Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 24

Θέμα: Συνεργειο Suzuki

  1. #1
    The truth is out there... Το avatar του/της medieval
    Εγγραφή
    20/02/2004
    Μηνύματα
    35

    Συνεργειο Suzuki

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΛΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ SUZUKI ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΜΑΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ. ΟΣΟΙ ΚΑΤΟΧΟΙ SUZUKI (ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ) ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΛΟ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ.
    ...THE TRUTH IS OUT THERE...

  2. #2
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446

    τι έγινε????

    χάλασε κι όλας το ρημάδι?? χεχεχε :rotflmao:

    σορρυ αλλα δεν είμαι απο αθήνα οπότε στην ερώτηση σου δεν μπορω να απαντήσω

    (αλλα λίγη πλάκα χρειάζεται εεεε?? όχι? οχιιιι? γιατι βρίζεις???? ααααχχχ μπααμ μπουυυμ τι βαρα ρεεεεε???? ενα αστείο είπαμε!!)

    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  3. #3
    The truth is out there... Το avatar του/της medieval
    Εγγραφή
    20/02/2004
    Μηνύματα
    35

    Re: τι έγινε????

    Αρχικά δημιουργήθηκε από petridist
    χάλασε κι όλας το ρημάδι?? χεχεχε :rotflmao:

    σορρυ αλλα δεν είμαι απο αθήνα οπότε στην ερώτηση σου δεν μπορω να απαντήσω

    (αλλα λίγη πλάκα χρειάζεται εεεε?? όχι? οχιιιι? γιατι βρίζεις???? ααααχχχ μπααμ μπουυυμ τι βαρα ρεεεεε???? ενα αστείο είπαμε!!)

    ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΣΕ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΧΑΛΑΣΕ ΑΚΟΜΑ.ΑΠΛΑ ΨΑΧΝΩ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΛΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΑ SERVICE ΤΗΣ.

    SUZUKI BRAKES THE RULES!!!
    ...THE TRUTH IS OUT THERE...

  4. #4
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446
    ΨΑΧΝΩ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΛΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΑ SERVICE ΤΗΣ
    αυτό το είχα καταλάβει

    SUZUKI BRAKES THE RULES!!!
    AND THE ENGINES TOO!!! :rotflmao:

    τελικά το έχεις το 650 έτσι? εχω ακούσει οτι λέει πάάάρα πολλά αλλά σαν hondάκιας και transalpάκιας το πάω πολύ κόντρα τώρα τελευταία!!

    Πάντως κι εγώ εντυπωσιάστηκα απο τις επιδόσεις και εξοπλίσμό!

    Καλορίζικος και καλοτάξιδος λοιπόν.. Στην εκδρομή στις 25 θα έρθεις?

    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  5. #5

    Συνεργειο SUZUKI

    Στο Περιστερι,συγκεκριμενα στην πλατεια Μπουρναζιου πισω απο τα GOODYS.Κατα την αποψη μου,ενα απο τα καλυτερα συνεργεια της SUZUKI.Οδος Κωσταντινουπολεως αριθμος 53 και τηλεφωνο 210 5788028.Συνεργειο,εκθεση και αντιπροσωπια της YOSHIMURA!
    Never say...never

  6. #6
    Drive It Like U Stole It Το avatar του/της zoudis
    Εγγραφή
    10/02/2004
    Μηνύματα
    161
    Φιλε Medieval καλημέρα,

    Έχω λοιπόν την ίδια απορία: Μένω και γω Ανω Γλυφάδα και είμαι κάτοχος από προχτες μίας VStrom και σκέφτομαι για τα service της που αφενός πρέπει να ξέρει τι κάνει, αφετέρου να είναι άνθρωπος γνωστός στην πιάτσα, εμπιστοσύνης, διότι πάντα εγκυμονούν και κύνδυνοι όταν αφήνεις την μηχανή με τον συναγερμό πάνω σε ένα συνεργείο. Και το κακό είναι ότι σου λένε "άφησε την και έλα πάρτην το απόγευμα" που πολλά μπορεί να συμβούν. Δεν την κάνουν εκείνη την ώρα που είσαι μπροστά.

    Τέλος πάντων.

    Εάν έχεις νεότερα, ή ξέρεις κάτι για συνεργείο, πες μου. Εγώ εχω εντωπίσει το Moto luis στην Βουλιαγμένης και τον Μαρουλή Yamaha Center στην Γούναρη που λέει ότι φτιάχνει όλες τις Γιαπωνέζικες.

    Καλά να είσαι, πάντα αγρατζούνιστος


    Δημήτρης
    Drive It Like You Stole It

  7. #7
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zoudis
    Φιλε Medieval καλημέρα,

    Έχω λοιπόν την ίδια απορία: Μένω και γω Ανω Γλυφάδα και είμαι κάτοχος από προχτες μίας VStrom και σκέφτομαι για τα service της που αφενός πρέπει να ξέρει τι κάνει, αφετέρου να είναι άνθρωπος γνωστός στην πιάτσα, εμπιστοσύνης, διότι πάντα εγκυμονούν και κύνδυνοι όταν αφήνεις την μηχανή με τον συναγερμό πάνω σε ένα συνεργείο. Και το κακό είναι ότι σου λένε "άφησε την και έλα πάρτην το απόγευμα" που πολλά μπορεί να συμβούν. Δεν την κάνουν εκείνη την ώρα που είσαι μπροστά.

    Τέλος πάντων.

    Εάν έχεις νεότερα, ή ξέρεις κάτι για συνεργείο, πες μου. Εγώ εχω εντωπίσει το Moto luis στην Βουλιαγμένης και τον Μαρουλή Yamaha Center στην Γούναρη που λέει ότι φτιάχνει όλες τις Γιαπωνέζικες.

    Καλά να είσαι, πάντα αγρατζούνιστος


    Δημήτρης
    lipon filarako esena exo na soupo ta eksis o marulis stin gounari gia na sou kani service 8a sou pari ta sovraka mias ke ine gnostos mou apo palia ksero ti sou leo
    o luis ston voi8itiko tis vouliagmenis ine enas patentiaris mixanikos ton ksero ke afton apo palia otan itan neos tou piga mia mixani ke mou klotsise vida ston platinoforo apo tote ton miso va8itata tora ine enas 55aris varemenos asta na pane
    lipon an 8es kalo mastora stin perioxi sou 8a katevis gia glifada apo ton dromo pou se vgazi mprosta sta magdonalds (den 8imame pos legete mia zoi ton pernao afton ton dromo ala...) opos katevenis 3-4 stena sto deksi sou xeri exi mia taverna ke dipla stin taverna ena sinergio 8a dis mixanes apo ekso aftos ine kalos mastoras ke kalos an8ropos ke sizitisimos to spoudeo ine pos tin metaxirizete me evlavia tin mixani

    oxi san ton diko mou pou tou piga to africa pentaka8aro me 30 xiliometra sto trip master ke to pira mesa stin laspi ke me 100 xiliometra sto trip master pou sto dialo kanane 70 xiliometra oli mera o pitsirikas prepi na etrexe me to africa gia antalaktika
    kalos mastoras o dikos mou ala giftos
    tespa
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  8. #8
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    a!!!!!!!! ke pouse mia metafora sta texnika 8emata 8a tin fame den tin glitonoume
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  9. #9
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: Συνεργειο Suzuki

    Αρχικά δημιουργήθηκε από medieval
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΛΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ SUZUKI ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΜΑΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ. ΟΣΟΙ ΚΑΤΟΧΟΙ SUZUKI (ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ) ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΛΟ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ.
    filarako an exis kolisi ke psaxnis eksousiodotimeno suzuki mpori na pesis se lakouva
    ego tin proti mou apopira se eksousiodotimeno tin plirosa akriva ke se geniko service
    me to pou tou leo service mou leei 80euro ergatika
    min trelenese gia di8en eksezitimenous mastores se tetia sinergia afti mono onoma poulane
    tora an ise psiras ke den se niazoun ta lefta pigene power house ston neo kosmo?
    8a sou kanoune epistimoniko service:smilea:
    alios dokimase ke esi to mastora pou ipa ston filo mas
    mias ke menis ke esi ano glifada
    o epomenos kalos ine ilioupoli ligo meta tin strofi apo argiroupoleos pros karea sto aristero sou xeri
    afto ine apisteftos gnostis tis motosikletas 8a sou pi ta panta gia tin mixani sou ke exo sinantisi polous pou pigane se afton meta apo eksousiodotimena..... idika me ena tipo me husqurvana milame tou xalasane tin mixani se eksousiodotimeno to ti gelia riksame tou vgalane axristi tin mixani apo to tipota ke den kserane na tin ftiaksoune meta milame ena mixanaki na doulevi axronisto telios ke na stazoun ladia apo pantou tou to ftiaksane mia xara
    sou leei giati na perimenis zise to melon tora
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  10. #10
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    PAIDIA KAI EGO AYTHS THS APOPSHS..

    EIMAI...MAKRYA APO EXOYSIODOTHMENA! EINAI APATEONES !!

    BEBAIA AN PREPEI NA PHGENEIS SE TEOTOIA LOGO EGYHSHS...ALO THEMA..!!


    ALA APO EXIDHKEYMENOYS MASTORES....EXO PATHEI KAI EGO NILA...KAI MAKRYA APO EMAS!
    AYTOI PROSPATHOYNE NA SE PEISOYNE OTI TO MOTER AYTO POY BLEPEIS..KAI THELEI SERVICE..EINAI EXOGYHNH KATASKEYH..KAI MONO ME TIS DIKES TOYS GNOSEIS..[EINAI THS NASA OI PERISSOTEROI] MPOREI NA GINEI KALO SERVICE!

    TESPA...KANE ESY OTI KALYTERO NOMIZEIS GIA TH DIKIA SOY KAINOURIA MOTO..!!

  11. #11
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zoudis
    Και το κακό είναι ότι σου λένε "άφησε την και έλα πάρτην το απόγευμα" που πολλά μπορεί να συμβούν. Δεν την κάνουν εκείνη την ώρα που είσαι μπροστά.
    Αυτό είναι απαράδεκτο.... εγώ παιδιά κλείνω ραντεβού σε εξουσιοδοτημένο-αντιπροσωπεία HONDA εδώ στην Πάτρα και είμαι απο πάνω τους 4 ώρες που παίρνει περίπου...

    τι θα πει έλα το απόγευμα??? ''τι λε ρε μεγάλε πες του.. θα κάτσω εδω μέχρι το απόγευμα και άντε χέσε μας''

    μπορεί να την κάνουν βόλτα 10μαλάκες μέχρι το απόγευμα... are you crazy???

    ούτε λεπτό απο τα μάτια σου..προσοχή!
    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  12. #12
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    me ta sinergia pezi na pesis ke se tipota tsoglania voi8ous tou mastora na sou paroune to mixanaki gia doulies na stamatisoune se kana klidara na sou kanoune kopies ta klidia ke meta apo mia orea mera pou 8a exis ksexasti na lipi i mixani sou ke na anarotiese pios tin eklepse ke pos kataferan na tin paroun me sinagermo klp ke na ipo8etis oti tin fortosan se fortigo ke ales mpourdes
    prosoxi megali magkes min empisteveste ton proto tixonta
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  13. #13
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από petridist
    Αυτό είναι απαράδεκτο.... εγώ παιδιά κλείνω ραντεβού σε εξουσιοδοτημένο-αντιπροσωπεία HONDA εδώ στην Πάτρα και είμαι απο πάνω τους 4 ώρες που παίρνει περίπου...

    τι θα πει έλα το απόγευμα??? ''τι λε ρε μεγάλε πες του.. θα κάτσω εδω μέχρι το απόγευμα και άντε χέσε μας''

    μπορεί να την κάνουν βόλτα 10μαλάκες μέχρι το απόγευμα... are you crazy???

    ούτε λεπτό απο τα μάτια σου..προσοχή!
    ipoti8ete oti o mastoras 8a tin kani voltes gia na tsekari ke to provlima ke an tin eftiakse
    stin diki mou periptosi den tous ekopse na doun to trip master...
    kalo ine na grafis ta xiliometra mprosta tou epidiktika se ena mplokaki ke ka8arises.....
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  14. #14
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    ipoti8ete oti o mastoras 8a tin kani voltes gia na tsekari ke to provlima ke an tin eftiakse
    stin diki mou periptosi den tous ekopse na doun to trip master...
    kalo ine na grafis ta xiliometra mprosta tou epidiktika se ena mplokaki ke ka8arises.....
    καλά εννοείται οτι θα την πάρει ο μάστορας! οσο για τα χιλιόμετρα πολύ σωστό!! δεν το κάνω βέβαια γιατί όπως είπα είμαι ΠΑΝΤΑ εκεί.. για κάποιον βέβαια που δεν μπορεί να είναι εκεί είναι κατι καλο.. (απο το τίποτα δηλ καλύτερο)

    Αλλά ρε γμτ είναι καλυτερα να βρίσκουμε λίγο χρόνο για να μη βρεθούμε προ εκπλήξεως..πχ.. αν την αφήσεις τη μηχανή και φύγεις.. ξέρεις τι λάδι θα σου βάλει? τι υγρά φρένων? και γενικά ολα αυτά...
    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  15. #15
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από petridist
    καλά εννοείται οτι θα την πάρει ο μάστορας! οσο για τα χιλιόμετρα πολύ σωστό!! δεν το κάνω βέβαια γιατί όπως είπα είμαι ΠΑΝΤΑ εκεί.. για κάποιον βέβαια που δεν μπορεί να είναι εκεί είναι κατι καλο.. (απο το τίποτα δηλ καλύτερο)

    Αλλά ρε γμτ είναι καλυτερα να βρίσκουμε λίγο χρόνο για να μη βρεθούμε προ εκπλήξεως..πχ.. αν την αφήσεις τη μηχανή και φύγεις.. ξέρεις τι λάδι θα σου βάλει? τι υγρά φρένων? και γενικά ολα αυτά...
    oxi ke vevea den kseris ego ime sigouros oti o eksousiodotimenos pou piga mia fora den ekane apolitos tipota den nomizo na alakse ladia i na ekane service ke mou pire 180 euro gia ola exo tin pepi8isi oti piga tin mixani eki ke tin pira to apogevma opos tin afisa
    tespa min to 8imame giati ta pezo
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Εξουσιοδοτημένο συνεργείο SUZUKI ???
    από THEOD στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 71
    Τελευταίο μήνυμα: 11/10/2013, 20:25
  2. ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ Suzuki
    από SNORLAX2 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2010, 00:02
  3. Συνεργείο Suzuki
    από simeon.mattes στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 13/06/2009, 10:32
  4. συνεργειο suzuki
    από tndk στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 05/07/2008, 10:07
  5. Εξουσιοδοτημένο συνεργείο Suzuki;
    από Barchman στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 06/08/2005, 19:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF