Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 34

Θέμα: Ενα Μεγαλο ΕυΧαριστω...... Για Το Γκαζιαρικο Αντιο......

  1. #1
    Τελικά όλα είναι ένα κλικ Το avatar του/της LINA
    Εγγραφή
    05/02/2004
    Μηνύματα
    1.898

    Ενα Μεγαλο ΕυΧαριστω...... Για Το Γκαζιαρικο Αντιο......

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ....

    ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΑΓΙΚΗ ΜΟΙΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΒΡΗΚΕ, ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΑΛΙ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΗΝ ΒΑΘΙΑ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΑΤΕ ΕΙΤΕ ΓΡΑΠΤΩΣ ΕΙΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΚΗΔΕΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΜΟΥ. ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ - ΒΑΒΟΥΡΑ - ΠΟΥ ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΤΑΦΟ ΤΟΥ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΕΝΙΩΣΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ, ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΕ. ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΕ , ΕΚΛΑΨΕ , ΕΝΙΩΣΕ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΡΕΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΤΟΥ , ΕΨΑΧΝΕ ΝΑ ΒΡΕΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΗΧΟΣ, ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΗΡΕΜΟΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΚΛΑΙΝΕ......!

    ΓΙΑ ΠΑΡΤΙ ΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΕΕΕΕ
    ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΟ ΜΟΥ
    ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ

  2. #2
    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΧΙΛΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ,ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ...

    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ,ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΓΕΡΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΘΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΝΟΙΩΘΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ..

    ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΩ...

    ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ..
    να κοιτας εκει που θες να
    πας,αλλοιως θα πας εκει που
    κοιτας....

  3. #3
    "Παππούς" -- (22-05-02) Το avatar του/της jimbar
    Εγγραφή
    30/09/2003
    Μηνύματα
    317
    Καλώς μας ήρθες μικρή. Η μοίρα θέλησε να σε γνωρίσουμε κάτω από αυτές τις συνθήκες αλλά, για εμάς τουλάχιστον [Τζίμης-Νικόλ], δεν ξέρω το γιατί αλλά έχω την εντύπωση ότι σας γνωρίζαμε χρόνια. Δάκρυσα, ένας κόμπος στο λαιμό κάποια στιγμή δεν με άφησε να βγάλω ήχο αλλά ένιωσα ανακούφιση για τον Άλεξ όταν το TransAlpάκι μου «έδωσε το παρόν». Να είσαι καλά και θα είμαστε δίπλα σου σε ότι μπορέσουμε να προσφέρουμε. Φιλιά στην μικρή.
    - - - ΠANTA ΟΡΘΙΟΙ !!!! - - -

    ΘΕΕ μου μην φοβάσαι είμαι δίπλα σου!!

  4. #4
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    199
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΧΙΛΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ,ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ...

    Μια απο τα ίδια και εδω..

    Τα θερμα μου συλλυπητήρια.

    Να ειστε καλα εσεις και να προχωρειτε μπρος!

    Δυνατά!
    www.copacampagnia.gr

  5. #5

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΛΙΝΑ.

    Χαίρομαι πάρα πολύ που μας γράφεις και πάλι!!!
    ΕΙΣΑΙ ΑΜΑΡΤΩΛΗ

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΧΙΛΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ,ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ...

    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ,ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΓΕΡΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΘΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΝΟΙΩΘΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ..

    ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΩ...

    ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ..
    ...



    (ελπίζω να κάνατε πολύ φασαρία ρε παιδιά!)

  7. #7
    Τελικά όλα είναι ένα κλικ Το avatar του/της LINA
    Εγγραφή
    05/02/2004
    Μηνύματα
    1.898

    ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ....

    ΚΑΝΑΝΕ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΦΑΣΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ... ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ....

  8. #8
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446

    Λυπάμαι πολύ...

    Δύναμη απο δω και πέρα Λίνα, κουράγιο, να τον θυμάσαι παλικάρι όπως ήταν και όπως για πάντα θα είναι και θα σας προσέχει απο κει πάνω!!!!

    Και οτιδήποτε χρειαστείς, μα οτιδήποτε και μπορούμε να βοηθήσουμε, εδώ είμαστε όλοι
    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  9. #9
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/07/2002
    Μηνύματα
    163

    eisai poli dinati...

    kai to epedikses.
    Nomizo pos "kapoios pou den einai mazi mas" kapos etsi tha ithele na eisai kai na ferese.

    Sinexise etsi dinata kai sou efxome olopsixa na erthoun ta pragmata apo edo kai pera opos akrivos ta theleis

  10. #10
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.403
    Καλημέρα Λίνα!

    Πρέπει να σου πω πως όταν μας ζήτησες να έρθουμε στην κηδεία αισθάνθηκα λίγο παράξενα γιατί δεν σε ήξερα από κοντά ούτε βέβαια και τον Άλεξ.

    Όταν όμως ήρθες έξω και μας ευχαρίστησες που ήρθαμε ένιωσα μέσα στη λύπη μου χαρά και ανακούφιση μόνο και μόνο γιατί κατάλαβα ότι πραγματικά αυτό ήθελες εκείνη τη στιγμή.

    Να είσαι καλά εσύ και το παιδί σου και να τον θυμάσαι όπως λες πως ήταν: χαμογελαστός!!!
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  11. #11
    Madness? THIS IS SPARTA!! Το avatar του/της Wizard13
    Εγγραφή
    23/11/2003
    Μηνύματα
    374
    Λίνα να είσαι καλά. Και μην ξεχνάς ότι υπάρχει μια κορούλα που θα της λείψει ο πατέρας της. Έχεις δύσκολο έργο μπροστά σου...

    Αν μας χριεαστείς, εδώ είμαστε, αν και πιστεύω ότι είσαι πολύ δυνατή και θα τα καταφέρεις
    Wizard! "Έν οίδα, ότι ουδέν οίδα" - Σωκράτης (469πΧ - 399πΧ)
    [font=Geneva]Το να είσαι το παράδειγμα δεν είναι ο κατάλληλος τρόπος να φτάσεις ψηλά, είναι ο μόνος τρόπος - Albert Einstein (1879-1955)[/font]

  12. #12
    Makari na mporousa na pw kai egw me th seira mou....alla ti?

    me agaph eimaste edw..
    Anytime, Anyplace.....

  13. #13
    Admin, the ugly monster Το avatar του/της Alkis
    Εγγραφή
    16/05/2002
    Μηνύματα
    196

    Μια ομορφιά

    Ότι καλύτερο για ένα αγαπημένο πρόσωπο που έχουμε χάσει... να κάνουμε πράγματα, και να ενεργούμε, ξέροντας ότι τα θέλει τα ζητάει και λαχταρά να τα δει, από εκεί ψηλά που κοιτάζει...

    Κάτι πολύ όμορφο, κάτι που σου δίνει πνοή και δύναμη να συνεχίσεις, γιατί, αυτή η χαρά και το κουράγιο που παίρνεις από κάτι στιγμές, το μισό έρχεται από κει πάνω...

    Μεγάλη η τιμή και η στιγμή για τα παιδιά που πήγαν εκεί, μεγάλη η τιμή για σένα Λίνα, για τον Αλέξανδρο, για την αγάπη και τον τρόπο ζωής που λέγεται δίκυκλο....
    Copyright Infinity - All Nights Reserved. The Bastard Administrator from Hell

  14. #14
    .................................................................................................... .................................................................................................... .................................................................................................... ..................................τα λογια ειναι λιγα για να περιγραψω αυτο που εσθανωμε.................................................................................... .................................................................................................... ........... να εισαι καλα και να κυτας το μελων με ελπιδα..... αλωστε εχεις την κορη σας που ειναι ενα κοματι του αλεξανδρου και ειμαι σηγουρος οτι ειναι το πιο ομορφο λουλουδι που μπορουσε να σου προσφερη μαζι με την αγαπη του. γιωργος

  15. #15
    Ο Πεφωτισμένος Το avatar του/της illuminatios
    Εγγραφή
    05/06/2003
    Μηνύματα
    247
    ........Γεια σου LINA.
    Δύναμη απο δω και πέρα...
    Σέυχαριστώ που ξαναγράφεις.....
    ...........
    Always made to mean nothing

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. (Ένα ακόμα post για το) 10ο 36ωρο 2007
    από zanny στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 14/06/2007, 12:58
  2. Ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !! Στον Julius, και στον dirtbird !!!
    από STOYBI στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 82
    Τελευταίο μήνυμα: 19/04/2007, 16:06
  3. Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 22/08/2006, 15:29
  4. Ενα μεγαλο ευχαριστω :
    από hornet στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 13/05/2005, 07:45
  5. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2004, 16:21

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF