Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 24

Θέμα: Τηλεφωνα Και Επικοινωνια Μελων

  1. #1
    "Παππούς" -- (22-05-02) Το avatar του/της jimbar
    Εγγραφή
    30/09/2003
    Μηνύματα
    317

    Τηλεφωνα Και Επικοινωνια Μελων

    Παιδιά καλημέρα. Μήπως θα πρέπει να ξανασκεφτούν μερικοί [χωρίς παρεξήγηση … έτσι] το να βάλουν και κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας; λέω εγώ τώρα.

    Αλλά γιατί το λέω. Διότι, φίλος από το Forum, έψαχνε αν βρει το τηλέφωνο του «τάδε» με τον οποίον είχε συνεννοηθεί για κάποια εισιτήρια, και δεν μπορούσε να έρθει σε τηλεφωνική επαφή μαζί του διότι, δεν είχε το τηλέφωνο του παιδιού και δεν το είχαν και οι λοιποί της παρέας που πίναμε καφέ.

    Και ρωτώ λοιπόν. Όποιος, φυσικά ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ και θέλει, γιατί δεν βάζει το κινητό του; Είναι λογικό ότι τα άτομα που δεν θέλουν η δεν μπορούν για κάποιους λόγους θα σεβαστεί η άποψή τους αλλά οι άλλοι;

    Τόσο μυστικοπάθεια πια;

    Τέλος πάντων. Να κάτι που μου ήρθε τώρα. Δεν θα ήτανε και άσχημο κάποιος από τους Webκάτι τέλος πάντων, να δημιουργήσει ένα αρχείου για τα μέλη και μόνο, το οποίο να έχει μέσα τα ψευδωνύματα, τα ονόματα και τα κινητά των μελών. Και να μπορεί και να γίνετε [το αρχείο] και update για να καταχωρούνται και τα νέα μέλη. ΓΙΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΦΥΣΙΚΑ, ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙ…

    Ε; τι λέτε γι’αυτό; Μ@λ@κί@ είπα;

    Πείτε ρε παιδιά …
    - - - ΠANTA ΟΡΘΙΟΙ !!!! - - -

    ΘΕΕ μου μην φοβάσαι είμαι δίπλα σου!!

  2. #2
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    μαλακία δεν είπες - αλλά δεν το θεωρώ καλή ιδέα πάντως

    όποιος θέλει να δώσει το κινητό του σε κάποιον ας το δώσει, αλλά δεν θα έλεγα ότι είναι καλό το public (έστω και για μόνο registered users - γιατί δύσκολο είναι να γίνεις registered; )

  3. #3
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Nai kai ego to theoro ypervoliko, opoios thelei dinei to thlefono toy, opoios den theleis den to kanei kai teleiose.

    p.x..... ego den thelo na dimosiopoio to thlefono mou, opoios to thelei gia kapoio logo me pm to mathenei.
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  4. #4
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446

    θα συμφωνήσω με NLS

    δεν είναι δυσκολο ο καθένας να γίνει μέλος και να αρχίσουν οι πλάκες- φάρσες κλπ πρήξιμο δηλ!!

    Γι'αυτό το λόγο υπάρχουν τα πμ έτσι δεν είναι?

    βέβαια τώρα για όποιον δεν έχει πρόβλημα ναι να γίνει μια τέτοια λίστα και οποιος θέλει ας το βάλει το τηλ του... πάντως θα είναι λίγοι αυτόι τελικά πιστεύω

    και δεν είναι θέμα μυστικοπάθειας αλλα επειδή πολλά μαλακισμένα υπάρχουν καλύτερα φύλαγε τα ρούχα σου...

    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  5. #5
    Ωραία το έθεσες Τζίμη.
    Προσωπικά δεν έχω πρόβλημα να δημοσιοποιήσω το κινητό μου. Αν γίνει μια τέτοια ενέργεια από τα μέλη του site, ευχαρίστως να συμμετάσχω.
    Ολη η κουβέντα έγινε για μένα δηλαδή. Εψαχνα να βρω το Γιώργο τον XTMPAM μπας και έχει κανά εισιτήριο περίσσευμα για ένα φιλαράκι μου χθες στον αγώνα. Αλλά τζίφος. Κανείς δεν είχε το κινητό του Γιώργου. Καλά τσακωμένοι είστε με τον άνθρωπο και δε του μιλάτε, παρά μόνο στο forum?
    Σημασία δεν έχει ο προορισμός,
    αλλά το ταξίδι...

  6. #6
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: Τηλεφωνα Και Επικοινωνια Μελων

    Τόσο μυστικοπάθεια πια;

    Τέλος πάντων. Να κάτι που μου ήρθε τώρα. Δεν θα ήτανε και άσχημο κάποιος από τους Webκάτι τέλος πάντων, να δημιουργήσει ένα αρχείου για τα μέλη και μόνο, το οποίο να έχει μέσα τα ψευδωνύματα, τα ονόματα και τα κινητά των μελών. Και να μπορεί και να γίνετε [το αρχείο] και update για να καταχωρούνται και τα νέα μέλη. ΓΙΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΦΥΣΙΚΑ, ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙ…

    Ε; τι λέτε γι’αυτό; Μ@λ@κί@ είπα;

    Πείτε ρε παιδιά …[/B] [/B][/QUOTE]

    file jim
    nomizo pos ta pragmata exoun os eksis
    to tilefono ine prosopiko dedomeno ke ine 8ema apofasis tou ka8e ena na to dosi se opion krini aparetito na to dosi
    diladi ine prosopiki tou epilogi
    episis esi pou katexis mia antzenta me tilefona an8ropon den prepi na tin mirazis ston opiodipote sou to zitai
    diladi se pernis o tade ke zitai to tilefono tou dina
    xoris tin adia tou dina den dinis to tilefono tou tade se kamia periptosi ektos ke an ise kolitos me ton tade ke me ton dina ke i tris sas sta plesia empistosinis ke aliloektimisis anatalasete tilefona afm mikos peous ke ta lipa...
    ala metaksi gnoston i agnoston kalo ine na min ginonte teties antalages ka8 oti mpori na vre8is se poli diskoli 8esi an prokipsi kapio provlima giati edoses to tilefono tou tade ston dina
    pistevo na egina antiliptos ke gia tin ek8esei prosopikon dedomenon oute sizitisi ke den ine 8ema an ipes malakia
    osi imaste filoi 8a antalaksoume tilefona ke oxi mono
    ke min ksexasis tin zigosta8misi

    ke na tou pis na sou tsekari to azimou8io sto kentro tis epigonatias tsimouxas
    kseri aftos.....
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  7. #7
    "Παππούς" -- (22-05-02) Το avatar του/της jimbar
    Εγγραφή
    30/09/2003
    Μηνύματα
    317
    Οκ παιδιά … μ@λ@κί@ είπα.
    Κώστα [Parji] δεν ήθελα να αναφέρω όνομα αλλά ναι για σένα ήτανε. όσο για το PM, συμφωνώ αλλά άντε μα σου απαντήσει το Σάββατο βράδυ για παράδειγμα. Πάντως εγώ το έχω πάνω από την φωτό μου, έτσι ώστε αν κάποιος το χρειαστεί απλά να «μπει» στο forum, και κάνοντας ένα κλικ σε κάποια «κουβέντα» όπου συμμετείχα, να μπορέσει να το βρει. Ούτε PM, ούτε φόβος για … ΣΚ. Αυτά. Γράψτε λάθος.
    - - - ΠANTA ΟΡΘΙΟΙ !!!! - - -

    ΘΕΕ μου μην φοβάσαι είμαι δίπλα σου!!

  8. #8
    "Παππούς" -- (22-05-02) Το avatar του/της jimbar
    Εγγραφή
    30/09/2003
    Μηνύματα
    317

    Re: Re: Τηλεφωνα Και Επικοινωνια Μελων

    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    ...na tou pis na sou tsekari to azimou8io sto kentro tis epigonatias tsimouxas, kseri aftos.....
    ΟΚ Afro θα περάσω σήμερα ... και κατανοητό το άλλο θέμα
    - - - ΠANTA ΟΡΘΙΟΙ !!!! - - -

    ΘΕΕ μου μην φοβάσαι είμαι δίπλα σου!!

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
    Ωραία το έθεσες Τζίμη.
    Προσωπικά δεν έχω πρόβλημα να δημοσιοποιήσω το κινητό μου. Αν γίνει μια τέτοια ενέργεια από τα μέλη του site, ευχαρίστως να συμμετάσχω.
    Ολη η κουβέντα έγινε για μένα δηλαδή. Εψαχνα να βρω το Γιώργο τον XTMPAM μπας και έχει κανά εισιτήριο περίσσευμα για ένα φιλαράκι μου χθες στον αγώνα. Αλλά τζίφος. Κανείς δεν είχε το κινητό του Γιώργου. Καλά τσακωμένοι είστε με τον άνθρωπο και δε του μιλάτε, παρά μόνο στο forum?
    ΕΣΥ ΚΩΣΤΑ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΡΤΑ ...
    ΓΙΑ ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΜΕ..
    ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΑΓΩΘΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ,ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ..ΞΕΡΕΙΣ,ΔΕ ΚΡΑΤΑΩ ΣΤΥΛΟ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ, Κ.Λ.Π......
    ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ.............ΜΥΡΙΖΕΙ ΛΙΓΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....

    :rotflmao: :rotflmao:
    να κοιτας εκει που θες να
    πας,αλλοιως θα πας εκει που
    κοιτας....

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
    ΕΣΥ ΚΩΣΤΑ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΡΤΑ ...
    ΓΙΑ ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΜΕ..
    ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΑΓΩΘΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ,ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ..ΞΕΡΕΙΣ,ΔΕ ΚΡΑΤΑΩ ΣΤΥΛΟ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ, Κ.Λ.Π......
    ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ.............ΜΥΡΙΖΕΙ ΛΙΓΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....

    :rotflmao: :rotflmao:

    Δε ξέρω εσάς τι σας μυρίζει...
    ...πάντως μετά τον χθεσινό αγώνα και τα κατορθώματα που έκανε εκεί πρέπει να μυρίζει από δω και πέρα ΜΠΑΡΟΥΤΙ, μιας και ήταν πολύ μάχιμος...!!!
    Σημασία δεν έχει ο προορισμός,
    αλλά το ταξίδι...

  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
    Δε ξέρω εσάς τι σας μυρίζει...
    ...πάντως μετά τον χθεσινό αγώνα και τα κατορθώματα που έκανε εκεί πρέπει να μυρίζει από δω και πέρα ΜΠΑΡΟΥΤΙ, μιας και ήταν πολύ μάχιμος...!!!

    ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΜSN..!!!!
    ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ...
    ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΑΤΥΧΟΣ...
    ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ 2-2...

    να κοιτας εκει που θες να
    πας,αλλοιως θα πας εκει που
    κοιτας....

  12. #12
    "Παππούς" -- (22-05-02) Το avatar του/της jimbar
    Εγγραφή
    30/09/2003
    Μηνύματα
    317
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
    ΜΥΡΙΖΕΙ ΛΙΓΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....
    α έτσι ε; ... μάλιστα. τώρα καταλαβαίνω το γιατί όλοι κάθεστε πιο μακριά στην καφετέρια και με αφίνετε μόνο με τα κράνοι. μάλιστα. ε να ρε, και εγώ τώρα σιγά μην ξαναβγώ μαζί σας ... να για να μάθετε.
    - - - ΠANTA ΟΡΘΙΟΙ !!!! - - -

    ΘΕΕ μου μην φοβάσαι είμαι δίπλα σου!!

  13. #13
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: Re: Re: Τηλεφωνα Και Επικοινωνια Μελων

    Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
    ΟΚ Afro θα περάσω σήμερα ... και κατανοητό το άλλο θέμα
    lipon jimako kita ti enooume

    omorfi psili ksan8ia erxete ston xoro sas ke sas ikanopioi ka8e epi8imia sas dekta ola ta vitsia ke i simetoxi tis gineka sas i tou skilou sas
    jeni 6976411913


    alo

    par oli tin prospa8ia pou ekana na ma8o na odigao motosikleta apetixa patagodos ke apofasisa na tin xariso se opion pragmatika tin 8eli
    i moto ine ena transalp mod-- xromatos mavrou ke me liga xiliometra
    epikinoniste me jim
    sto 6976411913

    alo

    psili ksan8ia rosida apo to volo geni8is is vladikostok ima8ias
    paradidi ma8imata akornteon se paralitous ilikiomenous me skopo tin apokatastasi mou ke tin plousioparoxi apolavi mou klironomikon sas meta 8anato
    exo aristes sistasis
    giaourtlou tsisa
    til 6976411913

    alo
    χελου ι αμ φρομ ινγκλαντ νιου γιορκ kalamata εντ λουκιν χαρτ το φαιντ δε τρου λοβ ιφ γιου αρ 10-12 ολντ αλ μπι χαπι του μιτ γιου εντ μεριτ γιου φαιναλι ιφ γουι στακ τογκεδερ μαι νειμ ισ πουτσ γκατ εντ αιμ ονλι 80 γιαρς ολντ
    μαι φοντ ις 6976411913

    8es kialo oreksi na exis ti ti mpori na kani kapios me to tilefono sou an exi oreksi den fantazese gia afto kalitera na to vgalis
    file jim giati edo den ine o paradisos ke meriki exoun perierges dia8esis
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
    α έτσι ε; ... μάλιστα. τώρα καταλαβαίνω το γιατί όλοι κάθεστε πιο μακριά στην καφετέρια και με αφίνετε μόνο με τα κράνοι. μάλιστα. ε να ρε, και εγώ τώρα σιγά μην ξαναβγώ μαζί σας ... να για να μάθετε.


    :rotflmao: :rotflmao:
    να κοιτας εκει που θες να
    πας,αλλοιως θα πας εκει που
    κοιτας....

  15. #15
    "Παππούς" -- (22-05-02) Το avatar του/της jimbar
    Εγγραφή
    30/09/2003
    Μηνύματα
    317

    Re: Re: Re: Re: Τηλεφωνα Και Επικοινωνια Μελων

    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    lipon jimako kita ti enooume ... omorfi psili ksan8ia erxete ston xoro sas ke sas ikanopioi ka8e epi8imia sas dekta ola ta vitsia ke i simetoxi tis gineka sas i tou skilou sas
    jeni 6976411913 ...
    εάν του κάνουν τέτοια χρήση ... κακό του κεφαλιού τους.
    - - - ΠANTA ΟΡΘΙΟΙ !!!! - - -

    ΘΕΕ μου μην φοβάσαι είμαι δίπλα σου!!

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 30/12/2012, 15:24
  2. ΚΙΝΗΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΑΙ ΟΔΗΓΗΣΗ
    από tony otis στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 08/03/2008, 22:28
  3. Και κάτι ακόμα
    από bikersonly στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2003, 15:41
  4. Προς admins, moderatores και όποιος άλλος...
    από TManiac στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 08:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF