Σελίδα 15 από 19 ΠρώτοΠρώτο ... 510111213141516171819 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 211 έως 225 από 281

Θέμα: R1200gs - Τεχνικά Θέματα - Γενική συζήτηση

  1. #211
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της madtank
    Εγγραφή
    16/11/2005
    Μηνύματα
    282
    ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ... ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΠΕΡΑΣΤΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΤΗΣ BMW... ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΡΩΤΗΣ ΤΑΞΕΩΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΟΙ ΑΝΑΒΑΤΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΝ ΣΤΑ GS ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ....
    Μηχανίστα μου - Riding is a way of thinking...
    Yamaha XT500 '80, Kawasaki Z1R 1000 '81
    BMW R100GS '87, BMW F650 Funduro '94
    BMW R1150GS '99, BMW R1150GS Adv '03
    BMW R1200GS '05, BMW K1200GT SE '08

  2. #212
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της madtank
    Εγγραφή
    16/11/2005
    Μηνύματα
    282
    ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΜΟΤΟ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΣΤΟΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/3/06
    Μηχανίστα μου - Riding is a way of thinking...
    Yamaha XT500 '80, Kawasaki Z1R 1000 '81
    BMW R100GS '87, BMW F650 Funduro '94
    BMW R1150GS '99, BMW R1150GS Adv '03
    BMW R1200GS '05, BMW K1200GT SE '08

  3. #213
    το συγκεκριμένο πρόβλημα με την μπαταρία δεν το έχει παρουσιάσει η δικιά μου λόγω μάλλον του ότι κάνω πολλά χιλιόμετρα κάθε μέρα και δεν την έχω αφήσει "ανενεργή" πάνω από δύο μέρες....

    πάντως το καινούργιο το 1200gs Adventure το παράγει με μεγαλύτερο δυναμό (720W αντί για 600W) και με μεγαλύτερη μπαταρία (12V/14Ahr αντί για 12V/12Ahr)

    ίσως δηλαδή τελικά δεν είναι μόνο θέμα Software...


    χρήστος

  4. #214
    Πάρτε τα βουνά! Το avatar του/της nassosxlvbros
    Εγγραφή
    30/03/2005
    Μηνύματα
    1.651
    Αρχικά δημιουργήθηκε από RTnick
    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ

    ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ SOFTWARE !!!!

    ΚΑΝΕ ΚΛΙΚ
    http://www.moto.gr/forums/showthread...threadid=19257


    ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΛΛΟ FORUM ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΓΜΤ?
    ok μιστερ..αναβαθμιση,αναβαθμιση....
    αλλα,αν διαβασεις πιο πανω θα δεις 1ον οτι σε καποιον με το ιδιο μοντελο ιδιας παρτιδας το εχει κανει 4 φορες...με αναβαθμισεις κλπ...2ον.συμπεραινω:ΔΕΝ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΤΙΤΙ ΑΛΛΟ;μην πιπιλατε καραμελα το software επειδη εφτιαξε σε εναν η το ειπε ο μηχανικος...απλα αναρωτηθητε...και μην αγχωνεσαι,διαβαζουμε πολυ καλα τι γραφετε,τη γνωμη μας λεμε μη μας τη λετε κιολα-
    3ον γιατιιιι αλλαξε ΚΑΙ μπαταρια αφου ηθελε ΜΟΝΟ αναβαθμιση;ε;
    εκτος αν οι βλαβες=διαρροη ειναι διαφορετικες περιπτωσεις καθε φορα και θελει περισσοτερο ψαξιμο...
    εσενα εστρωσε με S/W?...και αν ναι ποσο καιρο εχει να το ξανακανει;τεσπα,
    μην το αφησετε ετσι και μην ακουτε τις πιπες του σερβις..ολοκληρο θηριο να θελει καθε μερα βολτα.!!!..ελεος!επικοινωνηστε με Γερμανια,κατι θα ξερουν....

    Throw down the sword,The fight is done and over,
    Neither lost, neither won.To cast away the fury of the battle
    And turn my weary eyes for home....
    www.youtube.com/c/nassosxlvbros

  5. #215
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της RTnick
    Εγγραφή
    16/10/2005
    Μηνύματα
    395
    όχι ρε φίλε δεν τη λέω σε κάννένα μη με στλέλνεις, απλά ήθελα να βοηθήσω.

    Η εξήγηση που δίνω εγώ προσωπικά, για τις πολλές αναβαθμίσεις είναι ότι το νέο πρόγραμμα αναβάθμισμης που λύνει το πρόβλημα (όπως λένε) ήρθε ένα μήνα πρίν
    Νίκος RT

  6. #216
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της RTnick
    Εγγραφή
    16/10/2005
    Μηνύματα
    395
    ίσως να είναι και έτσι
    Νίκος RT

  7. #217
    Πάρτε τα βουνά! Το avatar του/της nassosxlvbros
    Εγγραφή
    30/03/2005
    Μηνύματα
    1.651
    Αρχικά δημιουργήθηκε από RTnick
    όχι ρε φίλε δεν τη λέω σε κάννένα μη με στλέλνεις, απλά ήθελα να βοηθήσω.

    Η εξήγηση που δίνω εγώ προσωπικά, για τις πολλές αναβαθμίσεις είναι ότι το νέο πρόγραμμα αναβάθμισμης που λύνει το πρόβλημα (όπως λένε) ήρθε ένα μήνα πρίν
    τεσπα δε τρεχει τιποτα απλα ειναι κοροιδια να δινεις τοσα λεφτα και να σου λενε εστω αναβαθμιση...πιπες...η αναβαθμιση να γινει στο προγραμματισμενο σερβις (που στις περισσοτερες φορες δε σημαινει κατι) και οχι να λυνει προβληματα σαν αυτο...αρα κατι αλλο τρεχει ...θα μου πεις καχυποπτος;ε,μα....γιατι δεν τοκανε απο την πρωτη μερα αγορας;τοτε δεν ηθελε αναβαθμιση;



    παντα προσοχη εκει εξω
    Throw down the sword,The fight is done and over,
    Neither lost, neither won.To cast away the fury of the battle
    And turn my weary eyes for home....
    www.youtube.com/c/nassosxlvbros

  8. #218
    Καλησπέρα, βασικά δεν άποψη στο τι μπαταρία να βάλεις αν και νομίζω ότι yuasa είναι καλή μάρκα . Πάντως αν έβγαζε η δικιά μου μπαταρία 3 χρόνια (περίπου) θα ήμουν ευτυχισμένος!!! Το πρόβλημα το έχουν νομίζω τα 1200 GS κυρίως,

    Φίλε Nick έχω κάνει ανάβαθμιση του SOFTWARE και στον Παναγιωτόπουλο που λες και μετα από 15 μέρες μου άλλαξε και μπατάρια γιατί πάλι έμεινα. Δεν είναι τόσο απλό το πρόβλημα και δεν ξέρω καν τι είναι. Τώρα είμαι είμαι εκτός εγγύησης και η μόνη λύση που έχω βρεί είναι το να χρησιμοποιώ καθημερίνα την μηχανή. Ότι software και αν έχω βάλει (σε οποιόδηποτε συνεργείο), αν μείνει 3 μέρες ακίνητο με κρύο ΕΜΕΙΝΑ ΑΠΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑ.

  9. #219
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της RTnick
    Εγγραφή
    16/10/2005
    Μηνύματα
    395
    Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrosk23_98
    Φίλε Nick έχω κάνει ανάβαθμιση του SOFTWARE και στον Παναγιωτόπουλο που λες και μετα από 15 μέρες μου άλλαξε και μπατάρια γιατί πάλι έμεινα. Δεν είναι τόσο απλό το πρόβλημα και δεν ξέρω καν τι είναι. Τώρα είμαι είμαι εκτός εγγύησης και η μόνη λύση που έχω βρεί είναι το να χρησιμοποιώ καθημερίνα την μηχανή. Ότι software και αν έχω βάλει (σε οποιόδηποτε συνεργείο), αν μείνει 3 μέρες ακίνητο με κρύο ΕΜΕΙΝΑ ΑΠΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑ.



    Παιδιά οφείλω να ζητήσω συγνώμη αν οι πληροφορίες που έδωσα ήταν λάθος Απλά μετέφερα ότι άκουσα, και ειλικρινά είχα όλη τη καλή διάθεση να βοηθήσω.

    Μετά από αυτό το μύνημα φίλε Σταύρο ΣΗΚΩΝΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ :a28: :a28: . Αν και δεν έχω το GS πίστεψα αυτό περί αναβάθμισης. Τι να πώ? Είστε πολλοί ρε παιδιά με τα GS, το θέμα είναι σοβαρό, και δεν σηκώνει παράτα. Επιστολές ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ ΧΩΡΙΣΤΑ στη Bavaria άμεσα και επιτακτικά .

    Αυτό μόνο έχω να πώ.....

    :a015: BMW
    Νίκος RT

  10. #220
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της TATAR
    Εγγραφή
    30/03/2006
    Μηνύματα
    149

    Smile Led Tail Light For Gs 1200

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΕΧΩ 1200GS ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ 2004 ΜΕΣΩ ΚΑΦΟΥΝΗ. ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ 95 ΑΛΟΓΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΑ. ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΦΕΤΟΣ ΣΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΚΡΥΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΑΚΙΝΗΤΗ ΓΙΑ ΔΕΚΑ ΗΜΕΡΕΣ, ΚΟΥΚΟΥΛΟΜΕΝΗ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ ΑΝΟΙΚΤΟ. ΕΧΩ ΤΟΝ ΦΟΡΤΙΣΤΗ ΤΗΣ ΒΜW, ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ, ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΕΙΔΙΚΟ ΧΕΙΡΙΣΜΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΑΚΟΠΤΗ.
    ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΦΛΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΩ ΦΩΣ ΑΦΤΕΡΜΑΡΚΕΤ ΜΕ LED (WUNDERLICH - TOURATECH)?
    ΡΩΤΩ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΓΝΩΣΤΗΣ ΙΔΙΟΜΟΡΦΙΑΣ ΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ.
    ΜΕΝΩ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    Η ΠΑΤΡΙΔΑ ΕΥΓΝΩΜΟΝΟΥΣΑ....
    ΔΕΝ ΛΕΣ ΑΡΧΗΓΕ ΟΤΙ ΦΥΣΗΞΕ ΑΕΡΑΚΙ, ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΤΟ ΚΥΜΑ....
    TATAR

  11. #221
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Giannis_L
    Εγγραφή
    10/02/2005
    Μηνύματα
    615
    Δεν υπάρχει καποιο γνωστό πρόβλημα όσο ξέρω.
    Giannis L

    www.MotoRAID.eu - Ταξιδιωτικός εξοπλισμός μοτοσυκλέτας

  12. #222

    Cool R1200gs - Τεχνικά Θέματα - Γενική συζήτηση

    Εδώ θα γίνει μια προσπάθεια να μαζευτούν τα διάφορα ποστς που αφορούν τεχνικά θέματα του R1200GS για να υπάρχει πιο έυκολη πρόσβαση σε αυτά.

    Για τον ίδιο λόγο το thread θα γίνει και sticky.

    Παρακαλείστε να γράφετε εδώ οτι έχει σχέση με το συγκεκριμένο μοντέλο αλλά ΟΧΙ για Service, υπάρχει άλλο thread (το οποίο θα "νοικοκυρευτεί" και αυτό συν τω χρόνω).



    Η όλη προσπάθεια γίνεται για την διευκόλυνση των χρηστών - κατόχων (ειδικά των καινούριων). Αναγκαστικά κάποια "άσχετα" ποστ δε θα μεταφερθούν για να διατηρηθεί μια κάποια καθαρότης!



    Εν καιρώ θα υπάρξει και ανάλογο sticky thread για τα 650.

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  13. #223

    Περι ηλεκτρολογικων προβληματων...

    Χαιρετε απανταχου bmwδακηδες!
    Ενδιφερομαι να αγορασω κι εγω ενα GS1200 και κανω μια σχετικη ερευνα αγορας.
    Διαβαζοντας στο συγκεκριμενο αλλα και σε αλλα forum διαπιστωσα οτι μοντελα 04 ,αλλα και 05 παρουσιαζουν προβλημα με τον εγκεφαλο στο θεμα διαχειρησης του ρευματος.Η BMW εβγαλε λοιπον αυτη την αναβαθμιση του software που υποτιθεται οτι διορθωνει τα προβληματα περι μπαταριας.Απο οτι φαινεται ομως,αυτη η αναβαθμιση κανει ολο το συστημα ,οταν εντοπιζει πεσμενη ταση (λογω εκτεταμενης χρησης εντος πολης,χαμηλες θερμοκρασιες περιβαλλοντος κλπ.) στην μπαταρια του GS που οριακα ανταποκρινεται στις αναγκες τετοιου ηλεκτρονικου συστηματος ,να διακοπτει την προσβαση στις παροχες ρευματος που προοριζονται για GPS,θερμαινομενες στολες κλπ.Αυτο φαινομενικα συμβαινει προκειμενου να εξοικονομηθει ταση για απαραιτητες διαδικασιες οπως το ξεκινημα και η τροφοδοσια του συστηματος ABS
    Σχετικα links:
    http://www.advrider.com/forums/showt...ttery+problems
    http://www.advrider.com/forums/showt...ttery+problems

    http://www.ukgser.com/forums/showthr...4&page=1&pp=16

    [Β]Αντιμετωπισε καποιος απο εσας παρομοια προβληματα μετα απο την τελευταια αναβαθμιση?[/Β]

    Αν ναι,σε ποιο ακριβως μοντελο?
    Ξερω οτι δεν εχει περασει αρκετος καιρος για να φανει αν τα GS 2006 ερχονται με διορθωμενα ολα τα προβληματα ηλεκτρολογικης φυσης.[Β]Εχει ομως καποιος απο σας αντιμετωπισει παρομοιο προβλημα με μοντελο του 06?[/Β]

    Μου θυμιζει λιγο τα windows το λογισμικο που "τρεχει" το GS.Κολλαει,θελει επανεκκινησεις για να συνελθει και βγαινουν αναβαθμισεις απο την BMW που δεν λυνουν παντα το προβλημα.

    Παρολα αυτα προκειται μακραν για το καλυτερο εργαλειο στην κατηγορια του ,με προσοντα που θα τα ζηλευαν μοτοσυκλετες απο πιο εξειδικευμενες κατηγοριες.

    Ευχομαι να πανε ολα καλα και μολις βεβαιωθω οτι τα προβληματα εχουν ξεπεραστει με την παραγωγη 2006 του GS,να εχω την τιμη να μπω στην παρεα σας.

    Καλα ταξιδια και συγχαρητηρια για την επιλογη σας.

  14. #224
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της madtank
    Εγγραφή
    16/11/2005
    Μηνύματα
    282
    Επανέρχομαι λοιπόν. Το δικό μου GS είναι παργωγής 02/05 - αυτό μπορείς να το ελέγξεις συνδέοντας την μοτο στον υπολογιστή αναβαθμίσεων. Προβλήματα με τα ηλεκτρικά δεν αντιμετώπισα έως τωρα - το παραμικρό. Στο service - αλλαγγή λαδιών - των 5000 χιλ. έγινε η προβλεπόμενη αναβαθμιση τέλη Ιανουαρίου 2006, χωρίς να έχω πρόβλημα. Μετά από αυτό και πάλι κανένα πρόβλημα απολύτως - υπόψιν ότι την μοτο/κλετα δεν την οδηγώ καθημερινά, εκτός φυσικά και την χρειαστώ για δουλεία εντός πόλης, παρά μόνο τα Παρασκευο - Σαββατο -Κύριακα. Από την τελευταία αλλαγγή λαδιών και μετά από 3690 χιλ. αυτή την στιγμή έχω κάνει 8730 "έκαψε" μόλις 100ml λαδάκι απολύτως φυσιολογικό για Boxer κινητήρα. Κανένα άλλο πρόβλημα. Δεν ξέρω εάν είναι πρόβλημα Software της μπαταρίας ή κακής διαχείρισης των ηλεκτρικών συστημάτων της μηχανής από το εργοστάσιο, μην ξεχνάς ότι όλη η ηλεκτρική και ηλεκτρονική διαχείριση γίνεται με μόνο ένα καλώδιο οπτικών ινών - προτωποριακό σύστημα ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ πάνω σε μοτοσυκλέτα παραγωγής. Προσωπικά πιστεύω ότι , επειδή ούτε οι αντιπρόσωποι γνωρίζουν τα "μυστικά" ακόμα ,ενδεχoμένως να γίνεται και κακή χρήση των ηλεκτρικών από τους αναβατες / χρήστες ( παρατεταμένη ακινησία - εγκατάσταση ηλεκτρικών από μη εξουσιοδοτημένα άτομα. Αυτό δεν σημαίνει ότι προσπαθώ να δικαιολογήσω την ΒΜW για τα προβλήματα του GS παραγωγής κυρίως 2004. Εάν έχεις αποφασίσει να αγοράσεις ενα GS μην σκεφτείς τίποτα. Πρόκειται για μια εξαιρετική μοτοσυκλέτα, υψηλής ποιότητας κατασκευής και μεγάλων δυνατοτήτων.
    Μηχανίστα μου - Riding is a way of thinking...
    Yamaha XT500 '80, Kawasaki Z1R 1000 '81
    BMW R100GS '87, BMW F650 Funduro '94
    BMW R1150GS '99, BMW R1150GS Adv '03
    BMW R1200GS '05, BMW K1200GT SE '08

  15. #225
    Φιλε madtank,
    ηδη εχω βεβαιωθει οτι προκειται για την μοτυσυκλετα με τις καλυτερες προδιαγραφες και την υψηλοτερη τεχνολογια.Με απασχολουν ομως, ακριβως επειδη πρωτοπορει και ολα αυτα ειναι καινουρια στο χωρο της μοτοσυκλετας,ολα αυτα τα προβλημα που συνεπαγονται απο μια τεχνολογια που πρωτοεφαρμοζεται.Δεν το εχω σε καλο να δωσω τοσα χρηματα και να μην περνει μπροστα μετα απο ολιγοημερη ακινησια.Το θεωρω λειαν επιεικως ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.Ουτε βεβαια το θεωρω σωστο να αναγκαζομαι να κανω πατεντες ωστε να λειτουργησουν ολα αυτα τα extra που επρεπε να λειτουργουν απο την αρχη και που με εκαναν ,μαζι με ολα τα υπολοιπα χαρισματα της μηχανης,να την διαλεξω απο τις υπολοιπες.Επισης, δεδομενου οτι την μηχανη τη θελω να την ταξιδεψω σε μερη αρκετα μακρινα, τι γινεται αν παθει κατι και δεν υπαρχει συνεργειο με εγκεφαλο εκει?Σε ποιον αφρικανο ή κονγκολεζο θα εμπιστευτω το τοσο ευαισθητο ηλεκτρολογικο της συστημα?Εχεις δει φανταζομαι το Long Way Round.Οι τυποι με τα 1150 Adventure αναγκαστιηκαν να επισκεφτουν τετοια ¨γραφικα¨ συνεργεια.Δεν σκοπευω ,βεβαια να παω στην Αλασκα μεσω Καζακσταν, αλλα το GS μου εχει δωσει το δικαιωμα να θεωρω οτι ειναι πιθανη μια τετοια αβαρια στη διαρκεια ενος ταξιδιου.
    Τελος παντων,τα νεα ειναι αρκετα ενθαρυντικα.Απο οτι φαινεται τα περισσοτερα μοντελα 05 και 06 οργωνουν εκει εξω χωρις προβληματα.Βεβαια τωρα ειναι καλοκαιρι και τετοιας φυσης βλαβες φαινονται πιο πολυ στον χειμωνα.
    Με λιγα λογια γυρω στα χριστουγεννα και αφου περασει και τις απαραιτητες χειμερινες εξετασεις (να πεσει και κανα φραγκο παραπανω) θα ειναι δικια μου η μπεμπα.
    Παρολα αυτα πως παει το 06 ρε παιδια ως τωρα?Εχει κανεις παραπονο?

Παρόμοια θέματα

  1. Γενικη συζητηση για τα V-Strom
    από gcrook στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 54
    Τελευταίο μήνυμα: 19/09/2011, 10:44
  2. Ενα καλο site με τεχνικα θεματα
    από EKEINOS στο forum Τεχνικά άρθρα
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 13/01/2008, 02:28
  3. Τεχνικά Θέματα για F650
    από dio650gs στο forum BMW
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 09/02/2006, 14:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF