Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 28

Θέμα: Ανταλλαγη μοτο με αυτοκινητο?

  1. #1

    Ανταλλαγη μοτο με αυτοκινητο?

    καλημερα, παιδια γνωριζει κανεις μαγαζι για ανταλλαγη του CBR του γερου με αυτοκινητο?
    www.pro-fiber.com

  2. #2
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814

    Re: Ανταλλαγη μοτο με αυτοκινητο?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από NICK-Z-DAGREEK
    καλημερα, παιδια γνωριζει κανεις μαγαζι για ανταλλαγη του CBR του γερου με αυτοκινητο?
    Εγώ ξέρω κάποιον αλλά είναι στην Κόρινθο, Ζαφειρόπουλος λέγεται
    και είναι dealer της Υamaha και της Daihatsu.

  3. #3
    γερο τον πατερα ρε????? στασου να του το καρφωσω........

  4. #4
    Πιο αλανι μου φαινετε ο πατερας σου ε?
    Αυτος να εχει cbr και συ να θες να το δωσεις να παρεις κουτακι?
    Ντροπη μονο αυτο εχω να πω!!!



  5. #5
    Και όχι μόνο αν εσύ νέο παιδί δεν έχεις νοιώσει την απόλαυση της οδήγησης της μηχανής τότε είναι σαν να ζεις τη ζωή σου χωρίς συγκινήσεις .πάρε το μοτόρι του "γέρου σου " και όσο είσαι νέος απολαυσέ το .Μη το δίνεις άλλωστε από κουτιά έχει γεμίσει ο τόπος .Που θα το πηγαίνεις νομίζεις .Μόνο καμιά Κυριακή σε βλέπω βολτίτσα στο Ωρωπό με άλλους τόσους άτυχους κουτάκιδες . και εγώ μη νομίζεις και κουτάκια έχω και μάλιστα δυνατά αλλά η μηχανή σου προσφέρει την αίσθηση της φύσης , του δρόμου και πάνω από όλα σε μαθαίνει καλύτερο οδηγό .
    Σκέψου το πάντως πριν την χαραμίσεις.

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kaps
    Και όχι μόνο αν εσύ νέο παιδί δεν έχεις νοιώσει την απόλαυση της οδήγησης της μηχανής τότε είναι σαν να ζεις τη ζωή σου χωρίς συγκινήσεις .πάρε το μοτόρι του "γέρου σου " και όσο είσαι νέος απολαυσέ το .Μη το δίνεις άλλωστε από κουτιά έχει γεμίσει ο τόπος .Που θα το πηγαίνεις νομίζεις .Μόνο καμιά Κυριακή σε βλέπω βολτίτσα στο Ωρωπό με άλλους τόσους άτυχους κουτάκιδες . και εγώ μη νομίζεις και κουτάκια έχω και μάλιστα δυνατά αλλά η μηχανή σου προσφέρει την αίσθηση της φύσης , του δρόμου και πάνω από όλα σε μαθαίνει καλύτερο οδηγό .
    Σκέψου το πάντως πριν την χαραμίσεις.
    ρε ο γερος του εχει το cbr rossi replica
    o νεος εχει




















    Ζ750

  7. #7
    Νέο μέλος Το avatar του/της tiro
    Εγγραφή
    03/07/2004
    Μηνύματα
    20

    προς αρση παρεξηγησης...

    ...προς το σπλαχνο μου(NICK-Z-DAGREEK) που το βρηκε τωρα αυτο το nickname ποιος ξερει. ...θα ηθελα να διευκρινησω τα εξης...
    κατ'αρχην καλημερα σε ολους, ειχα πολυ καιρο εκτος δικτυου λογω μετακομισης και διακοπης συνδεσης.
    Στο θεμα μας τωρα... το cbr rossi πωλειται (σχετικη αγγελια στην κατηγορια) για να αγορασθει μικρο ΙΧ για την συζυγο και μητερα του επιφανους μελους του moto.gr και υιου μου NICK-Z-DAGREEK διοτι ο υποφαινομενος πατηρ καθοτι ενστολος μετατιθεται τον προσεχη Ιουλιο εις Διδυμοτειχον...
    Θα τα λεμε απο εκει ψηλα και οποτε καποιος περασει απο Εβρο θα ειναι ευροσδεκτος...

    ΥΓ: Ο μικρος οδηγει z-1000 , μην του υποβιβαζετε το χρεπι του γιατι θα βαλει τα κλαματα και δεν τον αντεχω...
    καλα χλμ σε ολους...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	nick-z-dagreek.jpg 
Προβολές:	2662 
Μέγεθος:	81,5 KB 
ID:	46942

  8. #8
    Νέο μέλος Το avatar του/της tiro
    Εγγραφή
    03/07/2004
    Μηνύματα
    20

    κι εγω...

    και ο πατηρ...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	tiro.jpg 
Προβολές:	2667 
Μέγεθος:	81,2 KB 
ID:	46943

  9. #9

    Re: κι εγω...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από tiro
    και ο πατηρ...
    ΠΑΤΗΡ συγνωμη για το λαθος στο Ζ750 αλλα δεν το ειδα απο κοντα γιατι ο γκαντεμης μια ζωη στο συνεργειο το εχει.
    Οταν τον ρωτησα τινος ειναι το cbr μου λεει του γερου μου και εμεινα,απο τοτε το διηγουμαι στην Λαρισα και ολοι μου απαντανε:αυτα ειναι,δεν μπορουσε και ο δικος μου να εχει αυτο ή εκεινο
    Οσο για το Διδυμοτειχο οτι και να πει κανεις για τους γκατζους ειναι λιγα.Περαστικα

  10. #10
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX

    ρε μοτσαρντ!

    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

    (θα δεις γιατι.... γελαω)

    ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  11. #11
    Οσο για το Διδυμοτειχο οτι και να πει κανεις για τους γκατζους ειναι λιγα.Περαστικα
    Mην εισαι υπερβολικος...
    Και εγω εβρο ειμουν αλλα γνωρισα τα καλυτερα παιδια εκει. Να ξερεις οτι παντα
    και παντου υπαρχουν κολυμενοι κ κομπλεξικοι...Απο Εβρο μεχρι Κρητη.
    Δες την Αθηνα κ τη Σαλονικα, τι ειμαστε.

  12. #12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dbandit
    Mην εισαι υπερβολικος...
    Και εγω εβρο ειμουν αλλα γνωρισα τα καλυτερα παιδια εκει. Να ξερεις οτι παντα
    και παντου υπαρχουν κολυμενοι κ κομπλεξικοι...Απο Εβρο μεχρι Κρητη.
    Δες την Αθηνα κ τη Σαλονικα, τι ειμαστε.
    μακαρι να πετυχαινα εναν καλο.Μακαρι να γνωρισω απο εδω μεσα εναν καλο αλλα στους 10μηνες εκει δεν πετυχα ουτε εναν.Μεχρι και τα παπουτσια μου εκλεψε ενας και πηγαμε απο το σπιτι του να τα παρουμε γιατι δεν μπορουσα να παρω αδεια.

  13. #13
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX

    ρε μοτσαρντ!

    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

    (θα δεις γιατι.... γελαω)

    ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    τι γελας ρε ειναι απο τον εβρο κανενας :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    στις διαμαχες αμεσως εχει πολυ ψωμι το πραμα

  14. #14
    Τι να πω, ατυχιες της ζωης.



  15. #15
    Ετσι διααμαχεςςςς να βγουνε τα τοπικιστικα μας!!!


Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF