Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 7 από 7

Θέμα: Service 12000 km

  1. #1

    Service 12000 km

    Leo th deytera na pao gia service, ton 12000. Skeftomai na to pao sto exousiodothmeno mias kai eggyhsh telos kai den exo kanena allo ypopsin mou. Exete kati na proteinete? Meno Rafhna kai o Xolargos me voleuei alla mexri kentro mporo na to pao, an einai gia to kalo ths. A! kamia idea poso tha paei to malli? na xero an tha kano diakopes to Pasxa....

  2. #2
    Προχθές έκανα το service σε εξουσιοδοτημένο στον Κορυδαλλό. Με λάδια - φίλτρα και λοιπά παρελκόμενα (όχι μπουζί) μου βγήκε 140€
    Γιώργος

  3. #3
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GN_AZ
    Προχθές έκανα το service σε εξουσιοδοτημένο στον Κορυδαλλό. Με λάδια - φίλτρα και λοιπά παρελκόμενα (όχι μπουζί) μου βγήκε 140€
    Οταν λες και λοιπα παρελκομενα τι εννοεις??
    140€ μηπως σου ποιασανε το κολαρακι και δεν το καταλαβες??
    Μια αλλαγη λαδιων το πολυ 50€ και τους ελεγχους που θα κανει συσφιξεις κτλπ, ε οχι και 140€ τουλαχιστον ρωτατε τιμες πριν πατε δεν ειναι κακο !!
    Μην υπογραφετε εκει μπορει να χαθει....εδω υπογραψτε στο μπλουζακι μου...θα κανετε φρρρρρρρ να σας ακουσω..φανταστικε τροχονομε.....

  4. #4
    Milame panta gia to service ton 12000 etsi? den exei tipota allo ektos apo ladia kai sysfixeis? ayta ta ekana kai sta 6000. Ase pou mou ton epiasan kai meta dyo xeria!!! 80 e mou phre. Gi ayto skeftomai na pao allou an xerete kanena empisto kai fthno...

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Zbandit750
    Εγγραφή
    23/01/2006
    Μηνύματα
    213
    και εγω θελω να παω να κανω των 6.000.
    Για πειτε τιμες και γνωμες για τα εξουσιοδοτημενα, εχουν προβλημα αν τους παω το λαδι μου εγω?

    Σκεφτομαι να παω στον ΝΙΝΟ στην Αργυρουπολη που ειναι και κοντα μου, απο την λιστα τον βρηκα.
    Στον Λαδοπουλο που ειχα παει για τα 1.000 δεν ξαναπαω γιατι 11ευρο το λιτρο για το Fuchs comp-4 ημισυνθετικο μου φαινονται πολλα,αν και ακομα δεν εχω βρει ποσο κανει εξω.

  6. #6
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Zbandit750
    ... 11ευρο το λιτρο για το Fuchs comp-4 ημισυνθετικο μου φαινονται πολλα,αν και ακομα δεν εχω βρει ποσο κανει εξω.
    δεν ειναι υπερβολικη η τιμη...

  7. #7
    Ego telika ekleisa na to pao ayrio. Moy eipe 100 xoris mpouzi kai 140 an telika allaxei kai mpoyzi. de mou fainontai paaara polla. ti lete?

Παρόμοια θέματα

  1. Service 12000 Versys
    από 700_Thespieis στο forum Kawasaki
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2010, 22:41
  2. service 12000 km hornet 2008
    από maikon στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 18/09/2009, 00:54
  3. SERVICE Κάθε 15.000 Km
    από manamanam στο forum Honda Africa
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 28/03/2007, 11:37
  4. 20000 km service
    από MikeG στο forum BMW
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 01/08/2005, 17:21

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF