Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 9 από 9

Θέμα: Σχετικα με την εκθεση στη Θεσσαλονικη

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    30/08/2002
    Μηνύματα
    23

    Σχετικα με την εκθεση στη Θεσσαλονικη

    Με ειπανε οτι στις 18΄00 σημερα θα παει και ο υπουργος.Αρα σημερα θα ειναι βλακεια.Οι καλυτερες ωρες θα ειναι αυριο το πρωι, που δε θα εχει και πολυ κοσμο.Τωρα οι δεξιοτεχνιες μαλλον θα γινουν το σαββατο το απογευμα ή την κυριακη.Αν ξερει κανεις το προγραμμα,ας μας το πει!!!!!!!!!Εγω θα παω ωρες που δε θα γινεται πανικος.

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Δυστυχώς δεν έχει και πολλούς άλλους Σαλονικιούς εδώ μέσα άρα μην ελπίζεις σε πολλές πληροφορίες...

    Έχω τα προσπέκτους της έκθεσης στα χέρια μου (αυτά που έχουν τους εκθέτες και τις εκδηλώσεις), αλλά αν και αναφέρονται οι εκδηλώσεις, πουθενά δεν αναφέρεται ώρα!

    Εγώ θα την επισκεφτώ σήμερα το μεσημεράκι!


  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Τελικά ήταν απλά απογοήτευση...
    Είχε περίσσότερους εκθέτες για στερεοφωνικά και ηχοσυστήματα αμαξιών παρά για κάθε άλλο αντικείμενο...

    Σκατά!


  4. #4
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    30/08/2002
    Μηνύματα
    23
    καλημερα!!!!!!!!αισχος και ντροπη η εκθεση.Πρεπει να ζητησουν συγνωμη τα περιοδικα που ελεγαν οτι θα ηταν καλυτερη απο περισυ.ευτυχως που ειχα καυεβει στην Αθηνα και ειδαμε κατι.Ρεζιλι πολυ μεγαλο η AUTO-MOTO-BOAT.

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lagel
    καλημερα!!!!!!!!αισχος και ντροπη η εκθεση.Πρεπει να ζητησουν συγνωμη τα περιοδικα που ελεγαν οτι θα ηταν καλυτερη απο περισυ.ευτυχως που ειχα καυεβει στην Αθηνα και ειδαμε κατι.Ρεζιλι πολυ μεγαλο η AUTO-MOTO-BOAT.
    Και αναρωτιόμουν αν μόνο εγώ την είδα τόσο χάλια...
    Κοροϊδία ήταν, όχι έκεθση!


  6. #6
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    30/08/2002
    Μηνύματα
    23
    ευτυχως που δεν πληρωσα,αλλα εχασα τον ωραιο μου σαββατιατιο υπνο μου!!!!!!!ξεφτιλα η εκθεση.ντροπη για τα περιοδικα που την διαφημηζανε.ΑΙΣΧΟΣ!!!!!!!!

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lagel
    ευτυχως που δεν πληρωσα,αλλα εχασα τον ωραιο μου σαββατιατιο υπνο μου!!!!!!!ξεφτιλα η εκθεση.ντροπη για τα περιοδικα που την διαφημηζανε.ΑΙΣΧΟΣ!!!!!!!!
    Ευτυχώς και εγώ στο τζαμπέ την έκανα...
    Θα έκλαιγα τα λεφτουδάκια μου!

    Αλήθεια εσύ περίπτερο Suzuki, Kawasaki, Yamaha, KTM, Ducati και από άλλες είδες;
    Εγώ μόνο Honda και Triumph...


  8. #8
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    30/08/2002
    Μηνύματα
    23
    φυσικα και βρικα!!!!!!ενα μονο KTM και την καλυτερη εταιρεια του κοσμου την KYMCOOOOOOOOOOO!!!!!Aν ηθελα να μιλησω με την suzuki η την yamaha πηγαινα στις βαρκες και μιλουσα με τα παιδια εκει, αν παει καλα το νεο R1 η το VSTROM650.Ασε ρε φιλε,μη μου την θυμιζεις γιατι με πιανει αναγουλα.Καλα λεω να πανε ολες οι εκθεσεις στην Αθηνα.ΟΛΕΣ!!!!Ακομα και EXPO2007-2008.Αφου ολες τις ξεφτιλιζουν γιατι να μην τις παρουνε να ησυχασουμε.Εδω η Μοτοδυναμικη ειπε τον Ματτακο να στησει περιπτερο και ο Ματακος ειπε οχι,αφου θα πληρωνε αυτος τα εξοδα.Ξερεις ποσο κοστιζε να παρεις ενα μικρο χωρο για τις 3 μερες?σαν αυτα που ηταν στους μεσαιους διαδρομους.5000 με 10000 αναλογα με τα μετρα.Φυσικα υπαρχει και η επιδοτιση αλλα τωρα ποιος θα κατσει ν'ασχοληθει μ'αυτα.Αφου δεν ειχαν τ'αρχιδια οι ιδιες εταιρειες να πανε να στησουν περιπτερο γιατι να βγαλουν οι αλλοι τα μηχανακια απο τις βιτρινες και να τα πανε στην εκθεση.Εδω επρεπε να τα φερνανε απο την Αθηνα,αλλα σκεφτηκανε αφου εχουν τους μαλακες απο την σαλονικ(βουτσας)γιατι να κουραστουνε τα παιδακια απο την αθηνα???Αλλα θελω να δω τα μοτοπεριοδικα τι θα γραψουν γι'αυτην.Θα λενε πωπω τι φανταστικη που ητανε,λες και ΄γω θα παω να δωσω 10000ευρα για να κανω ντισκο το αμαξι μου,ή θα παω να παρω καμια βαρκα 15μετρη για τα 2-3 σαββατοκυριακα.Αν δεν γραψουν τιποτα ειναι για πολυ χεσιμο,ολα τα περιοδικα!!!!!!θα μας πουνε οτι αυτα τους ειπανε και οι υπευθυνοι τον εταιρειων.Να με θυμηθεις.Τοτε τι τους εχουνε αυτους που τρεχουν για τα νεα και τα ρεπορταζ?καλα τα περισσοτερα απο το internet τα διαβαζουν και τα μεταφερουν στο χαρτι.ΚΑΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝΕ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΓΙΑ TEST-DRIVE???????ΚΑΦΡΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Η Kymco τουλάχιστον έιχε τα αρχίδια που λες να στήσει χωρό που σε μέγεθος έφτανε αυτόν του Σαρακάκη.
    Και η Triumph!
    Οι άλλες;

    Α!
    Να μην ξεχάσω και τις επιδείξεις που μας ετοίμαζαν!
    Μόνο που δεν τις βρήκαμε πουθενα ρε γαμώτο...

    Εγώ είδα test drive...
    ...σε Ford Maverick!

    Άσε έχω βαρεθεί να γκρινιάζω για το ζήτημα...
    Και είχα μια χαρά ο μαλάκας πριν πάω...

Παρόμοια θέματα

  1. σχετικά με την δυνατότητα "εύρεση"
    από zzr2005 στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2006, 11:26
  2. Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2006, 19:46
  3. Απαντηση σχετικα με την εμπειρια 600cc
    από djchech στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2005, 19:57
  4. Σχετικα με την βολτα που "σκατωσα" ...
    από crs-k στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2005, 09:54
  5. Απαντήσεις: 105
    Τελευταίο μήνυμα: 30/09/2004, 16:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF