Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 22

Θέμα: Που ? Βαζουν τις ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ??? ΟΕΟΟΟ

  1. #1
    ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΙΑ Το avatar του/της bmour
    Εγγραφή
    25/08/2004
    Μηνύματα
    211

    Που ? Βαζουν τις ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ??? ΟΕΟΟΟ

    ΟΟΟΟΧΙ ΔΕν ειναι σε "τριτοκοσμικη" χωρα
    αλλα στο "υψος" της ΤΟΥΟΤΑ επιστρεφοντας απο το 3μερο και αυτο το "ασπρακι-ταψακι" που διακρινετε στην πλατη του δικυκλιστη ειναι .... η πινακιδα κυκλοφοριας !!!!!




    Εικόνα002.jpg
    ... με την καρδιά ακούς καλύτερα ...
    ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΡΗΜΑΔΑ "ΚΟΥΦΕΝΕΤΑΙ" ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ....
    (την ΠΟΥΛΗΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑ)
    κλαψ κλαψ

  2. #2
    BMW+KTM = GS 1450 EXC-F Το avatar του/της Nik0s
    Εγγραφή
    25/05/2004
    Μηνύματα
    3.596

    Re: Που ? Βαζουν τις ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ??? ΟΕΟΟΟ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bmour
    ΟΟΟΟΧΙ ΔΕν ειναι σε "τριτοκοσμικη" χωρα
    αλλα στο "υψος" της ΤΟΥΟΤΑ επιστρεφοντας απο το 3μερο και αυτο το "ασπρακι-ταψακι" που διακρινετε στην πλατη του δικυκλιστη ειναι .... η πινακιδα κυκλοφοριας !!!!!


    - So, what do you do for a living ?
    - I'm into murders and executions.
    - I'm sorry ?
    - I said, I'm into mergers and acquisitions.

    Patrick Bateman
    -------------------------------------
    Bikepics Photo Album
    Ινδία: Δύο εβδομάδες στο Rajasthan

  3. #3
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.715
    την εβγαλε για μπει μεγαρα....αλλα την κουβαλουσε μαζι του για να μην εχει προβλημα με τους τροχαιους.....



    και εξαλλου μια χαρα φαινεται η πινακιδα

    που το ειδες το αστειο ρε φιλε και τι δουλεια εχεις να οδηγεις και να τραβας φωτο ΟΕΟ????????

    :rotflmao: :rotflmao:

  4. #4
    ο trackαδόρος!!! Το avatar του/της Alx 84
    Εγγραφή
    09/03/2005
    Μηνύματα
    1.185
    Μη το γελάτε. κ εγώ το είχα σκεφτεί αυτό. είναι τόσο απαίσιες οι πινακίδες που θα μπορούσε κανείς να την έχει στην τσάντα του (κ να φαίνεται), από το να έχει ένα ταψί στη μπουμπού του.
    4/11/2006 Ο καλύτερα βελτιωμένος κουλάντζας!!!
    The MRT will be back soon!!!

  5. #5
    NIKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
    :rotflmao: :rotflmao:

  6. #6
    ΑΝΑΠΟΦΑΣΙΣΤΟΣ Το avatar του/της kawasaki ZX-12
    Εγγραφή
    29/06/2005
    Μηνύματα
    213
    νικο σε τσακωσανε που εισαι ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

  7. #7
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591

    Re: Που ? Βαζουν τις ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ??? ΟΕΟΟΟ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bmour
    ΟΟΟΟΧΙ ΔΕν ειναι σε "τριτοκοσμικη" χωρα
    αλλα στο "υψος" της ΤΟΥΟΤΑ επιστρεφοντας απο το 3μερο και αυτο το "ασπρακι-ταψακι" που διακρινετε στην πλατη του δικυκλιστη ειναι .... η πινακιδα κυκλοφοριας !!!!!

    Χαχαχαχα, μήπως από πίσω (ή πιο μπροστά) ήταν ένα GSXR σαν αυτό στο avatar μου με έναν τύπο σαν αυτόν ακριβώς επίσης στο avatar μου??? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Γυρνούσαμε από Μέγαρα, τα μηχανάκια είναι σχεδόν αποκλειστικά για εκεί, τουλάχιστον ο φίλος έχει μια πινακίδα που να φαίνεται αντίθετα με κάτι άλλους αλήτες μηχανόβιους.............

  8. #8

    Re: Που ? Βαζουν τις ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ??? ΟΕΟΟΟ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bmour
    ΟΟΟΟΧΙ ΔΕν ειναι σε "τριτοκοσμικη" χωρα
    αλλα στο "υψος" της ΤΟΥΟΤΑ επιστρεφοντας απο το 3μερο και αυτο το "ασπρακι-ταψακι" που διακρινετε στην πλατη του δικυκλιστη ειναι .... η πινακιδα κυκλοφοριας !!!!!

    De lew..kali fasi k ontos xalaei tin mixani ayti i patatoyka ALA pinakida...alla an ton stamatisoyn ta stroumfs ,meta tha leme..ftaine oi batsoi...prepei na brethei mia mesi lysi asteia asteia..analoga me ton kolo tis mixanis tha nai k to size tis pinakidas...

  9. #9
    ΑΝΑΠΟΦΑΣΙΣΤΟΣ Το avatar του/της kawasaki ZX-12
    Εγγραφή
    29/06/2005
    Μηνύματα
    213
    δηλαδη τι θελετε να πειτε οτι επρεπε να παει στα μεγαρα και να μπει στην πιστα με το ταψι απο πισω!!!!!!

    σκεφτειτε το λιγο!!!!!

    αφου παει μονο πιστα απο το να μην την εχει καθολου προτιμησε να την βαλει εκει το κακο που ειναι!!!!!!

    εκτος αυτου γνωριζει πολυ καλα οτι αν τον σταματησουν θα του την μπουν οι μπατσοι!!!!!

    οποτε πειτε μου το κακο που ειναι???????????????????????????

  10. #10
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kawasaki 636
    δηλαδη τι θελετε να πειτε οτι επρεπε να παει στα μεγαρα και να μπει στην πιστα με το ταψι απο πισω!!!!!!

    σκεφτειτε το λιγο!!!!!

    αφου παει μονο πιστα απο το να μην την εχει καθολου προτιμησε να την βαλει εκει το κακο που ειναι!!!!!!

    εκτος αυτου γνωριζει πολυ καλα οτι αν τον σταματησουν θα του την μπουν οι μπατσοι!!!!!

    οποτε πειτε μου το κακο που ειναι???????????????????????????
    Σταύρο να λέμε την αλήθεια είναι παράνομο. Καλώς ή κακώς είναι παράνομο. Εγώ αν κυκλοφορούσα την μηχανή στην πόλη ή αν πήγαινα ταξίδια θα την είχα την πινακίδα πάνω. Αλλά αφού δεν πάω ΔΕΝ την έχω και ελπίζω στην επιείκια των Ελλήνων αστυνόμων για την διαδρομή Αθήνα-Μέγαρα. Που αν και λέμε μ...κίες για αυτούς είναι πολύ επιεικής.......με έχουν αφήσει προσωπικά μία φορά και φίλο άλλη μία. Και έχω ακούσει και άλλες ανάλογες περιπτώσεις. Εξωτερικό πίστεψε με δεν υπάρχει περίπτωση να κυκλοφορήσεις έτσι και να μην σε τσιμπήσουν στα 1000 μέτρα.

    Το σωστό είναι να έχουμε το μηχανάκι σε τρέιλερ και να πηγαίνουμε έτσι. Εγώ τώρα δεν έχω αυτοκίνητο αλλά ελπίζω (πολύ) σύντομα να πάρω και να κατεβαίνω με το τρειλεράκι μου, με το αυτοκίνητο φορτωμένο εργαλεία, μπετονάκι με βενζίνη, νερά, φαγητά, καρεκλάκια, τέντες..............φτάνει, ξέφυγα πάλι!

  11. #11
    ΑΝΑΠΟΦΑΣΙΣΤΟΣ Το avatar του/της kawasaki ZX-12
    Εγγραφή
    29/06/2005
    Μηνύματα
    213


    ναι ρε σταυρο και γω συμφωνω μαζι σου!!!!

    τι ιδιο πραγμα λεμε αλλα και γω που την εχω απο κατω παλι παρανομο ειναι και την εχω βαλει ετσι ωστε να φαινεται και παλι με γραφουν αλλα δεν με πειραζει!!!!!

    στο θεμα του ποστ ομως θα μπορουσε να μην την εχει καθολου ο νικος!!!!!!

    αν συνεβαινε κατι θα του περνανε τον αριθμο οποτε η πινακιδα λειτουργει μια χαρα για τον λογο που φτιαχτηκε και μπαινει πανω στο μηχανακι!!!!!!

  12. #12
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kawasaki 636
    στο θεμα του ποστ ομως θα μπορουσε να μην την εχει καθολου ο νικος!!!!!!

    αν συνεβαινε κατι θα του περνανε τον αριθμο οποτε η πινακιδα λειτουργει μια χαρα για τον λογο που φτιαχτηκε και μπαινει πανω στο μηχανακι!!!!!!
    Ναι, συμφωνώ.....!

  13. #13
    Μαλλον δεν θα πρεπε να μπει στα ανεκδοτα!

  14. #14
    ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΙΑ Το avatar του/της bmour
    Εγγραφή
    25/08/2004
    Μηνύματα
    211
    Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
    την εβγαλε για μπει μεγαρα....αλλα την κουβαλουσε μαζι του για να μην εχει προβλημα με τους τροχαιους.....



    και εξαλλου μια χαρα φαινεται η πινακιδα

    που το ειδες το αστειο ρε φιλε και τι δουλεια εχεις να οδηγεις και να τραβας φωτο ΟΕΟ????????

    :rotflmao: :rotflmao:

    Φιλε & συνφορουμιστα div400 1ο ΔΕΝ εξεταζω τους λογους που το εκανε ο εν λογω συνδικυκλιστης
    αλλα πιστευω οτι τπαρχουν κι αλλοι τροποι ΠΙΟ ΑΣΦΑΛΕΙΣ για να "μπαινει & να βγαινει" η πινακιδα ... και
    2ο η φωτο ΔΕΝ τραβηχτικε απο τον οδηγο αλλα και ΟΤΙ ειναι και γινεται σε ΔΗΜΟΣΙΑ ΘΕΑ αφορα ολους ΔΕΝ εγινε καποια "παραβιαση" ιδιωτικου απορητου ...
    Εξαλου γιατι ζοριζεσαι τοσο εσυ ?
    ... με την καρδιά ακούς καλύτερα ...
    ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΡΗΜΑΔΑ "ΚΟΥΦΕΝΕΤΑΙ" ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ....
    (την ΠΟΥΛΗΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑ)
    κλαψ κλαψ

  15. #15
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.715
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bmour
    Φιλε & συνφορουμιστα div400 1ο ΔΕΝ εξεταζω τους λογους που το εκανε ο εν λογω συνδικυκλιστης
    αλλα πιστευω οτι τπαρχουν κι αλλοι τροποι ΠΙΟ ΑΣΦΑΛΕΙΣ για να "μπαινει & να βγαινει" η πινακιδα ... και
    2ο η φωτο ΔΕΝ τραβηχτικε απο τον οδηγο αλλα και ΟΤΙ ειναι και γινεται σε ΔΗΜΟΣΙΑ ΘΕΑ αφορα ολους ΔΕΝ εγινε καποια "παραβιαση" ιδιωτικου απορητου ...
    Εξαλου γιατι ζοριζεσαι τοσο εσυ ?


    εχμμμ δεν ζοριζομαι ιδιαιτερα και τα σχολεια μου εγιναν με χουμοριστικη διαθεση......


Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Που πανε και τις βαζουν τις ταμπελες
    από nikostz9 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 05/06/2010, 18:42
  2. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 18/03/2010, 23:28
  3. Aπαγορευμένες παροιμίες που δεν τις μαθαμε παιδιά
    από caesarsk στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 14/03/2010, 20:20
  4. Που πηγε η αγγελια οεοοο????
    από mars696 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 19/09/2008, 23:42
  5. Σχετικά με κάτι που έλεγα τις προάλλες
    από Cpt. Haddock στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 26/01/2006, 10:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF