Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: ΝΕΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Ducati???

  1. #1

    Question ΝΕΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Ducati???

    ΕΧΕΙ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕΙ ΤΙΠΟΤΑ? ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ? ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ???

  2. #2
    Kανοοοονι!!! Το avatar του/της nickmonstro
    Εγγραφή
    01/04/2006
    Μηνύματα
    645
    βασικα φιλε εχω την εντυπωση οτι σε αυτο το site ειμαστε μονο οι δυο μας!!!!

  3. #3
    και ενας εγω =3

  4. #4
    Kανοοοονι!!! Το avatar του/της nickmonstro
    Εγγραφή
    01/04/2006
    Μηνύματα
    645
    αντε για να δουμε ποσοι θα μαζευτουμε μπας και κανονισουμε καμια συναντηση με monsterakia!!!!λεω τωρα εγω ετσι???!!!!

  5. #5
    ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΚΑΛΟΙ ΗΜΑΣΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ. ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ, ΚΑΙ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ. ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΚΑΦΕ? ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ, ΒΥΡΩΝΑ? ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ!!!

  6. #6
    Αν πάτε στο πρόγραμμα της πίστα των Σερρών θα δείτε πως οι Ducatisti έχουν κανονίσει Ducati Weekend. Το κάνουν κάθε χρόνο, μπορεί και να το ξέρετε, αλλά τουλάχιστον δεν θα είστε μόνοι σας.
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  7. #7
    Kανοοοονι!!! Το avatar του/της nickmonstro
    Εγγραφή
    01/04/2006
    Μηνύματα
    645
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tfd1978
    ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΚΑΛΟΙ ΗΜΑΣΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ. ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ, ΚΑΙ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ. ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΚΑΦΕ? ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ, ΒΥΡΩΝΑ? ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ!!!
    Εγω ειμαι απο πειραια αλλα αμα γουσταρετε να κανονισουμε για καφεδακι ειμαι μεσα με τα μπουνια!!!!!!

  8. #8
    ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΣΕΡΡΩΝ, ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ. ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΑΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ. ΒΛΕΠΕΙΣ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΤΗΣ. ΑΠΟ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΣΤΙΓΜΗ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΚΟΡΗ! ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΤΑΝΤΑΡ ΦΙΛΕ NICKMONSTRO. ΠΕΡΙΜΕΝΩ E-MAIL ΣΟΥ ΣΤΟ fdokos@hotmail.com ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΡΟΣ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ. ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

Παρόμοια θέματα

  1. Σας καλοσορίζουμε σε μία νέα κατηγορία
    από Webmaster στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 10/12/2003, 23:11
  2. Θα κανονίσουμε για καμιά συνάντηση???
    από DIT στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο μήνυμα: 10/12/2003, 13:50
  3. Τυχαία συνάντηση
    από flavor στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2003, 15:50
  4. Πόσο έχει το Ducati
    από Godfather στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2003, 11:38

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF