Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: χωρις τιμονι !!

  1. #1

    χωρις τιμονι !!

    τυχη βουνο!,με ενα intruder750 προς σερρες,επισκεψη σε ενα φρικαρισμενο φιλαρακι φανταρο!(γεια σου steeve,σωθηκα φιλε!!)Λοιπον,30 χλμ πριν απο θεσσαλονικη,το γκαζι στα 5/6 και τσααακ.....μου μενει το τιμονι στο χερι!!! Εσπασαν οι αποστατες και λεω...τερμα...αυτο ηταν...τα λεμε!Αλλα οχι, Μετα απο παραπεουσα κουρσα 150 μετρων και το τιμονι στα γονατα,βγαινω δεξια σε παραγγελια νησιδα και απο εκει ο μαραθωνιος αρχισε!Απο 10 το πρωι χωρις τηλ,μονο οι πολλες ακυρες επιβεβαιωσεις για βοηθεια απο εισερχομενους τετρατροχους...(και καταναλωση 5 αχλαδιων,συστημενα απο τη μανα του steeve για τον πειναλεο φανταρο της,)στις 1η ωρα,ξυπνα ο μαγκαιβερ μεσα μου!Ξυλα πεταμενα,ο ιμαντας του σακου υπερ πιστεως,οτι εβρισκα,και τελικα,στην εθνικη παλι ξανα,αυτη τη φορα με το γκαζι στο 1/20,πισω απο το πρωτο βενζιναδικο στη σαλλονικα,στη μαντρα του κυρ νικου,(ευλογησε αυτον!!) ,που μεσα σε 3 ωρες,μου το 'κανε καινουργιο!
    Ηθικο διδαγμα..ξενο μηχανακι ΠΟΤΕ παιδια !! ΜΑΚΡΙΑ !!
    φιλια σε ολους/ες!
    ride with pride

  2. #2
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.403
    Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!!

    Ευτυχώς που δεν έπαθες τίποτα!!!!
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  3. #3
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640

    Re: χωρις τιμονι !!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmiz888
    τυχη βουνο!,με ενα intruder750 προς σερρες,επισκεψη σε ενα φρικαρισμενο φιλαρακι φανταρο!(γεια σου steeve,σωθηκα φιλε!!)Λοιπον,30 χλμ πριν απο θεσσαλονικη,το γκαζι στα 5/6 και τσααακ.....μου μενει το τιμονι στο χερι!!! Εσπασαν οι αποστατες και λεω...τερμα...αυτο ηταν...τα λεμε!Αλλα οχι, Μετα απο παραπεουσα κουρσα 150 μετρων και το τιμονι στα γονατα,βγαινω δεξια σε παραγγελια νησιδα και απο εκει ο μαραθωνιος αρχισε!Απο 10 το πρωι χωρις τηλ,μονο οι πολλες ακυρες επιβεβαιωσεις για βοηθεια απο εισερχομενους τετρατροχους...(και καταναλωση 5 αχλαδιων,συστημενα απο τη μανα του steeve για τον πειναλεο φανταρο της,)στις 1η ωρα,ξυπνα ο μαγκαιβερ μεσα μου!Ξυλα πεταμενα,ο ιμαντας του σακου υπερ πιστεως,οτι εβρισκα,και τελικα,στην εθνικη παλι ξανα,αυτη τη φορα με το γκαζι στο 1/20,πισω απο το πρωτο βενζιναδικο στη σαλλονικα,στη μαντρα του κυρ νικου,(ευλογησε αυτον!!) ,που μεσα σε 3 ωρες,μου το 'κανε καινουργιο!
    Ηθικο διδαγμα..ξενο μηχανακι ΠΟΤΕ παιδια !! ΜΑΚΡΙΑ !!
    φιλια σε ολους/ες!
    !?!?!?!?

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Μα πραγματικά Μαγκάιβερ ρε παιδί μου!

    Αλλά είναι δυνατόν να έσπασαν οι αποστάτες;
    Πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο!


  5. #5
    .
    Εγγραφή
    10/09/2003
    Μηνύματα
    916
    Μα καλα που το κραταγες απο τις μπουκαλες? και το τιμονι με ολα τα καλωδια, φρενα και σχετικα που το αφησες......
    Τι να πω κουφαθηκα.....

Παρόμοια θέματα

  1. τελικά, χωρίς τιμόνι στρίβουν ??
    από AKIS BUSA στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 235
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2016, 05:18
  2. Χωρις Μυαλο
    από bikersonly στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 11:20
  3. ΣΚ χωρίς μηχανή
    από SeNNinhA στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 02/11/2003, 19:52

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF