Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 20 από 20

Θέμα: Οι μηχανές μας..

  1. #16
    :rotflmao: :rotflmao: Για αυτο η κοπελα μου με κοπαναει στο κρανος καποιες φορες στα φαναρια!!Με 2 ατομο πανω στην μηχανη δεν παιζουμε.Διοτι τι φταει αυτος αν μας τρωει η δεξια παλαμη και ανοιξει το γκαζι παραπανω???Οπως λες και συ tati στην υπογραφη σου,"ενα κλασμα του δευτερολεπτου πριν η μετα ολα θα ταν διαφορετικα"..
    Μπαινω στο merge...
    "Γιαννη αφησε τον δικο μου"
    εχει λιακαδα μα εδω θυμιζει μπορα,
    μου αρκει που 3 λεπτα οι ουρανοι ειναι δικοι μου
    κ εσυ εχθρε εισαι KILL ΑΠΟ ΩΡΑ

    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ
    ---------------------------------------------
    Professor Einstein, does New York stop by this train?

  2. #17
    φρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ Το avatar του/της tati
    Εγγραφή
    11/04/2006
    Μηνύματα
    725
    Οπως λες και συ tati στην υπογραφη σου,"ενα κλασμα του δευτερολεπτου πριν η μετα ολα θα ταν διαφορετικα".. [/B][/QUOTE

    την οποία σθμπτωματικά μόλις άλλαξα γιατί όταν το σκέφτομαι αυτό το τιμημένο κλάσμα τρελένομαι.....πως αλλάζουν τα πάντα τόσο γρήγορα..

  3. #18
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zireous
    σφαλιάρα στο κράνος = μη κοιτάς τη ξανθιά κλπ.

    Χα χα.Καλο ρε zireous

    Δε μου λες?Στη στροφή, το σωμα του συνεπιβατη ακολουθει αυτο του οδηγου?Δηλ. αν ο οδηγος τυχει και βγαλει λιγο το σωμα του στο πλαϊ πρεπει να ακολουθησει και ο πισω ή μενει σταθερος?
    In Thrust We Trust

    Turn To Burn

  4. #19
    Νομιζω οτι πρεπει να μεινει σταθερος.Δεν ειμαι σιγουρος.Αυτο που εχω παρατηρησει εγω ειναι οτι ο/η συνεπιβατης,πρεπει να ακολουθει "αρμονικα" τις κινησεις του οδηγου.Ουτε να τον εμποδιζει να πλαγιασει ριχνοντας το βαρος του/της στο εξωτερικο της στροφης,αλλα ουτε και να "χυμαει" πιο πολυ απο τον οδηγο.Τωρα αν κανω λαθος,ειμαι ολος αυτια!Διαφωτιστεμαι!

    Edit:Για να μην παρεξηγηθω,με το σταθερος εννοω να μην βγαλει το σωμα του απο την μηχανη.Απλα να προσπαθησει να ακολουθησει μεχρι ενα σημειο.Εξαλλου ποσο μαλιοκουβαρα θα πηγαινει καποιος με δευτερο ατομο?
    Μπαινω στο merge...
    "Γιαννη αφησε τον δικο μου"
    εχει λιακαδα μα εδω θυμιζει μπορα,
    μου αρκει που 3 λεπτα οι ουρανοι ειναι δικοι μου
    κ εσυ εχθρε εισαι KILL ΑΠΟ ΩΡΑ

    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ
    ---------------------------------------------
    Professor Einstein, does New York stop by this train?

  5. #20
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
    Νομιζω οτι πρεπει να μεινει σταθερος.Δεν ειμαι σιγουρος.Αυτο που εχω παρατηρησει εγω ειναι οτι ο/η συνεπιβατης,πρεπει να ακολουθει "αρμονικα" τις κινησεις του οδηγου.Ουτε να τον εμποδιζει να πλαγιασει ριχνοντας το βαρος του/της στο εξωτερικο της στροφης,αλλα ουτε και να "χυμαει" πιο πολυ απο τον οδηγο.Τωρα αν κανω λαθος,ειμαι ολος αυτια!Διαφωτιστεμαι!

    Edit:Για να μην παρεξηγηθω,με το σταθερος εννοω να μην βγαλει το σωμα του απο την μηχανη.Απλα να προσπαθησει να ακολουθησει μεχρι ενα σημειο.Εξαλλου ποσο μαλιοκουβαρα θα πηγαινει καποιος με δευτερο ατομο?
    Για αυτό καλό είναι ο συνεπιβάτης να πιάνεται από τον οδηγό ώστε να διαβάζει τις κινήσεις του νωρίτερα και να ακολουθεί ομαλά και ο ίδιος. Δυστυχώς λίγοι είναι αυτοί που το καταλαβαίνουν για αυτό πρέπει να το εξηγούμε αναλυτικά σε όποιον πρόκειται να πάρουμε βόλτα.
    Εννοείται βέβαια ότι και εμείς οι ίδιοι οδηγούμε πιο ομαλά και γιατί η μηχανή δεν έχει την ίδια συμπεριφορά αλλά και για να μην τρομάξουμε το συνεπιβάτη και αντιδράσει απότομα.

    Αντίστοιχο topic έχω ανοίξει μιας και αντιμετωπίζω κάποια προβλήματα με τους περισσότερους συνεπιβάτες μου.
    the lights came on fast
    lost in motorcrash
    gone in a flash unreal...

    PcBox.GR

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Πόση κλίση μπορούν να πάρουν οι μηχανές μας;
    από Toumpas στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 193
    Τελευταίο μήνυμα: 23/07/2014, 15:51
  2. Τροπος για να γινουν οι μηχανες μας πιο οικονομικες.
    από GiannisBlessed στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 54
    Τελευταίο μήνυμα: 05/06/2012, 23:12
  3. Οι αγώνες μας κάνουν γρηγορότερους;
    από Stergios69 στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 09/10/2005, 18:34
  4. Οι προταιρεοτητες μας...
    από ireneepi στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 09/11/2004, 09:05
  5. Είναι οι μηχανές σαν τις γυναίκες???
    από Wizard13 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 24/04/2004, 10:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF