑ ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!! ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΦΛΑΣ, ΑΛΛΑΓΗ ΛΩΡΙΔΑΣ ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ, ΠΕΖΟΙ ΝΑ ΠΕΤΑΓΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΟΟΟΛΛΕΣ ΤΙΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΞΕΡΑΜΕ ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΒΑΘΜΟ!

    ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΕΠΗΡΑΣΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ, ΤΙ ΝΑ ΠΩ, ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΣΑΝ ΥΠΝΩΤΙΣΜΕΝΟΙ!

    KAI XTΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΥΦΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ.ΟΥΤΕ ΦΛΑΣ, ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΟΤΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΘΕΣ!

    ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΠΑΣΧΑ ΕΚΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ. ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΔΗΛΑΔΗ!

    ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΤΟΝΙΣΩ!ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.

    ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ KAI NA ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!!!!

  2. #2
    ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΜΙΧΑΛΗ,ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΛΑ ΕΙΠΕΣ ΝΑ ΞΑΝΑΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ..!!
    να κοιτας εκει που θες να
    πας,αλλοιως θα πας εκει που
    κοιτας....

  3. #3

    Sosto Mixali,

    ektos apo kouloi, einai kai upnotismenoi...

    alla mou fainetai pos...


    ....EISAI LIGAKI EKNEURISMENOS!!!

    Paei, perase, eisai stin douleia, xalarose mexri to apogeuma pou tha se ksanaperimenoun ekei ekso..
    "My goal in life is to be as good of a person my dog already thinks I am."

    Os tote, pao gia tsigaro


  4. #4

    ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

    Καθώς πήγαινα για ένα καφεδάκι είμαι στην αριστερη πλευρά του δρόμου και προσπερνάω την ουρά των αυτοκινήτων που έχουν σταματήσει σε φανάρι. Όταν λοιπόν έφτασα δίπλα στην πίσω πόρτα ενός σκαραβαίου, ο οδηγός του αποφάσισε να μην περιμένει άλλο το φανάρι και να κάνει αριστερά και να μπει στο απέναντι στενό και όλα αυτά ενοείτε χωρίς φλας !!!
    Το πως τον απέφυγα δεν το κατάλαβα, απλά βρέθηκα στο αντίθετο ρέυμα και ευτυχώς δεν είχαμε γίνει γυαλιά καρφιά!!!
    Και όταν γύρισα και του είπα: Που πας ρε φιλαράκο; Τι μου απάντησε ο άντρας;;; ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ
    Και η ερώτησή μου είναι η εξής απλή: Κατεβαίνεις και τον ΓΑΜΕΙΣ ή αφού δεν έγινες ΦΩΣ ΚΑΙ ΗΧΟΣ συνεχίζεις για το καφεδάκι σου;;;
    Γενικότερα ρε Μιχάλη έχουνε πάθει μεγάλο τραμπάκουλο με την κίνηση και κάνουν ότι μαλακία φανταστείς!!!
    ΠΡΟΣΟΧΗ !!!!
    ΕΙΣΑΙ ΑΜΑΡΤΩΛΗ

  5. #5
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    TH KOYRTINA 1...

    KATEBAINEIS..KAI TON EGAMEIS....KAI PALI KAI XANA..KAI PALI KAI XANA..!!!

  6. #6
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200
    Έτσι είναι ρε Βαλάντη.Να μην πούμε για τις πόρτες.Που τις ανοίγουν όποτε γουστάρουν.Εντωμεταξύ έχω παρατηρήσει πολύ περισσότερα φορτηγά να τριγυρνούν.Άλλη μαλακία.

    Και ειδικότερα προσοχή σε δρόμους κεντρικούς με μαγαζιά.Εκεί ειδικά και αν γίνεται της πόπης!Ψάχνουν για πάρκινγκ ΧΩΡΙΣ ΑΛΑΡΜ είσαι εσύ από πίσω αμέριμνος και με το που βρουν κάνουν ότι τους κάτσει!Χειρόφρενο τραβάνε, με την μία σταματάνε..... τι να πει κανείς!!!

  7. #7
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.403
    ΣΩΣΤΟΣ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ!!!!! ΟΤΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΑΝ ΚΛΑΣΣΙΚΟΙ ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΔΕΝ ΑΚΟΥΝ ΚΤΛ.... ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΙΑ ΒΛΑΜΕΝΗ ΕΣΤΡΙΨΕ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΟΥΝ ΚΑΝΑ ΜΕΤΡΟ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΗΣ.... ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΣΤΡΙΨΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΤΑΡΑ..... ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΔΕ..... ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΟΒΟΛΕΙΣ ΑΝΑΜΕΝΟΥΣ ΕΤΣΙ??????

    VAL-MPARIERINO ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΡΑΒΑΣ ΜΙΑ ΚΛΩΤΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ.... ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΕ ΒΡΕΙ ΜΕΤΑ.... ΑΚΟΥ ΝΑ ΖΗΤΑΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ Ο ΠΙΣΩΠΑΡΤΑΚΙΑΣ.......
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  8. #8
    Drive It Like U Stole It Το avatar του/της zoudis
    Εγγραφή
    10/02/2004
    Μηνύματα
    161
    To nou mas paidia....

    Ta matia mas 14

    Paifto proxtes piso apo enan o opoios pigaine mia sti mia lorida, mia stin alli....otan ksekinouse i mia, allaze kai pigaini stin alli ktl ktl.

    Kataferno na peraso apo ena keno kai tou leo "ti kaneis re orgio?"
    kai arxizei o blaxos "RE KARGIOLI THA SOU GAMISO KTL KTL " kai erxetai katapano mou na me xtipisei !!! Petagomai sto antitheto reuma (den erxotan kaneis.....) kai frenaro entelos gia na fugei o paparas apo dipla mou kai min me xtypisei. Opote ksekinao meta kai otan pairnousa dipla tou, katebazo ton kathrefti toy odigoy....etsi gia tin psixiki odyni...

    Kala ekana h' asxima ?

    PS. Tha plakonomastan-den eixa problima 1,20 me ta xeria anatasi itan o typos-alla den eixa xrono (opos panta) gia xasimo.
    :rotflmao:

    Kalo Pasxa kai PROSOXI se olous

    Kala na eimaste

  9. #9
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    199
    Πραγματικα ετσι ειναι τα πραγματα.

    Εμενα χτες που γυρνουσα απο την δουλεια και ήμουν στην δεξια λωρίδα στην δεξια πλευρα της, με περασε ένας, με 180 θα ταν, απο αριστερα πανω που είχα σκοπο να αλλαξω λωριδα και να παω αριστερα...
    Και συνεχιζε έτσι αυτος απτοητος...χωνώταν όπου έβρισκε-χωρις φλας εννοείται...

    αϊντε...
    ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ!!!




    www.copacampagnia.gr

  10. #10
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    199
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zoudis
    . Opote ksekinao meta kai otan pairnousa dipla tou, katebazo ton kathrefti toy odigoy....etsi gia tin psixiki odyni...

    Kala ekana h' asxima ?


    Εμ, έτσι θέλουν ορισμένοι αν δεν καταλαβαινουν αλλιώς..

    Εγω έχω αχτι τους ταρίφες και τις γυναικες-δει ξανθιες
    Να αρχισω να βαραω με τα γαντακια μου απο ανθρακονημα..... χαχα!!

    Βεβαια τον τελευταίο καιρο (που εχουν συμβει διαφορα) τους αφήνω και λεω "αφου την γλίτωσα παλι καλα.."
    www.copacampagnia.gr

  11. #11
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  12. #12

    Re: ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από VAL-MPARIERINO
    Και η ερώτησή μου είναι η εξής απλή: Κατεβαίνεις και τον ΓΑΜΕΙΣ ή αφού δεν έγινες ΦΩΣ ΚΑΙ ΗΧΟΣ συνεχίζεις για το καφεδάκι σου;;;
    Γενικότερα ρε Μιχάλη έχουνε πάθει μεγάλο τραμπάκουλο με την κίνηση και κάνουν ότι μαλακία φανταστείς!!!
    ΠΡΟΣΟΧΗ !!!! [/B]
    Συμφωνώ απόλυτα με τον DUKASII.
    Τον εγαμείς κανονικότατα...!!!
    Ασε ρε με τα μ@υν@π@ν@ που δε ξεστραβώνονται και ζητάν και τα ρέστα από πάνω...
    Σημασία δεν έχει ο προορισμός,
    αλλά το ταξίδι...

  13. #13
    Τελικά όλα είναι ένα κλικ Το avatar του/της LINA
    Εγγραφή
    05/02/2004
    Μηνύματα
    1.898

    ΑΝ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΕΙΣ ΤΥΧΕΡΟΣ ΘΑ ΣΑΙ........

    ΔΥΣΤΥΧΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΥΧΕΡΟΣ ΟΤΑΝ Ο ΚΑΡΙΟΛΗΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΣΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΡΕΥΜΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΔΙΠΛΗ ΔΙΑΧΩΡΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΩ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΟΝ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΒΕΝΖΙΝΗ ΗΤΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΕ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΧΤΥΠΗΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΕ ΤΟ CBR ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΤΗΝ ΜΟΥΡΗ ΕΝΟΣ ΗΔΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΕΝΟΥ ΦΟΡΤΗΓΟΥ. ΣΑΚΑΤΕΥΤΙΚΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΚΑΙ Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟ ΙΧ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΧΤΥΠΗΣΕ ΜΙΑ ΜΗΧΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΤΟΝ ΑΝΑΒΑΤΗ ΤΗΣ ΜΕ ΚΑΘΑΡΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ. ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΑΝ Ο ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΓΥΡΝΟΥΣΕ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΤΟΥ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ 2ΧΡΟΝΗ ΚΟΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΕΥΟΤΑΝ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ 4ΗΜΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ. ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ....... ΓΑΜΩΤΟ


    ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ, ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΣΧΑ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ......

  14. #14
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.403

    Re: ΑΝ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΕΙΣ ΤΥΧΕΡΟΣ ΘΑ ΣΑΙ........

    Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
    ΔΥΣΤΥΧΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΥΧΕΡΟΣ ΟΤΑΝ Ο ΚΑΡΙΟΛΗΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ......

    ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ, ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΣΧΑ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ......
    Κανένα νέο μετά από τόσες μέρες? Η τροχαία τι λέει????
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  15. #15

    Lina upomoni kai min masate!!

    Legontas gia venzinadiko, giati den pas kammia volta apo ta kontina venzinadika na tous anafereis to peristatiko kai mipos sigratisan kapoio perissotero stoixeio peran tou xromatos tou autokinitou? Pithanotata o alitis na xreiazotan venzini epeigontos gia na kanei tetoia paranomia!! Mikri pithanotita den leo alla isos matheis kanena akoma stoixeio..
    "My goal in life is to be as good of a person my dog already thinks I am."

    Os tote, pao gia tsigaro


Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΠροσοΧη Στουσ Africa-νουσ!!!
    από gixxerpap στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 74
    Τελευταίο μήνυμα: 17/08/2007, 16:54
  2. ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ Μ.....
    από grat στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 31/07/2007, 11:43
  3. Διαγραμισεισ Στουσ Δρομουσ Τησ Αθηνασ
    από skambouridis στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 16/09/2006, 22:55
  4. ΜΑΧΗ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ.....
    από HELLSPIRIT στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 28/11/2005, 15:31
  5. ΠροσοΧη Στουσ Africa-νουσ!!!
    από afrotwin στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 06/05/2005, 15:36

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF