Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: Ζελατινα Kappa η Givi , ψηλη

  1. #1

    Ζελατινα Kappa η Givi , ψηλη

    Ξερει κανεις που θα βρω την ψηλη ζελατινα της Kappa η Givi (πιο ορθια) γιατι εχω πολλους στροβιλισμους μετα τα 120 ??? Οπου και να πηγα να ρωτησω ΟΛΟΙ μου εδειχναν αυτη που ηδη ειχα βαλει, την φυμε με την μετρια κλιση δηλαδη ... Δε λεω πολλη καλη αλλα ενας φιλος πηρε μεταχειρα Transalp και την ειχε πανω(την ψηλη) , την οδηγησα και επαθα πλακα ΚΑΘΟΛΟΥ αερας ακομα και με τερμα γκαζι ... Για πειτε, για πειτε
    Oropos @ Dj Science
    Varadero 1000

  2. #2
    ΠΡΟ'Ι'ΟΝΤΑ ΚΑPPA KAI GIVI ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΟΤΟΜΑΡΚΕΤ,Λ.ΣΥΓΓΡΟΥ 226.
    ΤΟ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΜΙΑ ΚΑPPA ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ,ΟΠΟΤΕ,ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ.
    ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛ:2109565525:a34:
    www.caferacers.gr

  3. #3

    Re: Ζελατινα Kappa η Givi , ψηλη

    Αρχικά δημιουργήθηκε από sunnymtx
    Ξερει κανεις που θα βρω την ψηλη ζελατινα της Kappa η Givi (πιο ορθια) γιατι εχω πολλους στροβιλισμους μετα τα 120 ??? Οπου και να πηγα να ρωτησω ΟΛΟΙ μου εδειχναν αυτη που ηδη ειχα βαλει, την φυμε με την μετρια κλιση δηλαδη ... Δε λεω πολλη καλη αλλα ενας φιλος πηρε μεταχειρα Transalp και την ειχε πανω(την ψηλη) , την οδηγησα και επαθα πλακα ΚΑΘΟΛΟΥ αερας ακομα και με τερμα γκαζι ... Για πειτε, για πειτε
    Γιάννη την δική μου ζελατίνα την είδες στις φωτό που δείχνω την εξάτμιση.

    Αυτήν θέλεις ή υπάρχει κι ακόμα ψηλότερη της Κappa ;

    Καλή εύρεση σου εύχομαι κι απο'δώ και χάρηκα πολύ που τελικά το κρατάς το Transalp !


  4. #4

    Re: Re: Ζελατινα Kappa η Givi , ψηλη

    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    Γιάννη την δική μου ζελατίνα την είδες στις φωτό που δείχνω την εξάτμιση.

    Αυτήν θέλεις ή υπάρχει κι ακόμα ψηλότερη της Κappa ;

    Καλή εύρεση σου εύχομαι κι απο'δώ και χάρηκα πολύ που τελικά το κρατάς το Transalp !

    Φιλε Μανωλη ειδα τις φωτο σου και εχουμε την ιδια ζελατινα.Αυτη που λεω φαντασου οτι ειναι ακριβως το ιδιο μηκος και χρωμα (φυμε) απλα ειναι καμια 30αρια μοιρες πιο "σουζα" ... Οσο για την Transalp φιλε ΠΟΤΕ δε θα μπορουσα να αποχωριστω τετοιο μηχανακι Εχω παει σε τοσα μερη με τη μηχανη αυτη που πραγματικα ΔΕΝ το ρισκαρω για αλλα.Απλα μου αρεσει παρα πολυ το CBF αλλα σκεφτηκα να κανω κανα χρονο υπομονη και να το παρω καινουργιο (κρατωντας εννοειται και την Transalp) Οπως βλεπεις την HONDA δεν την αλλαζω ποτε φιλε μου και με τιποτα ! Πολλα φιλια και ευχες για ενα ησυχο και ειρηνικο Πασχα συντεκνε !
    Oropos @ Dj Science
    Varadero 1000

  5. #5

    Re: Re: Re: Ζελατινα Kappa η Givi , ψηλη

    Αρχικά δημιουργήθηκε από sunnymtx
    Φιλε Μανωλη ειδα τις φωτο σου και εχουμε την ιδια ζελατινα.Αυτη που λεω φαντασου οτι ειναι ακριβως το ιδιο μηκος και χρωμα (φυμε) απλα ειναι καμια 30αρια μοιρες πιο "σουζα" ... Οσο για την Transalp φιλε ΠΟΤΕ δε θα μπορουσα να αποχωριστω τετοιο μηχανακι Εχω παει σε τοσα μερη με τη μηχανη αυτη που πραγματικα ΔΕΝ το ρισκαρω για αλλα.Απλα μου αρεσει παρα πολυ το CBF αλλα σκεφτηκα να κανω κανα χρονο υπομονη και να το παρω καινουργιο (κρατωντας εννοειται και την Transalp) Οπως βλεπεις την HONDA δεν την αλλαζω ποτε φιλε μου και με τιποτα ! Πολλα φιλια και ευχες για ενα ησυχο και ειρηνικο Πασχα συντεκνε !
    Κι άμα σου πω οτι 2 μέρες πριν ποστάρεις για πρώτη φορά για το ενδιαφέρον σου για το CBF, εγώ ήμουν στην Honda και καθόμουν πάνω του έτοιμος για αντικατάσταση, θα με πεις ψεύτη ;

    Όμως εκεί κατέληξα κι εγώ. Άψογο το CBF αλλά και το Transalp...

    Αυτά ρε Γιαννιό, μη σπαμμάρουμε στο ποστ σου , καλό Πάσχα και καλή Ανάσταση σε σένα και τους δικούς σου ανθρώπους !


Παρόμοια θέματα

  1. Ερωτηση για ζελατινα Kappa - Transalp
    από sunnymtx στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 09/04/2006, 23:06

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF