Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 18 από 18

Θέμα: Που μπορώ να βρω....

  1. #16
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    μια χαρα ειναι τα bering για τα λεφτα τους !

    για τα dainese που βλεπεις στο δρομο και εγω αναρωτιεμαι.... τι διαλο μονο εγω ειμαι φτωχοπουστας? η μιση Ελλαδα εχει 700-800 ευρω για ΕΝΑ ΓΑΜΩ-jacket ....εγω γιατι οχι...

    ακομα και σκουτερακιδες!!!

    trend...
    Δέν είναι αυτό , όλοι αυτοί που βλέπεις στο δρόμο έχουν μηχανάκια, εσύ με το γαιδαρο πόσα να πιάσεις και με πόσα να πέσεις(μακρια απο όλους μας) :rotflmao:

  2. #17
    Και εγω της ιδιας φιλοσοφιας ημουνα στην αγορα εξοπλισμου.. Ο,τι πληρωνεις παιρνεις και ειδικα για εξοπλισμο...ΟΥΤΕ συζητηση.Μετα λοιπον απο πολυ ψαξιμο και αναζητηση κατεληξα να παρω το Dainese Gator Gore-Tex. 500 euros μεν αλλα κατενθουσιασμενος και καταευχαριστημενος....Πολυ καλη ποιοτητα, ολα φυσικα τα προστατευτικα, 3/4 μηκος....Παντως το καλυτερο ειναι να δεις πως σου καθεται πανω σου, ποιοτητα. Απο κει και περα ειναι ποσα δινεις...Καλη αγορα

  3. #18
    Παντα ορθιος Το avatar του/της mhtsorodas
    Εγγραφή
    09/03/2006
    Μηνύματα
    89
    Εγω ρε λεβεντες και λεβεντισες εχω και BERING και DAINESE.Το μεν BERING ειναι κορντουρα το δε DAINESE δερματινο.Και τα δυο ειναι ακριβα(480 και340 ευρα αντιστοιχα).Καλο το δερματινο, αλλα ολη την δουλεια την κανει η κορντουρα.Τι κρυο τι βροχη δεν μασαει πουθενα, η επενδυση δε του BERING ειναι απο μονη της αλλο ενα μπουφαν.Αποτελειται απο fleece,neopren και αδιαβροχο υφασμα.Αν φορας και το μπουφαν και την επενδυση μαζι,πας για Σιβηρια.Το μοντελο λεγεται EXTREAM το`χω 2 χρονακια και μ`εχει βγαλει παλικαρι με πολλες βροχες και ασωτα κρυα(Γιαννιωτικος καιρος)Το δερματινο απο μουρη πρωτο αλλα απο βροχοκρυα που το θελω δεν αντεχει πολλα-πολλα.Παντως το χρησιμοποιω και αυτο τωρα που καλοκαιριαζει.Η γνωμη μου ειναι οτι και οι δυο μαρκες ειναι εφαμιλες σε ποιοτητα.Καλες αγορες!!!
    Only A Biker Knows Why A Dog Sticks Its Head Out Of A Car Window

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Που μπορω να βρω.....
    από LINA στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 59
    Τελευταίο μήνυμα: 16/11/2006, 21:13
  2. Που μπορω να βρω εκεινο το προστατευτικο? δεν ξερω πως λεγετε! Δειτε μεσα.
    από vaspiou στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 02/06/2006, 19:23
  3. ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΓΙΑ Cbr600f
    από ΣΤΑΥΡΟΣ στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 16/03/2006, 12:34
  4. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 28/09/2005, 12:04
  5. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 11/04/2005, 13:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF