Σελίδα 5 από 15 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 215

Θέμα: ΠΟΛΥΕΣΤΕΡΙΚΑ Carbon ΦΕΡΙΝΚ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ

  1. #61
    peri orexeos.
    poly exoun dei to k6 kai poly tha to doun.
    einai kavla kai ta carbon kai to camel kai h timh tous.
    apla xanalew oti an tha ta vapseis monos sou tha fas poly megalo paketo mexri
    na stokareis ta plastika toy perfect.
    an ta pas gia vapsimo kalhtera o vafeas na einai fylos sou alloiws tha se stilei spiti.
    KAFROS
    www.myspace.com/maronsrad

  2. #62
    SUPERMARIONATIONjoe90
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    871
    Αρχικά δημιουργήθηκε από maron
    peri orexeos.
    poly exoun dei to k6 kai poly tha to doun.
    einai kavla kai ta carbon kai to camel kai h timh tous.
    apla xanalew oti an tha ta vapseis monos sou tha fas poly megalo paketo mexri
    na stokareis ta plastika toy perfect.
    an ta pas gia vapsimo kalhtera o vafeas na einai fylos sou alloiws tha se stilei spiti.

    δεν νομιζω... .do it your self ala Keleytis!!!!!


    AΠΟ ΠΑΛΙΑ ΠΟΣΤ

    ΒΑΦΗ ΠΛΑΣΤΙΚΟΥ


    Θελω να βάψω το πίσω φτερό μόνος μου.Εχω πιστόλι βαψίματος αλλά τι μπογια να χρησιμοποιήσω ετσι ωστε να μην ξεφλουδίσει με τον καιρό;Γενικότερα ποιά είναι η διαδικασία;

    Υλικα

    1 ντουκοχαρτο νουμερο 1000
    1 ντουκοχαρτο νουμερο 2000
    2 γυαλοχαρτα 240 η 320
    1 τεταρτακι Χρωμα ΔΙΠΛΗΣ της μηχανης σου (θα το βρεις σε χρωματοπωλειο αυτοκινητων και ΜΟΝΟ!)
    1 τεταρτακι Βερνικι διπλης (βλεπε απο πανω)
    1 τεταρτακι σουρφασερ για πλαστικα 2 συστατικων (αφου θα το κανεις με πιστολι)
    1 κιλο διαλυτικο πολυουρεθανης

    1)Παιρνεις το γυαλοχαρτο 320 και τριβεις το πλαστικο σου,το καθαριζεις να φυγουν οι σκονες με ενα πανακι που ΔΕΝ αφηνει χνουδια

    2)Βαζεις το σουρφασερ στο πιστολι (οδηγιες θα εχει το υλικο πανω στην συσκευασια η θα σου πει την αναλογια αραιωσης ο χρωματοπωλης,εγω δεν μπορω να στην πω γιατι δεν ξερω τι μαρκα θα παρεις..)

    3)Ριχνεις το σουρφασερ πανω στο πλαστικο απο αποσταση και σταυρωτα χερια .... ενα ψιλο χερακι θα φθασει μιας και το πλαστικο σου ειναι καινουριο....

    4)Τριβεις με το ντουκοχαρτο 1000 βουτωντας το πρωτα σε νερο...
    Τριβεις μεχρι να γινει ΑΠΟΛΥΤΑ λειο...
    Πλενεις το πλαστικο και ξανακανεις την ιδια διαδικασια με το ντουκοχαρτο 2000
    Πλενεις καλα με νερο και το αφηνεις να στεγνωσει ΚΑΛΑ ωστε να μην εχει υγρασια
    Και με πιστολακι αν το κανεις ακομα καλυτερα απλα προσοχη να μην λιωσεις το σουρφασερ

    Αν δεις καποια ατελεια που το τριψιμο δεν σβηνει ξαναριχνεις σουρφασερ....
    Αν εκανε τρεξιμο το σουρφασερ και δεν μπορεις να το σβησεις με το ντουκοχαρτο δοκιμασε με το γυαλοχαρτο 320

    5)Αφου η επιφανεια στεγνωσει καλα και ειναι καθαρη τοτε αφου βεβαια εχεις καθαρισει και το πιστολι απο το σουρφασερ τοτε βαζεις το χρωμα με οδηγιες αραιωσης απο το χρωματοπωλειο σου

    Ριχνεις ψηλα και απαλα χερακια μεχρι να καλυψει ΚΑΛΑ...Συνιστω καλο φωτισμο γιατι καμμια φορα αχνιζει το χρωμα απο κατω....

    6)Μολις το χρωμα εχει καλυψει θα το αφησεις να στεγνωσει απο 15 λεπτα μεχρι μια ωρα αναλογα υγρασιας και ποιοτητας χρωματος

    Καθαριζεις το πιστολι και βαζεις το βερνικι μεσα παλι με οδηγιες απο τον χρωματοπωλη σου

    7)Ριχνεις ενα ψηλο χερι βερνικι και μετα απο 10-15 λεπτα κανεις ενα ΚΑΛΟ και γεματο δευτερο χερι μην φοβασαι το τρεξιμο συνηθως το βερνικι επειδη αργει να στεγνωσει προλαβαινει και απλωνει....
    Για αυτο το δευτερο χερι να ειναι καλο για να μην κανει το φαινομενο του πορτοκαλιασματος (μπιμπικι) και να ειναι καθρεπτης οπως το υπολοιπο μηχανακι....

    Χμμμ αυτα

    Επισης επειδη δεν ξερω απο τι υλικο ειναι το πλαστικο σου καλο θα ειναι η να μαθεις η να το δειξεις στον χρωματοπωλη οποτε να σου δωσει το καταλληλο ασταρι και χρωμα

    Εσυ σε καθε περιπτωση θα παρεις ακρυλικο διπλης δηλαδη χρωμα και καταλυτη που μετα θα θελει βερνικι με καταλυτη για να κρατησει....

    Και μια άλλη ερώτηση....Το σουρφασερ τι ιδιότητα εχει;


    Να γεμιζει τις γρατζουνιες/ατελειες αλλα στην περιπτωση σου θα χρησιμοποιηθει σαν ασταρι για να κολλησει καλα το χρωμα πανω στο πλαστικο...

    Θα σου ελεγα να παρεις πλαστικοποιητη αλλα δεν αφηνει καλη επιφανεια και δεν μπορω να πω οτι ειναι η καλυτερη λυση ... ισως η πιο ευκολη ...


    pes tous ti 8es na vapsis an to plastiko sou ine efkampto i akampto ke 8a sou dosoun ena idiko astari gia prin to soufaser giati to soufaser ine psilos stokos ke me ton kero mpori na figi ke aftos apo to plastiko 8a desi kalitera ke min afisis atrifto to soufaser kapou 8a sou kano tripes i mpogia

    ke mpogia akriliki monis
    prosexe omos den exis oso xrono 8elis me aftin tin mpogia ke ektos fournou 8eli 4 ores na stegnosi ala oxi ke na ksera8i telios

    afti i mpogia exi ton kataliti ke to dialitiko tis ke exi sigkekrimeni posotita gia ta sistatika rotise ta ola leptomeros
    .Και ρωτω:

    1.Δεν εχω πιστολι.Θα ζητησω χρωμα διπλης σε σπρευ;
    2.Αν, πχ. το φτερο, γρατζουνιστει στην ακρη-γωνια θα αρχισει μετα να ξεφλουδιζει ή οχι;Απο μεσα δε θελουν βαψιμο ετσι;
    3.Επειδη ειναι ευκαμπτα δεν υπαρχει κινδυνος μη σκασει;
    4.Ποσο χρωμα θα χρειαστω στο περιπου;

    1)Ναι
    2)Αν εχει τριφτει σωστα και καλα και το χρωμα εχει ελαστικοτητες και ειναι αντοχης οχι ,απο μεσα εννοεις απο την πισω πλευρα του πλαστικου ε?
    Εγω (επειδη φαινεται ασχημο μερικες φορες) τα περναω με ενα σπρευ μαυρο μονης
    3)Ναι εκτος αν η ποιοτητα του βερνικιου ειναι μαπα και μολις το χτυπησει ο ηλιος γινει μπετον αρμε ...
    4)Για ενα ολοκληρο μηχανακι γυρω στα 3 μπουκαλια χρωμα 3 βερνικι και σουρφασερ αναλογα την κατασταση των πλαστικων σου ....
    Τα πλαστικά των enduro μηχανών (XR κτλ) περιέχουν σιλικόνη και δεν βάφονται, ή άμα βαφτούν τελοσπάνων μακροπρόθεσμα θα ξεφλουδίσουν
    Yπαρχει ασταρι για αυτη την δουλεια το οποιο βεβαια ΔΕΝ υπαρχει σε σπρευ αλλα μπορουν να στο φτιαξουν...

    Εχω βαψει αρκετα και δεν εχει παιξει προβλημα ....
    ζηταω ασταρι για πλαστικο με σιλικονη?
    πλαστικοποιητης χρειαζεται;;;;;;;;;

    ΒΑΨΙΜΟ ΚΑΠΑΚΙΑ ΚΙΝΗΤΗΡΑ
    Λοιπον

    Για να βαψεις τα καπακια του κινητηρα εννοειται οτι θα τα βγαλεις απο το μηχανακι ετσι?
    Οκ το καπακι του βολαν δεν ειναι τιποτα αλλα της καμπανας ?

    Η απλα θελεις να μονωσεις και να βαψεις ισα ισα για να φυγει η ασχημια απο τα καπακια?

    Στην πρωτη περιπτωση θα γινοταν η καλυτερη δουλεια
    Θα τα εκανες αμμοβολη και μετα βαψιμο με σπρευ θερμοκρασιας

    Στην δευτερη (που μαλλον αυτη θα ειναι) θα τα τριψεις με ενα ψιλο γυαλοχαρτακι (320-400) η αν εχουν κανα βαθυ σημαδι ξεκινα με λιγο πιο χοντρο (240) αλλα μην το παρακανεις...

    Καθαριζεις με ενα στεγνο πανι
    Μονωνεις με χαρτοταινια (Βαλε και λιγο εφημεριδα στο υπολοιπο μηχανακι μην παχνιασει)
    Και βαφεις 2-3 χερια με διαφορα μεταξυ τους 10 εως 20 λεπτα με χρωμα θερμοκρασιας...
    Οι χρωματισμοι σε αυτα συνηθως ειναι περιορισμενοι...

    ΠΡΟΣΕΧΕ το χρωμα που θα παρεις να ειναι οντως θερμοκρασιας γιατι και τα απλα αντεχουν μεχρι 180- 200 βαθμους αλλα μολις περασουν τους 100 γινονται μαλακα και κανουν σημαδια..

    Αυτα τα ολιγα...

    ΥΓ) Δεν πιστευω καποιο καπακι σου να ειναι αλουμινενιο,πλαστικο ?


    ΥΓ) Δεν πιστευω καποιο καπακι σου να ειναι αλουμινενιο,πλαστικο ?
    ________________________________________


    Μαγνησίου...???


    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
    Μαγνησίου...???
    ________________________________________


    Ξερεις γιατι ρωταω?

    Γιατι αυτα τα χρωματα δεν παιρνουν υποστρωμα ουσιαστικα ειναι 2 σε 1 ...
    Οποτε αν το υλικο ειναι περιεργο το καλυτερο θα ειναι απο εκει που θα παρει το χρωμα να ρωτησει πρωτα αν κανει για το υλικο που ειναι φτιαγμενα τα καπακια...

    Μην την πατησει οπως οταν εβαψα ενα μικρο ηλεκτρικο σομπακι και δεν κολλαγε στο νικελ πισω απο τις αντιστασεις το χρωμα...
    Ετσι εριξα σουρφασερ και μετα βαψιμο...

    Αποτελεσμα?

    Το σουρφασερ πηρε φωτια και εμενα τα νευρα μου τσαταλια

  3. #63
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της grat
    Εγγραφή
    07/10/2006
    Μηνύματα
    144
    Πάντως μπορούμε να συγκρίνουμε την ποιότητα κατασκευής με αυτές που υπάρχουν στο εξωτερικό άνετα π.χ. σε ένα διπλανό forum που πούλησα ένα φτερό Carbon για ΧΤΧ μπροστινό με 130?
    http://motocikleta.gr/forum/viewtopic.php?p=10078#10078

    ιδού λοιπόν πως βγήκε:

    http://img.photobucket.com/albums/v6...SC02243web.gif

    http://img.photobucket.com/albums/v6...SC02246web.gif

    http://img.photobucket.com/albums/v6...SC02247web.gif

    Υπ' όψιν ότι το φτερό δεν θέλει καμία απολύτως επεξεργασία π.χ. χρώμα, βερνίκι κ.τ.λ. είναι ήδη έτοιμο.
    Ξεκίνα ότι έχεις ξεκινήσει και θα το πετύχεις...
    Ο Thomas Edison προσπάθησε 24.999 φορές για να κάνει την πρώτη εν λειτουργία μπαταρία, τι θα έλεγες λοιπόν εάν είχες για κάθε μπαταρία που υπάρχει από 0.1 Ευρώ?


    George the Carbon Maniac.

    ---- www.carbon-aramid.com / carbonar@carbon-aramid.com ----
    Carbon & Aramid (Kevlar) Construction.

    Member of "ΚΑΓΚΟΥΡΟΓΑΜΟΣΑΥΡΟΣ" official club

  4. #64
    FZS600 Fazer Το avatar του/της schumacher_
    Εγγραφή
    13/05/2006
    Μηνύματα
    220
    Ρε παιδιά, κάποια μέρα είχα πάει από τη διεύθυνση που έχει αναφερθεί για τον Perfect, αλλά δε βρήκα κάτι εκεί πέρα... βέβαια δε ρώτησα και κανέναν, γιατί περαστικός ήμουν... απλά αυτό τον καιρό ψάχνομαι να αλλάξω το πίσω φερινγκ του fazer με κάτι άλλο και θέλω προτάσεις για κάτι που δεν έχω σκεφτεί και τιμή για κάτι που έχω ήδη σκεφτεί...

  5. #65
    Καλησπερα,ειναι στον 1ο οροφο αρα ειναι καπως δυσκολο να το δεις απο την μηχανη,παντως και το Σαββατο ειμαστε μεχρι τις 12 ανοιχτει.Εαν εχεις την ωρα να περασεις να δουμε απο κοντα κατι που μπορει να του ταιριαζει.Οσο για την τιμη,εαν ειναι οπως καταλαβα για μονοσελο,ειναι 100 ευρω!

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

  6. #66
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της grat
    Εγγραφή
    07/10/2006
    Μηνύματα
    144
    Επίσης και τα πλαϊνά:

    http://img.photobucket.com/albums/v6...SC02094web.gif
    Ξεκίνα ότι έχεις ξεκινήσει και θα το πετύχεις...
    Ο Thomas Edison προσπάθησε 24.999 φορές για να κάνει την πρώτη εν λειτουργία μπαταρία, τι θα έλεγες λοιπόν εάν είχες για κάθε μπαταρία που υπάρχει από 0.1 Ευρώ?


    George the Carbon Maniac.

    ---- www.carbon-aramid.com / carbonar@carbon-aramid.com ----
    Carbon & Aramid (Kevlar) Construction.

    Member of "ΚΑΓΚΟΥΡΟΓΑΜΟΣΑΥΡΟΣ" official club

  7. #67
    FZS600 Fazer Το avatar του/της schumacher_
    Εγγραφή
    13/05/2006
    Μηνύματα
    220
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PERFECT
    Καλησπερα,ειναι στον 1ο οροφο αρα ειναι καπως δυσκολο να το δεις απο την μηχανη,παντως και το Σαββατο ειμαστε μεχρι τις 12 ανοιχτει.Εαν εχεις την ωρα να περασεις να δουμε απο κοντα κατι που μπορει να του ταιριαζει.Οσο για την τιμη,εαν ειναι οπως καταλαβα για μονοσελο,ειναι 100 ευρω!

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    Θα περάσω σίγουρα μία από τις επόμενες ημέρες... δε μιλάω για μονόσελο, αλλά να δούμε αν μπορούμε να αλλάξουμε όλο το πίσω σετ πλαστικών με τα πλαστικά από κάποιο άλλο μοντέλο... πριν καιρό είχα πετύχει μία φωτο (ή φωτοσοπιά) από μία παρόμοια δουλειά και θέλω να δω πώς και αν γίνεται...

    Να και η εν λόγω εικόνα, με φερινγκ από R6 αν δεν κάνω λάθος...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	custom_fazer.jpg 
Προβολές:	2395 
Μέγεθος:	51,5 KB 
ID:	66670

  8. #68
    Οποιος ενδειαφερεται για πολυεστερικα η και καρμπον ας στειλει πμ να ρωτησει οτιδηποτε..

    ευχαριστω

  9. #69
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    08/06/2006
    Μηνύματα
    118
    πήγα και go στον perfect. κάποιος εκεί πέρα έχει αφήσει πλαστικά άσπρα μπλε από Κ6 600 ώστε να μπορέσει ο k. φίλιππας να φτιάξει καλούπια. μπορώ να μάθω ποιος είναι? ας μου στήλη ένα pm. έχω και go Κ6 για αυτό ενδιαφέρομαι
    GSXR 600 K6

  10. #70
    SUPERMARIONATIONjoe90
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    871
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PERFECT
    Οποιος ενδειαφερεται για πολυεστερικα η και καρμπον ας στειλει πμ να ρωτησει οτιδηποτε..

    ευχαριστω

    KAI EΡΩΤΩ ΛΟΙΠΟΝ ΚΥΡΙΕ ΑΡΙΣΤΕ

    acerbis plastic tanks - ΣΗΚΩΝΟΥΝ ΕΠΙΣΚΕΥΗ?

    ΑΝ ΤΡΥΠΗΣΕΙ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΤΕΠΟΖΙΤΟ ....επισκευαζεται?????

    η μικρη εμπειρια μου λεει οτι αν το πολυαιστερεωσεις η βενζινη θα το φαει αργα η γρηγορα και θα διαλυσει την καθε συνθεση μπαλωμα

    η acerbis εχει απο οτι ξερω δυο ποιοτητες πλαστικών...

    1 ΠΛΑΣΤΙΚΟ
    αυτο που εχουν οι χουφτες μαλακο και ευκαμτο και υπαρχουν τετοια TANK ΕΦΕΔΡΙΚΑ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΕΛΑ Η ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ

    2 ΠΟΛΥΕΣΤΕΡΙΚΑ
    ΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ lc4 lc8 POY EINAI ΣΚΗΛΡΟΤΑΤΟ ΜΕΝ αλλα σπαέι τρυπαει δε

    ???????????????????????????????????????

    ΤΙ?????

  11. #71

    Καλησπερα,,

    Ελπιζω να μην ειναι ειρωνικα οπως αντιλαμβανομαι ολα αυτα...Εγω ειμαι στον χωρο απο το '84 σαν κατασκευαστεις και απο το '95 σαν καταστημα,ντεποζιτα δεν κατασκευαζω και δεν κατασκευαζα ποτε ..Ο πολυεστερας επισκευαζεται πληρως ενω το πλαστικο οχι καλα για πολλους λογους τους οποιους δεν θα κατσω να αναλυσω..Εαν θες να μαθεις για την δουλεια μας μπορεις να ρωτησεις εναν εκ των κ.Μπουστα τους κ.κ Συνιωρης που ειναι χρονια πελατες μας και σχεδον ολοι οι αγωνιζομενοι.

    Ευχαριστω

  12. #72
    A.I.R.P. Το avatar του/της pissaman
    Affiliate
    Εγγραφή
    26/05/2005
    Μηνύματα
    641
    Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
    Πάντως έχει τύχει σε συνάδελφο να του καταστραφούν τα πλαστικά μετά από τέτοια διαδικασία...........

    ΟΧΙ από τον Perfect όμως.
    από ποιον? για να ξέρουμε να μην τον προτιμήσουμε!
    αλήθεια, μετά του πήρε καινούρια?
    Do You Ride? Ανταλλακτικά Μοτο
    Τα πάντα είναι εφικτά! Είναι απλά θέμα χρόνου και χρήματος!
    Videos

  13. #73
    mporeis na mou peis ti apo ayta mporeis na kataskevaseis.
    kai se ti timh?
    px gsxr 1000 k6
    fairing
    oura + undertail
    ftero emprws kai pisw
    kalima skeletou
    psalidiou
    vasi organwn
    vasi eksatmiseis
    ennoeitai se tetoia poiotita pou na mhn xreiazetai vapsimo.
    palaiotera se eixa rwtisi kai eixame valei ta gelia eno mou eipes
    asto kalitera.(para polla leyta)
    exei allaksei kati.
    an mporeis dose mou mia timh esto endiktika.
    KAFROS
    www.myspace.com/maronsrad

  14. #74
    SUPERMARIONATIONjoe90
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    871

    Re: Καλησπερα,,

    Αρχικά δημιουργήθηκε από PERFECT
    Ελπιζω να μην ειναι ειρωνικα οπως αντιλαμβανομαι ολα αυτα...Εγω ειμαι στον χωρο απο το '84 σαν κατασκευαστεις και απο το '95 σαν καταστημα,ντεποζιτα δεν κατασκευαζω και δεν κατασκευαζα ποτε ..Ο πολυεστερας επισκευαζεται πληρως ενω το πλαστικο οχι καλα για πολλους λογους τους οποιους δεν θα κατσω να αναλυσω..Εαν θες να μαθεις για την δουλεια μας μπορεις να ρωτησεις εναν εκ των κ.Μπουστα τους κ.κ Συνιωρης που ειναι χρονια πελατες μας και σχεδον ολοι οι αγωνιζομενοι.

    Ευχαριστω
    τουλαχιστον απο μενα καμια δοση ειρωνιας ...σεβομαι την δουλεια σου αν και δεν σε ξερω καν

    η ερωτηση μου ηταν καθαρα τεχνικη και μακαρι να περασω μια μερα να γνωριστουμε να δω την δουλεια σουτ απο κοντά


    αλλα μιας και αναφερεις οτι απο το 1984 εισαι στην πιατσα τοτε θα συμφωνησεις μαζι μου οτι οι ΤΣΕΧΟΙ (χωρις βρακι στο κολο τους) που προαναφερω πιο πανω σε (ΜΑΣ) φαγαν λαχανο!!!!!!!!!


    σωστος???

  15. #75
    HUSKY TE450 Το avatar του/της SeNNinhA
    Εγγραφή
    29/10/2002
    Μηνύματα
    2.019

    Re: Καλησπερα,,

    Αρχικά δημιουργήθηκε από PERFECT
    Ελπιζω να μην ειναι ειρωνικα οπως αντιλαμβανομαι ολα αυτα...Εγω ειμαι στον χωρο απο το '84 σαν κατασκευαστεις και απο το '95 σαν καταστημα,ντεποζιτα δεν κατασκευαζω και δεν κατασκευαζα ποτε ..Ο πολυεστερας επισκευαζεται πληρως ενω το πλαστικο οχι καλα για πολλους λογους τους οποιους δεν θα κατσω να αναλυσω..Εαν θες να μαθεις για την δουλεια μας μπορεις να ρωτησεις εναν εκ των κ.Μπουστα τους κ.κ Συνιωρης που ειναι χρονια πελατες μας και σχεδον ολοι οι αγωνιζομενοι.

    Ευχαριστω
    Έχω δεί την δουλειά του PERFECT και βγάζω το καπέλο, ειδικά στα carbon που έχει πολύ δουλειά και χρειάζεται μεγάλη προσοχή ώστε να μην ζαρώνει το ύφασμα και να δείχνει σωστό.

Σελίδα 5 από 15 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 14/04/2006, 13:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF