Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 25

Θέμα: Ατύχημα 12/04/06

  1. #1
    Να γράφει το κοντερ...... Το avatar του/της Maira
    Εγγραφή
    22/09/2005
    Μηνύματα
    1.451

    Ατύχημα 12/04/06

    Χτες το μεσημέρι, καθώς γυρνούσα από δουλειά και ανέβαινα τον Κηφισό, στο σημείο που είναι η έξοδος-γέφυρα για Κόρινθο.......

    Ατύχημα! Ένα αμάξι στην άκρη, κανα δυο περιπολικά και μια μηχανή ακουμπισμένη στην δεξιά μπαριέρα. Ο οδηγός πουθενά!!!!

    Το θέαμα ήταν το λιγότερο ανατριχιαστικό! Η μηχανή πρέπει να είχε σουρθεί για αρκετά μέτρα. Η χειρότερη εικόνα ήταν μια γυναίκα με χειρουργικά άσπρα γάντια. Έκλεγε και φώναζε!

    Δεν ξέρω λεπτομέρειες καθώς δεν μπορούσα να σταματήσω! Θα μας αποδεκατήσουν έναν έναν! Η κατάσταση στους δρόμους γίνεται όλο και χειρότερη!

    Ας ελπίσουμε και ας ευχηθούμε, ο οδηγός της μηχανής να είναι καλά και να μην έχει πάθει κάτι σοβαρό!!!!!
    ....Έχω επιλεκτική ακοή. Συγνώμη δεν επιλέχτηκες.......

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της madtank
    Εγγραφή
    16/11/2005
    Μηνύματα
    282
    AMHN
    Μηχανίστα μου - Riding is a way of thinking...
    Yamaha XT500 '80, Kawasaki Z1R 1000 '81
    BMW R100GS '87, BMW F650 Funduro '94
    BMW R1150GS '99, BMW R1150GS Adv '03
    BMW R1200GS '05, BMW K1200GT SE '08

  3. #3
    Η πραγματικότητα είναι πολύ τραγική τελικά...

    Εδώ στην Κρήτη που ζω 28 χρόνια, άντε να έχω ακούσει συνολικά για 10-15 ατυχήματα με μοτό σε όλη μου τη ζωή.

    Δεν έχω κλείσει ούτε χρόνο σαν μέλος του φόρουμ κι έχω διαβάσει δεκαπλάσια σε αριθμό θρεντς για τέτοια ατυχήματα...

    Δεν ξέρω τι να πω ρε γαμώτο...

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της madtank
    Εγγραφή
    16/11/2005
    Μηνύματα
    282
    ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ ΠΟΛΛΟΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ 4 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ, ΟΤΑΝ Η ΥΠΟΔΟΜΗ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΕΙΝΑΙ MAXIMUM 1,5 ΜΕ 2 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ.
    ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ, ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ.... .....ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ.

    ΔΥΣΤΥΧΩΣ...
    Μηχανίστα μου - Riding is a way of thinking...
    Yamaha XT500 '80, Kawasaki Z1R 1000 '81
    BMW R100GS '87, BMW F650 Funduro '94
    BMW R1150GS '99, BMW R1150GS Adv '03
    BMW R1200GS '05, BMW K1200GT SE '08

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από madtank
    ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ ΠΟΛΛΟΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ 4 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ, ΟΤΑΝ Η ΥΠΟΔΟΜΗ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΕΙΝΑΙ MAXIMUM 1,5 ΜΕ 2 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ.
    ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ, ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ.... .....ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ.

    ΔΥΣΤΥΧΩΣ...
    Πολλοι και οι λακαμαδες...καθε ειδους

  6. #6
    Και παρακαλω, μην ακουω αυτο για την υποδομη

    Δηλαδη η Ρωμη και η Βαρκελωνη εχει υποδομη?

    Ειμαστε απλα οδηγικα ΒΛΑΧΟΙ!

    Ειμαστε οδηγοι 2ης γενιας, οταν οι αλλοι Ευρωπαιοι ειναι 4ης και 5ης
    Ολοι οσοι βλεπετε να οδηγανε και να ειναι 60+ χρονων, οταν ηταν μικροι δεν ειχαν δει αμαξι, οχι να εχουν οδηγησει, και καβαλαγαν μονο γαιδουρια


    Τι περιμενεις....

    Σε καμια 20 χρονια υπολογιζω, θα φτιαξουν καπως τα πραγματα...

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της madtank
    Εγγραφή
    16/11/2005
    Μηνύματα
    282
    ΚΙ ΟΜΩΣ ΦΙΛΕ AFTER ΟΙ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ "ΠΑΙΖΟΥΝ " ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΡΟΛΟ ΣΤΗΝ ΟΔΗΓΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΣΑ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΠΟΥ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ.

    ΣΤΗ ΡΩΜΗ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΩΡΩ ΟΤΙ ΤΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ - ΜΙΚΡΑ Η ΜΕΓΑΛΑ - ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ, ΓΙΑ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ.

    ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΒΕΡΟΛΙΝΟ. ΕΚΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ. ΟΙ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ( ΔΡΟΜΟΙ, ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ ) - ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΤΟ ΒΕΡΟΛΙΝΟ ΤΟΝ Β' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΟΛΕΜΟ ΙΣΟΠΕΔΩΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ - ΠΑΡ' ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΙ 1,5 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΣΤΟ ΒΕΡΟΛΙΝΟ ΔΕΝ ΠΑΡΑΝΟΜΟΥΝ ΠΟΤΕ...ΝΑΙ ΠΟΤΕ.. ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΣΠΑΝΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΓΚΑΖΟΥΝ ΣΕ ΠΑΡΑΝΟΜΙΕΣ "ΚΟΥΤΕΣ" ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΤΙΣ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ. ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΕΜΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΩΣΤΟ. ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ ΟΔΗΓΩΝ ΑΡΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ, ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ;
    Μηχανίστα μου - Riding is a way of thinking...
    Yamaha XT500 '80, Kawasaki Z1R 1000 '81
    BMW R100GS '87, BMW F650 Funduro '94
    BMW R1150GS '99, BMW R1150GS Adv '03
    BMW R1200GS '05, BMW K1200GT SE '08

  8. #8

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από madtank
    ΚΙ ΟΜΩΣ ΦΙΛΕ AFTER ΟΙ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ "ΠΑΙΖΟΥΝ " ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΡΟΛΟ ΣΤΗΝ ΟΔΗΓΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΣΑ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΠΟΥ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ.

    ΣΤΗ ΡΩΜΗ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΩΡΩ ΟΤΙ ΤΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ - ΜΙΚΡΑ Η ΜΕΓΑΛΑ - ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ, ΓΙΑ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ.

    ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΒΕΡΟΛΙΝΟ. ΕΚΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ. ΟΙ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ( ΔΡΟΜΟΙ, ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ ) - ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΤΟ ΒΕΡΟΛΙΝΟ ΤΟΝ Β' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΟΛΕΜΟ ΙΣΟΠΕΔΩΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ - ΠΑΡ' ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΙ 1,5 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΣΤΟ ΒΕΡΟΛΙΝΟ ΔΕΝ ΠΑΡΑΝΟΜΟΥΝ ΠΟΤΕ...ΝΑΙ ΠΟΤΕ.. ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΣΠΑΝΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΓΚΑΖΟΥΝ ΣΕ ΠΑΡΑΝΟΜΙΕΣ "ΚΟΥΤΕΣ" ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΤΙΣ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ. ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΕΜΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΩΣΤΟ. ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ ΟΔΗΓΩΝ ΑΡΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ, ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ;
    Φυσικα και θα ηταν καλο να μπορουσαμε να κανουμε κατι, ομως αυτοι που θελουν να αλλαξουν τα πραγματα ειναι/ειμαστε πολυ λιγοι μπροστα στην πλειοψηφια.

    Δυστυχως τα πραγματα αλλαζουν μονο οταν γινεται ασυναισθητα, και οχι συνειδητα

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kxIII
    Εγγραφή
    27/11/2005
    Μηνύματα
    119
    Παιδιά, κακά τα ψέματα...

    Ο Έλληνας δεν καταλαβαίνει τίποτα.
    Κατά την γνώμη μου, για άμμεσα αποτελέσματα θα έπρεπε να αυξηθεί η αστυνόμευση 2 με 3 φορές και όλα τα χρηματικά πρόστιμα -ΟΛΑ- να είναι 1000 ευρώ.

    Να έβλεπες τότε πως αλλάζουν τα πράγματα.

    Δυστυχώς μόνο από τέτοια καταλαβαίνουμε
    Καλή η μηχανή, το κράνος καλύτερο...

  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kxIII
    Παιδιά, κακά τα ψέματα...

    Ο Έλληνας δεν καταλαβαίνει τίποτα.
    Κατά την γνώμη μου, για άμμεσα αποτελέσματα θα έπρεπε να αυξηθεί η αστυνόμευση 2 με 3 φορές και όλα τα χρηματικά πρόστιμα -ΟΛΑ- να είναι 1000 ευρώ.

    Να έβλεπες τότε πως αλλάζουν τα πράγματα.

    Δυστυχώς μόνο από τέτοια καταλαβαίνουμε
    Τι σχεση εχει η αστυνομευση?
    Εχεις καταπιει την καραμελα περι ατυχηματων λογω υπερβολικης ταχυτητας κτλ?

    Δηλαδη θα αλλαξει κατι με την αστυνομευση, με τον #@$@# που αλλαζει λωριδα χωρις να κοιταξει?Με το να πεταγονται απο τα στοπ?με το να κανουν 5 ωρες να ξεκινησουν οταν αναβει το φαναρι πρασσινο?με το ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟΙ???

  12. #12
    Να γράφει το κοντερ...... Το avatar του/της Maira
    Εγγραφή
    22/09/2005
    Μηνύματα
    1.451
    Πάνω απ' όλα θεωρούν ότι δεν κυκλοφορούν άλλοι. Οτι είναι μόνοι τους. Ότι οι δρόμοι τους ανήκουν και στην τελική, και τι μπορεί να συμβεί?

    Να τι μπορεί να συμβεί!!!!!

    Όταν θα συμβεί κάτι σε δικό τους άνθρωπο ίσως συνδιτοποιήσουν τι σημαίνει να είναι ασυνήδητοι!!!!!

    Δεν υπολογίζουν τίποτα πια και η κατάσταση γίνεται όλο και χειρότερη!
    ....Έχω επιλεκτική ακοή. Συγνώμη δεν επιλέχτηκες.......

  13. #13
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
    Και παρακαλω, μην ακουω αυτο για την υποδομη

    Δηλαδη η Ρωμη και η Βαρκελωνη εχει υποδομη?

    Ειμαστε απλα οδηγικα ΒΛΑΧΟΙ!

    Ειμαστε οδηγοι 2ης γενιας, οταν οι αλλοι Ευρωπαιοι ειναι 4ης και 5ης
    Ολοι οσοι βλεπετε να οδηγανε και να ειναι 60+ χρονων, οταν ηταν μικροι δεν ειχαν δει αμαξι, οχι να εχουν οδηγησει, και καβαλαγαν μονο γαιδουρια


    Τι περιμενεις....

    Σε καμια 20 χρονια υπολογιζω, θα φτιαξουν καπως τα πραγματα...


    Συμφωνω απολυτως.

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kxIII
    Εγγραφή
    27/11/2005
    Μηνύματα
    119
    Φίλε After

    Υποστηρίζω τον νόμο της στατιστικής. Προσωπικά μετακινούμαι 11 χρόνια με δίκυκλο και με έχουν γράψει 2 φορές για στάθμευση, 1 για κράνος και 1 για θόρυβο. Οι δύο τελευταίες όταν ήμουν πιο πιτσιρικάς .

    Σίγουρα όλα τα παραπάνω αδικήματα-σφάλματα (?) τα έχω διαπράξει πάνω από 10(?) φορές. Αν ξέρεις πως στις 1000 θα σε πιάσουν 1, μάλλον θα την κάνεις τη στραβή.

    Όταν οδηγάς -ο,τιδήποτε- και μιλάς στο κινητό και ξέρεις ότι κανείς δεν θα σε τιμωρήσει ή και να σε τιμωρήσει είναι 30 ευρώ, τί να λέμε...

    Για όνομα του Θεού, δεν είμαι από αυτούς που γουστάρουν ένα κράτος τίγκα στην αστυνομία και στον έλεγχο, αλλά όταν οι πολίτες θέτουν σε κίνδυνο την ζωή τους και την ζωή άλλων, τότε μέχρι να αποκτήσουν συνείδηση πιστεύω πως δικαιολογείται μία πιο σφιχτή πολιτική.

    Αυτά...
    Καλή η μηχανή, το κράνος καλύτερο...

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της madtank
    Εγγραφή
    16/11/2005
    Μηνύματα
    282
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
    Φυσικα και θα ηταν καλο να μπορουσαμε να κανουμε κατι, ομως αυτοι που θελουν να αλλαξουν τα πραγματα ειναι/ειμαστε πολυ λιγοι μπροστα στην πλειοψηφια.


    ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟΙ ΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ. ΤΑ ΚΑΚΩΣ ΚΕΙΜΕΝΑ, ΟΙ ΝΟΟΤΡΟΠΙΕΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ.

    ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ, ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΣ ΠΟΤΕ.

    ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΕΥΣΗ, ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ "ΠΑΙΖΕΙ" ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΤΗΣ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΑΡΑΝΟΜΗΣΗΣ ΣΤΟ ΒΕΡΟΛΙΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΣΕ "ΤΣΙΜΠΗΣΟΥΝΕ" ΑΝ ΟΧΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΙΓΟΥΡΑ.
    ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ.
    ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΟΔΗΓΟΥΝ ΕΚΕΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ " ΕΛΛΗΝΕΣ".
    ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΟΔΗΓΟΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΕ ΤΟ MERCEDES H ΤΟ AUDI ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ, ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΙ, ΠΙΟ ΖΑΜΑΜΦΟΥ. ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΚΑΙ Η ΑΣΤΥΝΟΜΕΥΣΗ.
    Μηχανίστα μου - Riding is a way of thinking...
    Yamaha XT500 '80, Kawasaki Z1R 1000 '81
    BMW R100GS '87, BMW F650 Funduro '94
    BMW R1150GS '99, BMW R1150GS Adv '03
    BMW R1200GS '05, BMW K1200GT SE '08

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Καλημέρες Παρασκευής 14/04/06
    από makis206 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 99
    Τελευταίο μήνυμα: 14/04/2006, 14:37
  2. Καλημέρες Κυριακής 09/04/06
    από makis206 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 09/04/2006, 14:43
  3. Βόλτα Κυριακή 12/02/06
    από alex-varadero στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 10/02/2006, 19:50
  4. ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 12-1-06
    από zoropatra στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 12/01/2006, 22:10
  5. Kαλημέρες Πέμπτης 12/01/06
    από makis206 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 12/01/2006, 08:11

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF