Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 54

Θέμα: ΠΕΡΙ ΑΝΑΚΛΗΣΗΣ ΛΟΓΟΣ.... (r1200gs) - Ενωμένες συζητήσεις

  1. #31
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Mariner Προβολή μηνύματος
    Και για το μουαγιέ έχει βγεί επίσης

    Αντικατάσταση μουαγιέ πίσω τροχού με άλλο με καινούριο κράμα. Από το 06 νομίζω. Κάποιοι στις αρχές που είχαν εμφανιστεί τα πρώτα κρούσματα την είχαν πληρώσει την αλλαγή από τσέπη τους
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  2. #32
    Έχει λίστα στο παρακάτω site: R1200 GS & R1200 GS Adventure

    (μπορείς να διαλέξεις χρονιά)
    Why do you go away? So that you can come back. So that you can see the place you came from with new eyes and extra colors. And the people there see you differently, too. Coming back to where you started is not the same as never leaving. T. Pratchett

  3. #33
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.631
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dukeandthecity Προβολή μηνύματος
    Συγνώμη δηλαδή αλλα τα ευμεγέθη τριμπουρδελα δεν εχουν βγάλει αλλη ανακληση απο το 2009??? Ή οι αλητες οι mod εχουν διώξει όλες τις τρυφερες ψυχές που καναμε καποτε το λάθος και επενδύσαμε γερμανικά???

    Υπαρχει ανάκληση για την τρόμπα της βενζίνης (εδω και 2,5 χρονια βεβαια αλλα εγω τωρα το έμαθα) σε μοντέλα απο 2007 και πισω στα 1200gs. Απο 3 Αυγούστου τα νεώτερα.
    Για τις ανακλήσεις που δεν έχεις λάβει ενημέρωση (στην περίπτωση που είναι πρώτο χέρι η μηχανή) θα πρέπει να κάνεις τα παράπονά σου στον εισαγωγέα ή/και το εξουσιοδοτημένο που συνεργάζεσαι.
    Αν η μηχανή είναι δεύτερο χέρι θα μπορούσε να σε είχε ειδοποιήσει ο προηγούμενος ιδιοκτήτης.

  4. #34
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dukeandthecity Προβολή μηνύματος
    με το τσιγκελι θα σας τα βγάζω δηλαδη???? Αντε ρε αγορι, να παρει μπρος το μαγαζι να ακουστει λιγο γλυκιά boxerιλα
    Ρε...ακόμα μηχανάκι με βυζιά καβαλάς, και αυτό που σε απασχολεί είναι αν γίνεται update στις ανακλήσεις?
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  5. #35
    Κληρονομικό χάρισμα Το avatar του/της dukeandthecity
    Εγγραφή
    27/09/2004
    Μηνύματα
    1.085
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Ρε...ακόμα μηχανάκι με βυζιά καβαλάς, και αυτό που σε απασχολεί είναι αν γίνεται update στις ανακλήσεις?
    για να φανταστείς την κατάντια μου, λεω οτι μακάρι να καβαλούσα μηχανάκι με βυζιά Αυτα τα τουονο τί λενε ρε? είναι καλα? γιατι δεν βλεπω πολλα στο δρόμο
    Απ΄τους δυο μας ποταμούς
    θα γευτεί μια νύχτα η έρημος καρπούς.

  6. #36
    Κληρονομικό χάρισμα Το avatar του/της dukeandthecity
    Εγγραφή
    27/09/2004
    Μηνύματα
    1.085
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Mariner Προβολή μηνύματος
    Έχει λίστα στο παρακάτω site: R1200 GS & R1200 GS Adventure

    (μπορείς να διαλέξεις χρονιά)
    αν δεν κανω λάθος αυτά τα λινκς είναι κυριώς BMW North America. Η ανακληση με την τρομπα της βενζίνης έπαιξε στο Αμέρικα το 2010 και στο εουρόπα το 2013. Καλό, ε?
    Απ΄τους δυο μας ποταμούς
    θα γευτεί μια νύχτα η έρημος καρπούς.

  7. #37
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dukeandthecity Προβολή μηνύματος
    αν δεν κανω λάθος αυτά τα λινκς είναι κυριώς BMW North America. Η ανακληση με την τρομπα της βενζίνης έπαιξε στο Αμέρικα το 2010 και στο εουρόπα το 2013. Καλό, ε?
    Τρού, αλλά δεν έχω βρεί κάτι μαζικό για ευρώπη. Σε κάθε περίπτωση όμως είναι τουλάχιστον κάτι ενδεικτικό

    Ο μηχανικός σου δεν σου είχε πει τίποτα τόσο καιρό ρε?
    Why do you go away? So that you can come back. So that you can see the place you came from with new eyes and extra colors. And the people there see you differently, too. Coming back to where you started is not the same as never leaving. T. Pratchett

  8. #38
    Μέλος
    Εγγραφή
    26/12/2012
    Μηνύματα
    102
    όλα τα 1200 έχουν ανάκληση για αντλία βενζίνης και για μουαγιε νομίζω τα μοντέλα μέχρι του 11 .αν κάποιος τα έχει αλλάξει παίρνει λεφτά πίσω .

  9. #39
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dukeandthecity Προβολή μηνύματος
    για να φανταστείς την κατάντια μου, λεω οτι μακάρι να καβαλούσα μηχανάκι με βυζιά Αυτα τα τουονο τί λενε ρε? είναι καλα? γιατι δεν βλεπω πολλα στο δρόμο
    Τα έκανε buy back η aprilia εδώ και 2 χρόνια. Που να δεις;
    Όλοι σε τρου αντβεντιουρ μαστάρια θα καταλήξουμε.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  10. #40
    Κληρονομικό χάρισμα Το avatar του/της dukeandthecity
    Εγγραφή
    27/09/2004
    Μηνύματα
    1.085
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Mariner Προβολή μηνύματος
    Τρού, αλλά δεν έχω βρεί κάτι μαζικό για ευρώπη. Σε κάθε περίπτωση όμως είναι τουλάχιστον κάτι ενδεικτικό

    Ο μηχανικός σου δεν σου είχε πει τίποτα τόσο καιρό ρε?
    Ο μηχανικός μου κουραρει μονο το sh 300 καθώς είδα το πραγματικό γιαπονεζικο φως. Κανονική ευρωπαικη μοτοσικλέτα έχω να καβαλησω απο το 1ό μνημονιο

  11. #41
    Κληρονομικό χάρισμα Το avatar του/της dukeandthecity
    Εγγραφή
    27/09/2004
    Μηνύματα
    1.085
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από oti nanai Προβολή μηνύματος
    αν κάποιος τα έχει αλλάξει παίρνει λεφτά πίσω .
    Βύρωνα ακουςςςςς;;;; buy back κομματι κομματι, θα σουρθει και πιο φθηνά

  12. #42
    Κληρονομικό χάρισμα Το avatar του/της dukeandthecity
    Εγγραφή
    27/09/2004
    Μηνύματα
    1.085
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Αν οι κάτοχοι ευμεγέθους διμπούρδελου (τριμπούρδελα παραδοσιακά λόγω κυλίνδρων είναι άλλα) δεν επιθυμούν να συμμετέχουν σε συζητήσεις για τα πεπραγμένα στον οίκο ανοχής που διατηρούν και συντηρούν από το υστέρημά τους, δεν είναι θέμα μοντς. Ως γνωστόν το φόρουμ είναι for the people και σε κανέναν δεν απαγορεύτηκε "δια να ομιλεί" ότι μηχανάκι και να είχε. Αν το έχει επιλέξει ο ίδιος ή έχει φύγει για τόπον χλοερόν, τόπον συμμάζωξης διμπουρδελοκατόχων αποκλειστικά, δικό του ζήτημα και απόφαση. Λέμε τώρα...

    Με το καλό να πάει η εργασία στο δικό σου και αν θέλεις μας ενημερώνεις για το τι και πως.
    να σας ενημερώσω λοιπόν για το τι και το πώς...

    Οντως δύο ανακλήσεις: α) για την τρομπα της βενζίνης που αν έχει θέμα στην αντικαθιστούν και αν δεν έχει σου προσθέτουν ένα μεταλλικό δαχτυλίδι στο σημείο που "πονά" και β) στο μουαγιέ.

    Φυσικά και προσπαθει το συνεργείο να σου βγάλει και άλλα μου σου και να μην φυγεις απο εκει με λογαριασμό μικρότερο των δοσεων του ΕΝΦΙΑ αλλα τεσπα. Όλα καλά
    Απ΄τους δυο μας ποταμούς
    θα γευτεί μια νύχτα η έρημος καρπούς.

  13. #43
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dukeandthecity Προβολή μηνύματος
    Φυσικά και προσπαθει το συνεργείο να σου βγάλει και άλλα μου σου και να μην φυγεις απο εκει με λογαριασμό μικρότερο των δοσεων του ΕΝΦΙΑ αλλα τεσπα. Όλα καλά
    Yπερβολές. Εμένα απλά με ρώτησε αν θέλω να αλλάξω τους ταχυσυνδέσμους (κανα 30αρι) με την ευκαιρία της όλης ιστορίας μιας και θα γλύτωνα τα εργατικά.
    Why do you go away? So that you can come back. So that you can see the place you came from with new eyes and extra colors. And the people there see you differently, too. Coming back to where you started is not the same as never leaving. T. Pratchett

  14. #44
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nik69
    Εγγραφή
    26/12/2014
    Μηνύματα
    589
    Κατά BMW τεχνική ενέργεια (γκουχ-γκουχ) και όχι ανάκληση. (Ποιό είναι το νόημα να παίζεις με τις λέξεις για ένα τόσο σοβαρό θέμα?)
    Αφορά κάποιον σύνδεσμο της μπροστινής ανάρτησης των R1200GS 2013-2017.
    Λεπτομέρειες εδώ http://www.motomag.gr/news/epikairot...mw-r1200gs-adv

  15. #45
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.631
    Απλά για την ιστορία θα πω πως άλλο ανάκληση και άλλο τεχνική ενέργεια.

    Δεν είναι παιχνίδι λέξεων.

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. mugello 2006 (ενωμενες συζητησεις)
    από sotosfz6 στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 16/06/2006, 10:45
  2. Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 12/05/2006, 13:01
  3. Απαντήσεις: 309
    Τελευταίο μήνυμα: 28/03/2006, 20:43
  4. ΕΠΩΝΥΜΟ Ή ...- ΠΕΡΙ ΚΡΑΝΟΥΣ Ο ΛΟΓΟΣ
    από DT_Bear στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 11/02/2006, 07:15
  5. ΠΕΡΙ ΦΟΒΟΥ Ο ΛΟΓΟΣ..................
    από kawasaki ZX-12 στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 09/10/2005, 16:25

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF