Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 7 από 7

Θέμα: allagh profile

  1. #1

    allagh profile

    eimai sigouros oti exei ksana-eroththei alla ... giati den mporo na prostheso/allakso kapoies plhrofories sto profile mou?

    Pio sugekrimena, eno eixa valei marka mhxanhs kai modelo otan prota-eftiaksa to profile mou, anakalupsa prosfata oti den eixan perastei kai ... oses fores ki an prospathisa na to ksanaperaso , apetuxa

    Kamia idea?

  2. #2
    Και εγώ που νόμιζα οτι εφτεγε ο safari του mac μου...
    Artificial intelligence is no match for natural stupidity...

  3. #3
    to xo dokimasei se Mozilla (Linux/Windows) kai IE, ta idia ...

  4. #4
    Checkarete tis epiloges tvn cookies. Mporei na paizei apo ekei tipota.
    Go ahead.....make my day

  5. #5
    τα χω δοκιμασει ολα ρε γμτ
    Τελικα, τα μονα που δε μπορω να εισαγω, ειναι:
    μηχανη και τυπος (μηχανης)

  6. #6
    Admin, the ugly monster Το avatar του/της Alkis
    Εγγραφή
    16/05/2002
    Μηνύματα
    196

    Σχετικά με το πρόβλημα...

    1) Σαν σίγουρο, είναι το γεγονός, ότι επειδή τα κουτάκια επιλογής μηχανής είναι σε flash, ο browser κρατάει cache τα δεδομένα που παίζουν εκεί, οπότε μερικές φορές, όταν αλλάζουμε την μηχανή που έχουμε δηλώσει, η αλλαγή καταχωρείται, αλλά στην ένδειξη μετά φαίνεται η προηγούμενη καταχώρηση. Δοκιμάστε να καθαρίσετε την cache του εκάστοτε browser που χρησιμοποιείτε, μετά από αλλαγή που κάνετα στα μοντέλα. Είναι κάτι που είχα παρατηρήσει κατά την δημιουγία του forum.

    2) Εάν πάλι το ουσιαστικό πρόβλημα παίζει αλλού, εντός των ημερών θα κοιτάξω ποιο αναλυτικά το συγκεκριμένο κομμάτι, έτσι ώστε να λυθεί το πρόβλημα. Ίσως είναι κάποιος συνδυασμός καταστάσεων στις αλλαγές στο προφίλ, που να μου έχει διαφύγει του ελέγχου.

    Όπως είπα, θα το κοιτάξω μέσα στο επόμενο 10ήμερο, και θα σας ενημερώσω σχετικώς.
    Copyright Infinity - All Nights Reserved. The Bastard Administrator from Hell

  7. #7
    >> 1) Σαν σίγουρο, είναι το γεγονός, ότι επειδή τα κουτάκια επιλογής μηχανής είναι σε flash, ο browser κρατάει cache τα δεδομένα που παίζουν εκεί, οπότε μερικές φορές, όταν αλλάζουμε την μηχανή που έχουμε δηλώσει, η αλλαγή καταχωρείται, αλλά στην ένδειξη μετά φαίνεται η προηγούμενη καταχώρηση. Δοκιμάστε να καθαρίσετε την cache του εκάστοτε browser που χρησιμοποιείτε, μετά από αλλαγή που κάνετα στα μοντέλα. Είναι κάτι που είχα παρατηρήσει κατά την δημιουγία του forum.

    Εχω προσπαθησει να δω το profile μου απο 3 διαφορετικα PCs.... Κατι αλλο φταιει.

Παρόμοια θέματα

  1. Gnwmes gia Nikasil kai allagh ellathriwn
    από Avapxia στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 23/12/2004, 11:19
  2. allagh filtru aeros
    από stukas στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 07/12/2004, 09:34
  3. foto sto profil
    από tamis στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 29/08/2004, 19:01
  4. Allagh Nickname
    από SpyrosTDM στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2004, 14:59
  5. allagh ftrompas frenou gia doste ta fota sas!!!
    από wolfman13 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 23:06

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF